Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Ακόμη τίποτα περιμένω χοριακη να δούμε 

Δεν σε είδε με υπέρηχο; καλά αποτελέσματα από τη χοριακή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Αχ το τέλεια νέα όλα καλά να πάνε κοπέλα μου σου είπε ποσό είσαι.;

Ευχαριστώ Νίκη!!!!!Περιμένω και από εσένα ευχάριστα!!!!!5 εβδομάδων και 4 μέρες.....του Αϊ Γιάννη θα ακούσουμε μάλλον κ καρδούλα μου είπε(πάντα με βάση την μεταφορά)Την επόμενη φορά θα μου πει καλύτερα είπε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Ευχαριστώ Νίκη!!!!!Περιμένω και από εσένα ευχάριστα!!!!!5 εβδομάδων και 4 μέρες.....του Αϊ Γιάννη θα ακούσουμε μάλλον κ καρδούλα μου είπε(πάντα με βάση την μεταφορά)Την επόμενη φορά θα μου πει καλύτερα είπε!!!!!

Μια χαρά κοπέλα μου..!!! Εγώ ακριβός 5 εβδομάδων 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kppm είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!!Είδα το σπορακι μου!!!!!!!Όλα είναι καλά!!!!!!Είναι σε πολυ καλή θέση....Έχει πολύ καλό μέγεθος!!!Μου είπε ξεκούραση αυτές τις δεκαπέντε μέρες κ πάω του  ΆιΓιάννη να το δούμε κ ίσως ακούσουμε καρδούλα!!!!!!Εύχομαι τα νέα και για τις υπόλοιπες να ειναι ευχάριστα !!!!!!!❤❤❤❤❤

 

Τέλεια κορίτσι μου...Όλα θα πάνε τέλεια!!! Να προσέχεις...Καλές γιορτές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kppm είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!!Είδα το σπορακι μου!!!!!!!Όλα είναι καλά!!!!!!Είναι σε πολυ καλή θέση....Έχει πολύ καλό μέγεθος!!!Μου είπε ξεκούραση αυτές τις δεκαπέντε μέρες κ πάω του  ΆιΓιάννη να το δούμε κ ίσως ακούσουμε καρδούλα!!!!!!Εύχομαι τα νέα και για τις υπόλοιπες να ειναι ευχάριστα !!!!!!!❤❤❤❤❤

 

Μπράβο κορίτσι μου, μπράβο!! Πολύ χάρηκα!!!!!!! Όλα καλά θα πάνε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Μια χαρά κοπέλα μου..!!! Εγώ ακριβός 5 εβδομάδων 

Βγήκαν τα αποτελέσματα της χοριακής? Πήγες για υπέρηχο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kppm είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!!Είδα το σπορακι μου!!!!!!!Όλα είναι καλά!!!!!!Είναι σε πολυ καλή θέση....Έχει πολύ καλό μέγεθος!!!Μου είπε ξεκούραση αυτές τις δεκαπέντε μέρες κ πάω του  ΆιΓιάννη να το δούμε κ ίσως ακούσουμε καρδούλα!!!!!!Εύχομαι τα νέα και για τις υπόλοιπες να ειναι ευχάριστα !!!!!!!❤❤❤❤❤

 

Μπράβο αγάπη μου αυτό είναι πάρα πολύ όμορφο νέο.. καλές γιορτές και καλά Χριστούγεννα να έχεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Κορίτσια μου άσχημα τα νέα μου από 2033 πριν 2 μέρες πήγαμε στα 118..!!! Πάει απέβαλα αυτά τα νέα μου σας μαύρισα..!! 

Όχι ρε γμτ... Πόσο κρίμα. Θα σταθώ όμως στο θετικό, είχες εμφύτευση με τη μία, άρα θα πετύχει την επόμενη φορά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Κορίτσια μου άσχημα τα νέα μου από 2033 πριν 2 μέρες πήγαμε στα 118..!!! Πάει απέβαλα αυτά τα νέα μου σας μαύρισα..!! 

Όχι ρε κορίτσι μου τι λες τώρα.. πόσο λυπάμαι πραγματικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Κορίτσια μου άσχημα τα νέα μου από 2033 πριν 2 μέρες πήγαμε στα 118..!!! Πάει απέβαλα αυτά τα νέα μου σας μαύρισα..!! 

ΓΜΤ! Γιατί η ζωή είναι τόσο άδικη;
Θέλω να ουρλιάξω από αγανάκτηση, γιατί; γιατί; γιατί!!!;:::
Νίκη μου αγκαλιά σφικτή.... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Κορίτσια μου άσχημα τα νέα μου από 2033 πριν 2 μέρες πήγαμε στα 118..!!! Πάει απέβαλα αυτά τα νέα μου σας μαύρισα..!! 

Κρίμα γμτ πόσο λυπάμαι....σου στέλνω μια γλυκιά αγκαλιά.... Πίστεψέ το όμως θα γίνεις μανούλα γτ είχες εμφύτευση!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Κορίτσια μου άσχημα τα νέα μου από 2033 πριν 2 μέρες πήγαμε στα 118..!!! Πάει απέβαλα αυτά τα νέα μου σας μαύρισα..!! 

όχι ρε κοριτσάκι... πόσο κρίμα! Μα γιατί ρε γαμώτο, έπιασες με τη μία με χοριακή στο θεό τι στα κομμάτια στράβωσε; Λυπάμαι πάρα μα πάρα πολύ πραγματικά

Δες όμως αυτό που λένε τα κορίτσια... έπιασες με τη μία, είχες μια ατυχία όμως η επόμενη θα είναι η τυχερή σου! Έχεις κ άλλα εμβρυάκια στην κατάψυξη και αυτά θα τα κρατήσεις αγκαλιά! Πολλά φιλιά κορίτσι μου και κουράγιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Κορίτσια μου άσχημα τα νέα μου από 2033 πριν 2 μέρες πήγαμε στα 118..!!! Πάει απέβαλα αυτά τα νέα μου σας μαύρισα..!! 

Ότι και να λέμε σε τέτοιες περιπτώσεις δεν παρηγορεί και το ξέρουμε όλες μας καλά...χρειάζεται τεράστια υπομονή και δύναμη κορίτσια μέχρι να φτάσουμε στο στόχο μας!!!

Νίκη προσπάθησε να είσαι δυνατή και ψύχραιμη για να συνεχίσεις τον αγώνα σου...κράτα μόνο το θετικό στοιχείο της υπόθεσης...ότι έγινε εμφύτευση!!! Λυπάμαι ειλικρινά πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Κορίτσια μου άσχημα τα νέα μου από 2033 πριν 2 μέρες πήγαμε στα 118..!!! Πάει απέβαλα αυτά τα νέα μου σας μαύρισα..!! 

Λυπάμαι Νίκη μου, δεν έχω λόγια δεν ξέρω τι να σου γράψω. ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πάρτε δύναμη και συνεχίστε...!! Μόνο αυτό θα πω..!!! Και σας ευχαριστώ οπές για την σιμπαρασταση σας..!! Αυτή την στιγμή δεν είμαι σε καμία θέση να απαντήσω κάτι..!! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να συνεχίζεται δυναμικά εγώ θα ξανά μπω στο παιχνίδι από το καλοκαίρι.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Μπράβο αγάπη μου αυτό είναι πάρα πολύ όμορφο νέο.. καλές γιορτές και καλά Χριστούγεννα να έχεις

Ευχαριστώ @Taggeris μου!!!!Να είσαι καλά και εσύ και καλή αρχή από Ιανουάριο!!!!❤Καλές γιορτές!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki94 είπε:

Κορίτσια μου άσχημα τα νέα μου από 2033 πριν 2 μέρες πήγαμε στα 118..!!! Πάει απέβαλα αυτά τα νέα μου σας μαύρισα..!! 

@Niki94 μου λυπάμαι πολύ!!!!Δεν ξέρω τι να σου γράψω!!!!Σου εύχομαι να είσαι δυνατή και σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά! Έχω μέρες να μπω και λόγω δουλειάς και γιατί δεν έχω νέα. Μπήκα μόλις και τσουπ έπεσα πάνω σε δυσάρεστα! 

@Niki94 πολύ λυπάμαι..... έχεις όμως και στην κατάψυξη και όλες οι πιθανότητες θεωρώ πως είναι υπέρ σου. Η επόμενη θα είναι η τυχερή σου!

@kppmμπράβο κορίτσι μου είδες που ανησυχουσες? Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια μέχρι τη στιγμή που θα κρατήσεις το αγγελούδι σου αγκαλιά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Κορίτσια μου άσχημα τα νέα μου από 2033 πριν 2 μέρες πήγαμε στα 118..!!! Πάει απέβαλα αυτά τα νέα μου σας μαύρισα..!! 

@Niki94 εσύ να είσαι καλά κ να περάσετε ήρεμες γιορτές.κι εγώ σε παρόμοια κατάσταση.

Μόλις πήρα κι εγώ χοριακη. Από 757 την Παρασκευή σήμερα 1190 .(σήμερα μετράω 21 μέρες από εμβρυομεταφορα)

Δυστυχώς σχεδόν με διαβεβαίωσαν ότι θα παλλινδρομησει.Την Παρασκευή θα ξανακάνω εξέταση κ υπέρηχο.Λογικα θα μου πουν να διακόψω κ ότι χάπια παίρνω κ σιγά σιγά θα από αποβάλλω.

Το μόνο θετικό που βρήκα κ μου αναπτερώνει το θετικό, είναι ότι έμαθα πώς δε θα χρειαστεί αποξεση η τίποτε τέτοιο.Τι κρίμα.κ δεν έχω τίποτε σε κατάψυξη.φτου κ από την αρχή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Matsa22003 είπε:

@Niki94 εσύ να είσαι καλά κ να περάσετε ήρεμες γιορτές.κι εγώ σε παρόμοια κατάσταση.

Μόλις πήρα κι εγώ χοριακη. Από 757 την Παρασκευή σήμερα 1190 .(σήμερα μετράω 21 μέρες από εμβρυομεταφορα)

Δυστυχώς σχεδόν με διαβεβαίωσαν ότι θα παλλινδρομησει.Την Παρασκευή θα ξανακάνω εξέταση κ υπέρηχο.Λογικα θα μου πουν να διακόψω κ ότι χάπια παίρνω κ σιγά σιγά θα από αποβάλλω.

Το μόνο θετικό που βρήκα κ μου αναπτερώνει το θετικό, είναι ότι έμαθα πώς δε θα χρειαστεί αποξεση η τίποτε τέτοιο.Τι κρίμα.κ δεν έχω τίποτε σε κατάψυξη.φτου κ από την αρχή.

Ανεβαίνει όμως κοπέλα μου,γιατί είναι τόσο σιγουροι πώς θα παλινδρομησει?Δες μέχρι την Παρασκευή τι θα γίνει, μη χάνεις την ελπίδα σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας εύχομαι καλές γιορτές με υγεία και να έρθει ότι επιθυμείτε και να πάνε όλα μα πλα καλά..!!! Εγώ αποχωρώ για φέτος..!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Matsa22003 συνεχίζει να σου ανεβαίνει 60%! Προς τι η βεβαιότητα;;; δε λεω μπορεί να παλλινδρομησει, όμως για  περίμενε μην γίνει η ανατροπή! Καλά αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...