Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα μέσα της Άνοιξης ο Απρίλης, πολλά σποράκια στις κοιλίτσες μας να στείλει 🌸🌼


Recommended Posts

Κορίτσια ο μήνας που μπαίνει ας είναι γεμάτος μόνο χαρά αισιοδοξία και θετική σκέψη! Ας στείλει σε όλες μας αυτό που επιθυμούμε 🥰

@Θέτις Κ. @Κατερίνα!!! @Elk @Demisar @ΛΕΥΚΗ @marinamanoulitsa @annie! @anna_30 @Kate1992 @Tina23 @Eliza Kats @Katiana1987 @marilouu @Mantarini @Παρασκευαιδου @cat12 @Elli13 @Pinacolada 

Ας μπουν όσα κορίτσια Δεν έκανα ταγκ 🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άντε πάμε κορίτσια μου να ανεβάσουμε την ψυχολογία μας!!! Το κεφάλι ψηλα΄!!! Όλες μαζί θα είμαστε σε όλα... Καλό μήνα να έχουμε!!!@Mpourmpoulo@Raf123 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό και τυχερό μήνα να έχουμε!! Ο Απρίλης δεν έκλεισε καλά για την ομάδα μας, ας σηκώσουμε ανάστημα, ας γεμίσουμε αισιοδοξία, και πάμε να σπάσουμε τα κοντέρ των θετικών τεστ 🎀🎀🎀💓💓💓🌻🌻🌻🌹🌹🌹🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα βρήκαν να μου τελειώσουν οι καρδούλες...όλα τόσο όμορφα μηνύματα!!!!

Κορίτσια να σας πω κάτι αστείο για αλλαγή....το σπίτι μας είναι μέσα σε κάμπο-χωράφι γύρω γύρω,  αγρός.  Ξυπνάει το αγόρι μου εχθές το πρωί-έχουμε μια μεγάλη τζαμαρία και απέξω αυλή- και τι να δει...είχε έρθει ένα άλογο (έχουμε και μεις άλογο αλλά δεν ήταν το δικό μας) και είχε κάνει κακακια (κακάρες) στην μέση μέση της αυλής μας και μεις δεν είχαμε ακούσει τίποτα ποτέ  ... λέω τι σημάδι να ήταν τώρα αυτό χαχα 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maria98 είπε:

Τώρα βρήκαν να μου τελειώσουν οι καρδούλες...όλα τόσο όμορφα μηνύματα!!!!

Κορίτσια να σας πω κάτι αστείο για αλλαγή....το σπίτι μας είναι μέσα σε κάμπο-χωράφι γύρω γύρω,  αγρός.  Ξυπνάει το αγόρι μου εχθές το πρωί-έχουμε μια μεγάλη τζαμαρία και απέξω αυλή- και τι να δει...είχε έρθει ένα άλογο (έχουμε και μεις άλογο αλλά δεν ήταν το δικό μας) και είχε κάνει κακακια (κακάρες) στην μέση μέση της αυλής μας και μεις δεν είχαμε ακούσει τίποτα ποτέ  ... λέω τι σημάδι να ήταν τώρα αυτό χαχα 🤣

Παρά τα κακακια του αλόγου... Τι όμορφη εικόνα μας μετέδωσες 🫶🫶🫶 Ειδικά για εμάς που ξυπνάμε στο κέντρο της Αθήνας ανάμεσα σε πολυκατοικίες 🥴

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό κ ευλογημένο μήνα κορίτσια μου, εύχομαι να προχωρήσει και να βγει εν τέλει με χαρές μόνο και πολλά ευχάριστα🙏🙏❣️❣️🌺🌺🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια μου καλό μήνα να έχουμε !!! Εδώ σας στέλνω πολύ θετικη ενέργεια μαζί με την κορη μου !

IMG_6990.thumb.jpeg.ac9d85a8e4630308b2ff6abe3ba05190.jpeg

Ωωωω τι ωραία θέα που έχεις...🤩 Να την χαίρεσαι την κορούλα σου 🤗 🤗 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια μου καλό μήνα να έχουμε !!! Εδώ σας στέλνω πολύ θετικη ενέργεια μαζί με την κορη μου !

IMG_6990.thumb.jpeg.ac9d85a8e4630308b2ff6abe3ba05190.jpeg

Αααααχχχχχ θα τρελαθώ!!! Μου τελείωσαν και οι καρδούλες για σήμερα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, να σας πω κι ένα χαρμόσυνο... Γέννησε η ξαδέρφη μου (σύζυγος ξαδέρφου) εχθές... 36+5... Έναν αγόραρο 2.670γρ!!! Θ' αργήσω λίγο να τον δω απο κοντά αλλά αφού έιναι και οι 2 τους καλά... όλα καλά. Την έβαλαν εκτάκτως για καισαρική αλλά δεν ξέρω ακόμα το γιατί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Παρά τα κακακια του αλόγου... Τι όμορφη εικόνα μας μετέδωσες 🫶🫶🫶 Ειδικά για εμάς που ξυπνάμε στο κέντρο της Αθήνας ανάμεσα σε πολυκατοικίες 🥴

 

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια μου καλό μήνα να έχουμε !!! Εδώ σας στέλνω πολύ θετικη ενέργεια μαζί με την κορη μου !

IMG_6990.thumb.jpeg.ac9d85a8e4630308b2ff6abe3ba05190.jpeg

Αχ ομορφιές @Elk μας 🤞 να τη χαίρεσαι την μικρούλα σου 🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Κορίτσια μου, να σας πω κι ένα χαρμόσυνο... Γέννησε η ξαδέρφη μου (σύζυγος ξαδέρφου) εχθές... 36+5... Έναν αγόραρο 2.670γρ!!! Θ' αργήσω λίγο να τον δω απο κοντά αλλά αφού έιναι και οι 2 τους καλά... όλα καλά. Την έβαλαν εκτάκτως για καισαρική αλλά δεν ξέρω ακόμα το γιατί!

Να σας ζήσει το ανηψακι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια μου καλό μήνα να έχουμε !!! Εδώ σας στέλνω πολύ θετικη ενέργεια μαζί με την κορη μου !

IMG_6990.thumb.jpeg.ac9d85a8e4630308b2ff6abe3ba05190.jpeg

Καλό μήνα σε όλα τα κορίτσια!!! Λυπήθηκα για τις χοριακες αλλά ο Μάρτης να σκέφτεστε έδωσε λύπη αλλά κ χαρά γιατί καταφέρατε να γίνει σύλληψη κ αυτό είναι πολύ θετικό!!! Θα γίνει ξανά σύντομα!!! 

Elk μου πραγματικά είναι υπέροχη φωτογραφία!!! Να χαίρεσαι την κόρη σου!!! Με έκανες να νιώσω πολύ όμορφα βλέποντας αυτήν την εικόνα! Σε ευχαριστούμε που την μοιράστηκες! Συντροφιά με την κορούλα σου κ την φύση ότι καλύτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια μου καλό μήνα να έχουμε !!! Εδώ σας στέλνω πολύ θετικη ενέργεια μαζί με την κορη μου !

IMG_6990.thumb.jpeg.ac9d85a8e4630308b2ff6abe3ba05190.jpeg

@Elk να την χαιρεσαι κοπέλα μου ❤️

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Κορίτσια μου, να σας πω κι ένα χαρμόσυνο... Γέννησε η ξαδέρφη μου (σύζυγος ξαδέρφου) εχθές... 36+5... Έναν αγόραρο 2.670γρ!!! Θ' αργήσω λίγο να τον δω απο κοντά αλλά αφού έιναι και οι 2 τους καλά... όλα καλά. Την έβαλαν εκτάκτως για καισαρική αλλά δεν ξέρω ακόμα το γιατί!

Να σας ζήσει :) γερό και καλότυχο να είναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Κορίτσια μου, να σας πω κι ένα χαρμόσυνο... Γέννησε η ξαδέρφη μου (σύζυγος ξαδέρφου) εχθές... 36+5... Έναν αγόραρο 2.670γρ!!! Θ' αργήσω λίγο να τον δω απο κοντά αλλά αφού έιναι και οι 2 τους καλά... όλα καλά. Την έβαλαν εκτάκτως για καισαρική αλλά δεν ξέρω ακόμα το γιατί!

Να σας ζήσει και να είναι πάντα γερό 💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ κορίτσια μου... Μου έχουν τελειώσει οι αντιδράσεις για σήμερα! Εύχομαι σε όλες όσες είμαστε έγκυες... με το καλό να αγκαλιάσουμε τα αγγελούδια μας στην ώρα τους... Για όσες προσπαθούν... πίστη, υπομονή, δύναμη και πολλή πολλή αγάπη 😜 Όσο δύσκολο κι αν είναι θα έρθει κι η σειρά σας κοπέλες μου... Μην τα παρατάτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...