Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η dimsea είπε:

Καλημερουδια!!! 

@Papadakis ακριβώς αυτό για να είμαι κυρίως εγώ καλά με τον εαυτό μου και να πω ότι έκανα το καλύτερο που μπορούσα. Την πρ. φορά συνέχισα τη ζωή μου με προσοχή όμως.... είχα μιλήσει θυμάμαι με μια κοπέλα εδώ που ο γιατρός της της είχε δώσει τόσο αυστηρές οδηγίες (τύπου ακόμα και πως να κάθεται) που πραγματικά είχα αρχίσει να αμφιβάλω για το τι είναι σωστό και τι όχι τελικά.

@melodyy σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Θα σας στείλω μόλις γυρίσω σπίτι να σας πω τα νέα μου! Για την ώρα τρώω πρωινό και σκέφτομαι τι να βάλω για να είμαι άνετη και όμορφη για τα μωρακια μου! 😊😍

Με το καλό να φωλιάσουν !!!!! Μα αυτό μας μπερδεύει που άλλοι λένε έτος και άλλοι κενέ αλλιώς..

καλή επιτυχία !!!!!!!

image.png

image.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Papadakis είπε:

Με το καλό να φωλιάσουν !!!!! Μα αυτό μας μπερδεύει που άλλοι λένε έτος και άλλοι κενέ αλλιώς..

καλή επιτυχία !!!!!!!

image.png

image.jpeg

Καταλαθος βγήκαν αυτά 😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η santaloxilo είπε:

Η επόμενη δε θα είμαι και δυστυχώς θα σπάσω τη λίστα.Το ξέρω ότι δεν είμαι..δεν μπορώ να σου εξηγήσω πως αλλά συμβαίνει..έχω κάνει συνολικά 8 ετ και στις 7 ήταν θετικά το ήξερα και στις 7. Δεν ξέρω πως..για αυτό και έκανα τεστ( κ σήμερα φυσικά κ βγήκε μηδέν).δεν θα διαψεύσω...όπως και να ζει πάντως φεύγω από όλο αυτό με το κεφάλι ψηλά..το πάλεψα πολύ για να έρθει το πρώτο μου θαύμα και έδωσα αγώνα και για το δεύτερο.

Σε νιώθω και σε καταλαβαίνω απόλυτα !!!! Τα εχουμε Πει και σε προσωπικό μην.

αρχικα ποτέ δεν ξέρεις και εύχομαι να βγει θετική χοριακη !!!!παλεψες πολύ πάλεψες σκληρά και σου αξίζουν πολλά συγχαρητήρια γιατί ξέρω για να τ ακμαίες όλα αυτά τι ακριβώς έχεις θυσιάσει ...

ηρεμησε πάρε τον χρόνο σου και παίρνεις αποφάσεις μετα

σε θαύμαζω για την επιμονή και υπομονή σου !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!! Εχω ειδα ονειρο οτι ειχα αιμα και ελεγα πως γινεται να αδιαθετησα αφου ειμαι στις γονιμες τωρα?! Και δεν εχω παρει ακομα τα φαρμακα να ξεκινησω.... Πρεπει να παρω το γιατρο τηλ. ! χαχαχα Εχω τρελαθει ακομα δεν ξεκινησα :P 

Εμενα κοριτσια μου ο γιατρος μου ειπε την ημερα της ετ και την επομενη να μην παω δουλεια κ να ξεκουραστω, αλλα μου ειπε οτι αν στη δουλεια μου εχω αγχος καλυτερα να παρω κ αλλες μερες αδεια! Εγω εχω σκοπο να παρω καμια βδομαδα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! @dimsea Αυτό με τις σκάλες ήταν η πρώτη ερώτηση που ρώτησα στον γιατρό μου μετα την ετ. Δεν μένω σε μονοκατοικία αλλά σε διώροφο χωρίς ασανσέρ. Αλλά μου είπε το πρώτο 5ήμερο να τις ανεβωκατεβαίνω μια φορά την ημέρα και μετά κανονικά. Μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε🙂. @santaloxilo Απο ότι διάβασα έκανες πάρα πολύ νωρίς το τεστ. Μην απελπίζεσαι! Εγώ μόνο στην πρώτη ετ ένιωθα ότι είμαι έγκυος μέχρι που πήρα την κουλούρα. Απο την δεύτερη και μετά ήμουν απαισιόδοξη.. Όταν στην τελική μετα απο 4 ετ μου ανακοίνωσαν εγκυμοσύνη δεν το πίστευα (εδώ ακόμα δεν το πιστεύω που το βλέπω και στον υπέρηχο😁) Γι'αυτό να είσαι αισιόδοξη και όλα καλά θα πάνε.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω φτάσει και περιμένω.... 

@PAPA EVA εγώ θα κάτσω 2 εβδομάδες γιατί δουλεύω σε μαγαζί και φοβάμαι με ορθοστασία κλπ.

@sokola4 κάπως έτσι κι εμένα αλλά ειδικά τις 3 πρώτες.... δεν θα κάνω τίποτα αυτήν τη φορά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Έχω φτάσει και περιμένω.... 

@PAPA EVA εγώ θα κάτσω 2 εβδομάδες γιατί δουλεύω σε μαγαζί και φοβάμαι με ορθοστασία κλπ.

@sokola4 κάπως έτσι κι εμένα αλλά ειδικά τις 3 πρώτες.... δεν θα κάνω τίποτα αυτήν τη φορά! 

Σου στελνουμε θετικη ενεργεια κοριτσι μου! Ολα καλα να πανε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Έχω φτάσει και περιμένω.... 

@PAPA EVA εγώ θα κάτσω 2 εβδομάδες γιατί δουλεύω σε μαγαζί και φοβάμαι με ορθοστασία κλπ.

@sokola4 κάπως έτσι κι εμένα αλλά ειδικά τις 3 πρώτες.... δεν θα κάνω τίποτα αυτήν τη φορά! 

Καλη επιτυχια!!Ρωτα τον για μια κολα που βαζουν ,αν μπορεις βεβαια..να δουμε τι θα πει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η dimsea είπε:

Έχω φτάσει και περιμένω.... 

@PAPA EVA εγώ θα κάτσω 2 εβδομάδες γιατί δουλεύω σε μαγαζί και φοβάμαι με ορθοστασία κλπ.

@sokola4 κάπως έτσι κι εμένα αλλά ειδικά τις 3 πρώτες.... δεν θα κάνω τίποτα αυτήν τη φορά! 

Καλή επιτυχία!! Όλα να πάνε τέλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γυρίζω σπίτι! Λοιπόν τα 3 μεγάλα και ωραία που σας είχα πει ήταν τέλεια των 10 κυττάρων (την πρ. φορά ήταν των οχτώ) το τέταρτο θα δούμε αύριο και το πέμπτο δεν ήταν ώριμο για να εξελιχθεί. Μόλις μπήκα στο δωμάτιο για την μεταφορά ήταν ο εξωσωματικος μου, η μαία του και ο εμβρυολογος. Με ρώτησαν τι ήθελα αν δλδ ήθελα και τα 3 γιατί αυτό είναι δική μου επιλογή. Ο εμβρυολογος με ρώτησε ποια ΕΤ ήταν. Στην αρχή είπα και τα 3.... κοίταξα τον εμβρυολογο με κοιτάζει η Μαρία (η μαία) και του λέει εσείς είστε ο ειδικός.Με κοιτάζει λοιπόν ο εμβρυολογος και μου λέει: πραγματικά και τα 3 είναι τόσο τέλεια αν υστερούσε κάποιο θα σου έλεγα βαλτα και τα 3 αλλά ειναι άψογα.... η απόφαση είναι δική σου (σαν να μου έλεγε μην τα βάλεις και τα 3 κράτα κάτι είναι πολύ καλά). Μη σας τα πολυλογώ έβαλα 2 των 10 κυττάρων (impact όπως τα λένε)! Βούρκωσα, ένιωσα τόσο γεμάτη..... νομίζω ότι όλη μέρα θα κλαίω σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Κοριτσάκια μου γυρίζω σπίτι! Λοιπόν τα 3 μεγάλα και ωραία που σας είχα πει ήταν τέλεια των 10 κυττάρων (την πρ. φορά ήταν των 😎😎😎 το τέταρτο θα δούμε αύριο και το πέμπτο δεν ήταν ώριμο για να εξελιχθεί. Μόλις μπήκα στο δωμάτιο για την μεταφορά ήταν ο εξωσωματικος μου, η μαία του και ο εμβρυολογους. Με ρώτησαν τι ήθελα αν δλδ ήθελα και τα 3 γιατί αυτό είναι δική μου επιλογή. Ο εμβρυολογους με ρώτησε ποια ΕΤ ήταν. Στην αρχή είπα και τα 3.... κοίταξα τον εμβρυολογο με κοιτάζει η Μαρία (η μαία) και του λέει εσείς είστε ο ειδικός.Με κοιτάζει λοιπόν ο εμβρυολογος και μου λέει: πραγματικά και τα 3 είναι τόσο τέλεια αν υστερούσε κάποιο θα σου έλεγα βαλτα και τα 3 αλλά ειναι άψογα.... η απόφαση είναι δική σου (σαν να μου έλεγε μην τα βάλεις και τα 3 κράτα κάτι είναι πολύ καλά). Μη σας τα πολυλογώ έβαλα 2 των 10 κυττάρων (impact όπως τα λένε)! Βούρκωσα, ένιωσα τόσο γεμάτη..... νομίζω ότι όλη μέρα θα κλαίω σήμερα! span widget

Καλή επιτυχία κόριτσι μου !!! Όποτε έβαλες δυο έμβρυα 3 ης ημέρας ;;;;; 
Με το καλό !!!!! Από φάρμακα τι παίρνεις ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Κοριτσάκια μου γυρίζω σπίτι! Λοιπόν τα 3 μεγάλα και ωραία που σας είχα πει ήταν τέλεια των 10 κυττάρων (την πρ. φορά ήταν των 😎😎😎 το τέταρτο θα δούμε αύριο και το πέμπτο δεν ήταν ώριμο για να εξελιχθεί. Μόλις μπήκα στο δωμάτιο για την μεταφορά ήταν ο εξωσωματικος μου, η μαία του και ο εμβρυολογους. Με ρώτησαν τι ήθελα αν δλδ ήθελα και τα 3 γιατί αυτό είναι δική μου επιλογή. Ο εμβρυολογους με ρώτησε ποια ΕΤ ήταν. Στην αρχή είπα και τα 3.... κοίταξα τον εμβρυολογο με κοιτάζει η Μαρία (η μαία) και του λέει εσείς είστε ο ειδικός.Με κοιτάζει λοιπόν ο εμβρυολογος και μου λέει: πραγματικά και τα 3 είναι τόσο τέλεια αν υστερούσε κάποιο θα σου έλεγα βαλτα και τα 3 αλλά ειναι άψογα.... η απόφαση είναι δική σου (σαν να μου έλεγε μην τα βάλεις και τα 3 κράτα κάτι είναι πολύ καλά). Μη σας τα πολυλογώ έβαλα 2 των 10 κυττάρων (impact όπως τα λένε)! Βούρκωσα, ένιωσα τόσο γεμάτη..... νομίζω ότι όλη μέρα θα κλαίω σήμερα! 

Καλή επιτυχια 🤞!!! Χαλάρωση, φροντίδα του εαυτού σου και θετική σκέψη! Εύχομαι σύντομα να ακούσουμε τα θετικά σ νέα. Με συγκίνησες και σκέφτομαι κ την δική μου ετ που πλησιάζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Καλή επιτυχία κόριτσι μου !!! Όποτε έβαλες δυο έμβρυα 3 ης ημέρας ;;;;; 
Με το καλό !!!!! Από φάρμακα τι παίρνεις ;;;

Ναι 2 της 3ης μέρας αλλά παραπάνω κυττάρων από ότι είναι συνήθως! Παίρνω utrogestan 4 τη μέρα, cyclacur και μια ένεση prolutex. 

@nik_02 σε ευχαριστώ πάρα πολύ καλή επιτυχία και σε εσένα κόριτσι μου.... που θα πάει θα έρθει η ώρα μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Κοριτσάκια μου γυρίζω σπίτι! Λοιπόν τα 3 μεγάλα και ωραία που σας είχα πει ήταν τέλεια των 10 κυττάρων (την πρ. φορά ήταν των 😎😎😎 το τέταρτο θα δούμε αύριο και το πέμπτο δεν ήταν ώριμο για να εξελιχθεί. Μόλις μπήκα στο δωμάτιο για την μεταφορά ήταν ο εξωσωματικος μου, η μαία του και ο εμβρυολογος. Με ρώτησαν τι ήθελα αν δλδ ήθελα και τα 3 γιατί αυτό είναι δική μου επιλογή. Ο εμβρυολογος με ρώτησε ποια ΕΤ ήταν. Στην αρχή είπα και τα 3.... κοίταξα τον εμβρυολογο με κοιτάζει η Μαρία (η μαία) και του λέει εσείς είστε ο ειδικός.Με κοιτάζει λοιπόν ο εμβρυολογος και μου λέει: πραγματικά και τα 3 είναι τόσο τέλεια αν υστερούσε κάποιο θα σου έλεγα βαλτα και τα 3 αλλά ειναι άψογα.... η απόφαση είναι δική σου (σαν να μου έλεγε μην τα βάλεις και τα 3 κράτα κάτι είναι πολύ καλά). Μη σας τα πολυλογώ έβαλα 2 των 10 κυττάρων (impact όπως τα λένε)! Βούρκωσα, ένιωσα τόσο γεμάτη..... νομίζω ότι όλη μέρα θα κλαίω σήμερα! 

Τέλεια!!! Σε βλέπω με διδυμάκια κ εσένα!! Ξεκουραση τώρα και ηρεμία να φτιαχτεί η φωλίτσα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Ναι 2 της 3ης μέρας αλλά παραπάνω κυττάρων από ότι είναι συνήθως! Παίρνω utrogestan 4 τη μέρα, cyclacur και μια ένεση prolutex. 

Με το καλό...τα έμβρυα είναι σούπερ...πάνε μπόμπα.... Με μια βαρβάτη χοριακή σου εύχομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"Βούρκωσα, ένιωσα τόσο γεμάτη..... νομίζω ότι όλη μέρα θα κλαίω σήμερα! "  τι ωραια που τα λες αγαπημενη @dimsea!💖 

Αυτη η χαρα της εμβρυομεταφορας, η αγαπη που πλυμμηριζει ολο σου το σωμα για αυτα τα μικροσκοπικα εμβρυα.... Εκει κρυβεται ολος ο αγωνας μας... Μονο θετικα και ομορφα νεα ευχομαι σε ολες σας! 

@dimsea υπομονη, ψυχραιμια και τριψηφια χοριακουλα!!! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@PAPA EVA λες ε??? 💕😍

@Taggeris μακάρι... δεν θέλω τίποτα άλλο.... απλά ένα νούμερο ας ειναι και διψήφιο.

@peacock κοριτσάκι μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ.... είναι όντως υπέροχο όλο αυτό! 

Like τέλος πάλι! 😡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η dimsea είπε:

Κοριτσάκια μου γυρίζω σπίτι! Λοιπόν τα 3 μεγάλα και ωραία που σας είχα πει ήταν τέλεια των 10 κυττάρων (την πρ. φορά ήταν των 😎😎😎 το τέταρτο θα δούμε αύριο και το πέμπτο δεν ήταν ώριμο για να εξελιχθεί. Μόλις μπήκα στο δωμάτιο για την μεταφορά ήταν ο εξωσωματικος μου, η μαία του και ο εμβρυολογος. Με ρώτησαν τι ήθελα αν δλδ ήθελα και τα 3 γιατί αυτό είναι δική μου επιλογή. Ο εμβρυολογος με ρώτησε ποια ΕΤ ήταν. Στην αρχή είπα και τα 3.... κοίταξα τον εμβρυολογο με κοιτάζει η Μαρία (η μαία) και του λέει εσείς είστε ο ειδικός.Με κοιτάζει λοιπόν ο εμβρυολογος και μου λέει: πραγματικά και τα 3 είναι τόσο τέλεια αν υστερούσε κάποιο θα σου έλεγα βαλτα και τα 3 αλλά ειναι άψογα.... η απόφαση είναι δική σου (σαν να μου έλεγε μην τα βάλεις και τα 3 κράτα κάτι είναι πολύ καλά). Μη σας τα πολυλογώ έβαλα 2 των 10 κυττάρων (impact όπως τα λένε)! Βούρκωσα, ένιωσα τόσο γεμάτη..... νομίζω ότι όλη μέρα θα κλαίω σήμερα! 

Μακάρι να κλάψεις από χαρά σε λίγες μέρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

@PAPA EVA λες ε??? 💕😍

@Taggeris μακάρι... δεν θέλω τίποτα άλλο.... απλά ένα νούμερο ας ειναι και διψήφιο.

@peacock κοριτσάκι μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ.... είναι όντως υπέροχο όλο αυτό! 

Like τέλος πάλι! 😡

Καλή επιτυχία!!! Να σου πάνε όλα τέλεια αυτή τη φορά!! 🥰  Και όλα τα κορίτσια σύντομα να γεμίσουμε χαρά!!! Ειδικά εσείς peacock Taggeris που έχετε παλέψει πολύ, αλλά και όλες οι υπόλοιπες!! Και θα είναι πολύ ωραία αργότερα να τα λέμε και σαν μανούλες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

@dimsea με το καλό να πας να πάρεις τα εμβρυακια σου και εύχομαι να φωλιάσουν εκεί μέσα  για 9μηνες..

@elena0212 και εσύ κορίτσι μου με το καλό να πάρεις σπίτι τα εμβρυακια σου και να φωλιάσουν για τα καλά!

Μπράβο στα κορίτσια που είχαν διπλασιασμους @annie! @melodyy @Anna32

Κοριτσια μου σας ευχαριστώ ολες μία- μία ξεχωριστά για τις ευχές σας για την αυριανή μου οωληψια.. 

Θα σας γράψω αύριο με την πρώτη ευκαιρία πως πήγε. Έχω πολύ άγχος , ίσως επειδή είναι και η πρώτη φορά!

Σήμερα θα πάω και μια εκδρομή στον Όσιο Ιωάννη το Ρώσο στην Εύβοια να ανάψω μια λαμπάδα. Πάντα πηγαίνω εκεί όταν θέλω να ξαλαφρώσω. Πιστεύω θα με ηρεμήσει για αύριο..

Τα λέμε αύριο κορίτσια με τα νέα μου (ελπίζω καλά)

Ήταν και η γιορτή του αυτές τις μέρες; Έτσι είχα ακούσει. Εύχομαι να σου πάνε όλα τέλεια!!! Να πάρεις υγιέστατα εμβρυάκια!! 

Μια φίλη μου προσπάθησε φυσικά και πήγε να τον παρακαλέσει. Μόλις βγήκε η εκκλησία την έπιασαν οι πόνοι, ήταν ήδη έγκυος και είχε τα πρώτα πονάκια. Το εύχομαι και για σένα και σύντομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα, σας διαβάζω λίγο διάστημα αλλα δεν έχω γράψει ακομα, ίσως γιατί δεν ήμουν έτοιμη ψυχολογικά.. Λοιπόν η δική μου ιστορία όσο πιο περιεκτικά γίνεται, ένα χρόνο μετά το γάμο μου, όταν αποφασισαμε ότι θέλαμε μωράκι κ μόλις μέτα από τρεις μήνες προσπάθειας μάθαμε ότι έχω υδροσαλπιγγες, μονόδρομος εξωσωματική..τρεια χρόνια μετά από λαπαροσκοπικη αφεραιση τους και 4 αποτυχημένες ετ ακόμα δεν έχει έρθει..πολλα ανάμικτα συναισθήματα, καθώς είχα στη δεύτερη ετ μια παληνδρομη στη 8 εβδομάδα, αλλά συνεχίζω ακόμα δυνατή και αισιόδοξη! 

Θέλω να μπω στην παρέα σας καθώς είστε όλες με φοβερά θετική αύρα και ωραία ενέργεια!!! Μοιράζεστε όμορφα συναισθήματα και δίνετε πολύ κουράγιο η μία στην άλλη και στα δυσκολα! Καθώς νοιώθω ότι αν δεν το βιώνει κάποιος αντίστοιχα δεν το κατανοεί, όχι γιατί δε θέλει αλλά γιατί δεν μπορεί.. 

@Papadakis ιδιαίτερα μαζί σου έχω ταυτιστεί τόσο πολύ καθώς θα βάλω τις δύο επόμενες βλαστοκυστες μας που είναι ποιότητας BB & ΒC... Όταν διάβασα τα νέα σου χοροπηδουσα από χαρά!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Fay1982 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα, σας διαβάζω λίγο διάστημα αλλα δεν έχω γράψει ακομα, ίσως γιατί δεν ήμουν έτοιμη ψυχολογικά.. Λοιπόν η δική μου ιστορία όσο πιο περιεκτικά γίνεται, ένα χρόνο μετά το γάμο μου, όταν αποφασισαμε ότι θέλαμε μωράκι κ μόλις μέτα από τρεις μήνες προσπάθειας μάθαμε ότι έχω υδροσαλπιγγες, μονόδρομος εξωσωματική..τρεια χρόνια μετά από λαπαροσκοπικη αφεραιση τους και 4 αποτυχημένες ετ ακόμα δεν έχει έρθει..πολλα ανάμικτα συναισθήματα, καθώς είχα στη δεύτερη ετ μια παληνδρομη στη 8 εβδομάδα, αλλά συνεχίζω ακόμα δυνατή και αισιόδοξη! 

Θέλω να μπω στην παρέα σας καθώς είστε όλες με φοβερά θετική αύρα και ωραία ενέργεια!!! Μοιράζεστε όμορφα συναισθήματα και δίνετε πολύ κουράγιο η μία στην άλλη και στα δυσκολα! Καθώς νοιώθω ότι αν δεν το βιώνει κάποιος αντίστοιχα δεν το κατανοεί, όχι γιατί δε θέλει αλλά γιατί δεν μπορεί.. 

@Papadakis ιδιαίτερα μαζί σου έχω ταυτιστεί τόσο πολύ καθώς θα βάλω τις δύο επόμενες βλαστοκυστες μας που είναι ποιότητας BB & ΒC... Όταν διάβασα τα νέα σου χοροπηδουσα από χαρά!!! 

 

Καλή επιτυχία !!!! Από το ιστορικό σου θεωρώ μόνο κακη τύχη και τίποτε άλλο !!μην αγχώνεσαι θα έρθει !!! Εφόσον έγινε και η εμφύτευση ειλικρινά δεν έχεις να φοβάσαι κάτι ....

ναι αυτή ήταν η ποιότητα των δυο εμβρύων που μου χάρισαν την εγκυμοσύνη μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...