Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Παιδί μου σου λεω γυριζει ολο το δωματιο του γραφειο. Ειμαι και στη δουλεια.. Συνολο 3χαπια των 200mg Θα  παίρνω κ 6 cyclacur μονο τα λευκασυν ολα τα υπολοιπα βεβαια.. Πω πω δεν την παλευω ειμαι και υποτασικη..

Εισαι γραφειοοοο; Προσεχε και στο δρομο αν οδηγεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ntinaki88 είπε:

Καλώς σας βρήκα και εδωωωωωω..... ❤️❤️ Είδα πολλές κοπέλες απ το άλλο topic τα καταφέρατεεεεε..... Με το καλό γλυκούλες μουυυυυ.... 

Εγω να σας πω τα νέα μου....

Σε 2 εβδομάδες μπαίνω στον 8ο (διανυω την 30η εβδομάδα).... Κοντεύουμε... Η μπέμπα ολημερίς κλωτσάει και μας δείχνει την παρουσία της.... ❤️❤️ 

Πω πωωω ποτε πέρασε έτσι ο καιρός!!! Με το καλό κορίτσι μου μ ένα πόνο!!!! Ο σύζυγος είναι ακόμα εδώ; Θα τα καταφέρει να είναι και στη γέννα τελικά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή 🎫

@kaounmar --> 12/6

Ωοληψία  🤗

@Nefeliap --> Ιούνιος

@PAPA EVA --> Ιούνιος

@lactaki --> Ιούνιος

@Katerinaki83 --> Ιούνιος

@ioannastr --> Ιούνιος

@Lily94 --> Ιούνιος

@Taggeris --> Ιούνιος

@JoyCat --> Ιούλιος

@Miti85 --> ?

@Ριρίκα --> ?

@Steli --> ?

Εμβρυομεταφορα 😍

@Hope19 --> 6/06

@Tokyo --> Ιούνιος

@Antelope --> Ιούνιος 

@Kukki -->Ιούνιος

@nik_02 -->Ιούνιος

@Σταυρι --> Σεπτέμβριος

@Niki94 --> Σεπτέμβριος 

Χοριακή 🤞

@Giannouli2013 --> 5/06

@santaloxilo --> 6/06

@elena0212 --> 10/06

@dimsea --> 11/06

@Dimitra75 --> 11/06

Εγκυμοσύνη 🤰

@ntinaki88

@Katerina32

@sokola4

@Takira 

@koukou84 

@Papadakis

@Sweetie79

@melodyy

@annie!

@Anna32

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Καλημέρα. Ναι το ποσό που δίνεις είναι για ένα χρόνο και μόλις περάσει πληρώνεις ξανά. 

Εμενα πέρασε κ δεν μου είπαν κατι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hope19 Μπράβο κορίτσι μια χαρά!!! χαμουλης!!! Με το καλό να υποδεχτείς τα μωράκια σου!!! 

@Papadakis καταλαβαίνω το άγχος σου και είναι απόλυτα λογικό με όσα έχεις περάσει!! Ηρέμησε κ πίστεψε στο μωράκι σου όλα καλά θα πάνε!! Θα πας αύριο και θα το δεις πάλι.. Αν είναι όμως να αγχώνεσαι τόσο πολύ πάρε το γιατρό και πήγαινε σήμερα!! Δεν του κάνει καλό να ζορίζεσαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ntinaki88 καλώς μας βρήκες. Κ έλεγα που χάθηκε αυτό το κορίτσι. Ποτε μεγάλωσε η κοριτσάρα σου;;;με το καλό να την πάρεις στην αγκαλιτσα σου. 
@Hope19 παρά πολύ καλά είναι. Μπράβο. Μέσα σ αυτά είναι τα μελλοντικά σου μωράκια!!! Αν η ζαλάδα είναι τόσο έντονη μήπως να πάρεις το γιατρο;άλλωστε μονο αυτός μπορεί να σε καθησυχάσει κοριτσάκι μου

@Papadakis φαντάζομαι το άγχος σου. Προσπάθησε να ηρεμήσεις όμως. Αύριο θα δεις στον υπέρηχο και ολα θα είναι μια χαρά 🥰🥰🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Υποτασικη είμαι κι εγώ αλλά με τα φάρμακα όπως ακριβώς το λέω: "γαϊδούρι" 😂🤣. Υπομονή θα περάσει. Για άδεια κανόνισες? 

Ναι εχω εμβρυομεταφορα Σαββατο και ολη την υπολοιπη  βδομαδα θα κατσω.  Ουσιαστικα μεχρι το τεστ παει. Με βολεψε γιατι το αφεντικο με εκλεψε σε μερες απο την αναβολη λογο κορονοιου και μου τις χρωστα! ΜΟυ αρεσει που σκεφτομουν πως να ζητησω αδεια η χαζη! Ας μην τα σκεφτομαι κι αυτα τωρα και συγχυστω.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Εισαι γραφειοοοο; Προσεχε και στο δρομο αν οδηγεις..

Ευτυχως με πηγαινοφερνει τωρα ο αντρας μου αυτες τις μερες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Εμενα πέρασε κ δεν μου είπαν κατι

Τι να σου πω.... δεν ξέρω. Ίσως αν δουν ότι περνάει καιρός σε πάρουν τηλ. τι να πω! Δεν μου έχει τύχει αλλά έτσι το έχω στο μυαλό μου. Ίσως λόγω καραντίνας κλπ να πήγαν πίσω κάποια πράγματα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annie! είπε:

@Hope19 Μπράβο κορίτσι μια χαρά!!! χαμουλης!!! Με το καλό να υποδεχτείς τα μωράκια σου!!! 

@Papadakis καταλαβαίνω το άγχος σου και είναι απόλυτα λογικό με όσα έχεις περάσει!! Ηρέμησε κ πίστεψε στο μωράκι σου όλα καλά θα πάνε!! Θα πας αύριο και θα το δεις πάλι.. Αν είναι όμως να αγχώνεσαι τόσο πολύ πάρε το γιατρό και πήγαινε σήμερα!! Δεν του κάνει καλό να ζορίζεσαι 

Ευχαριστωωωω! Πάλι τελειωσαν τα Like!! Μακαρι να πανε ολα καλα και να εμφυτευθουν τα εμβρυακια μου! Ο γιατρος μου ειπε επειδη καθαρισαμε και τη μητρα απο δυο πολυποδες βοηθαει παρα πολυ κι αυτο. Ειναι αισιοδοξος.Αλλα εγω φοβαμαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

@ntinaki88 καλώς μας βρήκες. Κ έλεγα που χάθηκε αυτό το κορίτσι. Ποτε μεγάλωσε η κοριτσάρα σου;;;με το καλό να την πάρεις στην αγκαλιτσα σου. 
@Hope19 παρά πολύ καλά είναι. Μπράβο. Μέσα σ αυτά είναι τα μελλοντικά σου μωράκια!!! Αν η ζαλάδα είναι τόσο έντονη μήπως να πάρεις το γιατρο;άλλωστε μονο αυτός μπορεί να σε καθησυχάσει κοριτσάκι μου

@Papadakis φαντάζομαι το άγχος σου. Προσπάθησε να ηρεμήσεις όμως. Αύριο θα δεις στον υπέρηχο και ολα θα είναι μια χαρά 🥰🥰🥰 

Ευχαριστώ κορίτσι μου.. Κορίτσι μου θύμησε μου εσύ έκανες εμβρυομεταφορά? Έχω χαθεί λίγο..

Ναι του έστειλα μήνυμα για την ζαλάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hope19 λογικό όλες φοβόμαστε! Κι εγώ 2η μέρα μετά την ΕΤ σήμερα και είμαι με τα μυαλά στα κάγκελα!

Κορίτσια.... όσες είστε καπνίστριες (κανονικό ή ηλεκτρονικο τσιγάρο) τι κάνατε? Το κόψατε μαχαίρι, το μειώσατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Ευχαριστωωωω! Πάλι τελειωσαν τα Like!! Μακαρι να πανε ολα καλα και να εμφυτευθουν τα εμβρυακια μου! Ο γιατρος μου ειπε επειδη καθαρισαμε και τη μητρα απο δυο πολυποδες βοηθαει παρα πολυ κι αυτο. Ειναι αισιοδοξος.Αλλα εγω φοβαμαι..

Τι φοβάσαι κορίτσι μου; Ναι βοηθάει η υστεροσκοπηση. Εμένα μαζί με την αφαίρεση του πολύποδα έκανε και scratching και πιστεύω πως βοήθησε πολύ στην εμφύτευση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

@Hope19 λογικό όλες φοβόμαστε! Κι εγώ 2η μέρα μετά την ΕΤ σήμερα και είμαι με τα μυαλά στα κάγκελα!

Κορίτσια.... όσες είστε καπνίστριες (κανονικό ή ηλεκτρονικο τσιγάρο) τι κάνατε? Το κόψατε μαχαίρι, το μειώσατε?

Μαχαίρι 1 μήνα πριν την ωοληψια... 4 μήνες άκαπνη και πολύ περήφανη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

@Hope19 λογικό όλες φοβόμαστε! Κι εγώ 2η μέρα μετά την ΕΤ σήμερα και είμαι με τα μυαλά στα κάγκελα!

Κορίτσια.... όσες είστε καπνίστριες (κανονικό ή ηλεκτρονικο τσιγάρο) τι κάνατε? Το κόψατε μαχαίρι, το μειώσατε?

Εγω μαχαιρι απο τα μεσα  φεβρουαριου που ξεκινησα την πρωτη εξωσωμ και το ποτο και δε επινα ουτε καπνιζα και λιγο..και πολλα χρονια!κοψτο με τη μία!μια ιδεα ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annie! @Nefeliap εγώ κάνω ηλεκτρονικό στη διέγερση το μείωσα. Τώρα από την Κυριακή που έκανα την ΕΤ  να έχω κάνει συνολικά 10 τζούρες. Ποτό καθόλου μήνες τώρα.... αλλά είναι ώρες που κοιτάζω το ηλεκτρονικό μου και θέλω να του ορμηξω! 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Τι να σου πω.... δεν ξέρω. Ίσως αν δουν ότι περνάει καιρός σε πάρουν τηλ. τι να πω! Δεν μου έχει τύχει αλλά έτσι το έχω στο μυαλό μου. Ίσως λόγω καραντίνας κλπ να πήγαν πίσω κάποια πράγματα. 

Εσύ όταν πέρασε χρόνος σε ειδοποίησαν; συγγνώμη δε ξέρω σε τι φαση βρίσκεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου.. Κορίτσι μου θύμησε μου εσύ έκανες εμβρυομεταφορά? Έχω χαθεί λίγο..

Ναι του έστειλα μήνυμα για την ζαλάδα!

Ναι κοριτσάκι. Έκανα χθες. 🥰

@dimsea εγώ κάνω iqos. Το ελάττωσα με το που ξεκίνησα τη διέγερση. Κ από χθες  έκανα μόνο ένα σήμερα με τον καφε. Το ηλεκτρονικό και χωρίς νικοτίνη απαγορεύεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Εσύ όταν πέρασε χρόνος σε ειδοποίησαν; συγγνώμη δε ξέρω σε τι φαση βρίσκεσαι.

Δεν πέρασε χρόνος. Μετά την πρώτη μου διέγερση ΣΤΟ ΙΑΣΩ τα έβαλα κατάψυξη που την πλήρωσα (λόγω απώλειας στην οικογένεια) και ΕΤ 4 μήνες μετά (όπου πλήρωσα την απόψυξη) , και τώρα 2η προσπάθεια στο Μητέρα που τα έβαλα φρέσκα. Μην αγχώνεσαι όταν είναι για λεφτά δεν σε ξεχνάνε 😂 αλλά γιατί δεν κάνεις ένα τηλέφωνο να ρωτήσεις? Οι κοπέλες εκεί εινσι ευγενέστατες και εξυπηρετικότατες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Ναι κοριτσάκι. Έκανα χθες. 🥰

@dimsea εγώ κάνω iqos. Το ελάττωσα με το που ξεκίνησα τη διέγερση. Κ από χθες  έκανα μόνο ένα σήμερα με τον καφε. Το ηλεκτρονικό και χωρίς νικοτίνη απαγορεύεται;

Κοίτα επειδή έχω ασχοληθεί πολύ με το θέμα κι έχω κολλητή που δουλεύει σε ηλ. τσιγάρο.... το iqos δεν θεωρείται 100% ηλεκτρονικό μιας και δεν υπάρχει βρασμός υγρού (στην ουσία δλδ αυτή είναι η διαφορά του ηλεκτρονικού ότι δεν γίνεται καύση καπνού αλλά βρασμός υγρού) αλλά καύση του φίλτρου που βάζεις.  Κατά τη διέγερση είχα ρωτήσει τη βοηθό του γιατρού.... στην ΕΤ δεν ρώτησα. Ειδικά πρωί με τον καφέ κι εγώ το θέλω όμως το άτιμο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

@annie! @Nefeliap εγώ κάνω ηλεκτρονικό στη διέγερση το μείωσα. Τώρα από την Κυριακή που έκανα την ΕΤ  να έχω κάνει συνολικά 10 τζούρες. Ποτό καθόλου μήνες τώρα.... αλλά είναι ώρες που κοιτάζω το ηλεκτρονικό μου και θέλω να του ορμηξω! 😜

Ενα πραγμα θα σου πω θεωρω οτι απο τα πολλα τσιγαρα και απειρα ποτα τοσα χρονια γιατι δεν ειμαι κ μικρή42 τωρα ,για αυτο τα ωαρια μου στη πρωτη διεγερση του φεβρουαριου ηταν μονο 3 και ακαταλληλα και τα 3! ΣΟΚ τοτε αστα! Απλα στο λεω για να ξενερωσεις και να μη θες να ορμησεις και να το πεταξεις τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Δεν πέρασε χρόνος. Μετά την πρώτη μου διέγερση ΣΤΟ ΙΑΣΩ τα έβαλα κατάψυξη που την πλήρωσα (λόγω απώλειας στην οικογένεια) και ΕΤ 4 μήνες μετά (όπου πλήρωσα την απόψυξη) , και τώρα 2η προσπάθεια στο Μητέρα που τα έβαλα φρέσκα. Μην αγχώνεσαι όταν είναι για λεφτά δεν σε ξεχνάνε 😂 αλλά γιατί δεν κάνεις ένα τηλέφωνο να ρωτήσεις? Οι κοπέλες εκεί εινσι ευγενέστατες και εξυπηρετικότατες! 

Για να μη μου πουν να πληρώσω😂😂άντε με το καλό σου εύχομαι να είναι ή τυχερή.ειναι γουρλιδικο το κέντρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ενα πραγμα θα σου πω θεωρω οτι απο τα πολλα τσιγαρα και απειρα ποτα τοσα χρονια γιατι δεν ειμαι κ μικρή42 τωρα ,για αυτο τα ωαρια μου στη πρωτη διεγερση του φεβρουαριου ηταν μονο 3 και ακαταλληλα και τα 3! ΣΟΚ τοτε αστα! Απλα στο λεω για να ξενερωσεις και να μη θες να ορμησεις και να το πεταξεις τωρα!

Ε κάτι λιγότερο από 2 χρ διαφορά έχουμε μην νομίζεις και ούτε εγώ ειδικά πιο μικρή ήμουν Αγία 😂.... δούλευα και στον χώρο και κατέβαζα τον Βόσπορο 🤣.Στην πρ. διέγερση πάλι 3 πειραμε και σε αυτήν το ίδιο (μιλάω για τα σίγουρα) απλά καλύτερης ποιότητας (με βάση τα κύτταρα τους) οπότε δεν θεωρώ ότι φταίει αυτό αλλά το ότι ηρέμησα (λόγω πανδημίας καθόμουν περίπου 2 μήνες). Δεν λέω βέβαια ότι το τσιγάρο κάνει καλό προς θεού αλλά νιώθω ότι καταπιεζομαι. Βασικά δεν το είχα και ποτέ πιπίλα αλλά τώρα που ξέρω ότι καλό είναι να μην κάνω εγώ θέλω..... αντίδραση είναι το ξέρω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Πω πωωω ποτε πέρασε έτσι ο καιρός!!! Με το καλό κορίτσι μου μ ένα πόνο!!!! Ο σύζυγος είναι ακόμα εδώ; Θα τα καταφέρει να είναι και στη γέννα τελικά; 

Όχι δυστυχώς έφυγε 20 Μαΐου..... Δεν θα είναι εδώ στην γέννα...... 😢 πέρασε ο καιρός ναιιιιιιι ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...