Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Συγχαρητήρια εσένα σε βλέπω για διδυμομανουλα!!! Με το καλό κοριτσάκι μου.. χαμός λέμε στο φόρουμ!!❤️🙏👶👶 Πόσο γουρλου βρε @Nefeliap μου...!!! Τα καλύτερα σ εύχομαι!!!

Αύριο κορίτσια μου θα σας πω τα υπόλοιπα νέα μου , θα με πάρουν για το πόσα εμβρυακια φθασανε την 3η μέρα... Πόση αισιοδοξία παίρνω απ' τα λόγια σας, απ' τις εγγυουλες , τις θετικές χοριακες🙏👶💐💯

ΟΛΕΣ θα μεινουμε σου λεω θα το δεις!!! Μικρες μεγαλες :-) Δεν υπαρχει περιπτωση να μην...σκεφτειτε θετικα και δεν θελω αγχη κ ειδικα χωρις λογο!! @Tokyo @dimsea @Hope19 Πολλα συγχαρητηρια και @Maria2904 αναμενουμε με αγωνια για τα δικα σου ευχαριστα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Σφαίρα πας!!! Διδυμάκια ερχονταιιιιιιιι!!!! 

Χαχαχαχα ο γυναικολόγος μου είπε φούλ έγκυος 😁 δεν μου είπε κάτι άλλο!Την Δευτέρα τώρα πια τα νεότερα.....ουφφφφφφ έφυγε ένα άγχος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

ΟΛΕΣ θα μεινουμε σου λεω θα το δεις!!! Μικρες μεγαλες :-) Δεν υπαρχει περιπτωση να μην...σκεφτειτε θετικα και δεν θελω αγχη κ ειδικα χωρις λογο!! @Tokyo @dimsea @Hope19 Πολλα συγχαρητηρια και @Maria2904 αναμενουμε με αγωνια για τα δικα σου ευχαριστα! 

Αμήν Παναγία μου!!!!ευχαριστω πολύ κορίτσι μου!!!!και σε εσένα τα καλύτερα!!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@dimsea  μπράβο κοπέλα μου σε βλέπω στο club των διδύμων!!!!!

@Tokyo συγχαρητήρια τέλεια χοριακή καλούς διπλασιασμους τώρα!!!!

@Hope19 συγχαρητήρια είσαι έγκυος με μία τριψηφια χοριακή τώρα!!!!

Κορίτσια μου χαμός στα μπεμπέ το θεματακι μας σκίζει!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κλασικά αντιδράσεις τέλος!!!!

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ όλες σας!!!Μακάρι να πάνε όλα τόσο καλά σε όλην αυτήν  την πορεία για όλες μας! 🙏❤️😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tokyo κορίτσι μουυυυ συγχαρητήρια!!!!!!! Με το καλό κοπέλα μου πολύ χαρηκα!!!!

Και σε όλα τα κορίτσια πολλά συγχαρητήρια, βλέπω τα πάτε όλες τέλεια! Με το καλό τα μωρακια σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες!! 

Θέλω να πω ότι καμία δεν πρέπει να απογοητεύεται κ όλες θα τα καταφέρουμε! Για μένα η αρχή έγινε τον Οκτώβρη κ με βρήκε ο Ιούνιος... Διπλή ωοληψια γιατί δεν είχα καλά ωάρια κλπ κλπ. Δεν είναι εύκολο για καμιά μας. Αυτό το γράφω για να πω σε όσες νιώθουν αυτή τη στιγμή ότι δε θα συμβεί ποτέ, θα συμβεί κορίτσια! Θα συμβεί!!! 

Για μένα όλες είστε μεγάλη εμψύχωση αλλά θέλω να στείλω ιδιαιτέρως τα φιλιά μου στην @Taggeris κ την @peacock που το πίστεψαν από την πρώτη στιγμή. Έρχεται η σειρά σας κορίτσια μου!

Μακάρι να συνεχίσουν όλα καλά για όλες μας! 

θΕΡΜΆ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!

Χαρηκα παρα πολύ με τα νεα σου!!! Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσύνη κορίτσι μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Θετικοοοοοοο!!!!! 124!!!!

Αχ δεν το πιστευω!!!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Θα γίνεις μανούλα! Όλα να σου πάνε υπέροχα!🥰 Τι να πω! Συγκινήθηκα τόσο πολύ σήμερα! Όταν γράφτηκα στο forum ποτέ δεν περίμενα ότι θα ένιωθα τόσο χαρά για άτομα που δεν γνωρίζω! Με το καλό όλες κορίτσια! Κι όσες προσπαθούμε γρήγορα με θετική χοριακη στα χέρια μας!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ τόσο πολύ όλες! Όλες τελικά παίρνουμε σειρά 😊🤞🎉

@Taggeris @peacock είστε οι επόμενες!

@Πιου-πιου τα φοβηθηκαμε τα δίδυμα κ βάλαμε 1! Όμως είχαμε κάνει προεμφυτευτικο οποτε ήμασταν κάπως πιο ησυχοι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tokyo και @Hope19 πολλά συγχαρητήρια!!!! ήμουν σίγουρη κ για τις 2.... πραγματικά αξίζει η αναμονή!!απολαύστε το ταξίδι που μόλις ξεκινάει.. είναι το πιο όμορφο 🥰🥰🥰🤩🤩 @dimsea μπράβο και σε σένα...τι χοριακη είναι αυτή;;;!!!θα γεμίσουμε δίδυμα ❤️❤️❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ τόσο πολύ όλες! Όλες τελικά παίρνουμε σειρά 😊🤞🎉

@Taggeris @peacock είστε οι επόμενες!

@Πιου-πιου τα φοβηθηκαμε τα δίδυμα κ βάλαμε 1! Όμως είχαμε κάνει προεμφυτευτικο οποτε ήμασταν κάπως πιο ησυχοι... 

Καλά έκανες. Και γω φοβόμουν τη δίδυμη και ήθελα και είχα πει να τα καταψυξουν ένα ένα. Αλλά από ότι κατάλαβα δεν πρόλαβε να το πει στον εμβρυολογο και αυτός ακολούθησε την πεπατημένη και τα έβαλε δύο δύο. Χαμός είχε γίνει! 😂😂😂😂 

Καλά που μας πετυχαίνει εμάς που δε θέλουμε δίδυμα και θέλουμε όλο ειδική μεταχείριση; 

Σημασία έχει ότι όλα πήγαν καλά και θα πάνε και καλά μέχρι τέλους!!!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η dimsea είπε:

Ακόμα στο προηγούμενο απαντούσα χαχαχα!!!!!Όχι ότι είχα καμιά αμφιβολία για εσένα αλλά.....και επίσημα συγχαρητήρια ρε κορίτσι......όλα καλά να μας πάνε μέχρι τέλους και σύντομα να κρατάμε τα μωράκια μας αγκαλιά!!!!!

Μπράβο για τον διπλασιασμό ..... διδυμάκια μυρίζομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hope19 μπράβο κορίτσι μου γλυκό !!!!! Ποσό χαίρομαι για όλες ........ τι επιτυχίες είναι αυτές η μια πίσω από την άλλη απίστευτο !!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Θετικοοοοοοο!!!!! 124!!!!

Αχ δεν το πιστευω!!!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Τέλειαααα!!!💕💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Καλά έκανες. Και γω φοβόμουν τη δίδυμη και ήθελα και είχα πει να τα καταψυξουν ένα ένα. Αλλά από ότι κατάλαβα δεν πρόλαβε να το πει στον εμβρυολογο και αυτός ακολούθησε την πεπατημένη και τα έβαλε δύο δύο. Χαμός είχε γίνει! 😂😂😂😂 

Καλά που μας πετυχαίνει εμάς που δε θέλουμε δίδυμα και θέλουμε όλο ειδική μεταχείριση; 

Σημασία έχει ότι όλα πήγαν καλά και θα πάνε και καλά μέχρι τέλους!!!

 

 

Του το είχαμε πει εξ αρχής, πριν καν ξεκινήσω διέγερση! Κ μάλιστα είπαμε ότι για αυτό κάνω κ προεμφυτευτικο οποτε πρόλαβε κ το είπε εξ αρχής... Αλλιώς έχεις δίκιο χαμός θα γίνονταν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hope19 Συγχαρητήρια και σε εσένα κορίτσι! Εύχομαι την Δευτέρα με μια 3ψήφια χοριακή🥰. Κορίτσια πραγματικά πόσο χαίρομαι!!! Σε λίγο καιρό στο πινακάκι μας θα υπάρχει μόνο η τελευταία στήλη. Έχουμε πάρει φόρα δεν μας σταματάει κανείς!!!😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στιχομυθία με τον άντρα μου πριν λίγο:

💜 Η @Tokyo είναι έγκυος!!

💙Α, ωραία!

💜124!

💙Τι 124;;

💜Η χοριακή, παιδί μου, η χοριακή!

Αχαχαχαχχχ!

 

Τοκυάκι μου, συγχαρητήρια! 🎉

Να πάνε όλα καλά, να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη! Με το καλό να έρθει το μωρουλίνι σας!

Πίστευα ότι θα είναι θετικό, υπήρχε όπως έχεις πει μάλλον ένα μηχανικό θεματάκι (ο "ατρύπητος" είχες πει; 😊) και αφού ξεπεράστηκε, όλα τα άλλα ήταν υπέρ σου!

Εν τω μεταξύ, για αυτό που είπες χθες ότι δεν είναι καλό να είσαι και πολύ καιρό σ' αυτό το φόρουμ, το φόρουμ είναι mammyland και αρκεί να παίρνουμε σύντομα όλες upgrade για τα mommy to be και κυρίως για τα mommy θέματα, χαχαχ!

Άντε να γιορτάσεις, να ονειρευτείς, να ηρεμήσεις, ό,τι έχεις ανάγκη!

😘

υγ, υπόσχομαι δεν είμαι 7 με τόσα emoji, αντιθέτως -> 👵🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lily94 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε; Αγχώθηκα λιγο μπορώ να πω. Εχθες εκανα ωοληψια πήραμε 10 ωάρια. Με πηρε σημερα η εμβρυολογος και μου ειπε τα εξής :

απ τα 10 κρατήσαμε τα 9,

τα 4 τα κρατήσαμε για βλαστοκυστες τα αλλα δυο τα κοιτάμε μήπως  ειναι αργοπορημένα. 
θα με πάρει Δευτέρα λέει που ουσιαστικά ειναι 3η μερα , νωρίς το πρωί να δούμε πως θα πάνε τουλαχιστον τα δυο να παω να μου τα μεταφέρουν αλλιως το μεσημέρι ωςτε να μη παει τσαμπα η όλη προσπάθεια. Αλλιως Τετάρτη οπως είπαμε. 

Σαν άσχετη που ειμαι δε τα εχω σαν καλα νέα αγχώθηκα δηλαδή μπορει να μη τα καταφέρουν  καν;;;;😕😕

Νομιζω στα λεει λίγο μπερδεμένα.9 ώριμα από τα 10.

Δύο προφανώς δεν έχουν γονιμοποίηθει ακόμη.Αυτο που αναφέρει κρατάμε 4 για βλαστοκυστες δεν το καταλαβαίνω,δλδ πως ξέρει από τη πρώτη μέρα?

Πρώτη μέρα δεν είναι μετά την ωοληψια σήμερα?

Δεν βλέπω κάτι κακό σε όσα σου λέει αλλά μήπως δεν κατάλαβες?

Αν πάνε για βλαστοκυστες γιατί να στα μεταφέρει Δευτέρα?Που θα ναι 3ων ημερών?

Μήπως απλά σου είπε πως δεν έχουμε αποφασίσει αν θα τα μεταφέρουμε 3η ή 5η μέρα?

Να πάει τσάμπα η προσπάθεια με τόσα έμβρυα αποκλείεται.

@Nefeliap μια ακόμη απορία.Σχολιασες για την προγεστερόνη ότι φαινόταν η εγκυμοσύνη,δεν σου δίνουν ούτως ή άλλως όμως έξτρα?

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια που τα κατάφεραν!!! Καλή δύναμη σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούμε!!!

Είναι ωραίο να βλέπεις τόσες κοπέλες να έχουν δώσει τον δικό του αγώνα και τελικά να τα καταφέρνουν!!!Δινει δύναμη και αισιοδοξία σε όλες μας!!!Θα τα καταφέρουμε και εμείς κορίτσι μου!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Νομιζω στα λεει λίγο μπερδεμένα.9 ώριμα από τα 10.

Δύο προφανώς δεν έχουν γονιμοποίηθει ακόμη.Αυτο που αναφέρει κρατάμε 4 για βλαστοκυστες δεν το καταλαβαίνω,δλδ πως ξέρει από τη πρώτη μέρα?

Πρώτη μέρα δεν είναι μετά την ωοληψια σήμερα?

Δεν βλέπω κάτι κακό σε όσα σου λέει αλλά μήπως δεν κατάλαβες?

Αν πάνε για βλαστοκυστες γιατί να στα μεταφέρει Δευτέρα?Που θα ναι 3ων ημερών?

Μήπως απλά σου είπε πως δεν έχουμε αποφασίσει αν θα τα μεταφέρουμε 3η ή 5η μέρα?

Να πάει τσάμπα η προσπάθεια με τόσα έμβρυα αποκλείεται.

@Nefeliap μια ακόμη απορία.Σχολιασες για την προγεστερόνη ότι φαινόταν η εγκυμοσύνη,δεν σου δίνουν ούτως ή άλλως όμως έξτρα?

 

 

Α μπράβο ρε Ginaak κ γω ακριβώς τα ίδια είπα! Λίγο περίεργα της τα είπαν!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες για άλλη μια φορά! Δεν έχω άλλα like οπότε... Εύχομαι ό, τι καλύτερο σε όλες! 

@wild lavender κ είχε κ άλλη με θετικό σήμερα με ακριβώς την ίδια τιμή! Κόσμος κ λαός 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...