Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Papadakis είπε:

Για αυτό σου είπα θα κανείς 10-15 παιδιά .... να μην φοβάσαι τίποτα ....... αφού βρέθηκαν και σπερματοζωάρια όλα πάνε καλά ...

εγβ είμαι στην φάση που προσπαθώ γι α δεύτερο παιδάκι και σήμερα έκανα την 10 ετ ..... μην τρομάζεις όμως εγώ είμαι ειδική περίπτωση γιατί έπαθα ζημιά στην γεννά .....

στηη πρώτη μου ένεση το 2015 έκανα εμετό και λιποθύμησα τώρα της κάνω και μόνη μου ........

Να πάνε ολα καλα εύχομαι και σε εσενα !!! Να χαίρεσαι το παιδάκι σου...Ευχαριστω για ολα τα θετικά!!! Να περιμένω παρενέργειες απο τις ενέσεις;; Κάποιος πόνος υπήρχε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Τώρα πήγα στον μαντουδη .... είχα πάει  από το 2015 και εγώ ήμουν ανάμεσα στους δυο !!!! Γενικά είχα πάει για γνώμη σε αρκετούς αλλά κανένας δεν με είχε κερδίσει μόνοι αυτοί οι δυο 
τελικά  είχα επιλέξει τότε σφακ.

 

Επίσης θέωρω τον μαντουδη έντιμο που είναι βασικό !!!!!! Δεν θεωρώ ότι θα κοροϊδέψουν .Το κέντρο του είναι παρά πολύ καλό με απίστευτη οργάνωση πολύ καθαρό και πολύ καλή αύρα ..... το εμβρυοκογιξο πολύ καλό με απίστευτη οργάνωση και εξυπηρέτηση 

κανε ένα ραντεβού και με τους δυο και δες ποιος σου ταιριάζει εσένα 

Το εμβρυολογικο στο Γενεσις?

Συγγνωμη που σε ξαναρωταω αλλα περα απο τον γιατρο παιζει ρολο και το εργαστηριο.

Εχω κανει βεβαια ερευνα οσο μπορουσα και για τα δυο,αλλα ειναι διαφορετικο να ακους απο ατομο εχει κατ ιδιαν εμπειρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

 

Κορίτσι μου γλυκό σε ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου ....αλήθεια είναι το τυχερό σου ;;;;;;;;;; Αχ μακάρι να βγει αυτή την φορά .!!!!!! 
εσενα θα είναι όμως το 2 και θα είναι και 2


ποτε ξεκινάς πάλι ;;;;;;; 

Σεπτέμβρη λέω να ξεκινήσω θεού θέλοντος. Δεν έχω χρόνο τώρα και δεν έχω και λεφτά και δεν Έχω και καλή ψυχολογια. Έχω 4 έμβρυα 3ης μέρας  και με περιμένουν.  Θα προσευχηθώ για σενα μακαρι να γίνει στ ο εύχομαι με όλη μου τη ψυχη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

Αγαπημένη μου ποσό σε σκέφτομαι δεν φαντάζεσαι..... τι ημέρας ήταν ;;;;

 

εμενα ήταν βλαστοκύστες 4ββ και 4βc..... πως  τις βλέπεις ;;;;;;;

5 ημερων βλαστοκυστες ηταν ολες. 

Καλη η μια και μετρια η αλλη κοριτσακι μου οπως στο ειπαν. Θα σου πω κατι που πιστευω, η ποιοτητα απο μονη της δε λεει κατι...μπορει φαινομενικα αριστης μορφολογικα ποιοτητας βλαστοκυστη να δωσει αρνητικο και υγιες μωρο να δωσει μια μετρια μορφολογικα βλαστοκυστη...μη δινεις τοσο σημασια σε αυτο. Κρατα το θετικο οτι κανεις βλαστοκυστες και οτι εχεις κανει τη θεραπεια για τους μυκητες. 😉

Θα χαρω τοσο πολυ οταν πετυχεις...σου στελνω θετικη σκεψη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Σεπτέμβρη λέω να ξεκινήσω θεού θέλοντος. Δεν έχω χρόνο τώρα και δεν έχω και λεφτά και δεν Έχω και καλή ψυχολογια. Έχω 4 έμβρυα 3ης μέρας  και με περιμένουν.  Θα προσευχηθώ για σενα μακαρι να γίνει στ ο εύχομαι με όλη μου τη ψυχη

Δεν το θυμόμουν ότι είχαν μείνει !!!!!Δεν χρειάζεσαι πάλι διέγερση. Τέλεια   Θα πας με βακστοκυστες;;;;

Προσευχήσου αγαπημένη μου γιατί έφτασα σε διψήφιο αριθμό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η peacock είπε:

5 ημερων βλαστοκυστες ηταν ολες. 

Καλη η μια και μετρια η αλλη κοριτσακι μου οπως στο ειπαν. Θα σου πω κατι που πιστευω, η ποιοτητα απο μονη της δε λεει κατι...μπορει φαινομενικα αριστης μορφολογικα ποιοτητας βλαστοκυστη να δωσει αρνητικο και υγιες μωρο να δωσει μια μετρια μορφολογικα βλαστοκυστη...μη δινεις τοσο σημασια σε αυτο. Κρατα το θετικο οτι κανεις βλαστοκυστες και οτι εχεις κανει τη θεραπεια για τους μυκητες. 😉

Θα χαρω τοσο πολυ οταν πετυχεις...σου στελνω θετικη σκεψη!

Έκανα και υστεροσκοπηση βασίζομαι και εκεί !!!!!! Μακάρι πραγματικά να είναι θετικό ...

με συγκινήσατε όλες με τα καλά σας λόγια !!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Το εμβρυολογικο στο Γενεσις?

Συγγνωμη που σε ξαναρωταω αλλα περα απο τον γιατρο παιζει ρολο και το εργαστηριο.

Εχω κανει βεβαια ερευνα οσο μπορουσα και για τα δυο,αλλα ειναι διαφορετικο να ακους απο ατομο εχει κατ ιδιαν εμπειρια.

Μπορείς να με ρωτάς όσες φορές θέλεις και εάν δεν σου απαντήσω απλά δεν το είδα γαιτι τρέχω με τον μικρό !!!
θα στα πω σε inbox γιατί στο παρελθόν είχα παρεξηγηθεί και δεν θεκω πάλι φασαρίες και αναταραχές .......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Papadakis είπε:

Έκανα και υστεροσκοπηση βασίζομαι και εκεί !!!!!! Μακάρι πραγματικά να είναι θετικό ...

με συγκινήσατε όλες με τα καλά σας λόγια !!!

 

Η τελευταια ελεγμενη βλαστοκυστη για χρωμοσωμικες ανωμαλιες που εχω καταψυξη εινσι 3BB...θα την ελεγαν μετρια οι εμβρυολογοι...κι ομως ειναι μια υγιης βλαστοκυστη..οποτε μη δινεις σημασια τοσο σε αυτα. 

Σου εκανε και scratching με την υστεροσκοπηση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Η τελευταια ελεγμενη βλαστοκυστη για χρωμοσωμικες ανωμαλιες που εχω καταψυξη εινσι 3BB...θα την ελεγαν μετρια οι εμβρυολογοι...κι ομως ειναι μια υγιης βλαστοκυστη..οποτε μη δινεις σημασια τοσο σε αυτα. 

Σου εκανε και scratching με την υστεροσκοπηση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Δεν το θυμόμουν ότι είχαν μείνει !!!!!Δεν χρειάζεσαι πάλι διέγερση. Τέλεια   Θα πας με βακστοκυστες;;;;

Προσευχήσου αγαπημένη μου γιατί έφτασα σε διψήφιο αριθμό 

3ης μέρας είναι. Ότι μου πούνε θα κάνω και βλέπουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Η τελευταια ελεγμενη βλαστοκυστη για χρωμοσωμικες ανωμαλιες που εχω καταψυξη εινσι 3BB...θα την ελεγαν μετρια οι εμβρυολογοι...κι ομως ειναι μια υγιης βλαστοκυστη..οποτε μη δινεις σημασια τοσο σε αυτα. 

Σου εκανε και scratching με την υστεροσκοπηση;

Επειδή δεν έβαζα ποτέ βκαστοκυστες  στον σφακ .... δεν έχω ασχοληθεί κιόλας !!!!!
 

Ναι μου έκανε !!!!! Το ενδομήτριο είχε τρεις στρώσεις και ήταν κακό γενικά !!! 
ο θεός να βάλει το χέρι του 

σε ευχαριστώ για όλα ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Papadakis λοιπόν κοριτσάρα το 10 το καλό δεν λένε;;; Αυτό είναι θα το δεις!! Σου εύχομαι από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά και να πάρεις μια τεράστια χωριακή!! Ελα θα κανεις την αρχή του Μαΐου θα το δεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή 🎫

@ioannastr -->  8/5

@lactaki --> 15/5

Ωοληψια 🤗

@elena0212 --> ?

@Miti85 --> ?

@Ριρίκα --> ?

@ViKcy --> ?

@Katerinaki83 --> ?

@Steli --> ?

@Nefeliap --> ?

@Hope19 --> ?

Εμβρυομεταφορα 😍

@Tokyo --> ?

@Antelope --> ?

@annie! --> Μάιος

@Σταυρι --> ?

@Anna32 --> ?

Χοριακή 🤞

@Papadakis--> 11/5

Εγκυμοσύνη 🤰

@ntinaki88

@Katerina32

@sokola4

@Takira 

@koukou84 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

3ης μέρας είναι. Ότι μου πούνε θα κάνω και βλέπουμε.

Με τρίτης μέρας έκανες τώρα έτσι δεν είναι ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annie! είπε:

@Papadakis λοιπόν κοριτσάρα το 10 το καλό δεν λένε;;; Αυτό είναι θα το δεις!! Σου εύχομαι από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά και να πάρεις μια τεράστια χωριακή!! Ελα θα κανεις την αρχή του Μαΐου θα το δεις..

Αχ μακάρι μακάρι !!!!!! Ποσό το θέλω και ποσό έχω προσπαθήσει και ποσά έχω θυσιάσει ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Επειδή δεν έβαζα ποτέ βκαστοκυστες  στον σφακ .... δεν έχω ασχοληθεί κιόλας !!!!!
 

Ναι μου έκανε !!!!! Το ενδομήτριο είχε τρεις στρώσεις και ήταν κακό γενικά !!! 
ο θεός να βάλει το χέρι του 

σε ευχαριστώ για όλα ❤️❤️❤️

Ναι το θυμαμαι πως εβαζες μοριδια στον Σφακ, ειναι πολυ καλο που κανεις βλαστοκυστες.

Αντε να στσματησεις να ταλαιπωρεισαι κι εσυ... 🙏😉💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ο σφακ επειδή έχω παιδί με μοριδιο έβαζε μόνο μοριδια !!!!!!μακαρι ρε κορίτσι μου γλυκό μακάρι !!!!! 

Το καλό με τον μαντουδη επίσης είναι ότι τονίζει ότι δεν θέλει ξάπλα !!!!! Όποτε το περνάω όλο πιο εύκολα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ναι το θυμαμαι πως εβαζες μοριδια στον Σφακ, ειναι πολυ καλο που κανεις βλαστοκυστες.

Αντε να στσματησεις να ταλαιπωρεισαι κι εσυ... 🙏😉💝

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ναι το θυμαμαι πως εβαζες μοριδια στον Σφακ, ειναι πολυ καλο που κανεις βλαστοκυστες.

Αντε να στσματησεις να ταλαιπωρεισαι κι εσυ... 🙏😉💝

Aσχετο αλλα πως εισαι κοριτσαρα μου?Προσεξα τωρα την υπογραφη σου η οποια γραφει μια μεγαλη αληθεια.

Και μετα απο αυτο το τελειως ασχετο σχολιο συνεχιστε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Γεια σας κορίτσια !!! μολις  γύρισα από την ετ νούμερο δέκα !!!!! Μια καλή και μια μέτρια βλαστοκύστη ...... από δυο φυσικούς κύκλους !!! 
Ευχηθείτε μου καλή επιτυχία ❤️❤️❤️❤️
 

οσες έχετε θετικές χορικές με βλαστοκύστη τι Ποιότητας  ήταν ρε κορίτσια ;;;;

Εγώ είχα 5ΒΑ κ 5ΒΒ.... Μια απ τις δύο έπιασε.... ❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lily94 είπε:

Να πάνε ολα καλα εύχομαι και σε εσενα !!! Να χαίρεσαι το παιδάκι σου...Ευχαριστω για ολα τα θετικά!!! Να περιμένω παρενέργειες απο τις ενέσεις;; Κάποιος πόνος υπήρχε;;

Να περιμένεις θετικό τεστ .... δεν είναι τόσο τραγικά όσο τα παρουσιάζουν στο διαδίκτυο κορίτσι μου ... εγώ που πέτυχα με την πρώτη : έκανα τρεις υπερήχους μια ωοκηψια και μια ετ και τσουπ θετικό ..... 

 

Το ότι έκανα εμετό και λιποθύμησα ήταν από το ψυχολογικό τίποτα άλλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η ntinaki88 είπε:

Εγώ είχα 5ΒΑ κ 5ΒΒ.... Μια απ τις δύο έπιασε.... ❤️❤️ 

Αχ μου δίνεις κουράγιο εμένα είναι 4ββ και 4 βc !!!!!!! Ποια η διαφορά στο νούμερο ;;;;;

λες να έχω την τύχη σου ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Να περιμένεις θετικό τεστ .... δεν είναι τόσο τραγικά όσο τα παρουσιάζουν στο διαδίκτυο κορίτσι μου ... εγώ που πέτυχα με την πρώτη : έκανα τρεις υπερήχους μια ωοκηψια και μια ετ και τσουπ θετικό ..... 

 

Το ότι έκανα εμετό και λιποθύμησα ήταν από το ψυχολογικό τίποτα άλλο 

Εχεις απόλυτο δίκιο!!!😀😀 σε ευχαριστω πολυ!!! Μακαρι να πάνε ολα καλα με την πρώτη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

Αχ μου δίνεις κουράγιο εμένα είναι 4ββ και 4 βc !!!!!!! Ποια η διαφορά στο νούμερο ;;;;;

λες να έχω την τύχη σου ;;;;;

Το νούμερο σημαίνει μέρα... Πχ εμένα ήταν βλαστοκυστες 6 ημερών (είχαν ήδη εκκολαφθει) οπότε ήταν 5ΒΑ κ 5ΒΒ εσένα είναι έμβρυα 4 ημερών..... Δεν ξέρω αν το 4 είναι πχ 3 ημερων έμβρυα ή  αυτή η αρίθμηση πάει μόνο στις βλαστοκυστες... Μακάρι να έχεις την τυχη μου κούκλα μου.... Κ να έχεις σε λίγες μέρες ένα υπερθετικό αποτέλεσμα... ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Γεια σας κορίτσια !!! μολις  γύρισα από την ετ νούμερο δέκα !!!!! Μια καλή και μια μέτρια βλαστοκύστη ...... από δυο φυσικούς κύκλους !!! 
Ευχηθείτε μου καλή επιτυχία ❤️❤️❤️❤️
 

οσες έχετε θετικές χορικές με βλαστοκύστη τι Ποιότητας  ήταν ρε κορίτσια ;;;;

Πολύ πολύ καλή επιτυχία σου εύχομαι κ εγώ!!🤞🤞Μια θετική χοριακη με τριψήφιο νούμερο που διπλασιάζεται!♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...