Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Ωωωω ναι!!! Θα ηθελα..??

κορίτσι κ μένα μητέρα και ομολογώ είμαι πολύ ευχαριστημενη από το κέντρο! Σε όλα! Κάνε όμως την προσπάθεια σου  κ μετά βλέπεις το παρακάτω... αν χρειαστείς γιατρό εδώ είμαστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Δεν ξέρω ακόμη 

κορίτσι τι περιμένεις; γιατί θα σε πάρει τηλ; έκανες καποια εξεταση;

πάντως αγαπημένη μου φίλη ειλικρινά ηρέμησε! εισαι μολις 25!!! Θα πάνε όλα τέλεια! αλοίμονο σε εμας! χαχαχαχαχα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

κορίτσι κ μένα μητέρα και ομολογώ είμαι πολύ ευχαριστημενη από το κέντρο! Σε όλα! Κάνε όμως την προσπάθεια σου  κ μετά βλέπεις το παρακάτω... αν χρειαστείς γιατρό εδώ είμαστε!!!

Ευχαριστώ πολυ!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

κορίτσι τι περιμένεις; γιατί θα σε πάρει τηλ; έκανες καποια εξεταση;

πάντως αγαπημένη μου φίλη ειλικρινά ηρέμησε! εισαι μολις 25!!! Θα πάνε όλα τέλεια! αλοίμονο σε εμας! χαχαχαχαχα

 

Περιμένω να μου πει ποτέ θα πάω για την ετ και ποσό Προγεστερονη θα πάρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Υπέρηχο έκανες; Τί φάρμακα παίρνεις και σε ποια μέρα του κύκλου είσαι;

Ναι έκανα εχθές σήμερα είμαι 11η μέρα του κύκλου και από φάρμακα μόνο cyclacur 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Περιμένω να μου πει ποτέ θα πάω για την ετ και ποσό Προγεστερονη θα πάρω 

μετά τη μεταφορά δεν είναι η προγεστερόνη; πρέπει και πριν; άντε ρε κοριτσάκι τέλειωσαν τα ψέματα... πως νιώθεις;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

μετά τη μεταφορά δεν είναι η προγεστερόνη; πρέπει και πριν; άντε ρε κοριτσάκι τέλειωσαν τα ψέματα... πως νιώθεις;;; 

Την ξεκινάς λίγες μέρες πριν την ετ..!! Αν σου πω δεν νιώθω τίποτα απόλυτος και νιώθω ότι θα κάνω μαύρες γιορτές..!! Δεν είμαι θετική όσο ο ιατρός μου που είναι σίγουρος..!! Ναι μεν ώρες ώρες τρώω κάτι φλάσιες και χαίρομαι παρά πολύ αλλά όλο το υπόλοιπο είμαι στα κάτω μου..! Και δεν το έχω πάρει χαμπάρι ότι φτάνει η ετ.! Απλά από τα φάρμακα ψυχολογικά είμαι ένα ράκος κλαίω με το τίποτα και έχω γίνει σαν 9μηνων έγκυος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κορίτσια εχω ευχαριστα νεα!!Μπορω να προχωρήσω κανονικα με το σπερμα του συζύγου και όλα καλα!Θα παμε με διεγερση .Το μόνο που χρειαζεται να παρω αντιβιώση για φλεγμονές που ειχαμε δει οτι υπάρχουν απο την υστεροσκόπηση που ειχα κανει.Οκ .Θα το κανω κι αυτο για να αυξηθούν οι πιθανότητες.Κάποια κορίτσια ξέρω είναι αντίθετα με εκχύσεις και αντιβιώσεις αλλά αποφάσισα να ακολουθήσω την γνώμη του γιατρού μου που μου εμπνεει σιγουριά και ασφάλεια! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΕΝΘΑΡΡΥΝΤΙΚΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ το πρωι! Να είστε καλα και όλα να πανε κατ ευχήν για όλες μας !!!!!

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!! Σου εύχομαι το 2020 να γίνεις μαμά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Την ξεκινάς λίγες μέρες πριν την ετ..!! Αν σου πω δεν νιώθω τίποτα απόλυτος και νιώθω ότι θα κάνω μαύρες γιορτές..!! Δεν είμαι θετική όσο ο ιατρός μου που είναι σίγουρος..!! Ναι μεν ώρες ώρες τρώω κάτι φλάσιες και χαίρομαι παρά πολύ αλλά όλο το υπόλοιπο είμαι στα κάτω μου..! Και δεν το έχω πάρει χαμπάρι ότι φτάνει η ετ.! Απλά από τα φάρμακα ψυχολογικά είμαι ένα ράκος κλαίω με το τίποτα και έχω γίνει σαν 9μηνων έγκυος 

είναι όλα ορμονικά... εδώ η περίοδος έρχεται και είμαι για 2-3 μέρες χάλια ψυχολογικά... κ γω είμαι πολύ αισιόδοξη για σένα! Έχεις τέλεια έμβρυα, τέλεια ηλικία! Φτιάξε λίγο την ψυχολογία και όλα θα γίνουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

είναι όλα ορμονικά... εδώ η περίοδος έρχεται και είμαι για 2-3 μέρες χάλια ψυχολογικά... κ γω είμαι πολύ αισιόδοξη για σένα! Έχεις τέλεια έμβρυα, τέλεια ηλικία! Φτιάξε λίγο την ψυχολογία και όλα θα γίνουν!

Αχ ρώτησα εχθές για το εμυριακια μου αν ήταν καλά και μου είπε αυτό θα φανεί στην αποψηξη με αγχοσε λίγο..!! Τώρα να φτιάξω ψυχολογία πολύ δύσκολο το κόβω..!! Και ως εδώ που έχω βρει την δύναμη να τα κάνω δεν ξέρω αλήθεια απορώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!! Σου εύχομαι το 2020 να γίνεις μαμά!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!Το ίδιο εύχομαι και για εσένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Αχ ρώτησα εχθές για το εμυριακια μου αν ήταν καλά και μου είπε αυτό θα φανεί στην αποψηξη με αγχοσε λίγο..!! Τώρα να φτιάξω ψυχολογία πολύ δύσκολο το κόβω..!! Και ως εδώ που έχω βρει την δύναμη να τα κάνω δεν ξέρω αλήθεια απορώ 

αχ ναι σε καταλαβαίνω! κ γω τη σκέφτομαι αυτή τη ρημάδα την απόψυξη! όμως έχε πίστη, τα μικράκια μας ήρθαν για να μείνουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

αχ ναι σε καταλαβαίνω! κ γω τη σκέφτομαι αυτή τη ρημάδα την απόψυξη! όμως έχε πίστη, τα μικράκια μας ήρθαν για να μείνουν!

Ακριβός κοπέλα μου..!!! Όπως λέει και ο ιατρός μου έχω μι τέλεια μήτρα που περιμένει να ζέστανει τα καταψυγμενα μωράκια μου..!!!

μολις πήρα είδηση το γίνεται είμαι σε ένα μεγάλο σοκ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

αχ ναι σε καταλαβαίνω! κ γω τη σκέφτομαι αυτή τη ρημάδα την απόψυξη! όμως έχε πίστη, τα μικράκια μας ήρθαν για να μείνουν!

Να μη σε αγχωνει...το 2029 ελάχιστα έως μηδανηνα εμβρια χάνονται στην απόψυξη...εγώ τόσα χρόνια το έχω ακούσει μόνο για το αττικό..ειδικά στο μητέρα αδίκως φοβάσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Κορίτσια ξεκιναωωωωωω από αύριο...!!!!!!!!!!!!! Όλα  τα χάπια...!!!!!!!!!!! 22 χάπια την ημέρα..!!! 

22 τι παίρνεις; 

Θυροειδή σικλακουρ ουτροζεσταν κορτιζόνη; Σαλοσπιρ; Ντουφαστον;φιλισιν ; Εγώ σε μια προσπάθεια έπαιρνα 27 κ 2 ενέσεις εάν σε παρηγορεί..μπφ κουβάδες αλλά κάνε το σταυρό σου να ναι τα τελευταια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ευχαριστω πολυ!!!!Κι εγω ειμαι πολυ χαρουμενη!! Τι κανουν τα μωρα σου;;

Μια χαρά είναι μεγαλώνουν!!! Διπλή κούραση αλλά διπλή χαρά!!! Χαίρομαι που είσαι χαρούμενη!!! Η καλή ψυχολογία παίζει ρόλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Θαύμα! είπε:

22 τι παίρνεις; 

Θυροειδή σικλακουρ ουτροζεσταν κορτιζόνη; Σαλοσπιρ; Ντουφαστον;φιλισιν ; Εγώ σε μια προσπάθεια έπαιρνα 27 κ 2 ενέσεις εάν σε παρηγορεί..μπφ κουβάδες αλλά κάνε το σταυρό σου να ναι τα τελευταια

Κάτσε να στα πω...!!! Utrogestan 3 vasclor 2 prezolon 5 cyclacur 3 vibramisin 2 παιδική ασπιρίνη 1 ως τώρα είναι 16 και Τ4 1 glukophage 2 αλλά 2 που δεν θα πω το όνομα τους και βιταμίνη D3 1 όποτε σύνολο 22 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Τα έμβρια όντως δεν είναι συχνό φαινόμενο να έχουν θέμα μετά την απόψυξη....... εγώ δεν είχα καθόλου άγχος γι αυτο....βέβαια θεωρώ ότι παίζει μεγάλο ρόλο και το εμβρυολογικό του κάθε κέντρου αλλά ειλικρινά μόνο μια τέτοια περίπτωση έχω ακούσει (εδώ την είχα διαβάσει νομίζω) πρίν πολύ καιρό. Προγεστερόνη εγώ έπαιρνα 3 μέρες πρίν την ΕΤ και μέχρι την χωριακή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η dimsea είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Τα έμβρια όντως δεν είναι συχνό φαινόμενο να έχουν θέμα μετά την απόψυξη....... εγώ δεν είχα καθόλου άγχος γι αυτο....βέβαια θεωρώ ότι παίζει μεγάλο ρόλο και το εμβρυολογικό του κάθε κέντρου αλλά ειλικρινά μόνο μια τέτοια περίπτωση έχω ακούσει (εδώ την είχα διαβάσει νομίζω) πρίν πολύ καιρό. Προγεστερόνη εγώ έπαιρνα 3 μέρες πρίν την ΕΤ και μέχρι την χωριακή. 

Αχ εμένα γιατί μου τα ξεκίνησε όλα..;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Μια χαρά είναι μεγαλώνουν!!! Διπλή κούραση αλλά διπλή χαρά!!! Χαίρομαι που είσαι χαρούμενη!!! Η καλή ψυχολογία παίζει ρόλο!!!

Να τα χαίρεστε κορίτσι μου και να είναι γερά κ τυχερά στη ζωή τους.!!

Ευχομαι να σε ακολουθήσουμε όσες ετοιμαζόμαστε για εξωσωματική το 2020 !!Φιλιά στα μωράκια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...