Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η JoyCat είπε:

Καλημέρα!!!!! Τελικά μοιάζουν πολύ οι ιστορίες μας χρονικά... Εμένα μου βρήκαν πολλούς πολύποδες τον Νοέμβριο και μου τους αφαίρεσαν επί τόπου... Και στο σύζυγο περιμέναμε βελτίωση στο σπέρμα και κάναμε σπερματέγχυση τον Δεκέμβρη. Βέβαια απ'ότι μου είπε η αιματολόγος, δεν μετράει αφού δεν πήρα κορτιζόνη.... 

Εύχομαι να πάμε καλά κι έτσι να έρθει σύντομα το πρώτο μωρουλίνι μας!! Εμείς αν και θα κάνω ήπια διέγερση και μας είπε ό,τι και σ'εσένα ο γιατρός, θέλουμε να πάμε τον Σεπτέμβρη σε έμβρυο μεταφορά

Καλημερα κοριτσι μου!!! Εσεις προσπαθειτε πολυ καιρο κοπελα μου? Εμεις τον Αυγουστο κλεινουμε 3 χρονια. Κορτιζονη γιατι να παρεις? 

Ειναι δικη σας επιλογη ο Σεπτεμβρης για να χαρειτε το καλοκαιρι και τις διακοπες σας? Αν μπορειτε, καλα θα κανετε!

Εμεις επειδη τα οικονομικα μας ειναι δυσκολα και να μην πετυχει δλδ η εξωσωματικη, δεν μας βλεπω για διακοπες. Ασε που θα πρεπει να μαζευουμε παλι λεφτα για την επομενη... Οποτε ειπα ας το κανουμε τωρα! Εχω κουραστει να περιμενω κ να απογοητευομαι καθε μηνα! Αφου δεν βλεπω να γινεται κατι. Με εχει αγχωσει πολυ κ η ηλικια μου (35) συν το περιβαλλον που μας λενε ολοι για το ποτε θα κανετε παιδι μιας κ ειμαστε αρκετα χρονια παντρεμενοι. Επισης τωρα το καλοκαιρι ειναι πιο ησυχα στη δουλεια απο οτι απο Σεπτεμβρη οποτε ειναι μια καλη ευκαιρια νομιζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!!! Εσεις προσπαθειτε πολυ καιρο κοπελα μου? Εμεις τον Αυγουστο κλεινουμε 3 χρονια. Κορτιζονη γιατι να παρεις? 

Ειναι δικη σας επιλογη ο Σεπτεμβρης για να χαρειτε το καλοκαιρι και τις διακοπες σας? Αν μπορειτε, καλα θα κανετε!

Εμεις επειδη τα οικονομικα μας ειναι δυσκολα και να μην πετυχει δλδ η εξωσωματικη, δεν μας βλεπω για διακοπες. Ασε που θα πρεπει να μαζευουμε παλι λεφτα για την επομενη... Οποτε ειπα ας το κανουμε τωρα! Εχω κουραστει να περιμενω κ να απογοητευομαι καθε μηνα! Αφου δεν βλεπω να γινεται κατι. Με εχει αγχωσει πολυ κ η ηλικια μου (35) συν το περιβαλλον που μας λενε ολοι για το ποτε θα κανετε παιδι μιας κ ειμαστε αρκετα χρονια παντρεμενοι. Επισης τωρα το καλοκαιρι ειναι πιο ησυχα στη δουλεια απο οτι απο Σεπτεμβρη οποτε ειναι μια καλη ευκαιρια νομιζω.

Η αιματολόγος μου είπε ότι έχω πολύ δυνατό ανοσοποιητικό και θα κάνει καλό να το καταστείλουμε λίγο μήπως αυτό είναι που δεν αφήνει το έμβρυο να εμφυτευτεί. Γι'αυτό πρότεινε κορτιζόνη. Αυτές τις μέρες κλείνουμε 1,5 χρόνο συνολικά και ούτε 6μηνο από τότε που λύθηκαν τα σοβαρά θέματα (και κάποιοι μήνες χαμένοι μέσα σ'αυτά..). Οι γιατροί θεωρούν ότι είναι πολύ πιθανό να έχουμε και μόνοι μας εγκυμοσύνη, αλλά είναι αυτό που λες, η κούραση, η αγωνία και η απογοήτευση, η ηλικία.. από ένα σημείο και μετά δεν την παλεύεις άλλο! Και στην τελική ρε γαμώτο θέλεις να έχεις επαφή με τον άντρα σου χωρίς να σκέφτεσαι καθόλου τις μέρες.. είναι πολύ κουραστικό όλο αυτό! 

Εμείς έχουμε την τύχη να μένουμε κοντά στη θάλασσα (βέβαια μην φανταστείς ότι πάμε και συνέχεια για μπάνιο.. όλη αυτή η ανυπομονησία δεν μ'αφήνει να σκέφτομαι πολλά άλλα..). Δεν θα πάμε ούτε εμείς διακοπές και γενικά ξοδεύουμε μόνο στα άκρως απαραίτητα εδώ και κάποιο διάστημα για να μην γίνει καμιά βλακεία και δεν έχουμε χρήματα.

Απλά θέλω λίγο να καθυστερήσω την εμβρυμεταφορά για να έχει ηρεμήσει ο οργανισμός μου από τις ορμόνες και να είναι πολύ πιο πιθανή η εγκυμοσύνη. Δεν ξέρω, έτσι το έχω στο μυαλό μου διαισθητικά. Όσο και να ανυπομονώ, νομίζω ότι είναι πολύ δύσκολο ορμονικά η μήτρα να αντέξει και τη διέγερση και εγκυμοσύνη στο καπάκι. Γι'αυτό θα κάνουμε υπομονή!

Και μη γελάσετε.... αλλά μετά θυμήθηκα που πιο παλιά μου είχε πει ένας φίλος αστρολόγος ότι Σεπτέμβρη με Νοέμβρη του 20 βλέπει γονιμότητα κι εγκυμοσύνη σ'εμένα 😄🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Εμείς το μόνο θέμα που έχουμε είναι ότι έχω την αριστερή σάλπιγγα βουλωμένη και η αριστερή οωθηκη δεν δίνει οωρρηξια παρά μόνο κάνα δυο φορές το χρόνο. Ωστόσο κάθε μήνα είχα από δεξιά οωρρηξια αλλά δεν τα καταφέραμε δύο χρόνια τώρα.. όποτε αφού έκανα και υστεροσκοπηση και βρήκαμε έναν πολύποδα και τον αφαιρέσαμε και καθάρισε η μήτρα είπαμε εξωσωματική γιατί νοιωθαμε κουρασμένοι και ότι χάναμε χρόνο.  

Ευτυχώς ακόμα δεν έχω κάτι ιδιαίτερο σε ενόχληση στην οωθηκη, λίγο πιο βαριά τη νοιώθω αλλα φυσικά ότι πει ο γιατρός.  Ότι είναι καλύτερα..

 

Επίσης επαφές με τίποτα. Δεν μπορώ νοιώθω κάπως αυτές τις μέρες.. και προσέχω γενικά δεν σηκώνω βάρη κλπ

Ακριβώς το ίδιο πρόβλημα είχα και εγώ !!!! Αριστερή ωοθηκη και σάλπιγγα ζαβές 😂😂😂😂 όλα θα πάνε καλά !!!!

πολυ σωστά πράξατε και καταφύγετε σε εξωσωματική εφόσον προσπαθήσατε και φυσιολογικά .... το δυευρο θα έρθει φυσιολογικά ειμαο σίγουρη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Ακριβώς το ίδιο πρόβλημα είχα και εγώ !!!! Αριστερή ωοθηκη και σάλπιγγα ζαβές 😂😂😂😂 όλα θα πάνε καλά !!!!

πολυ σωστά πράξατε και καταφύγετε σε εξωσωματική εφόσον προσπαθήσατε και φυσιολογικά .... το δυευρο θα έρθει φυσιολογικά ειμαο σίγουρη 

Χαχαχα ζαβές πράγματι! Πολύ γέλασα! 😂😂😂

Στη διέγερση κι εσύ έκανες πιο πολλά από τη μια οωθηκη; Γιατί εγώ έχω κάνει μόνο από τη μία! Φαντάσου παίρνω μικρή δόση και έχω πάνω από 20 δεξιά! Φοβάμαι μην υπερδιέγερθει πάλι γιατί τέτοια δείγματα δείχνει η άτιμη! Βέβαια μου είπε ο γιατρός από Δευτέρα θα μειώσω τη δόση αλλά θα με δει πρώτα και μετά θα μου πει. Υποψιάζομαι από 225 θα μου το πάει 150 μάλλον.. Ευτυχώς νοιώθω μόνο μια ενόχληση δεξιά όχι κάτι έντονο.. αλλά φοβάμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η melodyy είπε:

@Sweety87 καλή επιτυχία αύριο!!! Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!! Πως νιώθεις;;;; 

Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Έχω ευχάριστα νέα.. πήγα τελικά σήμερα και έκανα χοριακή και μόλις έμαθα τα ευχάριστα!!!! 278 είναι θετική!!!! Δεν το πιστεύω αλήθεια!!! 

Καλή επιτυχία και σε εσάς τώρα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Χαχαχα ζαβές πράγματι! Πολύ γέλασα! 😂😂😂

Στη διέγερση κι εσύ έκανες πιο πολλά από τη μια οωθηκη; Γιατί εγώ έχω κάνει μόνο από τη μία! Φαντάσου παίρνω μικρή δόση και έχω πάνω από 20 δεξιά! Φοβάμαι μην υπερδιέγερθει πάλι γιατί τέτοια δείγματα δείχνει η άτιμη! Βέβαια μου είπε ο γιατρός από Δευτέρα θα μειώσω τη δόση αλλά θα με δει πρώτα και μετά θα μου πει. Υποψιάζομαι από 225 θα μου το πάει 150 μάλλον.. Ευτυχώς νοιώθω μόνο μια ενόχληση δεξιά όχι κάτι έντονο.. αλλά φοβάμαι!

Στην διέγερση που έκανα στον γιο μου μόνο η δεξιά έβγαλε μόλις έξι από τα οποία είχαν μέσα τα τέσσερα ωάριο και μέσα σε αυτά τα 4  ήταν ο πρίγκηπα μου .... εκ τότε έκανα κάποιες διεγέρσεις αλλά έβγαζα δυο τρία το πολύ και μετά ακολούθησα μόνο τον φυσικό κύκλο καθώς δεν ήθελα να επιβαρυνθώ αλλά εφόσον δεν εβγαζα 

 

καλη επιτυχία θα μέσα από την καρδιά μου ... το σπερμα πως είναι ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Θέλω να σας ρωτήσω στη διέγερση βλέπατε καθόλου βλέννη? Άρχισα από εχθές τις cetrotide και κάποια στιγμή στη δουλειά ένιωσα υγρή. Πήγα τουαλέτα και είχα λίγο βλέννη στο εσώρουχο. Έπαθα ένα σοκ.... δεν βγάζω που δεν βγάζω πολλά μην σπάσουν κι αυτά που έχω. Είναι φυσιολογικό? Δλδ όταν ξεκινά η ωορηξια βλέπεις λίγα υγρά απλά δεν σπάνε τα ωάρια όταν είσαι σε αυτήν τη φάση? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Θέλω να σας ρωτήσω στη διέγερση βλέπατε καθόλου βλέννη? Άρχισα από εχθές τις cetrotide και κάποια στιγμή στη δουλειά ένιωσα υγρή. Πήγα τουαλέτα και είχα λίγο βλέννη στο εσώρουχο. Έπαθα ένα σοκ.... δεν βγάζω που δεν βγάζω πολλά μην σπάσουν κι αυτά που έχω. Είναι φυσιολογικό? Δλδ όταν ξεκινά η ωορηξια βλέπεις λίγα υγρά απλά δεν σπάνε τα ωάρια όταν είσαι σε αυτήν τη φάση? 

Κοριτσακι μου δεν είχα βλέννη αν θυμάμαι. Αλλά αφού ξεκίνησες cetrotide δηλαδή ανταγωνιστές δεν υπάρχει περίπτωση να σπάσουν. Αυτός είναι ο ρόλος των ανταγωνιστών δεν αφήνουν την lh που είναι η ορμόνη που προκαλεί την ωορρηξία να ανέβει. Για αυτό κάνουμε στο τέλος την ovitrelle για να ωριμάσουν τα ωάρια δηλαδή να φτάσουν σε φάση ωορρηξίας και να συλλέγουν αλλά πριν σπάσουν. Μην έχεις καμία ανησυχία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Θέλω να σας ρωτήσω στη διέγερση βλέπατε καθόλου βλέννη? Άρχισα από εχθές τις cetrotide και κάποια στιγμή στη δουλειά ένιωσα υγρή. Πήγα τουαλέτα και είχα λίγο βλέννη στο εσώρουχο. Έπαθα ένα σοκ.... δεν βγάζω που δεν βγάζω πολλά μην σπάσουν κι αυτά που έχω. Είναι φυσιολογικό? Δλδ όταν ξεκινά η ωορηξια βλέπεις λίγα υγρά απλά δεν σπάνε τα ωάρια όταν είσαι σε αυτήν τη φάση? 

Εγώ κατά τη διάρκεια της διέγερσης είχα βλέννη!! Μην αγχώνεσαι είναι φυσιολογικό!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιου ναι το ξέρω αλλά κλασικά σκέφτομαι τα πιο απίθανα σενάρια τύπου μήπως τελικά χρειάζομαι αντί για 1 cetrotide 2 κλπ. Είχα και στην πρώτη μου προσπάθεια αλλά τότε δεν ήξερα και πολλά και δεν έδωσα σημασία. Αύριο θα με δεί ξανά ο γιατρός οπότε θα ρωτήσω κιόλας. Δεν υπάρχει περίπτωση λες ε? Μακάρι γιατί μια φρίκη την έφαγα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Θέλω να σας ρωτήσω στη διέγερση βλέπατε καθόλου βλέννη? Άρχισα από εχθές τις cetrotide και κάποια στιγμή στη δουλειά ένιωσα υγρή. Πήγα τουαλέτα και είχα λίγο βλέννη στο εσώρουχο. Έπαθα ένα σοκ.... δεν βγάζω που δεν βγάζω πολλά μην σπάσουν κι αυτά που έχω. Είναι φυσιολογικό? Δλδ όταν ξεκινά η ωορηξια βλέπεις λίγα υγρά απλά δεν σπάνε τα ωάρια όταν είσαι σε αυτήν τη φάση? 

Καλησπέρα, μην ανησυχείς!! Εγώ είχα και αρκετή μάλιστα.. Όπως σου είπε και η @Πιου-πιου δε θα σπάσουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annie! @Sweetie79 σας ευχαριστώ πάρα πολύ βρε κορίτσια ηρέμησα. Κοντευα να τρελαθώ. Αφήστε δε που κι αυτές οι cetrotide ρε παιδί μου.... 800 καπάκια έχουν.... έκανα την πρώτη εχθές (δεν θυμόμουν καθόλου πως ήταν) και λέω Παναγία μου δεν θα καταφέρω να την ανοίξω χαχαχαχαχα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Έχω ευχάριστα νέα.. πήγα τελικά σήμερα και έκανα χοριακή και μόλις έμαθα τα ευχάριστα!!!! 278 είναι θετική!!!! Δεν το πιστεύω αλήθεια!!! 

Καλή επιτυχία και σε εσάς τώρα!!!! 

Τώρα το ειδααααα!!! Συγχαρητήρια μέσα από την καρδιά μου....  να πέρνουμε σειρά και οι υπόλοιπες!!! Μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις κορίτσι μου. Αν κρίνω από το nickname σου έχουμε και την ίδια ηλικία και παίρνω θάρρος! Αντε να ακούμε μόνο ευχάριστααααα από δω και πέρα!!!! ❤️💕😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Στην διέγερση που έκανα στον γιο μου μόνο η δεξιά έβγαλε μόλις έξι από τα οποία είχαν μέσα τα τέσσερα ωάριο και μέσα σε αυτά τα 4  ήταν ο πρίγκηπα μου .... εκ τότε έκανα κάποιες διεγέρσεις αλλά έβγαζα δυο τρία το πολύ και μετά ακολούθησα μόνο τον φυσικό κύκλο καθώς δεν ήθελα να επιβαρυνθώ αλλά εφόσον δεν εβγαζα 

 

καλη επιτυχία θα μέσα από την καρδιά μου ... το σπερμα πως είναι ;;;

Ευχαριστώ πολύ! Με το σπέρμα δεν έχουμε πρόβλημα. Είναι καλό.. 

Εύχομαι να πάνε όλα καλά...

Να δούμε θα κάνω μεταφορά στον ίδιο κύκλο; Ο γιατρός δεν μου έχει αναφέρει κάτι βέβαια για επόμενο κύκλο.. επίσης δεν ξέρω τι έμβρυα θα βάλω.. Μαλλον αυτο εξαρτάται αν θα μαζέψω λίγα άρα δεν θα το διακινδυνεύσουμε για βλαστοκυστες ή αν έχω αρκετά .  Θα τα ρωτήσω αυτά την Δευτέρα που θα πάω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Τώρα το ειδααααα!!! Συγχαρητήρια μέσα από την καρδιά μου....  να πέρνουμε σειρά και οι υπόλοιπες!!! Μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις κορίτσι μου. Αν κρίνω από το nickname σου έχουμε και την ίδια ηλικία και παίρνω θάρρος! Αντε να ακούμε μόνο ευχάριστααααα από δω και πέρα!!!! ❤️💕😍

Άντε με το καλό να έρθει η σειρά σου!!! Βέβαια μόλις κατά αγχώθηκα τώρα γιατί είδα ροζ αίμα στο σκούπισμα!! 

Κορίτσια εσείς οι παλιές εγκυμονουσες τι λέτε??? Με έχει πιάσει μια ανησυχία δε πρόλαβα να χαρώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sweetie79 χωρίς να το έχω ζήσει νομίζω ότι δεν είναι κάτι. Μίλα βέβαια με τον γιατρό σου μπορεί να σου πει να πάρεις κανένα utrogestan αν και πιστεύω ότι ειναι επειδή γαντζωνεται το σπορακι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η dimsea είπε:

@Sweetie79 χωρίς να το έχω ζήσει νομίζω ότι δεν είναι κάτι. Μίλα βέβαια με τον γιατρό σου μπορεί να σου πει να πάρεις κανένα utrogestan αν και πιστεύω ότι ειναι επειδή γαντζωνεται το σπορακι! 

Μακάρι κοριτσάκι μου με έχει φάει η αγωνία.. του έστειλα μήνυμα περιμένω να με πάρει τηλ. Σε ευχαριστώ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Άντε με το καλό να έρθει η σειρά σου!!! Βέβαια μόλις κατά αγχώθηκα τώρα γιατί είδα ροζ αίμα στο σκούπισμα!! 

Κορίτσια εσείς οι παλιές εγκυμονουσες τι λέτε??? Με έχει πιάσει μια ανησυχία δε πρόλαβα να χαρώ! 

Συγχαρητήρια..!! Να πάνε όλα καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Έχω ευχάριστα νέα.. πήγα τελικά σήμερα και έκανα χοριακή και μόλις έμαθα τα ευχάριστα!!!! 278 είναι θετική!!!! Δεν το πιστεύω αλήθεια!!! 

Καλή επιτυχία και σε εσάς τώρα!!!! 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!! Τι υπέροχο νεοοοο!!!! Με το καλό!!! Στις ποσες μέρες το τεστ;;; μακάρι να γίνει σερί θετικών!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή 🎫

@kaounmar --> 12/6

Ωοληψια 🤗

@elena0212 --> 27/5

@PAPA EVA --> Ιούνιος

@lactaki --> Ιούνιος

@Katerinaki83 --> Ιούνιος

@ioannastr --> Ιούνιος

@Lily94 --> ? Ιούνιος

@Hope19 --> Ιούνιος

@Taggeris --> Ιούνιος

@JoyCat --> Ιούλιος

@Miti85 --> ?

@Ριρίκα --> ?

@ViKcy --> ?

@Steli --> ?

Εμβρυομεταφορα 😍

@Tokyo --> ?

@Antelope --> Ιούνιος 

@Kukki-->Ιούνιος

@Nefeliap --> Ιούλιος 

@Σταυρι --> Σεπτέμβριος

@Anna32 --> ?

@Niki94 --> Σεπτέμβριος 

Χοριακή 🤞

@annie! --> 28/5

@melodyy --> 1/06

Εγκυμοσύνη 🤰

@Sweetie79

@ntinaki88

@Katerina32

@sokola4

@Takira 

@koukou84 

@Papadakis

 
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Άντε με το καλό να έρθει η σειρά σου!!! Βέβαια μόλις κατά αγχώθηκα τώρα γιατί είδα ροζ αίμα στο σκούπισμα!! 

Κορίτσια εσείς οι παλιές εγκυμονουσες τι λέτε??? Με έχει πιάσει μια ανησυχία δε πρόλαβα να χαρώ! 

Γλυκιά μου πολλά συγχαρητήρια!!! Μην ανησυχείς.... έχεις πολύ καλή χοριακή και όλα θα πάνε καλά. Ξεκουράσου και πάρε το γιατρό σου τηλέφωνο... μπορεί να χρειαστεί να σου αυξήσει την προγεστερόνη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Μακάρι κοριτσάκι μου με έχει φάει η αγωνία.. του έστειλα μήνυμα περιμένω να με πάρει τηλ. Σε ευχαριστώ πολύ 

Όλα καλά θα είναι ηρεμία, ξεκούραση και το σπορακι θα μεγαλώνει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Έχω ευχάριστα νέα.. πήγα τελικά σήμερα και έκανα χοριακή και μόλις έμαθα τα ευχάριστα!!!! 278 είναι θετική!!!! Δεν το πιστεύω αλήθεια!!! 

Καλή επιτυχία και σε εσάς τώρα!!!! 

🎉🎇💞🤰👶👣❣️

🎆🎆Μπράβο βρε Sweetie79!!!!!!!🎆🎆 Τι τέλεια νέα είναι αυτά;;;; Μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι τώρα κοπέλα μου! Όλα να πάνε κατ'ευχήν από εδώ και πέρα, από καρδιάς στο λέω!!!!

Κοίτα γούρι το θεματάκι αυτό;!; Έκανε ποδαρικό η @Papadakis τώρα η @Sweetie79!!! Άντε να δούμε (!) ποια θα είναι η επόμενη;!; 😘💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...