Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια..! Πως είστε..; 
 

τωρα που ηρέμησα κι εγώ και μίλησα και με τον ιατρό μου μπορώ να σας πω τι έγινε..!! 
απο της 2 τελευταίες εβδομάδες του Απριλίου έβλεπα μαύρο αίμα με ροη περιόδου για μια εβδομάδα μετά έρχονταν η περίοδος για μερικές μέρες το πρωί και από το μεσημέρι και μετά τίποτα μέχρι πριν 2 εβδομάδες περίπου Που ήρθε κανονικά αλλά τελείωσε εχθές όποτε όλο αυτό μας ανγχοσε όταν του το είπα και για αυτό σας είπα ότι με βλέπω για υστεροσκοπιση Και ο ίδιος μου το είπε στο τηλ.! 
οποτε τώρα είπαμε να δούμε πως θα είναι η επόμενη και αν είναι τα ίδια τότε θα πάμε για υστεροσκοπιση στον υπέροχο δεν είδε κάτι.! (μπορεί να φταίει και ότι αφυσα να έρθει μόνη της η περίοδος μετά από ένα χρόνο που περνώ cyclacur) 

επισης αύριο θα πάρω τα φάρμακα της 2η δόσης όπως και συζητήσαμε να κάνουμε ξανά διεργεση αλλά μου είπε όχι να βάλουμε πρώτα τα δυο που έχω κατάψυξη και αν δεν τότε να ξανά κάνουμε διεργεση.! 
οπως Θα κάνω και κάποιες εξετάσεις αυτό το διάστημα για να αρχίσουμε να τα ρυθμίζουμε μέχρι Σεπτέμβριο Οκτώβριο 

τωρα @annie! λέμε για ευριομεταφορα Σεπτέμβριο-Οκτώβριο Αν όλα πάνε καλά.! 
 

και σας ζητάω ένα μεγάλο συγνώμη που δεν σας έλεγα τίποτα τη γίνεται απλά θέλω να με καταλάβετε ότι δεν ειμουν καθόλου σε φάση για να σας πω.! 

Μακάρι να πάνε όλα καλά βρε κορίτσι... Τρόμαξα κ μόνο που τα διάβαζα... Εύχομαι να γίνει το καλύτερο για σένα και. Α πας σε ασφαλή εμβρυομεταφορα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Μακάρι να πάνε όλα καλά βρε κορίτσι... Τρόμαξα κ μόνο που τα διάβαζα... Εύχομαι να γίνει το καλύτερο για σένα και. Α πας σε ασφαλή εμβρυομεταφορα! 

Σε ευχαριστώ πολύ.!! Κι εγώ είχα τρομάξει και είχα φρικάρει γι αυτό και δεν είπα κάτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η melodyy είπε:

Ξεκούραση ξεκούραση ξεκούραση.... Όσο παραπάνω μπορώ να κάτσω κ να μην κάνω τπτ... Όχι ξάπλα αλλά λίγο αυλή λίγο μέσα πολύ χαλαρά! 

Με το καλό κορίτσι μου .... όσο μπορείς προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι ... ( όχι ξάπλα ......να αιματωνεται η μητρα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η melodyy είπε:

Τέλεια ααααα!!!!!!! Αντε όλες γρήγορα γρήγορα!!!! Να είναι εύκολη γρήγορη με πολλά εμβρυα!!!!! 

Ευχαριστώ μακάρι! Να είναι όλα καλά από δω και πέρα μόνο χαρές! Μακάρι για όλες μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η JoyCat είπε:

Αυτή είναι η πιο ωραία ώρα!! Εύχομαι να είσαι καλά και πολύ τυχερή!!

@melodyy  @Lily94 @Hope19 Το ίδιο κι εσείς κορίτσια!!! Μέσα στο 2020 να καταφέρουμε όλες να είμαστε έγκυες και του χρόνου να κρατάμε αγκαλιά τα ζουζούνια μας!!

Εμένα βάλ'τε με εμένα ωοληψία τον Ιούλιο, πιστεύω θα τα καταφέρω!! 

Ευχαριστούμε κορίτσι μου.  Εύχομαι κι εγώ όλα τα κορίτσια εδώ που παλεύουμε , να τα καταφέρουμε ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλή αρχή..!

Ευχαριστώ πολύ.  Κι εσύ μην αγχώνεσαι.  Πιστεύω δεν είναι τίποτα σοβαρό.  Θα δεις στον άλλο κύκλο θα στρώσει. Όλα  καλά θα πάνε.. και το φθινόπωρο θα μας πεις ότι τα κατάφερες και θα παει καλά μέχρι τέλους ☺️😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Ευχαριστώ πολύ.  Κι εσύ μην αγχώνεσαι.  Πιστεύω δεν είναι τίποτα σοβαρό.  Θα δεις στον άλλο κύκλο θα στρώσει. Όλα  καλά θα πάνε.. και το φθινόπωρο θα μας πεις ότι τα κατάφερες και θα παει καλά μέχρι τέλους ☺️😊

Σε ευχαριστώ πολύ 🙃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η annie! είπε:

@Katerinaki83 όλα καλά με την επιτροπή κορίτσι;

Όχι ΔΥστηχως μου δημιούργησαν θεματάκια δεν πειράζει όπως και να έχει θα τα πληρώσω το φάρμακα.βεβαια  με στεναχώρησαν παρά πολύ ήμουνα χάλια όλη μέρα μου είπαν πως έχω κάτι Ινομυωματα που πρέπει να τα βγάλω.πηγα στην δουλειά τα έδειξα στον γιατρό που μου κάνει υπερήχους και μου λέει τι να βγάλεις τα 6mm .δεν ξέρω μήπως μπερδεύτηκαν με τα εκ τι να πω .δεν πειράζει θα το ξεπεράσουμε και αυτό ευχαριστώ για το ενδιαφέρον .καλη επιτυχία να έχεις αύριο σου στέλνω όλη την θετική μου ενέργεια φέρνω τύχη πάντα στους άλλους θα το δεις με την χοριακη σου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Όχι ΔΥστηχως μου δημιούργησαν θεματάκια δεν πειράζει όπως και να έχει θα τα πληρώσω το φάρμακα.βεβαια  με στεναχώρησαν παρά πολύ ήμουνα χάλια όλη μέρα μου είπαν πως έχω κάτι Ινομυωματα που πρέπει να τα βγάλω.πηγα στην δουλειά τα έδειξα στον γιατρό που μου κάνει υπερήχους και μου λέει τι να βγάλεις τα 6mm .δεν ξέρω μήπως μπερδεύτηκαν με τα εκ τι να πω .δεν πειράζει θα το ξεπεράσουμε και αυτό ευχαριστώ για το ενδιαφέρον .καλη επιτυχία να έχεις αύριο σου στέλνω όλη την θετική μου ενέργεια φέρνω τύχη πάντα στους άλλους θα το δεις με την χοριακη σου .

Όντος.; Μα δεν τα αφερουν πάντα από όσο γνωρίζω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Katerinaki83 είπε:

Όχι ΔΥστηχως μου δημιούργησαν θεματάκια δεν πειράζει όπως και να έχει θα τα πληρώσω το φάρμακα.βεβαια  με στεναχώρησαν παρά πολύ ήμουνα χάλια όλη μέρα μου είπαν πως έχω κάτι Ινομυωματα που πρέπει να τα βγάλω.πηγα στην δουλειά τα έδειξα στον γιατρό που μου κάνει υπερήχους και μου λέει τι να βγάλεις τα 6mm .δεν ξέρω μήπως μπερδεύτηκαν με τα εκ τι να πω .δεν πειράζει θα το ξεπεράσουμε και αυτό ευχαριστώ για το ενδιαφέρον .καλη επιτυχία να έχεις αύριο σου στέλνω όλη την θετική μου ενέργεια φέρνω τύχη πάντα στους άλλους θα το δεις με την χοριακη σου .

Τι να πω κορίτσι μου; Έστω ότι πρέπει να βγούνε δεν μπορούσαν να σου δώσουν την απόφαση και εσύ μετά να τα έβγαζες;!;!; Δεν ξέρω... Ρώτησε το γιατρό σου τι φάρμακα θα πάρεις και ρώτα τα κορίτσια, μπορεί να έχουν περισσέψει σε καμία κάποιες μονάδες.

Σ ευχαριστώ πολύ για τη θετική σου ενέργεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Θέλω να πατήσω καρδούλες αλλά δε με αφήνει!!!! Σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σας! Φοβάμαι μπορώ να πω γτ ήταν κάπως αυστηρή, όχι σκιψιμο όχι σφυξιμο (στην τουαλέτα) ακόμη και για τα παπούτσια να προσέχω, αναταράξεις στην οδήγηση που όπως κ να έχει έστω κ μια ελαφρύα κίνηση την κάνεις... Μ φάνηκε κάπως υπερβολικό... Εύχομαι απλά να μ τα είπε για να προσέχω να τα αποφεύγω όσο γινεται κ όχι γτ θα πάει λάθος κάτι... Ναι στην ξάπλα μ είπε... Δε θέλει συνέχεια να κάθομαι κ να ξαπλώνω... Να περπατάω κ λίγο!!!!

@annie! μου ήρθε η ώρα!!! Να πάνε όλα υπέροχα με τα εμβρυακια σου!!!! Να γατζωθουν στη μαμά τους και να πάμε όλα υπέροχα!!!! Πως νιώθεις;;;; περιμένουμε νέα σου!!! Καλή επιτυχία!!! Είμαστε μαζί σου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η melodyy είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Θέλω να πατήσω καρδούλες αλλά δε με αφήνει!!!! Σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σας! Φοβάμαι μπορώ να πω γτ ήταν κάπως αυστηρή, όχι σκιψιμο όχι σφυξιμο (στην τουαλέτα) ακόμη και για τα παπούτσια να προσέχω, αναταράξεις στην οδήγηση που όπως κ να έχει έστω κ μια ελαφρύα κίνηση την κάνεις... Μ φάνηκε κάπως υπερβολικό... Εύχομαι απλά να μ τα είπε για να προσέχω να τα αποφεύγω όσο γινεται κ όχι γτ θα πάει λάθος κάτι... Ναι στην ξάπλα μ είπε... Δε θέλει συνέχεια να κάθομαι κ να ξαπλώνω... Να περπατάω κ λίγο!!!!

@annie! μου ήρθε η ώρα!!! Να πάνε όλα υπέροχα με τα εμβρυακια σου!!!! Να γατζωθουν στη μαμά τους και να πάμε όλα υπέροχα!!!! Πως νιώθεις;;;; περιμένουμε νέα σου!!! Καλή επιτυχία!!! Είμαστε μαζί σου!!!! 

Γλυκό μου κορίτσι!! Είμαι καλά!! Εσυ πως αισθάνεσαι; Σε λίγο θα παω για την ετ!! Σας ευχαριστώ όλες παρα πολύ!!! Μου δίνετε τρομερή δύναμη !! Θα σας ενημερώσω όταν πω σπίτι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Καλή αρχη κοριτσάκι. Πήρες και της ετ;;; Γι αυτό είναι πολλά;

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου!! Ναι μου τα έδωσε όλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Γλυκό μου κορίτσι!! Είμαι καλά!! Εσυ πως αισθάνεσαι; Σε λίγο θα παω για την ετ!! Σας ευχαριστώ όλες παρα πολύ!!! Μου δίνετε τρομερή δύναμη !! Θα σας ενημερώσω όταν πω σπίτι!! 

Μια χαρά είμαι!!! Κοιμήθηκα έπεσα ξερη!!! Χαχαχαχα αντε κοριτσάκι μου περιμένουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Katerinaki83 είπε:

Όχι ΔΥστηχως μου δημιούργησαν θεματάκια δεν πειράζει όπως και να έχει θα τα πληρώσω το φάρμακα.βεβαια  με στεναχώρησαν παρά πολύ ήμουνα χάλια όλη μέρα μου είπαν πως έχω κάτι Ινομυωματα που πρέπει να τα βγάλω.πηγα στην δουλειά τα έδειξα στον γιατρό που μου κάνει υπερήχους και μου λέει τι να βγάλεις τα 6mm .δεν ξέρω μήπως μπερδεύτηκαν με τα εκ τι να πω .δεν πειράζει θα το ξεπεράσουμε και αυτό ευχαριστώ για το ενδιαφέρον .καλη επιτυχία να έχεις αύριο σου στέλνω όλη την θετική μου ενέργεια φέρνω τύχη πάντα στους άλλους θα το δεις με την χοριακη σου .

σε ποια επιτροπή ήσουν? δε σε πέρασαν δλδ? γιατί τι σου έλειπε? σορυ που ρωτάω αλλά σ εμας αν κ δεν ειχαμε λάθη πιστεύω ήταν χαλαροί...ειναι κρίμα ρε συ να μαζευεις ενα σωρο εξετάσεις κ να σε αναγκάζουν να τα αγοράζεις πανακριβα ειναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η melodyy είπε:

Μια χαρά είμαι!!! Κοιμήθηκα έπεσα ξερη!!! Χαχαχαχα αντε κοριτσάκι μου περιμένουμε! 

Όλα πήγαν μια χαρά!!! ❤️❤️❤️Κάθισα μετά λίγο στο δωμάτιο και τώρα είμαι σπίτι. Ξεκούραση μου είπαν. Όχι τελείως ξάπλα.. και χοριακη 28/5!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή 🎫

@kaounmar --> 12/6

Ωοληψια 🤗

@lactaki --> Ιούνιος

@Katerinaki83 --> Ιούνιος

@ioannastr --> Ιούνιος

@Lily94 --> ? Ιούνιος

@Hope19 --> Ιούνιος

@Taggeris --> Ιούνιος

@JoyCat --> Ιούλιος

@elena0212 --> ?

@Miti85 --> ?

@Ριρίκα --> ?

@ViKcy --> ?

@Steli --> ?

Εμβρυομεταφορα 😍

@Tokyo --> ?

@Antelope --> Ιούνιος 

@Kukki-->Ιούνιος

@Nefeliap --> Ιούλιος 

@Σταυρι --> Σεπτέμβριος

@Anna32 --> ?

@Niki94 --> Σεπτέμβριος 

Χοριακή 🤞

@annie! --> 28/5

@melodyy --> 1/06

Εγκυμοσύνη 🤰

@ntinaki88

@Katerina32

@sokola4

@Takira 

@koukou84 

@Papadakis

 
Επεξεργάστηκε από annie!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Όλα πήγαν μια χαρά!!! ❤️❤️❤️Κάθισα μετά λίγο στο δωμάτιο και τώρα είμαι σπίτι. Ξεκούραση μου είπαν. Όχι τελείως ξάπλα.. και χοριακη 28/5!!

Εύχομαι μια τριψήφια χοριακή κοπέλα μου στις 28/5!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εσείς που έχετε κάνει διέγερση πόσες μέρες περίπου κάνατε ενέσεις. Εγώ σήμερα ξεκιναω.. Γύρω στις 12 μέρες λογικά είναι η διέγερση; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Όλα πήγαν μια χαρά!!! ❤️❤️❤️Κάθισα μετά λίγο στο δωμάτιο και τώρα είμαι σπίτι. Ξεκούραση μου είπαν. Όχι τελείως ξάπλα.. και χοριακη 28/5!!

Μπραβο! Μονο σε 10 μερες χοριακή;τελειο..αντε με το καλό..ελαχιστο περπατημα κουζινα σαλονι κ χαλαρα να αιματωνεται η μητρα.τα νοιωθεις μεσα σου; Εγω ενοιωθα ρε παιδιά τη πρωτη μερα φουλ και δεν ειναι Η ιδεα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hope19 είπε:

Κορίτσια εσείς που έχετε κάνει διέγερση πόσες μέρες περίπου κάνατε ενέσεις. Εγώ σήμερα ξεκιναω.. Γύρω στις 12 μέρες λογικά είναι η διέγερση; 

 

8-10 το πολύ! Καλη αρχη!! :-)την ιδια ωρα καθε μερα μη ξεχνας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hope19 καλή αρχηηηηη!!!

@annie! αχχχ βιάζομαι να ερθω και εγω στην θεση σου! Χιχι Τριψηφια χοριακη εύχομαι σε λίγες ημέρες!! ♥️🙏🏻😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...