Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Μαΐου 2023


Recommended Posts

Δειλά Δειλά ανοίγω αυτό το θεματακι για να ξεκινήσουμε σιγα σιγα να ανταλλάζουμε όνειρα, να ανταλλάσουμε απόψεις . 

Περιμένω το δεύτερο παιδάκι μου και χθες έκανα τον πρώτο υπέρηχο που είδαμε καρδούλα. Καο έχω λιώσει... φυσικά ο φόβος υπάρχει αλλά σίγουρα θα το ζήσω 🥰😍 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 364
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Δειλά Δειλά ανοίγω αυτό το θεματακι για να ξεκινήσουμε σιγα σιγα να ανταλλάζουμε όνειρα, να ανταλλάσουμε απόψεις . 

Περιμένω το δεύτερο παιδάκι μου και χθες έκανα τον πρώτο υπέρηχο που είδαμε καρδούλα. Καο έχω λιώσει... φυσικά ο φόβος υπάρχει αλλά σίγουρα θα το ζήσω 🥰😍 

Εννοείται θα το ζ΄ήσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Εννοείται θα το ζ΄ήσεις!!!

Θα το ζήσουμε κυρία μου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...
στις On 20/9/2022 at 3:58 ΜΜ, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Δειλά Δειλά ανοίγω αυτό το θεματακι για να ξεκινήσουμε σιγα σιγα να ανταλλάζουμε όνειρα, να ανταλλάσουμε απόψεις . 

Περιμένω το δεύτερο παιδάκι μου και χθες έκανα τον πρώτο υπέρηχο που είδαμε καρδούλα. Καο έχω λιώσει... φυσικά ο φόβος υπάρχει αλλά σίγουρα θα το ζήσω 🥰😍 

Και εγώ το δεύτερο παιδάκι μου περιμένω ακούσαμε και εμείς καρδούλα και έχω τρελαθεί βέβαια ο φόβος και το άγχος είναι μεγαλύτερος από το πρώτο παιδί... Για πείτε πότε με το καλό γεννατε?? 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απανταω και εγω εδω ειμαι η Βαλεντινα ξαναρχομαι στην παρεα σας μετα απο 10 χρονια απο το τελευταιο μου παιδακι ειμαι 42 χρονων  και εγκυος στο τριτο μου παιδακι 4 καισαρικη λογικα λογω καισαρικων εχω πητ 15/06 αλλα παιζει να ειμαι τελος Μαιου θα το δουμε στην πορεια καλη δύναμη σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/10/2022 at 1:39 ΜΜ, ο/η Μαράκι92 είπε:

Και εγώ το δεύτερο παιδάκι μου περιμένω ακούσαμε και εμείς καρδούλα και έχω τρελαθεί βέβαια ο φόβος και το άγχος είναι μεγαλύτερος από το πρώτο παιδί... Για πείτε πότε με το καλό γεννατε?? 🥰🥰🥰

Καλησπέρα Μαράκι   και εγώ αυτό στο πρώτο παιδάκι είχα άγχος αλλά όχι αυτό το άγχος τις τελευταίες εβδομάδες δεν μπορούσα να ηρεμήσω μετά απ τον χθεσινό υπερηχο στην 11 εβ ηρέμησα είπα θα το ζήσω.  Ίσως και να είναι η τελευταία μου εγκυμοσύνη και πράγματικα ειναο πολύ όμορφη εμπειρία. Έχω ΠΗΤ 16.05 :-)

στις πριν 10 ώρες, ο/η ValentinaGiannis είπε:

απανταω και εγω εδω ειμαι η Βαλεντινα ξαναρχομαι στην παρεα σας μετα απο 10 χρονια απο το τελευταιο μου παιδακι ειμαι 42 χρονων  και εγκυος στο τριτο μου παιδακι 4 καισαρικη λογικα λογω καισαρικων εχω πητ 15/06 αλλα παιζει να ειμαι τελος Μαιου θα το δουμε στην πορεια καλη δύναμη σε όλες.

Καλώς ήρθες Βαλεντινα.  Ο μικρος μου είναι 5 τον οποίο τον γεννησα με καισαρική.  Μίλησα με την γυναικολόγο μου , ζω στην Γερμανία και μου είπε ότι πάμε φυσιολογικά μέχρι στιγμής, έχει περάσει αρκετός καιρός απ την τομή καο είναι μια χαρά.  Θα φανεί. Αν δηλαδή πας με καισαρική δίνουν πιο νωρις ημερομηνία;  ποσο καιρό αν επιτρέπεται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/10/2022 at 1:39 ΜΜ, ο/η Μαράκι92 είπε:

Και εγώ το δεύτερο παιδάκι μου περιμένω ακούσαμε και εμείς καρδούλα και έχω τρελαθεί βέβαια ο φόβος και το άγχος είναι μεγαλύτερος από το πρώτο παιδί... Για πείτε πότε με το καλό γεννατε?? 🥰🥰🥰

Ποτε με το καλό έχεις ΠηΤ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια εγω έχω ΠΗΤ 02/06, στον μικρό μου είχα 03/06 αλλά γέννησα 17/5, οπότε και τώρα να πάνε όλα καλά έως το τέλος πιστεύω θα γεννήσω Μαίο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/10/2022 at 2:02 ΜΜ, ο/η marakineos είπε:

Γεια σας κορίτσια εγω έχω ΠΗΤ 02/06, στον μικρό μου είχα 03/06 αλλά γέννησα 17/5, οπότε και τώρα να πάνε όλα καλά έως το τέλος πιστεύω θα γεννήσω Μαίο .

Και αν σκεφτείς ότι τα δεύτερα λένε ότι έρχονται πιο νωρις τότε είσαι Μάιο :-) βρε πως τα κατάφερες τέτοιες ημερομηνίες χαχαχα πλακα έχει:-) μου αρέσουν έτσι η ημερομηνίες εμένα έχει ο άντρας μου 19.05 και εγώ έχω πητ 16.05 οπότε Για να δούμε:-)  στον μικρό μου γεννησα Νοεμβρίο και και μόλις μας είχαν πιάσει τα χιόνια δεν είχα ευχαριστηθεί βολτούλες με το καρότσι . Τώρα με το καλό να έρθει καλοκαιρινό να  χαρώ τις βολτούλες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Και αν σκεφτείς ότι τα δεύτερα λένε ότι έρχονται πιο νωρις τότε είσαι Μάιο :-) βρε πως τα κατάφερες τέτοιες ημερομηνίες χαχαχα πλακα έχει:-) μου αρέσουν έτσι η ημερομηνίες εμένα έχει ο άντρας μου 19.05 και εγώ έχω πητ 16.05 οπότε Για να δούμε:-)  στον μικρό μου γεννησα Νοεμβρίο και και μόλις μας είχαν πιάσει τα χιόνια δεν είχα ευχαριστηθεί βολτούλες με το καρότσι . Τώρα με το καλό να έρθει καλοκαιρινό να  χαρώ τις βολτούλες 

Ναι ναι θα ευχαριστηθείς τις βολτούλες! αυτό με τις ημερομηνίες μου το είπε και ο γιατρός! διαφορά 1 μέρα!

Πόσο είναι το παιδάκι σου? δεν σου κρύβω πως αγχώνομαι αν θα τα βγάλω πέρα με 2 και να μην παραμελήσω τον πρώτο μου που τον λατρεύω. Ο γιος μου είναι 3,5 σχεδόν. Με ταλαιπωρούν κ οι αναγούλες και μου ρίχνουν τη διάθεση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η marakineos είπε:

Ναι ναι θα ευχαριστηθείς τις βολτούλες! αυτό με τις ημερομηνίες μου το είπε και ο γιατρός! διαφορά 1 μέρα!

Πόσο είναι το παιδάκι σου? δεν σου κρύβω πως αγχώνομαι αν θα τα βγάλω πέρα με 2 και να μην παραμελήσω τον πρώτο μου που τον λατρεύω. Ο γιος μου είναι 3,5 σχεδόν. Με ταλαιπωρούν κ οι αναγούλες και μου ρίχνουν τη διάθεση.

Εμενα είναι 5 παιδάκι..  :-) απ την ώρα που το εμαθε ειναι μες στην τρελή χαρά.  

Εγω είχα 5.5 χρόνια διαφορά με τον αδελφό μου και θυμάμαι ακριβώς τι με ενοχλούσε. Ώστε να φροντίσω να μη ενοχλεί τον γιο μου . Δεν είχα παράπονο απ τους γονείς αλλά απ τους ξένους.  Ερχόταν λέγαμε ένα ξερό γειά σε εμένα και τρέχανε με τα μούτρα στον μωρο δώρα μόνο για το μωρο κτλ με στεναχώρουσε πάρα πολύ γιατί ήμουν το μοναδικό παιδί στην οικογένεια και στους φίλους απ τους γονείς μου όποτε ξαφνικά εμένα στην άκρη. Έχω μιλήσει στον άντρα μου σοκολάτες ή κάτι μικρό θα βρίσκεται στο χωλ κρυμμένο αν βλέπω ότι λείπει απ τη σακούλα για τον μεγάλο θα το βαζω εγώ. Και αν βλέπω ότι τον παραμέλουν θα βρίσκω δικαιολογία να παίρνω το μωρο ώστε να αναγκάζονται να ασχολούνται.  Σε αυτή την ηλικία καταλαβαίνουν πολλά. 

Έχετε κάψει την πάνα;  αν ναι ίσως να έχετε ξανά κάποια ατυχήματα έτσι δείχνουν ότι θελου και αυτά τηνβπροσοχη μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 20/10/2022 at 1:52 ΜΜ, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ποτε με το καλό έχεις ΠηΤ;

Καλημερα Πητ έχω 12/06/2023 μπορουν να το πάρουν με καισαιρική απο την 38 εβδομαδα αναλογα  την κατάσταση της Μάνας και του παιδιού. Εγω δυστυχως πάω με καισαρική έχω 3 καισαρικε΄ς και μια λαμπαροσκοπηση το 2020.Ειμαι σε αναζήτηση γιατρού σε δημόσιο ή ιδιωτικό ακομα αμφιταλαντευομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η ValentinaGiannis είπε:

Καλημερα Πητ έχω 12/06/2023 μπορουν να το πάρουν με καισαιρική απο την 38 εβδομαδα αναλογα  την κατάσταση της Μάνας και του παιδιού. Εγω δυστυχως πάω με καισαρική έχω 3 καισαρικε΄ς και μια λαμπαροσκοπηση το 2020.Ειμαι σε αναζήτηση γιατρού σε δημόσιο ή ιδιωτικό ακομα αμφιταλαντευομαι.

Από ποια περιοχή είσαι;    μήπως έχουμε και άλλες εγκυουλες απ την περιοχή σου να σου προτείνουν κάποιο νοσοκομείο.   

Δεν είμαι γνωστής εγώ ώστε να σου προτείνω τη γνώμη μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχως για μενα το ταξιδι τελειωσε το Σαββατο εκανα αποξεση σταματησε η καρδουλα του 8+4 οποτε λογικα σε κανενα τρίμηνο θα ξαναρχίσω.Σας ευχαριστώ!!!Βρήκα νοσοκομείο και γιατρό με το καλο τα μικρούλια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/11/2022 at 12:49 ΜΜ, ο/η ValentinaGiannis είπε:

Δυστυχως για μενα το ταξιδι τελειωσε το Σαββατο εκανα αποξεση σταματησε η καρδουλα του 8+4 οποτε λογικα σε κανενα τρίμηνο θα ξαναρχίσω.Σας ευχαριστώ!!!Βρήκα νοσοκομείο και γιατρό με το καλο τα μικρούλια σας!!!

Λυπάμαι τοοοσοο πολυ  :-( σου εύχομαι σύντομα να έρθει ένα θαύμα. 

Περσυ είχα κάνει εξωσωματική είχα μείνει έγκυος και δυστυχώς τα έχασα μπήκα για αποξεση και ένιωθα χάλια..  ακριβώς ένα χρόνο μετά ήρθε το ουράνιο τοξο μου.  Κλαψε όσο χρειαστεί αλλά να θυμάσαι να σηκωθείς. Σου στέλνω αγκαλίτσα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια εγώ είμαι 12εβδ+3ημ με ΠΗΤ 28/05..θα είναι το τρίτο μου παιδάκι με το καλό, έχω άλλο ένα αγοράκι 2 χρονών, και ένα κοριτσάκι 8 μηνών! 

Σήμερα κάναμε την αυχενική, καλά φάνηκε αλλά θα με πάρουν μεθαύριο για τα αποτελέσματα, να βγει και η εξέταση αίματος! Ελπίζω να είναι όλα καλά!🙏

Εύχομαι σε όλες μια καλή εγκυμοσύνη!🌸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχ εγω εχω ΠηΤ 11/5 και ειναι το πρωτο μου!! Ευχομαι σε ολα τα κοριτσια με το καλο να υποδεχτούμε τα αγγελούδια μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/11/2022 at 5:28 ΜΜ, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια εγώ είμαι 12εβδ+3ημ με ΠΗΤ 28/05..θα είναι το τρίτο μου παιδάκι με το καλό, έχω άλλο ένα αγοράκι 2 χρονών, και ένα κοριτσάκι 8 μηνών! 

Σήμερα κάναμε την αυχενική, καλά φάνηκε αλλά θα με πάρουν μεθαύριο για τα αποτελέσματα, να βγει και η εξέταση αίματος! Ελπίζω να είναι όλα καλά!🙏

Εύχομαι σε όλες μια καλή εγκυμοσύνη!🌸

Βγήκαν τα αποτελέσματα;  μια χαρά είναι και κοντά κοντά εγώ λέω ωχ έφυγα από το μωρο " ο δικός μου είναι 5 χρονών. Έχουν περάσει αρκετά χρόνια που είχαμε μωράκι. 

Πως τα καταφέρνεις βρε θηρίο; ;; στις αρχές κιόλας ένιωθα σα να με έχει πατήσει τρενο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/10/2022 at 9:14 ΠΜ, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εμενα είναι 5 παιδάκι..  :-) απ την ώρα που το εμαθε ειναι μες στην τρελή χαρά.  

Εγω είχα 5.5 χρόνια διαφορά με τον αδελφό μου και θυμάμαι ακριβώς τι με ενοχλούσε. Ώστε να φροντίσω να μη ενοχλεί τον γιο μου . Δεν είχα παράπονο απ τους γονείς αλλά απ τους ξένους.  Ερχόταν λέγαμε ένα ξερό γειά σε εμένα και τρέχανε με τα μούτρα στον μωρο δώρα μόνο για το μωρο κτλ με στεναχώρουσε πάρα πολύ γιατί ήμουν το μοναδικό παιδί στην οικογένεια και στους φίλους απ τους γονείς μου όποτε ξαφνικά εμένα στην άκρη. Έχω μιλήσει στον άντρα μου σοκολάτες ή κάτι μικρό θα βρίσκεται στο χωλ κρυμμένο αν βλέπω ότι λείπει απ τη σακούλα για τον μεγάλο θα το βαζω εγώ. Και αν βλέπω ότι τον παραμέλουν θα βρίσκω δικαιολογία να παίρνω το μωρο ώστε να αναγκάζονται να ασχολούνται.  Σε αυτή την ηλικία καταλαβαίνουν πολλά. 

Έχετε κάψει την πάνα;  αν ναι ίσως να έχετε ξανά κάποια ατυχήματα έτσι δείχνουν ότι θελου και αυτά τηνβπροσοχη μας

Kαλησπέρα,

Έχουμε κόψει την πάνα από τα 2, ελπίζω να μην εχουμε πισωγυρίσματα, όταν γεννήσω πρώτα ο Θεός θα είναι 4!Πολύ καλή η ιδέα σου πάντως ώστε να μην ζηλεύει το μεγαλύτερο παιδάκι, πραγματικά μερικοί δεν καταλαβαίνουν.

Το Σάββατο έχω την αυχενική διαφάνεια, οι αναγούλες κλπ συνεχίζουν αλλά νομίζω πως έχει μειωθεί η ένταση, ελπίζω σε κανα 2 εβδομάδες να φύγουν τελείως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η marakineos είπε:

Kαλησπέρα,

Έχουμε κόψει την πάνα από τα 2, ελπίζω να μην εχουμε πισωγυρίσματα, όταν γεννήσω πρώτα ο Θεός θα είναι 4!Πολύ καλή η ιδέα σου πάντως ώστε να μην ζηλεύει το μεγαλύτερο παιδάκι, πραγματικά μερικοί δεν καταλαβαίνουν.

Το Σάββατο έχω την αυχενική διαφάνεια, οι αναγούλες κλπ συνεχίζουν αλλά νομίζω πως έχει μειωθεί η ένταση, ελπίζω σε κανα 2 εβδομάδες να φύγουν τελείως!

Σε εμένα φύγανε στην 14 εβδομάδα.  Που και που αν μου μυρίσει κάτι δε θέλω να το φάω. Πχ σήμερα έκανα κοτόπουλο στο φούρνο και δεν έφαγα μου μύρισε γενικά τα κρέατα με ενοχλούν.  

Εύχομαι καλά αποτελέσματα είναι όμορφη εξέταση γτ χαζεύεις το μωράκι περισσότερο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 22/11/2022 at 8:10 ΜΜ, ο/η lia.t είπε:

Αχχ εγω εχω ΠηΤ 11/5 και ειναι το πρωτο μου!! Ευχομαι σε ολα τα κοριτσια με το καλο να υποδεχτούμε τα αγγελούδια μας!!

Με το καλό..  :-) τώρα μου εμφάνισε το μήνυμα σου. Μάλλον είσαι νέο μέλος.  Γράφε γράφε ώστε σιγα σιγα θα εμφανίζονται στην ωρ α τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/9/2022 at 3:56 ΜΜ, ο/η kaounmar είπε:

Εννοείται θα το ζ΄ήσεις!!!

 

στις On 16/10/2022 at 1:39 ΜΜ, ο/η Μαράκι92 είπε:

Και εγώ το δεύτερο παιδάκι μου περιμένω ακούσαμε και εμείς καρδούλα και έχω τρελαθεί βέβαια ο φόβος και το άγχος είναι μεγαλύτερος από το πρώτο παιδί... Για πείτε πότε με το καλό γεννατε?? 🥰🥰🥰

 

στις On 20/10/2022 at 2:02 ΜΜ, ο/η marakineos είπε:

Γεια σας κορίτσια εγω έχω ΠΗΤ 02/06, στον μικρό μου είχα 03/06 αλλά γέννησα 17/5, οπότε και τώρα να πάνε όλα καλά έως το τέλος πιστεύω θα γεννήσω Μαίο .

 

στις On 16/11/2022 at 5:28 ΜΜ, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια εγώ είμαι 12εβδ+3ημ με ΠΗΤ 28/05..θα είναι το τρίτο μου παιδάκι με το καλό, έχω άλλο ένα αγοράκι 2 χρονών, και ένα κοριτσάκι 8 μηνών! 

Σήμερα κάναμε την αυχενική, καλά φάνηκε αλλά θα με πάρουν μεθαύριο για τα αποτελέσματα, να βγει και η εξέταση αίματος! Ελπίζω να είναι όλα καλά!🙏

Εύχομαι σε όλες μια καλή εγκυμοσύνη!🌸

 

στις On 22/11/2022 at 8:10 ΜΜ, ο/η lia.t είπε:

Αχχ εγω εχω ΠηΤ 11/5 και ειναι το πρωτο μου!! Ευχομαι σε ολα τα κοριτσια με το καλο να υποδεχτούμε τα αγγελούδια μας!!

Μανούλες του Μαΐου που είσαστε;  

Λεω να κάνω πινακάκι με τις ΠΗΤ . 

Για πάμε σιγα σιγα  να ακούμε ημερομηνίες.... 

@Παρασκευαιδου 16.05.2023

@kaounmar 09.05.2023

@Princess28 28.05.2023

@lia.t 11.05.2023

@marakineos 02.06.2023

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

 

 

 

Μανούλες του Μαΐου που είσαστε;  

Λεω να κάνω πινακάκι με τις ΠΗΤ . 

Για πάμε σιγα σιγα  να ακούμε ημερομηνίες.... 

@Παρασκευαιδου 16.05.2023

@kaounmar 09.05.2023

@Princess28 28.05.2023

@lia.t 11.05.2023

@marakineos 02.06.2023

Kαλημέρα κορίτσια!!! Δεν γράφω συχνά αλλά παρακολουθώ!

Η αυχενική που έκανα πριν 2 εβδομάδες ήταν μια χαρα οπότε όλα καλα! Μας είπε πως φαίνεται για κοριτσάκι αλλά να μην το ΄δέσουμε!  Έχω μπει στην 16η εβδομάδα,

το στομάχι ακόμη δεν είναι και τέλεια αλλά οκ.

Εσείς τι κα΄νετε ??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marakineos είπε:

Kαλημέρα κορίτσια!!! Δεν γράφω συχνά αλλά παρακολουθώ!

Η αυχενική που έκανα πριν 2 εβδομάδες ήταν μια χαρα οπότε όλα καλα! Μας είπε πως φαίνεται για κοριτσάκι αλλά να μην το ΄δέσουμε!  Έχω μπει στην 16η εβδομάδα,

το στομάχι ακόμη δεν είναι και τέλεια αλλά οκ.

Εσείς τι κα΄νετε ??

 

Αντε τέλει 🥰🥰🥰 στα κορίτσια αργεί λιγακι ώστε να πουν με σιγουριά όταν έκανα την αυχενική ήμουν στην 14 εβδομάδα και φάνηκαν τα προσόντα 🤣🤣 στο πρώτο μου παιδάκι το έμαθα πολύ αργά γτ συνέχεια στους υπερηχου κοιμόταν και δεν ήθελε να μας το δείξει 😀

Εμενα και η ντιπ ευτυχως μια χαρά έδειξε.  Οπότε πάμε τώρα για την Β επιπέδου έχω στις 04.1 😊 

Από συμπτώματα πλα φύγανε εκτός η κούραση   κουράζομαι πιο εύκολα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/12/2022 at 10:21 ΠΜ, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Με το καλό..  :-) τώρα μου εμφάνισε το μήνυμα σου. Μάλλον είσαι νέο μέλος.  Γράφε γράφε ώστε σιγα σιγα θα εμφανίζονται στην ωρ α τους

Ναι ειμαι νεο μέλος! Θα γραφω αμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...