Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεν ξέρω αν όλα πηγαίνουν καλά


Recommended Posts

Γεια σας!ειχα ξαναγράψει πριν λίγες μέρες διότι στις w6+1d είχα πάει στον γυναικολόγο να ακούσω καρδούλα μου είπε πως δεν έβλεπε κάτι χθες 7+1 ξαναπήγα είδαμε καρδιά αλλά δεν την ακούσαμε γτ μου είπε πως δεν είναι καλό για το έμβρυο!το έμβρυο Επίσης στον υπέρηχο φαίνεται μικρότερο 5-6 μέρες δηλ περίπου 6+4!θα ξαναπάω σε 2 εβδομάδες!πριν 3 μηνες είχα μια άτυχη εγκυμοσύνη πάλι με έμβρυο που δεν μεγάλωνε στις 7 εβδομάδες κ μια Βιοχημική τον Ιούλιο, Επίσης έχω κλειστες Σάλπιγγες και δεν περίμενα ποτέ πως θα κάνω παιδιά φυσιολογικά για αυτό έχω κάνει κ 2 καταψύξει σ ωαρίων!ειμαι πολύ πιεσμένη ο γιατρός νομίζω προσπαθεί να με Καθησυχάσει,μου είπε πως με το ιστορικό που έχω μόνο υπομονή μπορώ να κάνω και ο στόχος μου να είναι κάθε επόμενος Υπέρηχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Joannnna είπε:

Γεια σας!ειχα ξαναγράψει πριν λίγες μέρες διότι στις w6+1d είχα πάει στον γυναικολόγο να ακούσω καρδούλα μου είπε πως δεν έβλεπε κάτι χθες 7+1 ξαναπήγα είδαμε καρδιά αλλά δεν την ακούσαμε γτ μου είπε πως δεν είναι καλό για το έμβρυο!το έμβρυο Επίσης στον υπέρηχο φαίνεται μικρότερο 5-6 μέρες δηλ περίπου 6+4!θα ξαναπάω σε 2 εβδομάδες!πριν 3 μηνες είχα μια άτυχη εγκυμοσύνη πάλι με έμβρυο που δεν μεγάλωνε στις 7 εβδομάδες κ μια Βιοχημική τον Ιούλιο, Επίσης έχω κλειστες Σάλπιγγες και δεν περίμενα ποτέ πως θα κάνω παιδιά φυσιολογικά για αυτό έχω κάνει κ 2 καταψύξει σ ωαρίων!ειμαι πολύ πιεσμένη ο γιατρός νομίζω προσπαθεί να με Καθησυχάσει,μου είπε πως με το ιστορικό που έχω μόνο υπομονή μπορώ να κάνω και ο στόχος μου να είναι κάθε επόμενος Υπέρηχος!

Καλημέρα σου! Να ακούσεις τον γιατρό σου, όσο δύσκολο κι αν είναι! Εννοώ στο να κάνεις υπομονή! Να ξέρεις γενικά θα έχεις άγχος αν όλα πηγαίνουν καλά! Κι αν κάτι δεν πάει, όπου και το απευχομαι, δεν είναι στο χέρι μας να κάνουμε κάτι! Το ότι είναι πίσω στις μέρες δεν σημαίνει απολύτως κάτι κακό! Μπορεί να είχες καθυστερημένη σύλληψη! Κάνε υπομονή και την προσευχή σου και σε 2 εβδομάδες να πας να δεις το παιδάκι σου και σου εύχομαι όλα να είναι καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/4/2024 at 9:30 ΠΜ, ο/η Tonakiv είπε:

Καλημέρα σου! Να ακούσεις τον γιατρό σου, όσο δύσκολο κι αν είναι! Εννοώ στο να κάνεις υπομονή! Να ξέρεις γενικά θα έχεις άγχος αν όλα πηγαίνουν καλά! Κι αν κάτι δεν πάει, όπου και το απευχομαι, δεν είναι στο χέρι μας να κάνουμε κάτι! Το ότι είναι πίσω στις μέρες δεν σημαίνει απολύτως κάτι κακό! Μπορεί να είχες καθυστερημένη σύλληψη! Κάνε υπομονή και την προσευχή σου και σε 2 εβδομάδες να πας να δεις το παιδάκι σου και σου εύχομαι όλα να είναι καλά!!

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου! Η αλήθεια είναι πως προσπαθώ να είμαι ήρεμη απλά δεν ξέρω αν όλα πηγαίνουν καλά.ειναι κ που θα πάω σε 10 μέρες ξανά όποτε προσπαθώ να έχω υπομονή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονή!! Μόνο αυτό μπορούμε να κάνουμε! Και εγώ περιμένω να πάω την Τετάρτη για υπέρηχο,  να δω αν θα ακούσουμε καρδούλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kallia.Geo είπε:

Υπομονή!! Μόνο αυτό μπορούμε να κάνουμε! Και εγώ περιμένω να πάω την Τετάρτη για υπέρηχο,  να δω αν θα ακούσουμε καρδούλα

Σε ευχαριστώ ! Σε ποια εβδομάδα είσαι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/4/2024 at 3:32 ΜΜ, ο/η Joannnna είπε:

Σε ευχαριστώ ! Σε ποια εβδομάδα είσαι ;

Σήμερα μπήκα στην 8η , σύμφωνα με την περίοδο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kallia.Geo είπε:

Σήμερα μπήκα στην 8η , σύμφωνα με την περίοδο 

Τέλεια περιμένω νέα σου ήμαστε Μαζι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Kallia.Geo είπε:

@Joannnnaπως είσαι?? Πότε έχεις ραντεβού? 

Έχω την ερχόμενη Τετάρτη ! Κάτι πονάκια έχω μόνο πάνω κάτω όπως στην περίοδο κ πρησμένο στήθος δεν έχω κάτι άλλο σαν σύμπτωμα ! Εσυ ; Την ίδια μέρα έχουμε γιατρό η πηγές είδη ; Έχεις ακούσει καρδούλα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...