Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τώρα είν Μάης και Άνοιξη , τώρα ειν το καλοκαίρι , τώρα ειν ο καιρός μωράκια 👶👶 μωράκια να μας φέρει 🤰❤️🧿💖💙🙏🧿


Recommended Posts

Κορίτσια μου καλημέρα καλό μήνα ν έχουμε με πολλά πολλά πολλά θετικά τεστακια!!!! Και αφού κατάφερα εγώ ν δω το θετικό μ κορίτσια μ που είμαι η έννοια της απαισιοδοξιας και του αγχους θα τα καταφέρετε όλες !!!! ΟΛΕΣ!!!🙏❤️🧿❤️

@Girly @Mpourmpoulo @annie @marinamanoulitsa @Θέτις Κ. @Melikara86 @Elk @elbe @anna_30 @Παρασκευαιδουη ζαιρα μας ❤️ 

ξεχναω πολλές αλλά βιάζομαι ν πάω γ χοριακη !!! Συγχωρέστε με ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα το πρωτομαγιάτικο ποστ!! 💐🌹🌺🌷🌸🌼🏵️🌻

Κορίτσια να κάνω εγώ την αρχή;;; Ζαΐρα μου @Παρασκευαιδου μήπως χθες που έλεγες Ιούλιο/Αύγουστο εννοούσες ότι τότε θα μάθουμε το φύλλο;;; 🤭🤭🤭

Κορίτσια είμαι σε σοκ! Μετάνιωσα που δεν έκανα τη μοριακή χθες και σήμερα εδώ είναι κλειστά! Και πετάμε για Ελλάδα το απόγευμα, έχω καταχγωθει πως θα πάει γιατί επιστρέφω στις 22/05! Πρέπει να ψάξω γιατρούς Θεσσαλονίκη, δε θα αντέξω να περιμένω μέχρι να γυρίσω εδώ...!

IMG_20240501_071501.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μας μήνα υπέροχα μου κορίτσια!!! Ο μήνας μας ξεκινάει με τοοοση χαρά και θετική ενεργειαααα!!! Καλές εγκυμοσύνες να έχουμε και όλες τελειομηνες! Ο Μάης μας ήδη είναι πολλά υποσχόμενος!!!!

Καλό μήνα με χαμόγελα πολλά και καρδιά γεμάτη υπέροχα συναισθήματα ❤️ 🤗 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα καλό μήνα ν έχουμε με πολλά πολλά πολλά θετικά τεστακια!!!! Και αφού κατάφερα εγώ ν δω το θετικό μ κορίτσια μ που είμαι η έννοια της απαισιοδοξιας και του αγχους θα τα καταφέρετε όλες !!!! ΟΛΕΣ!!!🙏❤️🧿❤️

@Girly @Mpourmpoulo @annie @marinamanoulitsa @Θέτις Κ. @Melikara86 @Elk @elbe @anna_30 @Παρασκευαιδουη ζαιρα μας ❤️ 

ξεχναω πολλές αλλά βιάζομαι ν πάω γ χοριακη !!! Συγχωρέστε με ❤️❤️❤️

Καλημέρα και καλό μήνα με υγεία!!! 

Μια τεράστια χοριακη εύχομαι!!! 

Και σε όλες σας κορίτσια να ξέρετε ότι αργά ή γρήγορα θα τα καταφέρετε!!! 

Καλό μήνα!!! 😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Έλα το πρωτομαγιάτικο ποστ!! 💐🌹🌺🌷🌸🌼🏵️🌻

Κορίτσια να κάνω εγώ την αρχή;;; Ζαΐρα μου @Παρασκευαιδου μήπως χθες που έλεγες Ιούλιο/Αύγουστο εννοούσες ότι τότε θα μάθουμε το φύλλο;;; 🤭🤭🤭

Κορίτσια είμαι σε σοκ! Μετάνιωσα που δεν έκανα τη μοριακή χθες και σήμερα εδώ είναι κλειστά! Και πετάμε για Ελλάδα το απόγευμα, έχω καταχγωθει πως θα πάει γιατί επιστρέφω στις 22/05! Πρέπει να ψάξω γιατρούς Θεσσαλονίκη, δε θα αντέξω να περιμένω μέχρι να γυρίσω εδώ...!

IMG_20240501_071501.jpg

Ήμουν σιγουρηηηηηηηη σιγουρηηηηηηηηηηηηηηηηη!!! Θυμάσαι που στο είπα?? Μη σταματάς την προγεστερόνη!! Καλεεε θα μας βγάλεις τα μάτια με τέτοια γραμμή!!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Πω πωωωω τι φορά είναι αυτηηηη!!! Μάη είσαι και γ@#ω τους μήνες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Έλα το πρωτομαγιάτικο ποστ!! 💐🌹🌺🌷🌸🌼🏵️🌻

Κορίτσια να κάνω εγώ την αρχή;;; Ζαΐρα μου @Παρασκευαιδου μήπως χθες που έλεγες Ιούλιο/Αύγουστο εννοούσες ότι τότε θα μάθουμε το φύλλο;;; 🤭🤭🤭

Κορίτσια είμαι σε σοκ! Μετάνιωσα που δεν έκανα τη μοριακή χθες και σήμερα εδώ είναι κλειστά! Και πετάμε για Ελλάδα το απόγευμα, έχω καταχγωθει πως θα πάει γιατί επιστρέφω στις 22/05! Πρέπει να ψάξω γιατρούς Θεσσαλονίκη, δε θα αντέξω να περιμένω μέχρι να γυρίσω εδώ...!

IMG_20240501_071501.jpg

Αυτά είναι!!!!👏👏👏👏👏

Με το καλοοοοο 👏👏👏❤️❤️

Πες προς ποια πλευρά θα είσαι της Θεσσαλονίκης μήπως μπορούμε να βοηθήσουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tonakiv είπε:

Αυτά είναι!!!!👏👏👏👏👏

Με το καλοοοοο 👏👏👏❤️❤️

Πες προς ποια πλευρά θα είσαι της Θεσσαλονίκης μήπως μπορούμε να βοηθήσουμε!!

Είστε οι καλύτερες! Μένω δυτική Θεσσαλονίκη, αλλά είμαι διατεθειμένη να πάω παντού για το σποράκι μου ❤️❤️ δε το πιστεύω μετά από μια παλινδρόμη και βιοχημική τον περασμένο μήνα, να ναι αυτό το διπλό ουράνιο τόξο μας Θεέ μου 🌈🌈🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ήμουν σιγουρηηηηηηηη σιγουρηηηηηηηηηηηηηηηηη!!! Θυμάσαι που στο είπα?? Μη σταματάς την προγεστερόνη!! Καλεεε θα μας βγάλεις τα μάτια με τέτοια γραμμή!!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Πω πωωωω τι φορά είναι αυτηηηη!!! Μάη είσαι και γ@#ω τους μήνες!!!!

Τα λεγες κορίτσι μου εσύ, ξέρεις τι λες 🤭❤️ έρχεται κι η σειρά σου, ο Μαης μπήκε με τα μπουνια!! 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Καλο μήνα,  συγχαρητήρια κοριτσιιιι,  περιμένουμε τα αποτελέσματα σου ❣️❣️

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Εύχομαι ο Μάης να είναι ο μήνας σου ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Είστε οι καλύτερες! Μένω δυτική Θεσσαλονίκη, αλλά είμαι διατεθειμένη να πάω παντού για το σποράκι μου ❤️❤️ δε το πιστεύω μετά από μια παλινδρόμη και βιοχημική τον περασμένο μήνα, να ναι αυτό το διπλό ουράνιο τόξο μας Θεέ μου 🌈🌈🙏

Πριν δω το ποστ σου με το τεστ, έγραψα ότι όλες θα τα καταφέρετε!!! Όλες!!! Και κάνατε την αρχή!!!

Αν θες εμένα ο γιατρός μου είναι αρχές Μπότσαρη στην Τούμπα! Θα νιώσεις σίγουρα οικεία, και είναι αρκετά σχολαστικός!! Και πολύ επεξηγηματικός! Αν δεν βρεις κοντά σε εσένα πες μου να σου δώσω πληροφορίες!! Με το καλό!!!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωστόσο κάθε φορά που κάποια κοπέλα μένει έγκυος και ανεβάζει τέστ ή χοριακη, εγώ χαίρομαι λες και είμαι εγώ 😂😂😂 μάλλον πρέπει να το κοιτάξω 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Έλα το πρωτομαγιάτικο ποστ!! 💐🌹🌺🌷🌸🌼🏵️🌻

Κορίτσια να κάνω εγώ την αρχή;;; Ζαΐρα μου @Παρασκευαιδου μήπως χθες που έλεγες Ιούλιο/Αύγουστο εννοούσες ότι τότε θα μάθουμε το φύλλο;;; 🤭🤭🤭

Κορίτσια είμαι σε σοκ! Μετάνιωσα που δεν έκανα τη μοριακή χθες και σήμερα εδώ είναι κλειστά! Και πετάμε για Ελλάδα το απόγευμα, έχω καταχγωθει πως θα πάει γιατί επιστρέφω στις 22/05! Πρέπει να ψάξω γιατρούς Θεσσαλονίκη, δε θα αντέξω να περιμένω μέχρι να γυρίσω εδώ...!

IMG_20240501_071501.jpg

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΕΣΕΕΕΕΝΑ!❤️ εύχομαι το σποράκι να φωλιάσει για τα καλά στην κοιλιτσα! Πήγαινε αύριο για χοριακη :) δεν το πιστευυυυυυω..πριν λιγες μέρες κλαίγαμε και τώρα κρατάς ακόμη ένα θετικό τεστακι ❤️ τα καλύτερα είναι μπροστά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Καλα τι να πω….τετοια χαρά σήμερα δεν το πιστεύω!!!

Γέμισε το φορούν όμορφες κόκκινες Γράμμουλες!!!!

συγχαρητήρια @Kate1992και @Θέτις Κ.!!!!! Να έχετε καλές και τέλειο μήνες εγκυμοσύνες….

@marinamanoulitsa περιμένουμε χ οριακή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα κορίτσια.Ανοιξε το θεματακι πολύ αισιόδοξα.Συγχαρητηρια κορίτσια μου @Kate1992 @Θέτις Κ. ♥️♥️♥️εύχομαι τελειομηνες εγκυμοσύνες και όλα να σας πάνε όπως τα θέλετε.Μπραβο μπράβο..🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ σήμερα 18η μέρα, ενώ εχθές ήταν κάπως αχνό σήμερα είναι σκουρο το τεστακι μου , βέβαια το έκανα τώρα το πρωί, θα το επαναλάβω και το μεσημεράκι 

17145462448874622525547673310857.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Έλα το πρωτομαγιάτικο ποστ!! 💐🌹🌺🌷🌸🌼🏵️🌻

Κορίτσια να κάνω εγώ την αρχή;;; Ζαΐρα μου @Παρασκευαιδου μήπως χθες που έλεγες Ιούλιο/Αύγουστο εννοούσες ότι τότε θα μάθουμε το φύλλο;;; 🤭🤭🤭

Κορίτσια είμαι σε σοκ! Μετάνιωσα που δεν έκανα τη μοριακή χθες και σήμερα εδώ είναι κλειστά! Και πετάμε για Ελλάδα το απόγευμα, έχω καταχγωθει πως θα πάει γιατί επιστρέφω στις 22/05! Πρέπει να ψάξω γιατρούς Θεσσαλονίκη, δε θα αντέξω να περιμένω μέχρι να γυρίσω εδώ...!

IMG_20240501_071501.jpg

Ρεεεεεεεεεεεεεε ρεεεεεεεεεεε 😯😯😯😯😯 ρεεεεε θα τρελαθώ ρεεεεε!!!! Αχ εμείς είμαστε μαζί παντού! Χέρι χέρι αγάπη μ όπως είχαμε πει από την αρχή 🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️🫠🫠🫠🤰🤰!!!! Δν ξέρεις ποσό χάρηκα γ σένα!!!!

Το back2back είναι για σένα ΠΑΜ 😂😂

@marinamanoulitsaεισαι η επόμενη!!!! Έκανες σήμερα τεστ;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια εγώ σήμερα 18η μέρα, ενώ εχθές ήταν κάπως αχνό σήμερα είναι σκουρο το τεστακι μου , βέβαια το έκανα τώρα το πρωί, θα το επαναλάβω και το μεσημεράκι 

17145462448874622525547673310857.jpg

Καλημέρα κορίτσι μου.Να προτιμάς μεσημέρι προς απόγευμα να κάνεις τα τεστακια.Παρολα αυτά ναι είναι σκούρα η γραμμουλα.😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια εγώ σήμερα 18η μέρα, ενώ εχθές ήταν κάπως αχνό σήμερα είναι σκουρο το τεστακι μου , βέβαια το έκανα τώρα το πρωί, θα το επαναλάβω και το μεσημεράκι 

17145462448874622525547673310857.jpg

Βουρ για επαφές αγάπη! Και παράλληλα κάνε κ τ τεστ σ γ ν δεις πως κυμαίνεται η ορμόνη! Κ μένα έτσι ήταν! Μην απογοητεύεσαι! Κάνε τις επαφές σ έστω κ μηχανικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου.Να προτιμάς μεσημέρι προς απόγευμα να κάνεις τα τεστακια.Παρολα αυτά ναι είναι σκούρα η γραμμουλα.😁

Ναι συνήθως τα κάνω 12.30 1 το μεσημέρι και μετά αν κάνω και κάποιο απόγευμα, αλλά τώρα κάτι μου έλεγε κάνε το , θα κάνω και το μεσημέρι και βλέπουμε πάντως είναι αρκετά σκούρα τώρα που στέγνωσε,  μπορώ να πω σαν πικ

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Βουρ για επαφές αγάπη! Και παράλληλα κάνε κ τ τεστ σ γ ν δεις πως κυμαίνεται η ορμόνη! Κ μένα έτσι ήταν! Μην απογοητεύεσαι! Κάνε τις επαφές σ έστω κ μηχανικά! 

Αχ επαφη τώρα θα έχω το βράδυ,  γιατί την μέρα πολλά τρεχάματα,  για να δούμε 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχω μια ερώτηση! Έχω ραντεβού γ νύχια τώρα ! Μπορώ λέτε ν τ κάνω ημιμονιμο η ν τ κάνω καλυτερα ένα απλό μανό; 
τι σκέφτομαι κ γώ τέτοια ώρα αλλά επειδή είχα τ ραντεβού και είναι ήδη πληρωμένο από την κουνιαδα μ δν μπορούσα ν τ ακυρώσω! 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Θέτις Κ. συγχαρητήρια!!! Μπράβο κορίτσι μου! Εύχομαι να πανε ολα τελεια αυτη τη φορα. Για τη χοριακη μην αγχώνεσαι. Θα επιβεβαιώνε την εγκυμοσύνη. Θα βρεις ενα μικροβιολογικο στην ελλαδα να κανεις μια χοριακη αυριο πρωι πρωι και μια ακομα την αλλη βδομαδα για να δεις πως αυξανεται. Θα μιλήσεις κ με τη γιατρο σου να σ δωσει οδηγιες για τηβ προγεστερονη και ολα καλα. Αν θες θα πας σε 10 15 μερες εδω σε ενα γιατρο να κανεις εναν υπερηχο και οταν επιστρεψεις αναλαμβανει η γιατρός σου. Δε θα αλλαζε κατι αν εκανες χθες χοριακη. Θα επιβεβαιώνε την εγκυμοσυνη οπως και το τεστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Ρεεεεεεεεεεεεεε ρεεεεεεεεεεε 😯😯😯😯😯 ρεεεεε θα τρελαθώ ρεεεεε!!!! Αχ εμείς είμαστε μαζί παντού! Χέρι χέρι αγάπη μ όπως είχαμε πει από την αρχή 🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️🫠🫠🫠🤰🤰!!!! Δν ξέρεις ποσό χάρηκα γ σένα!!!!

Το back2back είναι για σένα ΠΑΜ 😂😂

@marinamanoulitsaεισαι η επόμενη!!!! Έκανες σήμερα τεστ;;; 

Εντάξει, ένα δάκρυ κύλησε 😂😂😂😂😂 θεά 😂😂😂😂

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια έχω μια ερώτηση! Έχω ραντεβού γ νύχια τώρα ! Μπορώ λέτε ν τ κάνω ημιμονιμο η ν τ κάνω καλυτερα ένα απλό μανό; 
τι σκέφτομαι κ γώ τέτοια ώρα αλλά επειδή είχα τ ραντεβού και είναι ήδη πληρωμένο από την κουνιαδα μ δν μπορούσα ν τ ακυρώσω! 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Μπορείς να τα κάνεις ημιμόνιμο! Απέφυγε τζελ ή ακρυτζελ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...