Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

Μετά απο πρόταση της @Ginaak να ανοιξουμε νεο θεμα συμφωνησα απολυτα  και  ειπα να κανω την αρχη αν και δεν περιμενω χοριακή αλλα γενικως ειμαι πολυ τυχερη και δινω καλή ενεργεια στο κοσμο.και ειμαι σιγουρη οτι ο Μαιος θα ειναι η καλυτερη αρχη να το θυμαστε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nefeliap είπε:

Μετά απο πρόταση της @Ginaak να ανοιξουμε νεο θεμα συμφωνησα απολυτα  και  ειπα να κανω την αρχη αν και δεν περιμενω χοριακή αλλα γενικως ειμαι πολυ τυχερη και δινω καλή ενεργεια στο κοσμο.και ειμαι σιγουρη οτι ο Μαιος θα ειναι η καλυτερη αρχη να το θυμαστε! 

Μπράβο πάρα πολύ ωραίο και τυχερό να είναι το νέο θεματάκι για όλες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλή επιτυχία κι από εμένα!Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχετε όλες πολύ σύντομα φουσκωμένες κοιλίτσες και το 2021 να κρατάτε αγκαλιά τα μωράκια σας!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλορίζικο & γουρλίδικο το νέο θέμα!! Εύχομαι σε όλες μας εγκυμοσύνες μέσα στο 2020 και μωράκια μέσα στο 2021!! 🥰 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Μακάρι το 2ο μισό του 2020 να είναι με καλύτερη διάθεση και να τα καταφέρουμε όλες! @Tokyo πότε είσαι για ετ φίλη; Επειδή κι εγώ πάω για Ιούνιο ίσως είμαστε κοντά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Μετά απο πρόταση της @Ginaak να ανοιξουμε νεο θεμα συμφωνησα απολυτα  και  ειπα να κανω την αρχη αν και δεν περιμενω χοριακή αλλα γενικως ειμαι πολυ τυχερη και δινω καλή ενεργεια στο κοσμο.και ειμαι σιγουρη οτι ο Μαιος θα ειναι η καλυτερη αρχη να το θυμαστε! 

και ο Ιούνιος και ο Ιούνιος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή 🎫

@ioannastr -->  8/5

@lactaki --> 15/5

Ωοληψια 🤗

@elena0212 --> ?

@Miti85 --> ?

@Ριρίκα --> ?

@ViKcy --> ?

@Katerinaki83 --> ?

@Steli --> ?

@Nefeliap --> ?

@Hope19 --> ?

Εμβρυομεταφορα 😍

@Tokyo --> ?

@Antelope --> ?

@annie! --> Μάιος

@Kukki-->Ιούνιος

@Σταυρι --> ?

@Anna32 --> ?

Χοριακή 🤞

@Papadakis--> 11/5

Εγκυμοσύνη 🤰

@ntinaki88

@Katerina32

@sokola4

@Takira 

@koukou84 

Αχ άντε κορίτσια μου να φεύγουν τα ερωτηματικά από το πινακάκι μας, να γεμίζει ημερομηνίες και να πάμε όλες στην εγκυμοσύνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@lactaki αν θυμάμαι καλά εσύ μιλάς με την επιτροπή μέσω email; Έτσι έκλεισες ραντεβού;

Θέλω να πάρω κ εγώ να κλείσω ραντεβού όμως τα τηλέφωνα δεν απαντούν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kukki είπε:

@lactaki αν θυμάμαι καλά εσύ μιλάς με την επιτροπή μέσω email; Έτσι έκλεισες ραντεβού;

Θέλω να πάρω κ εγώ να κλείσω ραντεβού όμως τα τηλέφωνα δεν απαντούν...

Θα στείλεις εμαιλ κ λογικά θα σ πάρουν τηλέφωνο.. γιατί δε πρόκειται να πιάσεις γραμμή.. έχεις δίκιο!!! 

Εγώ μιλούσα με εμαιλ μαζί τους για να μάθω νέα για την επαναλειτουργία τους.. κ με πήραν τηλ κ κλείσαμε όταν ξανά λειτούργησαν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλησπερα αδιαθετησα και εγω προχτες.. μιλησα και με το γιατρο χτες και αποφασισα οτι θα παω σεπτεμβριο  και αμα θα παω μεχρι στιγμης δεν εχω ουτε ψυχολογια ουτε διαθεση να ξανα ερθω εκει και παλι να περιμενω. ειπα ν αλλαξω ψυχολογια και να παω με αλλη διαθεση.. ευχομαι καλη επιτυχια σε ολες σας κοριτσια μου ολα καλα να μας πανε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

κοριτσια μου καλησπερα αδιαθετησα και εγω προχτες.. μιλησα και με το γιατρο χτες και αποφασισα οτι θα παω σεπτεμβριο  και αμα θα παω μεχρι στιγμης δεν εχω ουτε ψυχολογια ουτε διαθεση να ξανα ερθω εκει και παλι να περιμενω. ειπα ν αλλαξω ψυχολογια και να παω με αλλη διαθεση.. ευχομαι καλη επιτυχια σε ολες σας κοριτσια μου ολα καλα να μας πανε!!!

Σε καταλαβαίνω πολύ για το θέμα της διάθεσης... Κ μένα μου στοίχισε πολύ η πρώτη εξωσωματική, ήμουν σίγουρη ότι θα πετύχει. Βέβαια όπως μου είπε ο γιατρός, τα ποσοστά επιτυχίας είναι 20-25% δηλαδή περίπου 8 στις 10 δε τα καταφέρνουν με την πρώτη...

Εγώ θα αφήσω αυτόν τον κύκλο κ θα δούμε για τον Ιούνιο αν είμαι σε καλή ψυχολογία αλλιώς κι εγώ από Σεπτέμβρη. Να χαλαρώσουμε όσο μπορούμε το καλοκαίρι γιατί η όλη διαδικασία είναι μια τρέλα 🤯

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπέροχα που ξεκινήσαμε νέο θεματάκι!!!! Καλορίζικο να είναι και να έχουμε μόνο χαρούμενα νέα!!

@lactaki εμένα με πήραν από την επιτροπή και αύριο δε θα παρευρεθούν γιατροί. Ευτυχώς που δεν είχες κλείσει και εσύ για αύριο. Θα της πάω όμως το φάκελο και θα τον δουν στις 15/05 που λογικά λέει θα πάνε οι γιατροί. Κάνε ένα τηλ. αύριο πάλι να δεις οτι όλα βαίνουν καλώς... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια, να σας ρωτήσω γιατί μόλις έπαθα ένα τεράστιο σοκ. Η εμβρυομεταφορά από κατάψυξη στοιχίζει όσο μισή εξωσωματική;;;; 😱

Όσες μεταφέρατε/ θα μεταφέρετε από κατάψυξη πληρώνετε έξτρα; Κ την κατάψυξη σας τη χρεώνουν ανα δυάδα εμβρύων;

@Tokyo @annie! @ntinaki88 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kukki είπε:

Ρε κορίτσια, να σας ρωτήσω γιατί μόλις έπαθα ένα τεράστιο σοκ. Η εμβρυομεταφορά από κατάψυξη στοιχίζει όσο μισή εξωσωματική;;;; 😱

Όσες μεταφέρατε/ θα μεταφέρετε από κατάψυξη πληρώνετε έξτρα; Κ την κατάψυξη σας τη χρεώνουν ανα δυάδα εμβρύων;

@Tokyo @annie! @ntinaki88 

Εμεις για την εξωσωματική συνολικά θα πληρώσουμε 2800€. Η μεταφορά από κατάψυξη, αν σου έχουν περισσέψει σε άλλο κύκλο κοστίζει 1200€. Όποτε κάτι λιγότερο από τα μισά. Σχετικά με την κατάψυξη χρεώνουν αν έχεις έξτρα έμβρυα. Εμείς που είχαμε μόνο 2 δε μας χρεώνουν. Ελπίζω να σε βοήθησα  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Υπέροχα που ξεκινήσαμε νέο θεματάκι!!!! Καλορίζικο να είναι και να έχουμε μόνο χαρούμενα νέα!!

@lactaki εμένα με πήραν από την επιτροπή και αύριο δε θα παρευρεθούν γιατροί. Ευτυχώς που δεν είχες κλείσει και εσύ για αύριο. Θα της πάω όμως το φάκελο και θα τον δουν στις 15/05 που λογικά λέει θα πάνε οι γιατροί. Κάνε ένα τηλ. αύριο πάλι να δεις οτι όλα βαίνουν καλώς... 

Έλα κορίτσι, γι αυτό κ μενα μ ειχε παρει τηλ κ μου το άλλαξε γιατι δε θα είχε γιατρούς.... 

γι αυτο κ κλεισαμε ραντεβού στις 15... στο ειχα πει δε θυμασαι. απλα δε σ πηρε τηλ τότε επειδη  μενεις Αθήνα λογικα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...