Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Στο Γένεσις το έκανα 90€ το μοριακό που θέλουν. Γιατί ο γιατρός μου συνεργάζεται με αυτό το κέντρο και θα κάνω εκεί την οωληψία.  Δεν βρήκα αλλού πιο φθηνά! Ε, θα το έχουν και απ ευθειας το αποτέλεσμα οι ίδιοι να τελειώνουμε!

Εντάξει είναι άσχημη αίσθηση αλλά το καλό είναι ότι είναι για 2 δευτερόλεπτα μόνο..

Ωραία, ευτυχώς...... Άντε κορίτσι μου, κοντεύεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου μετά από τρελό άγχος είπα να πάω!!!! Δεν κρατιόμουν!!!! 200 η χοριακη μου!!!!! @Tokyo πήγα για ανεξήγητη αλλά τελικά είχαμε θέμα με το σπέρμα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσια , να ρωτησω και κατι αλλο. Προς το τελος της διεγερσης είχατε καθολου πονο στο στηθος? Από χθες ποναει πολυ ειδικα στο πλαι και πριστηκε σαν να περιμενω περιοδο...

Ναι κορίτσι μου... Είναι απολύτως φυσιολογικό και αυτό.. Εγώ πονουσα τόσο πολύ που θυμάμαι με είχε αγκαλιάσει μια φίλη μου για να μου ευχηθεί καλή επιτυχία κι εγώ έκλαψα από τον πόνο!!! Τώρα πια αυτά μου φαντάζουν τόσο μακρινά... Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά 🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Κορίτσια μου μετά από τρελό άγχος είπα να πάω!!!! Δεν κρατιόμουν!!!! 200 η χοριακη μου!!!!! @Tokyo πήγα για ανεξήγητη αλλά τελικά είχαμε θέμα με το σπέρμα!!!! 

Τέλεια!!!!!! Μπράβο μπράβο κορίτσια!!! Ειδικά για σένα περίμενα θετικό γιατι τα είχες κάνει όλα! 

Καλά βρε συ πως δεν το είχαν δει; υποτίθεται η διάγνωση στο σπέρμα είναι απλή.... 

Συγχαρητήρια πάντως! Χαλαρωσε τώρα κ τα καλύτερα έρχονται!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Κορίτσια μου μετά από τρελό άγχος είπα να πάω!!!! Δεν κρατιόμουν!!!! 200 η χοριακη μου!!!!! @Tokyo πήγα για ανεξήγητη αλλά τελικά είχαμε θέμα με το σπέρμα!!!! 

Αχ μπράβο!!! Συγχαρητήρια!!

Έτσι κορίτσια να μην προλαβαίνουμε να λέμε μπράβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Κορίτσια μου μετά από τρελό άγχος είπα να πάω!!!! Δεν κρατιόμουν!!!! 200 η χοριακη μου!!!!! @Tokyo πήγα για ανεξήγητη αλλά τελικά είχαμε θέμα με το σπέρμα!!!! 

Μπράβο βρε κορίτσι κ σε σένα τι ευχαριστα νέα είναι αυτά σήμερα!!!! Με το καλό κορίτσια μια μια περνάει στην άλλη πλευρά... 😘💖👶Θα αδειασει το πινακακι μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Κορίτσια μου μετά από τρελό άγχος είπα να πάω!!!! Δεν κρατιόμουν!!!! 200 η χοριακη μου!!!!! @Tokyo πήγα για ανεξήγητη αλλά τελικά είχαμε θέμα με το σπέρμα!!!! 

Ελα βρε κορίτσι!! Με το καλο το μωρο σου!! Ποση χαρα. Ποσα θετικά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Κορίτσια μου μετά από τρελό άγχος είπα να πάω!!!! Δεν κρατιόμουν!!!! 200 η χοριακη μου!!!!! @Tokyo πήγα για ανεξήγητη αλλά τελικά είχαμε θέμα με το σπέρμα!!!! 

Γιουπιιιι!!!! Τι χαμός είναι αυτός σήμερα μπράβο κοριτσάκι μου!!! Καλούς διπλασιασμους!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Katerina32 είπε:

Ναι κορίτσι μου... Είναι απολύτως φυσιολογικό και αυτό.. Εγώ πονουσα τόσο πολύ που θυμάμαι με είχε αγκαλιάσει μια φίλη μου για να μου ευχηθεί καλή επιτυχία κι εγώ έκλαψα από τον πόνο!!! Τώρα πια αυτά μου φαντάζουν τόσο μακρινά... Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά 🙏❤️

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου..Οπότε είναι φυσιολογικό.. Πως πας εσύ, τα μωράκια στην κοιλίτσα 😍? Διδυμάκια δεν έχεις ή θυμάμαι λάθος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Κορίτσια μου μετά από τρελό άγχος είπα να πάω!!!! Δεν κρατιόμουν!!!! 200 η χοριακη μου!!!!! @Tokyo πήγα για ανεξήγητη αλλά τελικά είχαμε θέμα με το σπέρμα!!!! 

Κοριτσάρα μου!! Συγχρητήρια.. Τι χαρα είναι αυτή κορίτσια... Τι τυχερή περίοδος είναι αυτή... Να συνεχίσουν τα σερί θετικά παρακαλώ!😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Κορίτσια μου θα τρελαθωωωωωω θα πηδηχτώ απ το παράθυρο!!!!!! Έκανα τη χοριακη σήμερα!!!!! Μια μέρα νωρίτερα!!! 218!!!!!!!!! Καλά δεν είναι;;;

Μπραβο κοριτσακι μου!!! Συγχαρητηρια!!! Σας το ειπα!!! Ολες εγκυες θα φυγουμε απο εδω και επιμενω σε αυτο!!! 🙂😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Κορίτσια μου μετά από τρελό άγχος είπα να πάω!!!! Δεν κρατιόμουν!!!! 200 η χοριακη μου!!!!! @Tokyo πήγα για ανεξήγητη αλλά τελικά είχαμε θέμα με το σπέρμα!!!! 

Αυτό που δεν έχω άλλα like με ξεπερνάει!!!!!! Μαζί θα είμαστεεεεεε!!!!!! μπράβο και από δω!!!!!!!!! @Tokyo Σ ευχαριστώ πολύ!!! Με θεματάκι στο σπέρμα και ΙΣΩΣ στις σάλπιγγες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πααααρα πολύ όλες!!!! Ο Μάιος είναι ο μήνας μας!!! Θα γίνει χαμούλης!!!! Σερί θετικών από δω και πέρα!!!! Πολύ γουρλού η @Nefeliap!!!!! Μίλησα με το γιατρό λέει τέλειο το νούμερο και επανάληψη την Παρασκευή

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Κορίτσια μου μετά από τρελό άγχος είπα να πάω!!!! Δεν κρατιόμουν!!!! 200 η χοριακη μου!!!!! @Tokyo πήγα για ανεξήγητη αλλά τελικά είχαμε θέμα με το σπέρμα!!!! 

Καλέεεεεεεεεε τι νέα είναι αυτά σήμερα!!!!!!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου..Οπότε είναι φυσιολογικό.. Πως πας εσύ, τα μωράκια στην κοιλίτσα 😍? Διδυμάκια δεν έχεις ή θυμάμαι λάθος?

Δόξα τω Θεο είμαστε πολύ καλά... Ναι διδυμακια και 99% κορίτσια 😍😍😍 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sweetie79 δεν έχω καταλάβει ακριβώς πως μετράνε αν μετράει και η μέρα της ετ την έκανα την 9η αν όχι την 8η. Κανονικά ήταν για αύριο το τεστ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή 🎫

@kaounmar --> 12/6

Ωοληψια  🤗

@elena0212 --> 27/5

@Hope19 --> 30/5

@PAPA EVA --> Ιούνιος

@lactaki --> Ιούνιος

@Katerinaki83 --> Ιούνιος

@ioannastr --> Ιούνιος

@Lily94 --> ? Ιούνιος

@Taggeris --> Ιούνιος

@JoyCat --> Ιούλιος

@Miti85 --> ?

@Ριρίκα --> ?

@ViKcy --> ?

@Steli --> ?

Εμβρυομεταφορα 😍

@santaloxilo --> 26/5

@Tokyo --> ?

@Antelope --> Ιούνιος 

@Kukki-->Ιούνιος

@Nefeliap --> Ιούλιος 

@Σταυρι --> Σεπτέμβριος

@Anna32 --> ?

@Niki94 --> Σεπτέμβριος 

Χοριακή 🤞

Εγκυμοσύνη 🤰

@ntinaki88

@Katerina32

@sokola4

@Takira 

@koukou84 

@Papadakis

@Sweetie79

@melodyy

@annie!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η dimitra.com 😍 είπε:

Καλημέρα κορίτσια θα ξανά ρωτήσω γιατί σας παρακολουθώ αυτά που γράφετε μα κανείς δεν μου απαντάει στα δικά μου και στεναχωριέμαι☹️ δεν ξέρω πως λειτουργεί όλο αυτό φαίνεται αυτά που γράφω? ευχαριστώ και συγνώμη που γίνομαι κουραστική.

Μία χαρά φαίνονται κοριτσάκι μου Τι ανησυχίες έχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

@kaounmar --> 12/6

Ωοληψια 🤗

@elena0212 --> 27/5

@Hope19 --> 30/5

@PAPA EVA --> Ιούνιος

@lactaki --> Ιούνιος

@Katerinaki83 --> Ιούνιος

@ioannastr --> Ιούνιος

@Lily94 --> ? Ιούνιος

@Taggeris --> Ιούνιος

@JoyCat --> Ιούλιος

@Miti85 --> ?

@Ριρίκα --> ?

@ViKcy --> ?

@Steli --> ?

Εμβρυομεταφορα 😍

@santaloxilo --> 26/5

@Tokyo --> ?

@Antelope --> Ιούνιος 

@Kukki-->Ιούνιος

@Nefeliap --> Ιούλιος 

@Σταυρι --> Σεπτέμβριος

@Anna32 --> ?

@Niki94 --> Σεπτέμβριος 

Χοριακή 🤞

Εγκυμοσύνη 🤰

@ntinaki88

@Katerina32

@sokola4

@Takira 

@koukou84 

@Papadakis

@Sweetie79

@melodyy

@annie!

Παμε να φεύγουμε όλες από τις ωοληψίες και τις ετ και να μεταφερόμαστε στο πεδίο της εγκυμοσύνης!!! πολύ τυχερός μήνας και έτσι θα συνεχίσουν και οι υπόλοιποι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annie! είπε:

@Sweetie79 δεν έχω καταλάβει ακριβώς πως μετράνε αν μετράει και η μέρα της ετ την έκανα την 9η αν όχι την 8η. Κανονικά ήταν για αύριο το τεστ

Όχι είναι από την επόμενη άρα 8η!!!!πολλή καλή!!! Μπράβο κοριτσάκι μου!!!! Να έχεις τελειομηνη εγκυμοσύνη κι εσύ κι η @melodyy!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Κορίτσια μου θα τρελαθωωωωωω θα πηδηχτώ απ το παράθυρο!!!!!! Έκανα τη χοριακη σήμερα!!!!! Μια μέρα νωρίτερα!!! 218!!!!!!!!! Καλά δεν είναι;;;

Ουαουυυ συγχαρητήρια!!! Τέλεια είσαι.... Μπορεί και δίδυμα...κρατησου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Αυτό που δεν έχω άλλα like με ξεπερνάει!!!!!! Μαζί θα είμαστεεεεεε!!!!!! μπράβο και από δω!!!!!!!!! @Tokyo Σ ευχαριστώ πολύ!!! Με θεματάκι στο σπέρμα και ΙΣΩΣ στις σάλπιγγες.

Ναιιιιιιιιι Παναγία μου βάλε το χέρι σου να πάνε όλα τέλεια για όλες!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Όχι είναι από την επόμενη άρα 8η!!!!πολλή καλή!!! Μπράβο κοριτσάκι μου!!!! Να έχεις τελειομηνη εγκυμοσύνη κι εσύ κι η @melodyy!!!! 

Τέλεια μου έλυσες την απορία!!! Και εσύ κορίτσι μου να έχεις μια πολύ καλή εγκυμοσύνη!!! Μαζί είμαστε και οι 3!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Ουαουυυ συγχαρητήρια!!! Τέλεια είσαι.... Μπορεί και δίδυμα...κρατησου....

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου!!!! Με το καλό και στα δικά σου!!! Λες;;;;; Μακάρι Παναγία μου!!!! Ας πάει καλά η εγκυμοσύνη, να διπλασιαστεί η χοριακή με το καλό και όσα να ναι!!!!! Ευσεβής πόθος τα δίδυμα αλλά να είναι γερό και δε με νοιάζει ο αριθμός!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Θέτις Κ. με το καλό η βάπτιση! Πότε είναι;;  Τι ωραία θα είσαι εγκυούλα και νονά 😍 Πώς είσαι εσύ; Και πότε έχεις ραντεβού στο γιατρό;
    • Το ίδιο με πριν προς το παρόν καθε 3-4 βδομάδες παμε... Εγώ έχω πάρει και από τα δύο. Newborn και 1-3. Σε περίπτωση π βγει ψηλός 🤣 να είμαι προετοιμασμένη 
    • Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ πραγματικά. Καλή ανάρρωση και σωματική και ψυχική και όλα θα πάρουν το δρόμο τους προς το καλύτερο να είσαι σίγουρη. Στην τελευταία μου αποβολή η γιατρός με έστειλε να κάνω εξετάσεις για θρομβοφιλία. Έχεις κάνει αντίστοιχες εξετάσεις; 
    • Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια μου! Δε γράφω τακτικά αυτές τις μέρες γιατί βρισκόμαστε στον πυρετό των προετοιμασιών για τη βάπτιση όπου γίνομαι νονά ❤️ διαβάζοντας όμως τα μνμτα θέλω κι εγώ να στείλω ένα μήνυμα συμπαράστασης στα κορίτσια μου που έχουν πέσει: @anna30 πέρυσι ακριβώς 2 μήνες αφότου είχα αποβάλλει το 11εβ μωράκι μας, πήγα στη βάπτιση της κόρης μιας ξαδέρφης μου. Μια γειτόνισσα της που με ήξερε φατσικα μόνο, είχε το θάρρος τότε να μου πει "εσύ δε ζηλεύεις τώρα την ξαδέρφη σου που έχει δύο κορίτσακια; Δε θα θέλες ένα κι εσύ;". Νομίζω ήταν απ' τις χειρότερες ατάκες που είπε κανείς εκείνη την περίοδο του πένθους για μένα και το σύντροφό μου. Προφανώς αυτή η κυρία δε γνωρίζε τι μου συνέβαινε, αλλά αυτό δε δικαιολογεί το τι σκέφτηκε να μου πει. Όπως σου είπε η @Diwni εγώ εκείνη τη στιγμή αυτόματα βουρκωσα ενώ την κοίταζα στα μάτια. Κι απλά απομακρύνθηκα. Ίσως καταλάβε κι ένιωσε ασχημα, ίσως και θεώρησε ότι ήμουν απλώς αγενής. Δε με ενδιαφέρει καθόλου. Τι θέλω να σου πω Μ αυτό; Ο κόσμος θα λέει ο,τι βλακεία του κατέβει γιατί δε σκέφτεται πριν μιλήσει. Εσύ δε χρειάζεται ούτε να τους δικαιολογήσεις αλλά ούτε και να είσαι κάπως απέναντι τους. Ο,τι σου βγει. Αν έχεις το σθένος να τους βάλεις στη θέση τους, κάντο. Αν πάλι θέλεις να τους αγνοήσεις, κάντο. Να κάνεις ο,τι περνάει απ' το χέρι σου να ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. Οποιαδήποτε απώλεια είναι απώλεια και ο θρήνος είναι απόλυτα σεβαστός.  Σου κάνω μια τεράστια αγκαλιά ❤️❤️❤️ @Mpourmpoulo μου γλυκό, έχεις περάσει πολύ δύσκολες εβδομάδες και οι πληγές της απώλειας είναι νωπές. Το κοριτσάκι σας θα σας βλέπει από ψηλά και είμαι σίγουρη πως είναι πολύ περιφανή που είστε οι γονείς της - οι πιο δυνατοι, επίμονοι, με πάρα πολλή αγάπη. Θα σας στείλει το ουράνιο τόξο σας και θα είναι ακόμα καλύτερα απ' ότι είχατε ονειρευτεί 🌈❤️ απ' την άλλη, λυτρωτικά τα αποτελέσματα μιας και ήταν όντως τυχαίο γεγονός - εμας δε μας άφησαν να κάνουμε καρυότυπο πέρυσι μιας και ήταν η "πρώτη" φορά, κάτι που δε το καταλάβα ποτέ, λες κι αυτή η ψυχούλα δε μετρούσε γι αυτούς. Τέλος πάντων, κρατά τα θετικά, σφιξε τα δόντια και τα καλύτερα έρχονται! Έχεις παααααρα πολύ δύναμη μέσα σου αγάπη κι η ζωή σίγουρα θα σ ανταμείψει ❤️❤️
    • Καλησπέρα κορίτσι μου εγω δεν γνωρίζω καθόλου να σου πω την αλήθεια οι γιατροι τι σου είπαν ;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...