Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

Κορίτσια μου καλησπέρα!!!Ας μαζευτούμε λοιπόν εδώ όσες προσπαθούμε για νινακι μέσα από την διαδικασία εξωσωματικης αλλά και αυτές που τα κατάφεραν για να μας δώσουν και εμάς κουράγιο!! χιχι

Είναι στη δεύτερη προσπάθεια μου και ελπίζω να είναι και η τυχερή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά... Εμένα θα είναι η πρώτη μου προσπάθεια.. οπότε ελπίζω μελλοντική μανούλα 2020

Με το καλό κορίτσι μου! ευχομαι να σου πάνε όλα υπέροχα! έχετε ξεκινήσει την διαδικασία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Με το καλό κορίτσι μου! ευχομαι να σου πάνε όλα υπέροχα! έχετε ξεκινήσει την διαδικασία?

Περιμένω ημερομηνία για την Επιτροπή και μόλις περάσω ια ξεκινήσω άμεσα εσυ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Περιμένω ημερομηνία για την Επιτροπή και μόλις περάσω ια ξεκινήσω άμεσα εσυ; 

Εγώ περιμενω να αδιαθετησω την επόμενη εβδομάδα για να πάω για υπέρηχο!

Ξεκινήσαμε λόγω σπέρματος την εξωσωματική οπότε ήταν κάτι εύκολο σαν διαδικασία... πήρα τα φάρμακα μου όμως έγκυος δεν έμεινα καθως το ενδομήτριο μου δεν συμβαδισε στην ανάπτυξη με τα έμβρυα,πήγαινε 2 μέρες μπροστά λόγω φαρμάκων,και αποφασίσαμε να πάμε σε φυσικό κύκλο χωρίς φάρμακα!όμως στον προηγούμενο κύκλο μου ενώ ήταν πολύ καλός το ενδομήτριο ήταν πολύ μεγαλύτερο από ότι το θέλαμε και έτσι περιμένουμε τον νέο κύκλο για να δούμε πως θα είναι!!

Ότι χρειαστείς και μπορώ να βοηθήσω μην διστάσεις να με ρωτήσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωω κατάλαβα κι εμείς έχουμε θέμα με το σπερμα για αυτό πάμε εξωσωματική χάσαμε 4 χρόνια άδικα χωρίς να μας λένε τι θέμα έχουμε.. επιτροπή αν επιτρέπεται που πέρασες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Ωω κατάλαβα κι εμείς έχουμε θέμα με το σπερμα για αυτό πάμε εξωσωματική χάσαμε 4 χρόνια άδικα χωρίς να μας λένε τι θέμα έχουμε.. επιτροπή αν επιτρέπεται που πέρασες; 

Πως και δεν το βρήκατε νωρίτερα?? συνήθως είναι από τις πρώτες εξετάσεις που δίνουν!εμείς μετά από 14 μήνες προσπαθειών το πρώτο που μας είπαν είναι για το σπέρμα...

Στο Μαρούσι πέρασα!γιατρό ποιον έχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katriniki είπε:

Πως και δεν το βρήκατε νωρίτερα?? συνήθως είναι από τις πρώτες εξετάσεις που δίνουν!εμείς μετά από 14 μήνες προσπαθειών το πρώτο που μας είπαν είναι για το σπέρμα...

Στο Μαρούσι πέρασα!γιατρό ποιον έχεις?

Εμάς μας είπε ο ιατρός μου ο τότε ότι το έχασε και ότι όταν το είδε ήταν καλό αλαξα φέτος ιατρό και πηγα πήρα από εκεί που έκανε ο άντρας μου τότε αντίγραφο και ήταν όλα ένα μηδέν επανέλαβε ξανά μηδέν και κάναμε και βιοψία και όλα μηδέν όπως κατάλαβες είχαμε νυχτα αυτά τα 4 χρόνια είχαμε μείνει ότι όλα είναι καλά.. πάμε με δότη εμείς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Α πως ήταν η επιτροπή και εγώ Μαρούσι περνάω..

Όσον αφορά την επιτροπή είναι λίγο ψαρωτικοι αλλά εντάξει...εγώ περασα με τη δεύτερη γιατί είχα κάνει την πιο εξελιγμένη σαλπιγγογραφια και αναγκαστικά έκανα και την κλασική αλλά δεν είχα πάρει τον υπέρηχο κ από τις δύο...

Εντάξει τώρα όμως βρήκατε άκρη οπότε ξεκινάτε δυναμικά!!αν θες κάτι άλλο να ρωτήσεις για την διαδικασία πες μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Όσον αφορά την επιτροπή είναι λίγο ψαρωτικοι αλλά εντάξει...εγώ περασα με τη δεύτερη γιατί είχα κάνει την πιο εξελιγμένη σαλπιγγογραφια και αναγκαστικά έκανα και την κλασική αλλά δεν είχα πάρει τον υπέρηχο κ από τις δύο...

Εντάξει τώρα όμως βρήκατε άκρη οπότε ξεκινάτε δυναμικά!!αν θες κάτι άλλο να ρωτήσεις για την διαδικασία πες μου

Πόσο με φοβίζει η επιτροπή το μόνο δύσκολο μου φαίνεται ότι ειναι με έχει φαι το άγχος κι εγώ Μαρούσι περνάω αλλά δεν έχω ακόμη ημερομηνία τρέμω αν τα έχουμε όλα αν είναι σωστά και τέτοια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Πόσο με φοβίζει η επιτροπή το μόνο δύσκολο μου φαίνεται ότι ειναι με έχει φαι το άγχος κι εγώ Μαρούσι περνάω αλλά δεν έχω ακόμη ημερομηνία τρέμω αν τα έχουμε όλα αν είναι σωστά και τέτοια.. 

@Niki94 εσύ δε χρειάζεται να αγχώνεσαι καθόλου για την Επιτροπή έτσι μας πέρασαν εμάς στου Πειραιά ρώτησαν τι πρόβλημα υπάρχει είπαμε  και μπαμ μπαμ υπέγραψαν ούτε καν κοίταξαν όλες τις εξετάσεις που είχαμε κάνει !!πήγες κρυογονια τελικα?? @Katriniki μου πολύ καλή επιτυχία σου εύχομαι !!!Έχεις εμβρυακι από ότι θυμάμαι έτσι ????????????με το καλό κοριτσια θα έρθουν τα μωράκια σύντομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Niki94 εσύ δε χρειάζεται να αγχώνεσαι καθόλου για την Επιτροπή έτσι μας πέρασαν εμάς στου Πειραιά ρώτησαν τι πρόβλημα υπάρχει είπαμε  και μπαμ μπαμ υπέγραψαν ούτε καν κοίταξαν όλες τις εξετάσεις που είχαμε κάνει !!πήγες κρυογονια τελικα?? @Katriniki μου πολύ καλή επιτυχία σου εύχομαι !!!Έχεις εμβρυακι από ότι θυμάμαι έτσι ????????????με το καλό κοριτσια θα έρθουν τα μωράκια σύντομα!!

Στο Μαρούσι τα κοιτάνε με λεπτομέρεια μου είπαν... αυτό με αγχώνει μην με κόψουν μη δεν τα έχω όλα σωστα.. Ναι κρυογονια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Στο Μαρούσι τα κοιτάνε με λεπτομέρεια μου είπαν... αυτό με αγχώνει μην με κόψουν μη δεν τα έχω όλα σωστα.. Ναι κρυογονια.. 

Δεν υπάρχει περίπτωση μόλις σε ρωτήσουν και τους πεις με δότη θα δουν κάποιες εξετάσεις και θα σε περάσουν ..εξαλλου είσαι πολύ καλά προετοιμασμένη !!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Κ εγώ περνάω πρωτη φορα επιτροπή στη Θεσσαλονίκη στις 23/5. Μου έκλεισαν πολύ γρήγορα το ραντεβού! Είναι κάποια από Βορεια Ελλαδα; Έχει κάποια κοπέλα άποψη για το Διαβαλκανικό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Δεν υπάρχει περίπτωση μόλις σε ρωτήσουν και τους πεις με δότη θα δουν κάποιες εξετάσεις και θα σε περάσουν ..εξαλλου είσαι πολύ καλά προετοιμασμένη !!!????

Μακάρι είναι το μόνο που με αγχώνει τόσο πολύ. .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elenakii είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Κ εγώ περνάω πρωτη φορα επιτροπή στη Θεσσαλονίκη στις 23/5. Μου έκλεισαν πολύ γρήγορα το ραντεβού! Είναι κάποια από Βορεια Ελλαδα; Έχει κάποια κοπέλα άποψη για το Διαβαλκανικό;

Με το καλό κοπέλα μου δεν έχω ιδέα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Με το καλό κοπέλα μου δεν έχω ιδέα.. 

Ευχαριστώ πολύ! Έκανα μια αναζήτηση στο forum κ δεν έχω βρει κπ κοπέλα που να έχει κάνει προσπάθεια εκεί κ η αλήθεια είναι ότι με προβληματίζει κάπως! Ας ελπίσουμε ότι όλα θα πάνε καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elenakii είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Έκανα μια αναζήτηση στο forum κ δεν έχω βρει κπ κοπέλα που να έχει κάνει προσπάθεια εκεί κ η αλήθεια είναι ότι με προβληματίζει κάπως! Ας ελπίσουμε ότι όλα θα πάνε καλά! 

Εγώ το μόνο ξέρω είναι ότι είναι καλό.. Από συζητήσεις με ξαδέρφια μου που μένουν εκεί. Τώρα αν εμπιστεύεστε τον ιατρό σας όλα καλά θα πάνε..!! Θετική σκέψη και όλα τέλεια θα πάνε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Εγώ το μόνο ξέρω είναι ότι είναι καλό.. Από συζητήσεις με ξαδέρφια μου που μένουν εκεί. Τώρα αν εμπιστεύεστε τον ιατρό σας όλα καλά θα πάνε..!! Θετική σκέψη και όλα τέλεια θα πάνε...

Μακάρι να πάνε όλα καλά! Κ σε σένα εύχομαι καλή επιτυχία!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Πόσο με φοβίζει η επιτροπή το μόνο δύσκολο μου φαίνεται ότι ειναι με έχει φαι το άγχος κι εγώ Μαρούσι περνάω αλλά δεν έχω ακόμη ημερομηνία τρέμω αν τα έχουμε όλα αν είναι σωστά και τέτοια.. 

Αν τα έχεις όλα δεν είναι τπτ!!!να μην αγχώνεσαι για αυτούς δεν αξίζει, γραφειοκρατία είναι, αυτοί που συμμετέχουν στην επιτροπή μπορεί να μην έχουν καν σχέση με το αντικείμενο!! Θα περάσει και μετά το κάθε στάδιο έχει το άγχος του!! Όλα καλά θα πάνε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Niki94 εσύ δε χρειάζεται να αγχώνεσαι καθόλου για την Επιτροπή έτσι μας πέρασαν εμάς στου Πειραιά ρώτησαν τι πρόβλημα υπάρχει είπαμε  και μπαμ μπαμ υπέγραψαν ούτε καν κοίταξαν όλες τις εξετάσεις που είχαμε κάνει !!πήγες κρυογονια τελικα?? @Katriniki μου πολύ καλή επιτυχία σου εύχομαι !!!Έχεις εμβρυακι από ότι θυμάμαι έτσι ????????????με το καλό κοριτσια θα έρθουν τα μωράκια σύντομα!!

Σε ευχαριστώ πολύ κοπελίτσα μου!!!!ναι έχω δύο μικρουλια που με περιμένουν στην κατάψυξη!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elenakii είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Κ εγώ περνάω πρωτη φορα επιτροπή στη Θεσσαλονίκη στις 23/5. Μου έκλεισαν πολύ γρήγορα το ραντεβού! Είναι κάποια από Βορεια Ελλαδα; Έχει κάποια κοπέλα άποψη για το Διαβαλκανικό;

Δεν το ξέρω κοριτσακι μου όμως σου εύχομαι πολύ καλή επιτυχία!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Katriniki είπε:

Αν τα έχεις όλα δεν είναι τπτ!!!να μην αγχώνεσαι για αυτούς δεν αξίζει, γραφειοκρατία είναι, αυτοί που συμμετέχουν στην επιτροπή μπορεί να μην έχουν καν σχέση με το αντικείμενο!! Θα περάσει και μετά το κάθε στάδιο έχει το άγχος του!! Όλα καλά θα πάνε!!

Σε ευχαριστώ πολύ... πάντα με τρόμαζε η γραφειοκρατία..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Elenakii είπε:

Μακάρι να πάνε όλα καλά! Κ σε σένα εύχομαι καλή επιτυχία!! 

Σε ευχαριστώ τα καλύτερα σου εύχομαι να μας λες ποκυ πολύ σύντομα..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...