Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η santaloxilo είπε:

Μετράει κ η μέρα της ετ .όχι η από την επόμενη..εγώ πχ που κάνω 2 μέρα προλουτεξ είναι σημςρα

Α οκ νόμιζα ότι είναι από την επόμενη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή 🎫

@kaounmar --> 12/6

Ωοληψία  🤗

@Hope19 --> 1/06

@PAPA EVA --> Ιούνιος

@lactaki --> Ιούνιος

@Katerinaki83 --> Ιούνιος

@ioannastr --> Ιούνιος

@Lily94 --> ? Ιούνιος

@Taggeris --> Ιούνιος

@JoyCat --> Ιούλιος

@Miti85 --> ?

@Ριρίκα --> ?

@Steli --> ?

Εμβρυομεταφορα 😍

@elena0212 --> 01/06

@Tokyo --> Ιούνιος

@Antelope --> Ιούνιος 

@Kukki -->Ιούνιος

@nik_02 -->Ιούνιος

@Nefeliap --> Ιούλιος 

@Σταυρι --> Σεπτέμβριος

@Anna32 --> ?

@Niki94 --> Σεπτέμβριος 

Χοριακή 🤞

@Giannouli2013 --> 5/06

@santaloxilo --> 6/06

Εγκυμοσύνη 🤰

@ntinaki88

@Katerina32

@sokola4

@Takira 

@koukou84 

@Papadakis

@Sweetie79

@melodyy

@annie!

Επεξεργάστηκε από annie!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η santaloxilo είπε:

Μετράει κ η μέρα της ετ .όχι η από την επόμενη..εγώ πχ που κάνω 2 μέρα προλουτεξ είναι σημςρα

Αρα στην 9η.. Ωραία!! Πότε έχεις χοριακή να σε βάλω πινακάκι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η melodyy είπε:

Κορίτσια μου μετά από τρελό άγχος είπα να πάω!!!! Δεν κρατιόμουν!!!! 200 η χοριακη μου!!!!! @Tokyo πήγα για ανεξήγητη αλλά τελικά είχαμε θέμα με το σπέρμα!!!! 

🎆🎆🎆🎆🎆🎆🎆🎆

Μπράβο!!!!! Μπράβο βρε κοπέλα μου!!

🎇🎇🎉🎉🎉🤰👶👣🎉🎉🎇🎇🎇

Μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι τώρα κοπέλα μου!!! Όλα να πάνε τέλεια!!! Καλούς διπλασιασμούς από εδώ και πέρα!! 

Και έλεγα ποια θα είναι; ποια θα είναι;!! Ορίστε! Δεν πέρασε η μέρα και έχουμε την τέταρτη στη σειρά επιτυχία!!! Γίνονται καλύτερα τα σημερινά νέα;!; 

Έλα η επόμενη!!!! Μωρέ καλά λέω τυχερό το θεματάκι αυτό!!! Και ο Μάιος βρε κορίτσια γίνεται καλύτερος μήνας;; Τι τέλεια αρχή που είχαμε!!! Άντε να συνεχίσουμε όλες έτσι!!! 💖💖

Αχ! Βρε κορίτσια πολύ χάρηκα με τόσο ευχάριστα νέα!!! Μπράβο σας σε όλες σας!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσια , να ρωτησω και κατι αλλο. Προς το τελος της διεγερσης είχατε καθολου πονο στο στηθος? Από χθες ποναει πολυ ειδικα στο πλαι και πριστηκε σαν να περιμενω περιοδο...

Καλησπέρα κοριτσάκι. Απίστευτα πολύ!! Σήμερα έκανα ωοληψια. Δεν μπορώ ούτε να τα ακουμπήσω. Χειροτερα κ από περίοδο....

@melodyy και @annie! Κοριτσάκια μου γλυκά ολα να σας πάνε όπως τα ονειρεύεστε!!! Τι χαρά είναι αυτή σήμερα!!!!

εγω σήμερα έκανα την ωοληψια... καλώς εχόντων των πραγμάτων, Δευτέρα πάμε για εμβρυομεταφορα. 🤞🤞 Annie το πινακακι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Κορίτσια μου με το καλό σε όλες μας.. Συγχαρητήρια στα κορίτσια που έκαναν χοριακη σήμερα. Βρε κορίτσια να σας ρωτησω κατι;; σήμερα δεν ήταν να κανει μια κοπέλα οωληψια;;

Μπράβο πολύ χάρηκα για τις θετικές χοριακες! Μακάρι να συνεχίσουμε έτσι όλες οι κοπέλες κ τα όνειρα μας να γίνουν πραγματικότητα. Σήμερα έκανα κ εγώ ωολληψια - 13ωαρια προς το παρόν και αναμένω γονιμοποίηση.. Βάλτε με στο πινακάκι το γουρλίδικο!

 

 

 

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ημουν σιγουρη και για τις 2 σας @melodyy@annie! πολλα συγχαρητηρια !  ειμαι πεπεισμενη οτι θα πατε πολυ καλα! Παμε για σερι @Giannouli2013 και @santaloxilo καλη επιτυχια!!ολα θα πανε καλά για όλες!🔜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η nik_02 είπε:

Μπράβο πολύ χάρηκα για τις θετικές χοριακες! Μακάρι να συνεχίσουμε έτσι όλες οι κοπέλες κ τα όνειρα μας να γίνουν πραγματικότητα. Σήμερα έκανα κ εγώ ωολληψια - 13ωαρια προς το παρόν και αναμένω γονιμοποίηση.. Βάλτε με στο πινακάκι το γουρλίδικο!

 

 

 

 

 

 

 

Καλες γονιμοποιησεις!! Ξέρεις ποτε θα κανεις εμβρυομεταφορα για να γράψω κορίτσι ή να βάλω ερωτηματικό;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η nik_02 είπε:

Μπράβο πολύ χάρηκα για τις θετικές χοριακες! Μακάρι να συνεχίσουμε έτσι όλες οι κοπέλες κ τα όνειρα μας να γίνουν πραγματικότητα. Σήμερα έκανα κ εγώ ωολληψια - 13ωαρια προς το παρόν και αναμένω γονιμοποίηση.. Βάλτε με στο πινακάκι το γουρλίδικο!

 

 

 

 

 

 

 

Με το καλό!!!! Να έχεις πολλά γερά εμβρυακια!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκι. Απίστευτα πολύ!! Σήμερα έκανα ωοληψια. Δεν μπορώ ούτε να τα ακουμπήσω. Χειροτερα κ από περίοδο....

@melodyy και @annie! Κοριτσάκια μου γλυκά ολα να σας πάνε όπως τα ονειρεύεστε!!! Τι χαρά είναι αυτή σήμερα!!!!

εγω σήμερα έκανα την ωοληψια... καλώς εχόντων των πραγμάτων, Δευτέρα πάμε για εμβρυομεταφορα. 🤞🤞 Annie το πινακακι !!!

Το άλλαξα αγαπημένη!!! Με το καλό να γονιμοποιηθουν όλα και να έχεις άριστα έμβρυα!!!!💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ημουν σιγουρη και για τις 2 σας @melodyy@annie! πολλα συγχαρητηρια !  ειμαι πεποισμενη οτι θα πατε πολυ καλα! Παμε για σερι @Giannouli2013 και @santaloxilo καλη επιτυχια!!ολα θα πανε καλά για όλες!🔜

Ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ κορίτσι μου!!! Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Amica silentia Lune είπε:

🎆🎆🎆🎆🎆🎆🎆🎆

Μπράβο!!!!! Μπράβο βρε κοπέλα μου!!

🎇🎇🎉🎉🎉🤰👶👣🎉🎉🎇🎇🎇

Μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι τώρα κοπέλα μου!!! Όλα να πάνε τέλεια!!! Καλούς διπλασιασμούς από εδώ και πέρα!! 

Και έλεγα ποια θα είναι; ποια θα είναι;!! Ορίστε! Δεν πέρασε η μέρα και έχουμε την τέταρτη στη σειρά επιτυχία!!! Γίνονται καλύτερα τα σημερινά νέα;!; 

Έλα η επόμενη!!!! Μωρέ καλά λέω τυχερό το θεματάκι αυτό!!! Και ο Μάιος βρε κορίτσια γίνεται καλύτερος μήνας;; Τι τέλεια αρχή που είχαμε!!! Άντε να συνεχίσουμε όλες έτσι!!! 💖💖

Αχ! Βρε κορίτσια πολύ χάρηκα με τόσο ευχάριστα νέα!!! Μπράβο σας σε όλες σας!! 

 

Ο Μάης πολύ παραγωγικός!!!! Με το καλό όλες κορίτσια!!!! Να βγει το 20 και να μας βρει όλες σε φάση εγκυμοσύνης!!!! Ακόμη δεν το πιστεύω!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλες γονιμοποιησεις!! Ξέρεις ποτε θα κανεις εμβρυομεταφορα για να γράψω κορίτσι ή να βάλω ερωτηματικό;; 

Τον Ιούνιο... Ευχαριστω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Ναι η @elena0212...

Kορίτσι μου ελπίζω να πήγαν όλα καλά..

@Σταυρι μου εγώ! Και τα 10 μου τα πήρε κ είχαν μέσα ωάριο. Περισσότερα θα ξέρω αύριο. 😘 άντε @Hope19 τώρα η σειρά σου!!!κ σε σένα να πάνε ολα Τελεια κοριτσάκι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

@Σταυρι μου εγώ! Και τα 10 μου τα πήρε κ είχαν μέσα ωάριο. Περισσότερα θα ξέρω αύριο. 😘 άντε @Hope19 τώρα η σειρά σου!!!κ σε σένα να πάνε ολα Τελεια κοριτσάκι 

Γλυκουλα μου ευχομαι 10 γονιμοποιημενα ωάρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Lily94 είπε:

Καλημερα κοριτσι μου! Φαίνονται ναι! Συγγνωμη αν θες μας ξανά ρωτας; Εγω ή δε το ειδα ή δεν γνώριζα να σου απαντήσω. 😕 

Lily94 Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.Ειμαι καινούργια εδώ και προσπαθώ να το καταλάβω πως δουλεύει το σύστημα.Η ερώτησεις ήταν πολλές 😂😂 αλλά δεν έχει σημασία τώρα φαίνομαι.Ξεκιναω τον Ιούλιο εγώ Εσύ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η dimitra.com 😍 είπε:

Lily94 Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.Ειμαι καινούργια εδώ και προσπαθώ να το καταλάβω πως δουλεύει το σύστημα.Η ερώτησεις ήταν πολλές 😂😂 αλλά δεν έχει σημασία τώρα φαίνομαι.Ξεκιναω τον Ιούλιο εγώ Εσύ???

Και εγω ετσι σχετικά απ τις καινούργιες χεχε!! Θα το μάθεις δεν ειναι κατι😘. Εγω περιμένω να αδιαθετήσω για να ξεκινήσω διέγερση!!!! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Στην αρχή στο φόρουμ όταν είσαι νέο μελος αργούν να δημοσιευτούν οι απαντήσεις σου και ίσως επειδή περνάει η ώρα χάνονται μέσα στις πολλές σελίδες. Ομως τώρα λογικά θα ξεκινησεις κι εσυ κανονικα να δημοσιευεις! Πότε ξεκινάς σε τι φάση είσαι?

Hope19 σε ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσει.Να είσαι καλά για τις λεπτομέρειες.Ειμαι σε φάση που ψάχνω απαντήσεις.Εχω περάσει επιτροπή έχω πάρει τα φάρμακα και ξεκινάω αρχές Ιουλίου.😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Μία χαρά φαίνονται κοριτσάκι μου Τι ανησυχίες έχεις;

 Taggeris σε ευχαριστώ για την απάντηση προσπαθώ να το μάθω και τώρα που φαίνονται δεν ανησυχώ.Ξεκιναω και εγώ για πρώτη φορά και ψάχνω ερωτωαπαντήσεις 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

Και εγω ετσι σχετικά απ τις καινούργιες χεχε!! Θα το μάθεις δεν ειναι κατι😘. Εγω περιμένω να αδιαθετήσω για να ξεκινήσω διέγερση!!!! 😍

Σου εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία και εγώ περιμένω να περάσει ο Ιούνιος γιατί ξεκινάμε Ιούλιο 😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η dimitra.com 😍 είπε:

Σου εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία και εγώ περιμένω να περάσει ο Ιούνιος γιατί ξεκινάμε Ιούλιο 😉😉

Τέλεια!!! Θα περάσει ο καιρός θα δεις!!!! Τι να πω εγω περίμενα την περίοδο πως και πως και μου κανει κολπάκια εχω καθυστέρηση!!! Αχαχαχαχ
Η πρώτη σου προσπάθεια θα ειναι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annie! είπε:

Επιτροπή 🎫

@kaounmar --> 12/6

Ωοληψία  🤗

@Hope19 --> 30/5

@PAPA EVA --> Ιούνιος

@lactaki --> Ιούνιος

@Katerinaki83 --> Ιούνιος

@ioannastr --> Ιούνιος

@Lily94 --> ? Ιούνιος

@Taggeris --> Ιούνιος

@JoyCat --> Ιούλιος

@Miti85 --> ?

@Ριρίκα --> ?

@Steli --> ?

Εμβρυομεταφορα 😍

@elena0212 --> 01/06

@Tokyo --> Ιούνιος

@Antelope --> Ιούνιος 

@Kukki -->Ιούνιος

@nik_02 -->Ιούνιος

@Nefeliap --> Ιούλιος 

@Σταυρι --> Σεπτέμβριος

@Anna32 --> ?

@Niki94 --> Σεπτέμβριος 

Χοριακή 🤞

@Giannouli2013 --> 5/06

Εγκυμοσύνη 🤰

@ntinaki88

@Katerina32

@sokola4

@Takira 

@koukou84 

@Papadakis

@Sweetie79

@melodyy

@annie!

Μου είπε χοριακη σε δύο βδομάδες( είναι από αυτούς που αφήνουν μέρες ώστε να κάνεις δυο κ να πας κατευθείαν υπέρηχο αν πάνε όλα καλά) φυσικά αποκλείεται να περιμένω κ βρήκαμε έναν μέσο όρο την επόμενη Παρασκευή 6/6

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@santaloxilo εύχομαι ειλικρινά να πετύχει αυτή τη φορά... Κ εγώ θα κοιτούσα κ θα προβληματίζουν για την κατηγορία των βλαστοκυστεων..  όπως όμως σου έχω γράψει έκανα 3ετ, οι 2 πρώτες ήταν με άριστες βλαστοκυστες κ η χοριακη ήταν 0. Στην 3η ετ με βλαστοκυστη 2bb έγινε εμφύτευση... Μπορεί να μην προχώρησε, αλλά τουλάχιστον πήγε καλύτερα από τις άλλες που ήταν άριστες... Σου εύχομαι ολόψυχα να διαψευστεις ευχάριστα!

@annie  @melody συγχαρητήρια κοριτσια! Εύχομαι τελειομηνες εγκυμοσύνες!

@Papadakis που είσαι κοριτσάκι κ περιμένουμε νέα σου από τον υπέρηχο με αγωνία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γύρισα από υπέρηχο. Όλα βαίνουν πάρα πολύ καλά.. απλά τελικά θα έχω Δευτέρα οωληψια. @annie! μου άλλαξε με κορίτσι μου.  Ο γιατρός είναι πάρα πολύ ενθουσιασμένος με το πόσο καλή ανταπόκριση είχα στο μακρύ πρωτόκολλο...

Επίσης να σας πω ότι κι εγώ θα πάω με βλαστοκυστες από ότι συζητήσαμε.. αν όλα πάνε καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @marinamanoulitsaκοριτσακι μου λυπαμαι πολύ και για εσενα😢 πάλι βιοχημικη βρε κορίτσι μου πφφφφ! Δεν ξερω τι να πω πραγματικά! Μη το βάζεις κατω κορίτσι μου γτ είναι πολύ σημαντικό που κανεις συλληψη φυσιολογικά και δεν χρειάζεσαι άλλες μεθόδους! Θα έρθει το μπεμπακι σου είμαι σιγουρη🙏
    • Κορίτσι μου λυπαμαι πολύ😢 ήταν βιοχημικη κορίτσι μου ότι και να έπαιρνες δεν θα βοηθούσε! Πέρασα και εγώ μια βιοχημικη τον Δεκέμβρη που μας πέρασε ακριβώς όπως εσυ η πρώτη χοριακη νου ήταν 9,9 και η δεύτερη αρνητικη  και έπειτα πολύ αίμα και πόνοι δυνατοί ! Ξεκινά καινούργιος κύκλος όποτε σφίξει δοντια σήκωσε ανάστημα και ξεκινά τις προσπάθειες και το μωρακι είναι στο δρομοοοοο❤️🙏
    • Με τίποτα κορίτσι μου δεν θα ήθελα να παρω την απόφαση ! Ούτε να το σκέφτομαι άλλωστε παρακάλεσα τον άγιο Εφραίμ που πήγα και του είπα πως αν είναι άρρωστο το μωρακι μου να το πάρει κοντα του🙏 ο γιατρός μου είπε πως θα είχε πολλα προβλήματα μιας και η αυχενική του ήταν πολύ αυξημένη  αλλά είχε υγρό και στην κοιλιτσα του και αν δεν παλινδρομουσε και ερχόταν στη ζωή θα είχε σοβαρά θέματα! Ευχαριστώ κοριτσάκι μου μακάρι η Τρίτη να είναι και η τυχερη🙏🤞🌈 Μακάρι κορίτσι μου μακαριιιιιιιιιιιι🙏❤️🌈 Ναι είναι σπάνιο σύνδρομο και έχει διάφορες μορφές ! Μπορεί πχ να είναι μόνο στείρο , να έχει αναπτυξιακά , νοητικά (σπάνιο), αλλά και παθολογικά όπως διαβήτη, αυτοάνοσα, αντίσταση στην ινσουλίνη , πρόβληματα στα αυτιά όπως ακοή ωτίτιδες κτλ αλλά και  ψυχοκοινωνικά θέματα. Τυχαίο γεγονός μας είπε και εμας μιας και οι καρυοτυποι μας βγήκαν φφσηολογικοι! Όπως τα λες κορίτσι μου συν αυτά που ανέφερα πιο πάνω! Τα πήρε ψηλά μαζί του για να μην ταλαιπωρηθούν το πιστεύω πολύ αυτό🙏 Σε ευχαριστώ πολύ για τα ομορφα λογια σου κορίτσι μου❤️ θα ανταμειφτούμε όλες μας και θα κρατήσουμε ένα γερό μωρακι στην αγκαλια μας❤️🌈 μπάντα αξία να είσαι είσαι κορίτσι μου🙏 με το καλό η βαφτηση και με το καλό το μπεμπακι σου το γλυκο ουράνιο τόξο σου🙏❤️🌈 Καλύτερα που σταμάτησε η καρδουλα από το κοριτσάκι μου δεν θα άντεχα να έρθει στη ζωή και να ταλαιπωριόνταν με τίποτα🙏 με το καλοοοοστη φίλη σου κοριτσάκι μου🌈 όλα να πανε υπεροχα❤️ Αχ κορίτσακι μου θα έρθει το ουράνιο τόξο μας θα το δεις🌈🌈 εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε☺️❤️
    • Ααα εντάξει τότε καλύτερα να έχεις κάποιον κοντά σου εκείνο το διάστημα είναι η αλήθεια  Ναι να πάρεις τηλ μακάρι να βρεις ραντεβού άμεσα.. εγω Τετάρτη θα πάω να με δει και πρέπει να παρω τον άλλο τηλ (τον ιδιώτη ) να του πω ότι λογικά θα σταματήσω να πηγαίνω σε αυτόν 
    • @Ioann89 μην το σκεφτεσαι. Ειναι πολυ αρχικο σταδιο. Κατι ηταν λάθος και δεν προχώρησε. Οση προγεστερονη και να επαιρνες δε θα αλλαζε κατι πιστευω. Μην κανεις τέτοιες σκεψεις. Θα μπορούσες καν να μην καταλαβεις οτι εχεις καθυστέρηση. Λογικα απο αυτο τον κυκλο κιολας θα μπορεις να ξανα προσπαθησεις. Κριμα ρε κοριτσι μου. Δεν εχω κατι αλλο να σου πω.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...