Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!! έχω μέρες να μπω αλλά είδα πολλά ευχάριστα!!! Μπράβο, πόσο χαίρομαι!!!!!

@annie! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!! Να σου πάνε όλα καλά!! Με το καλό τα μωράκια σου!!!

@melodyy Μα τι ευχάρισταααααααα... πόσα διδυμάκια!!!! Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!!

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!

@Lily94 φτάνει κ για σενα η μέρα!!! Να πάνε όλα καλά!!!! Να έχεις πολλά και υγιή εμβρυάκια!! 

@dimsea Λίγο υπομονή!! Είναι δύσκολο και έχεις δίκιο να χτυπάει η αγωνία κόκκινο!! Λίγες ώρες έμειναν για τα χαρμόσυνα νέα!! Θα περιμένουμε με αγωνία...

@Hope19 αχ κορίτσι μου....θα περάσουν οι μέρες, λίγο υπομονή!!!

@lactaki Έφτασε η ώρα αγαπημένη μου!!!! Θα δεις που θα πάνε όλα καλά και μετά όλο αυτό το άγχος, θα το έχουμε σαν μια απλή ανάμνηση!!!

@Tokyo δεν υπάρχει αμφιβολία οτι όλα θα πάνε καλά!!! Μέσα από την καρδιά μου σου εύχομαι μια τεράστια χοριακή και θα ανυπομονούμε για τα νέα σου!!!

 

Εγώ μάλλον αύριο θα μάθω πότε πάω για ωοληψία!! Θα σας ενημερώσω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ioannastr σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου μακάρι να είναι ευχάριστα. Με το καλό η ωοληψία σου 😘

@Hope19 σε καταλαβαίνω αλλά πρέπει να κάνουμε υπομονή όλα φυσιολογικά είναι.

@melodyy 😍👶👶 με το καλό!!! 

Βρε κορίτσια ρωτάω ξανά γιατί δεν την έχω δει ακόμα.... η @elena0212 που είναι? Σήμερα δεν είχε χωριακη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια μου είπα κ εγώ να γράψω τα νέα μου  γιατί μέσα από τις ευχές σας περνούμε δύναμη κ κουράγιο.!!! Λοιπόν εγώ ξεκίνησα διέγερση, χθες ήρθα Αθήνα κ ο γιατρός μου έβαλε την ovitrelle. Ήμουν έτοιμη 8η μέρα διέγερσης!! Είδαμε περίπου 25 ωοθηλακια γύρω στα 18 ειναι ώριμα να πάρει , θα δούμε κ εύχομαι την καλύτερη εξελιξη.. Αύριο το πρωί μπαίνω για ωοληψια..ενω στην αρχή της διέγερσης είχα μάλλον κατά φαντασίαν παρενέργειες κ πήγε να με πάρει από κατω, μετά "ξύπνησα" κ ήμουν καλά το χειρίστηκα καλά!!! Δύσκολη διαδικασία, με τα καθημερινά τρυπήματα αλλά πάει περασε... Ίσως γι αυτό δεν έγραψα κιόλας νωριτερα ..μακάρι να πάνε όλα καλά σε όλες μας μόνο ευχαριστα από δω κ πέρα!! 🙏👣👶❤️

Συγχαρητήρια στις εγγυουλες μας @melodyy @annie @Papadakis... Κ εννοείται όποιο άλλο κορίτσι ξεχνάω. @Tokyo φίλη μου είμαι σίγουρη για σένα, θα πάνε όλα καλά , αγωνιούμε μαζί σου κ το ξέρεις!!!! 

Πολύ γουρικο το θέμα κ εννοείται κ το κορίτσι που το άνοιξε  @Nefeliap😉💞🌼💐

Αγαπημένη μου @Starrr και @vayaki φίλες μου από παλιά θεματακια που κάνατε τα μωράκια σας , σας κάνω ταγκ γιατί το περιμένετε!!!!

 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι!! Καλή επιτυχία!!! Να είσαι ήρεμη κ όλα θα πάνε καλά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! έχω μέρες να μπω αλλά είδα πολλά ευχάριστα!!! Μπράβο, πόσο χαίρομαι!!!!!

@annie! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!! Να σου πάνε όλα καλά!! Με το καλό τα μωράκια σου!!!

@melodyy Μα τι ευχάρισταααααααα... πόσα διδυμάκια!!!! Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!!

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!

@Lily94 φτάνει κ για σενα η μέρα!!! Να πάνε όλα καλά!!!! Να έχεις πολλά και υγιή εμβρυάκια!! 

@dimsea Λίγο υπομονή!! Είναι δύσκολο και έχεις δίκιο να χτυπάει η αγωνία κόκκινο!! Λίγες ώρες έμειναν για τα χαρμόσυνα νέα!! Θα περιμένουμε με αγωνία...

@Hope19 αχ κορίτσι μου....θα περάσουν οι μέρες, λίγο υπομονή!!!

@lactaki Έφτασε η ώρα αγαπημένη μου!!!! Θα δεις που θα πάνε όλα καλά και μετά όλο αυτό το άγχος, θα το έχουμε σαν μια απλή ανάμνηση!!!

@Tokyo δεν υπάρχει αμφιβολία οτι όλα θα πάνε καλά!!! Μέσα από την καρδιά μου σου εύχομαι μια τεράστια χοριακή και θα ανυπομονούμε για τα νέα σου!!!

 

Εγώ μάλλον αύριο θα μάθω πότε πάω για ωοληψία!! Θα σας ενημερώσω!!! 

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!! Άντε τώρα να έρθει και η σειρά σου!!! Με το καλοοοοο!!! Να γεμίσουμε νινακιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου! Ήρθε η ώρα να πω λοιπόν κ τα δικά μου νέα. Τόσες μέρες είχα χαθεί κυρίως γιατί με έφαγε η αγωνία κ το άγχος κ δεν είχα τη διάθεση ούτε κουβέντα να το κάνω... 

Την Πέμπτη (4/6) προχώρησα σε ετ μιας βλαστοκυστης κ τώρα περιμένω! Θεωρητικά τα ποσοστά είναι υπέρ μας αλλά όπως όλες έχουμε μάθει πια σε αυτό το δρόμο δεν υπάρχουν στατιστικά, παρά μόνο ξεχωριστές περιπτώσεις της κάθε μιας μας. 

Κάθομαι λοιπόν κ περιμένω κ φυσικά όπως όλες όσο περνάνε οι μέρες όλο κ κάτι χειρότερο βρίσκω να σκεφτώ! Ευτυχως δεν έχω πολλή αναμονή! 

Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια όλο τον καιρό κ συγνώμη που δεν έγραψα νωρίτερα αλλά πραγματικά ένιωθα την ανάγκη να μην το συζητάω καθόλου! 

@lactaki @Ginaak @Taggeris @peacock @annie! @dimsea @Σταυρι @kaposetsi @Papadakis @melodyyνομίζω έβαλα όλα τα κορίτσια που με ρωτήσατε πως πάω κ ευχαριστώ τόσο για το ενδιαφέρον! 

Καλη επιτυχία σου εύχομαι!!!Μακάρι να πάνε όλα καλά και σε λίγες μέρες να έχεις ευχάριστα νέα!Αλλωστε φαίνεται ότι αυτό το γκρουπ είναι γούρικο και αν όπως λένε τα κορίτσια εσυ είσαι η αρχηγός μόνο καλά μπορούν να σου πάνε τα πραγματα!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσια έχω απορία τις μέρες τις μετράνε από την μέρα της εμβρυομεταφορας ή από την επόμενη; Εγώ που έκανα το Σάββατο λέω ότι είμαι πέντε μέρες ή τέσσερις μετά την εμβρυομεταφορα;

Επίσης είχε καμμία σας πολλά διάφανα υγρά; Έχω και κάτι ελαφριές καούρες αλλά δεν ξέρω αν φταίνε τα φάρμακα... Όταν πεινάσω ειδικά νοιώθω σαν ένα ελαφρύ κάψιμο. Δεν ξέρω αν είναι η ιδέα μου βέβαια.. 

Εμενα μου είπανε απο τη μερα που κανω ετ αρχιζω και μετραω κατευθειαν ως 1η μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια μου είπα κ εγώ να γράψω τα νέα μου  γιατί μέσα από τις ευχές σας περνούμε δύναμη κ κουράγιο.!!! Λοιπόν εγώ ξεκίνησα διέγερση, χθες ήρθα Αθήνα κ ο γιατρός μου έβαλε την ovitrelle. Ήμουν έτοιμη 8η μέρα διέγερσης!! Είδαμε περίπου 25 ωοθηλακια γύρω στα 18 ειναι ώριμα να πάρει , θα δούμε κ εύχομαι την καλύτερη εξελιξη.. Αύριο το πρωί μπαίνω για ωοληψια..ενω στην αρχή της διέγερσης είχα μάλλον κατά φαντασίαν παρενέργειες κ πήγε να με πάρει από κατω, μετά "ξύπνησα" κ ήμουν καλά το χειρίστηκα καλά!!! Δύσκολη διαδικασία, με τα καθημερινά τρυπήματα αλλά πάει περασε... Ίσως γι αυτό δεν έγραψα κιόλας νωριτερα ..μακάρι να πάνε όλα καλά σε όλες μας μόνο ευχαριστα από δω κ πέρα!! 🙏👣👶❤️

Συγχαρητήρια στις εγγυουλες μας @melodyy @annie @Papadakis... Κ εννοείται όποιο άλλο κορίτσι ξεχνάω. @Tokyo φίλη μου είμαι σίγουρη για σένα, θα πάνε όλα καλά , αγωνιούμε μαζί σου κ το ξέρεις!!!! 

Πολύ γουρικο το θέμα κ εννοείται κ το κορίτσι που το άνοιξε  @Nefeliap😉💞🌼💐

Αγαπημένη μου @Starrr και @vayaki φίλες μου από παλιά θεματακια που κάνατε τα μωράκια σας , σας κάνω ταγκ γιατί το περιμένετε!!!!

 

Εισαι η επομενη μαζι με μενα τωρα ..ερχεται και η δικη μας σειρα χαχα ! Να πανε ολα καλά! Εγω εκανα σημερα ωοληψια οποτε τη δευτερα θα ξερω στην ετ τι και πως ,γιατί παω με βλαστοκυστες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Lily94 είπε:

Κορίτσια μου προχωράω και εγω σιγα σιγα!!!!

Παρασκευή παω για ωοληψια :)..

Άντε κοριτσάκι ήρθε ώρα μπράβο όλα καλά θα πάνε σου εύχομαι πέρασαν η μέρες 😉 έρχεται η σειρά μου 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η dimitra.com 😍 είπε:

Άντε κοριτσάκι ήρθε ώρα μπράβο όλα καλά θα πάνε σου εύχομαι πέρασαν η μέρες 😉 έρχεται η σειρά μου 😍😍😍

Αγαπημένη μουυυυυ ναι!!! Περνάνε οι μερες !!! ♥️♥️♥️🙏🏻🙏🏻🙏🏻🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dolphin είπε:

@dimsea περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου αύριο! Καλή επιτυχία!!👍

@melody γλυκια μου συγχαρητήρια σου ευχομαι.. Όνειρο ζωής για μένα τα διδυμάκια. Μου τα έδωσε κάποτε ο θεουλης αλλά μου τα πήρε γρήγορα θα είχε τους λόγους του. Όλα καλά να μας πανε από δω και περα που θα μας πανε κορίτσια πεταει η ομάδα @dimsea  ανυπομονώ μαζί σου για αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dolphin @Σταυρι σας ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσια μου!!!

Μου δίνετε πολύ δύναμη και ελπίδα όλες σας είμαι ευγνώμων πραγματικά!!!!🥰💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@melodyy @annie συγχαρητήρια για τα υπέροχα νεα σας!!! Το σωμα μας δε μας προδίδει, δουλεύει υπερωρίες για το καλο των όλων 😊❤️❤️. Σιδερένιες και εύχομαι μια υπέροχη, ηρεμη εγκυμοσυνη και πολλα υγιή μωρακια!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου αγαπημένα, για να μην αισθάνομαι ότι πιέζω με το να ρωτάω ή ξεχνάω κάποια κλπ.. Οποια και αν θέλει να μπαίνει στο πινακακι ας μου λέει ημερομηνία να την βάζω... Νομίζω πως είναι άσχημο να σας ρωτάω συνέχεια αν θέλετε κλπ... Κάποια μπορεί να αγχώνεται και δεν το θελουμε με τίποτα αυτό!!! Με όλη μου την αγάπη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα, για να μην αισθάνομαι ότι πιέζω με το να ρωτάω ή ξεχνάω κάποια κλπ.. Οποια και αν θέλει να μπαίνει στο πινακακι ας μου λέει ημερομηνία να την βάζω... Νομίζω πως είναι άσχημο να σας ρωτάω συνέχεια αν θέλετε κλπ... Κάποια μπορεί να αγχώνεται και δεν το θελουμε με τίποτα αυτό!!! Με όλη μου την αγάπη 

Σωστο !!που να εχεις κ εσυ το νου σου; εδω εχω μπερδευομαι συνεχεια,δεν ημαστε κ λιγες.εμενα βαλε με δευτερα παω για ετ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή 🎫

@kaounmar --> 12/6

Ωοληψία  🤗

@Lily94 --> 12/6

@PAPA EVA --> Ιούνιος

@lactaki --> Ιούνιος

@Katerinaki83 --> Ιούνιος

@ioannastr --> Ιούνιος

@Taggeris --> Ιούνιος

@JoyCat --> Ιούλιος

@Miti85 --> ?

@Ριρίκα --> ?

@Steli --> ?

Εμβρυομεταφορα 😍

@Nefeliap --> 15/06

@Antelope --> Ιούνιος 

@Kukki -->Ιούνιος

@nik_02 -->Ιούνιος

@Σταυρι --> Σεπτέμβριος

@kaposetsi --> Σεπτέμβριος 

Χοριακή 🤞

@dimsea --> 11/06

@Dimitra75 --> 11/06

@Tokyo --> 13/06

@Maria2904 --> 18/06

@Hope19 --> 19/06

Εγκυμοσύνη 🤰

@ntinaki88

@Katerina32

@sokola4

@Takira 

@koukou84 

@Papadakis

@Sweetie79

@melodyy

@annie!

@Anna32

@Giannouli2013

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η dimsea είπε:

@ioannastr σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου μακάρι να είναι ευχάριστα. Με το καλό η ωοληψία σου 😘

@Hope19 σε καταλαβαίνω αλλά πρέπει να κάνουμε υπομονή όλα φυσιολογικά είναι.

@melodyy 😍👶👶 με το καλό!!! 

Βρε κορίτσια ρωτάω ξανά γιατί δεν την έχω δει ακόμα.... η @elena0212 που είναι? Σήμερα δεν είχε χωριακη? 

Είχα σήμερα κοριτσάκι. Ήταν αρνητική. Δεν ήταν τυχερό. Ξαναγύρισε το Εσυ στα θετικά αύριο κοριτσάκι μου να χαρούμε. 
@melodyy πολλά συγχαρητήρια. Μια εύκολη εγκυμοσύνη σου εύχομαι. 
@annie! μου βγάλε με απ το πινακακι. Δεν ξέρω ποτε θα ξαναπροσπαθήσω. 

συγνωμη αν ξεχναω κάποια. Αλλά δεν μπόρεσα να διαβασω ολα τα μηνύματα. Στενοχωριέμαι τώρα που σας χαλαω την ομορφη διάθεση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Εισαι η επομενη μαζι με μενα τωρα ..ερχεται και η δικη μας σειρα χαχα ! Να πανε ολα καλά! Εγω εκανα σημερα ωοληψια οποτε τη δευτερα θα ξερω στην ετ τι και πως ,γιατί παω με βλαστοκυστες

Ελα ρε κοριτσι, πες μου εκανες το ξεπαγωμα που λεγαμε? Οποτε τωρα περιμενουμε ως Δευτερα και κατευθειαν ετ?Να ενημερωνεις,αν θες φυσικα, σου ειπα σε παρακολουθω με αγωνια..ξερεις γιατι!

Ολα καλα θα πανε,ο τολμων νικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena0212 είπε:

Είχα σήμερα κοριτσάκι. Ήταν αρνητική. Δεν ήταν τυχερό. Ξαναγύρισε το Εσυ στα θετικά αύριο κοριτσάκι μου να χαρούμε. 
@melodyy πολλά συγχαρητήρια. Μια εύκολη εγκυμοσύνη σου εύχομαι. 
@annie! μου βγάλε με απ το πινακακι. Δεν ξέρω ποτε θα ξαναπροσπαθήσω. 

συγνωμη αν ξεχναω κάποια. Αλλά δεν μπόρεσα να διαβασω ολα τα μηνύματα. Στενοχωριέμαι τώρα που σας χαλαω την ομορφη διάθεση. 

Καλησπέρα! Πραγματικά λυπάμαι......δεν θα σου πώ συμβουλές τύπου μην στεναχωριέσαι κλπ....ξέρω ότι αυτήν τη στιγμή δεν θέλεις να ακούσεις τίποτα! Καμία διάθεση δεν χαλάς εσύ να είσαι καλά κι εμείς εδώ είμαστε!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena0212 είπε:

Είχα σήμερα κοριτσάκι. Ήταν αρνητική. Δεν ήταν τυχερό. Ξαναγύρισε το Εσυ στα θετικά αύριο κοριτσάκι μου να χαρούμε. 
@melodyy πολλά συγχαρητήρια. Μια εύκολη εγκυμοσύνη σου εύχομαι. 
@annie! μου βγάλε με απ το πινακακι. Δεν ξέρω ποτε θα ξαναπροσπαθήσω. 

συγνωμη αν ξεχναω κάποια. Αλλά δεν μπόρεσα να διαβασω ολα τα μηνύματα. Στενοχωριέμαι τώρα που σας χαλαω την ομορφη διάθεση. 

Κοριτσι μου μην απογοητευεσαι, θα δεις που μετα το πρωτο σοκ θα ανυπομονεις να ξαναπροσπαθησεις.Εχεις καταψυξη αν θυμαμαι μια βλαστοκυστη σωστα?

Δεν ηρθε τωρα το θετικο θα ερθει μετα,αρκει να μην τα παρατας.

Κι αυτο για τη διαθεση μην το ξαναγραψεις, ειμαστε σε mood εξωσωματικης ολες,που σημαινει εκει που κλαιμε μπορει να γελαμε και το αναποδο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Ελα ρε κοριτσι, πες μου εκανες το ξεπαγωμα που λεγαμε? Οποτε τωρα περιμενουμε ως Δευτερα και κατευθειαν ετ?Να ενημερωνεις,αν θες φυσικα, σου ειπα σε παρακολουθω με αγωνια..ξερεις γιατι!

Ολα καλα θα πανε,ο τολμων νικα!

Πηραμε 2 σημερα απο τον τρ.φυσικο αν αυριο γονιμοποιηθουν και τα 2 θα ξεπαγωσω το σαββατο το ενα μονο 3ης μερας και οχι και τα 2 ωστε να μεταφερω τη δευτερα 3 βλαστοκυστες και να μεινει το άλλο καβα..αν δεν γονιμοποιηθεί το δευτερο μικρό(ηταν 11 εκ μονο για αυτο το λεω) θα ξεπαγωσω το σαββατο και τα 2 οποτε τη δευτερα να μεταφερθουν μαζί με το ενα φρεσκο.βεβαια στη πορεια μπορει να αλλαξουν αυτα γιατί αν σταματησει καποιο τις διαιρεσεις θα το ξεπαγωσω κ το αλλο.για αυτο λεω ολα ρευστα ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Είχα σήμερα κοριτσάκι. Ήταν αρνητική. Δεν ήταν τυχερό. Ξαναγύρισε το Εσυ στα θετικά αύριο κοριτσάκι μου να χαρούμε. 
@melodyy πολλά συγχαρητήρια. Μια εύκολη εγκυμοσύνη σου εύχομαι. 
@annie! μου βγάλε με απ το πινακακι. Δεν ξέρω ποτε θα ξαναπροσπαθήσω. 

συγνωμη αν ξεχναω κάποια. Αλλά δεν μπόρεσα να διαβασω ολα τα μηνύματα. Στενοχωριέμαι τώρα που σας χαλαω την ομορφη διάθεση. 

Ελενα μου θα ειναι την επομενη φορα.μην ανησυχεις !δεν ειναι ολα να γινονται με τη μία παντα.& εγω ειχα 2 απογοητευσεις αλλά δε χανω το κουραγιο μου προχωραω ξανα για τη τριτη δυναμικα ..αυτο θα κανεις και εσυ και θα ειναι ολα καλά!! Αν εχεις κουραγιο ξαναπροσπαθεις αμεσα,μπορεις..εγώ το εκανα κ φεβρουαριο κ καπακι μαρτιο ετ ειχα πεισμωσει κ τωρα ξανά.καλα βεβαια εμενα δε με παιρνει κ απο χρονο! Να πανε ολα καλα κοριτσι ,να ηρεμησεις..φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια μου είπα κ εγώ να γράψω τα νέα μου  γιατί μέσα από τις ευχές σας περνούμε δύναμη κ κουράγιο.!!! Λοιπόν εγώ ξεκίνησα διέγερση, χθες ήρθα Αθήνα κ ο γιατρός μου έβαλε την ovitrelle. Ήμουν έτοιμη 8η μέρα διέγερσης!! Είδαμε περίπου 25 ωοθηλακια γύρω στα 18 ειναι ώριμα να πάρει , θα δούμε κ εύχομαι την καλύτερη εξελιξη.. Αύριο το πρωί μπαίνω για ωοληψια..ενω στην αρχή της διέγερσης είχα μάλλον κατά φαντασίαν παρενέργειες κ πήγε να με πάρει από κατω, μετά "ξύπνησα" κ ήμουν καλά το χειρίστηκα καλά!!! Δύσκολη διαδικασία, με τα καθημερινά τρυπήματα αλλά πάει περασε... Ίσως γι αυτό δεν έγραψα κιόλας νωριτερα ..μακάρι να πάνε όλα καλά σε όλες μας μόνο ευχαριστα από δω κ πέρα!! 🙏👣👶❤️

Συγχαρητήρια στις εγγυουλες μας @melodyy @annie @Papadakis... Κ εννοείται όποιο άλλο κορίτσι ξεχνάω. @Tokyo φίλη μου είμαι σίγουρη για σένα, θα πάνε όλα καλά , αγωνιούμε μαζί σου κ το ξέρεις!!!! 

Πολύ γουρικο το θέμα κ εννοείται κ το κορίτσι που το άνοιξε  @Nefeliap😉💞🌼💐

Αγαπημένη μου @Starrr και @vayaki φίλες μου από παλιά θεματακια που κάνατε τα μωράκια σας , σας κάνω ταγκ γιατί το περιμένετε!!!!

 

Σου δίνω όλη τη θετική μου ενέργεια!!! 💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Είχα σήμερα κοριτσάκι. Ήταν αρνητική. Δεν ήταν τυχερό. Ξαναγύρισε το Εσυ στα θετικά αύριο κοριτσάκι μου να χαρούμε. 
@melodyy πολλά συγχαρητήρια. Μια εύκολη εγκυμοσύνη σου εύχομαι. 
@annie! μου βγάλε με απ το πινακακι. Δεν ξέρω ποτε θα ξαναπροσπαθήσω. 

συγνωμη αν ξεχναω κάποια. Αλλά δεν μπόρεσα να διαβασω ολα τα μηνύματα. Στενοχωριέμαι τώρα που σας χαλαω την ομορφη διάθεση. 

Πόσο λυπάμαι.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...