Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Κι έτσι για την ιστορία κι επειδή είχα άλλο ένα τεστ στο σπίτι.... ιδού το έδειξε πριν 20 λεπτα 

IMG_20200611_143110.jpg

Αχνο θετικό το βλέπω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Κι έτσι για την ιστορία κι επειδή είχα άλλο ένα τεστ στο σπίτι.... ιδού το έδειξε πριν 20 λεπτα 

IMG_20200611_143110.jpg

Με τόση χοριακη που έχεις και δες  είναι τόσο αχνό... Παίζει να μην είχε οκληρωθει καν η εμφύτευση όταν έκανες το αλλο ! Στο επόμενο λοιπον προσοχή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Συγχαρητήρια !!! Μπραβοοοοοοοο!!! Είδες που τζάμπα στεναχωριόσουν τις προάλλες ;;; Για δίδυμα πας και συ !!!

Χαχαχαχα λές? Γερό-γερά να είναι και ότι θέλει ο θεός! Παρακαλώ κι εγώ να κατέβω κατηγορία στο πινακάκι!!!! Αχ κορίτσια ακόμα να το πιστέψω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Κι έτσι για την ιστορία κι επειδή είχα άλλο ένα τεστ στο σπίτι.... ιδού το έδειξε πριν 20 λεπτα 

IMG_20200611_143110.jpg

Τα τεστ σου είναι για πέταμα.... Έπρεπε να είναι καραμπινατο θετικό. Πες μας ποιας εταιρίας είναι να μην τα προτιμήσουμε ποτέ... χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Τα τεστ σου είναι για πέταμα.... Έπρεπε να είναι καραμπινατο θετικό. Πες μας ποιας εταιρίας είναι να μην τα προτιμήσουμε ποτέ... χαχαχαχα

 IQ.....και μάλιστα είναι γράφει νέας γενιάς και μπλα μπλα μπλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Αχνο θετικό το βλέπω.. 

Καλά τώρα εγώ νόμιζα ότι ήταν τεστ της @Dimitra75  κορίτσια μη με παρεξηγητε δεν πάω καλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@dimsea

 Συγχαρητηρια!Και εγώ για διδυμακια το βλέπω!!! Θα γεμίσουμε μωράκια!!! Να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη! Περνούν θάρρος και εμείς οι επόμενες.

@lactaki
Καλες γονιμοποιήσεις κορίτσι! Περιμένουμε τις εξελίξεις. Θα τα φτάσεις βλαστοκυστες?

@Dimitra75

εύχομαι να έχει κάνει λάθος το τεστ. Περιμένω με αγωνία τη χοριακη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Dimitra75 είπε:

Δυστυχώς  0......καλη επιτυχία κορίτσια μου.....με το καλο στηναγκαλιά σας...ευχαριστώ πολυ για τον ενδιαφέρον σας

Κρίμα βρε Δήμητρα..... πολύ στεναχωρήθηκα είμαστε και κοντά στην ηλικία και ήθελα και εγώ να πάρω λίγο θάρρος να δω μία ακτίνα φωτός..... Θα με ενδιέφερε πολύ να μου πεις τι σου είπε ο γιατρός σου ειδικά αν είναι ο τσιριγώτης.... Ξεκινάω και εγώ σε λίγες μέρες διέγερση.... Και θέλω να ξέρω αν έχω επιλογές στο μέλλον... Ο τσιριγώτης ήταν μέσα στα πλάνα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή 🎫

@Xrisa127 --> 11/6

@kaounmar --> 12/6

Ωοληψία  🤗

@Lily94 --> 12/6

@PAPA EVA --> Ιούνιος

@Katerinaki83 --> Ιούνιος

@ioannastr --> Ιούνιος

@Taggeris --> Ιούνιος

@JoyCat --> Ιούλιος

@Miti85 --> ?

@Ριρίκα --> ?

@Steli --> ?

Εμβρυομεταφορα 😍

@Nefeliap --> 15/6

@Antelope --> Ιούνιος 

@Kukki --> Ιούνιος

@nik_02 --> Ιούνιος

@lactaki --> Αύγουστος 

@Σταυρι --> Σεπτέμβριος

@kaposetsi --> Σεπτέμβριος 

Χοριακή 🤞

@Tokyo --> 13/06

@Maria2904 --> 18/06

@Hope19 --> 19/06

Εγκυμοσύνη 🤰

@ntinaki88

@Katerina32

@sokola4

@Takira 

@koukou84 

@Papadakis

@Sweetie79

@melodyy

@annie!

@Anna32

@Giannouli2013

@dimsea

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

@annie μουυ βγαλε με απ' την ωοληψια στο πινακακι.. ένα βήμα παρακάτω Αύγουστο η Σεπτεμβρίο ετ.. βάλε με Αύγουστο κ βλέπουμε αν αλλάξει κάτι.. 

 

Σε άλλαξα κορίτσι!! Καλές γονιμοποιησεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Dimitra75 είπε:

Δυστυχώς  0......καλη επιτυχία κορίτσια μου.....με το καλο στηναγκαλιά σας...ευχαριστώ πολυ για τον ενδιαφέρον σας

Εχω στεναχωρηθει τοσο οσο δε φανταζεσαι.την επομενη φορα δημητρα μου με φυσικους ειναι και καλυτερη η ποιοτητα παντα.παρε το χρονο και ξανα κοιτα Μπροστα οπως φυσικα θα κανεις! Σε φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

 IQ.....και μάλιστα είναι γράφει νέας γενιάς και μπλα μπλα μπλα!

Κατεβηκεεεεσσσσς!!! 
 

IQ ραδικιού έχουν τα κωλοτεστ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα iq μην τα προτιμάτε κορίτσια...με είχαν βγαλει εγκυο (είχε αχνη γραμμούλα) και πήρα χοριακή 0..... Με 331 χοριακή θα επρεπε να ήταν καραμπινάτο το θετικό... οπότε όντως αυτα είναι iq ραδικιού! χαχαχα

Οσες φορες εκανα clearblue ήταν μέσα στο αποτέλεσμα.... Τα θεωρω πολύ αξιόπιστα! Με χοριακή 89 και είχε δείξει από τη προηγούμενη μερα...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Papadakis @Hope19 σας Ευχαριστω κορίτσια για τα όμορφα λόγια σας. 
@dimsea συγχαρητήρια κορίτσι μου. Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι! 

Δήμητρα μου λυπάμαι πολύ. Μέσα απ την καρδια μου εύχομαι να περάσει γρήγορα ο πόνος και να μη το βάλεις κάτω. Σου στελνω μία τεράστια αγκαλιά. 
@Dimitra75

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dimitra75 σφίχτηκε η καρδιά μου με τα νέα σου... Την ξερω καλα δυστυχώς την απογοήτευση του αρνητικού..

Σου στελνω μεγαλη αγκαλιά και να ξερεις ότι αν θες καπου να μιλήσεις είμαι εδω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η dimsea είπε:

Κοριτσάκια μουυυυυυυ 337,40!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο κορίτσι μου!!! Είδες τι κάνουν τα τεστ νωρίτερα;;; Τζάμπα στενοχώρια! Σου εύχομαι τα καλύτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Dimitra75 είπε:

Δυστυχώς  0......καλη επιτυχία κορίτσια μου.....με το καλο στηναγκαλιά σας...ευχαριστώ πολυ για τον ενδιαφέρον σας

Κορίτσι μου τι να πω... Στεναχωρήθηκα πραγματικά... Κι εμένα με ενδιαφέρει να μου πεις τι εξήγηση έδωσε ο τσιριγω... Θα κάνω κ εγώ προσπάθεια μαζί του τώρα... Σου εύχομαι σύντομα να δεις κι εσύ μια θετική χοριακουλα! Το καλό είναι καταλαβαίνω πως ο τσιριγω δεν σου έχει προτείνει δανεικά αφού λες θα προχωρήσεις με φυσικούς από εδώ κ στο εξής που σημαίνει ότι βλέπει πως βγάζεις καλά ωάρια..  είναι πολύ θετικό κ αυτό..η επόμενη να είναι η τυχερή.. μια μεγάλη αγκαλιά κ από εμενα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Dimitra75 είπε:

Δυστυχώς  0......καλη επιτυχία κορίτσια μου.....με το καλο στηναγκαλιά σας...ευχαριστώ πολυ για τον ενδιαφέρον σας

Κρίμα κορίτσι μου αλλά μην το βάζεις κάτω.Την επόμενη φορά θα τα καταφέρεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@kaounmar καλη επιτυχια κοριτσι μου! Καλως ηρθες στην παρεα μας! Ο προηγουμενος κ αυτος ο μηνας είναι τυχερος! Θα εχεις και εσυ θετικα νεα!!!

@Alexouli καλη επιτυχια και σε σενα!

@Dimitra75  πολύ λυπαμαι κοριτσι μου! Συνεχιζουμε όμως δυναμικα με φυσικο κυκλο! Θα τα καταφερεις πιστευω!!!

@dimsea   Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!!!!!!!!! Με μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!! Σε βλεπω κ εσενα για διδυμακια!!!!

Ηθικο διδαγμα προς όλα τα κοριτσια! Δεν κανουμε τεστ  πριν τη χοριακη μας!!!

@lactaki μου μια χαρα τα πηγες!!! Ξεκουρασου τωρα και παμε δυνατα σε άλλο κυκλο για να ερθουν τα μωρακια!!

Παλι μου τελειωσαν τα Likes! Αμαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η PAPA EVA είπε:

@kaounmar καλη επιτυχια κοριτσι μου! Καλως ηρθες στην παρεα μας! Ο προηγουμενος κ αυτος ο μηνας είναι τυχερος! Θα εχεις και εσυ θετικα νεα!!!

@Alexouli καλη επιτυχια και σε σενα!

@Dimitra75  πολύ λυπαμαι κοριτσι μου! Συνεχιζουμε όμως δυναμικα με φυσικο κυκλο! Θα τα καταφερεις πιστευω!!!

@dimsea   Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!!!!!!!!! Με μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!! Σε βλεπω κ εσενα για διδυμακια!!!!

Ηθικο διδαγμα προς όλα τα κοριτσια! Δεν κανουμε τεστ  πριν τη χοριακη μας!!!

@lactaki μου μια χαρα τα πηγες!!! Ξεκουρασου τωρα και παμε δυνατα σε άλλο κυκλο για να ερθουν τα μωρακια!!

Παλι μου τελειωσαν τα Likes! Αμαν!

Χαχαχα αχ αυτά τα likes... 🙏🙏💖 Σ ευχαριστω πολύ κορίτσι μου , όλα καλά ... Μακάρι να έρθουν σε όλες μας να φωλιάσουν κ να ακούσουμε το πολυπόθητο ουαααααα.. χαχαχα... 

Έχουμε πάρει φόρα πολύ γουρλιδικο το θεματακι μας... Έτσι να συνεχίσουμε.. αναμένουμε τις υπόλοιπες χοριακες λοιπόν .. 😉🌼👶👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

@kaounmar καλη επιτυχια κοριτσι μου! Καλως ηρθες στην παρεα μας! Ο προηγουμενος κ αυτος ο μηνας είναι τυχερος! Θα εχεις και εσυ θετικα νεα!!!

@Alexouli καλη επιτυχια και σε σενα!

@Dimitra75  πολύ λυπαμαι κοριτσι μου! Συνεχιζουμε όμως δυναμικα με φυσικο κυκλο! Θα τα καταφερεις πιστευω!!!

@dimsea   Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!!!!!!!!! Με μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!! Σε βλεπω κ εσενα για διδυμακια!!!!

Ηθικο διδαγμα προς όλα τα κοριτσια! Δεν κανουμε τεστ  πριν τη χοριακη μας!!!

@lactaki μου μια χαρα τα πηγες!!! Ξεκουρασου τωρα και παμε δυνατα σε άλλο κυκλο για να ερθουν τα μωρακια!!

Παλι μου τελειωσαν τα Likes! Αμαν!

Λες κορίτσι; μακάρι για όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλους!!Ελπίζω να είστε όλοι καλά και υγιείς. Είδα τυχαία την ομάδα και δεν μπόρεσα να μην συμμετέχω. Εύχομαι από καρδιάς όλες πολύ σύντομα να γίνετε υπέροχες, ευτυχισμένες μανούλες. Έχω και εγώ κάνει εξωσωματική και σας νιώθω απόλυτα. Πριν λίγες μέρες με μεγάλη μας συγκίνηση πήραμε τα αποτελέσματα της Β- Χοριακής η οποίας βγήκε θετική. Δεν σας το κρύβω πως ύστερα από 4 χρόνια προσπαθειών δεν μπορώ να αποβάλλω 100% την ανησυχία και το άγχος αλλά θέλω να πιστεύω πως όλα θα πάνε καλά :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tokyo @annie! @Taggeris @Papadakis @peacock @PAPA EVA @melodyy @sokola4 @elena0212  @Katerina32 @ntinaki88 @Dimitra75 @wild lavender @Dolphin @Ευάγγελοςτ @Σταυρι @Nefeliap @Sweetie79 @Maria2904   @Hope19 @Lily94 @Sweetie79 @nik_02Ελπίζω να μην ξέχασα καμία γιατί τα μηνύματα και οι ευχές σας είναι πολλά κι εγώ ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει για να είμαι ειληκρινής! Σας ευχαριστώ για άλλη μια φορά όλες σας 🥰❤️ (και όσες ξέχασα). Εύχομαι σε όλες  να πραγματοποιηθεί το όνειρο σας και να μεγαλώσει η οικογένεια σας κατά 1-2-3 ....όσα μέλη τέλος πάντων θέλετε 😉.Κι αν υπάρχει μια συμβουλή που οπωσδήποτε θέλω να σας δώσω, εκτός από το να έχετε πίστη στο στόχο σας και να μην αφήσετε κανέναν να μπεί εμπόδιο σε αυτό,είναι να μην κάνετε ποτέ τέστ ούρων για να δείτε αν είστε έγκυες... παθούσα εδώ χαχαχα🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...