Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 24 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Κορίτσια καλησπέρα...

Σας διαβάζω που κ που λόγω. Έλλειψης χρόνου κυρίως...τώρα είμαι σε άδεια γιατί τη παρασκευή έκανα τη πρώτη έμβρυομεταφορα μου δυο αρίστων βλασροκυστεων. 

Σήμερα έχω τρελό πόνο στη μέση όπως όταν είναι να αδιαθετησω....

Λογικά είναι φυσιολογικό απλά δε ξέρω τι να κάνω για να το ανακουφίσω λιγάκι...

Κάποια κοπέλα καμία ιδέα(όχι φάρμακα κλπ αρκετά παίρνουμε 😂)? Συνήθως βάζω καμία θερμοφορα αλλά δε ξέρω αν κάνει...

Καλά αποτελέσματα στην προσπάθειά σας κορίτσι! Είσαι πολλές ώρες ξαπλωμένη;  Μήπως να έβαζες κανένα μαξιλάρι στη μέση σου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Ναι είναι πολύ όμοια η αλήθεια! Πότε ξεκίνησαν τα συμπτώματα? 

Οι πόνοι περιόδου από το απόγευμα της ημέρας της ετ και την επόμενη ήταν έντονοι μετά κατα διαστήματα!Και το πρήξιμο μετά από 1-2 μέρες!Αλλα πιστεύω πιο πολυ από τα φάρμακα ότι ήταν αυτά!!Εσύ νιώθεις κάτι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Είμαι σίγουρη! Θα τρελαθείτε! 🤪😜

Θα δούμε την άλλη βδομάδα!!!Υγιής να είναι και να πάνε όλα καλά και ας είναι 1 ή 2 !!Ότι είναι γραφτό!Μην νομίζεις ακόμα δεν το εχω συνειδητοποίησει!!😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Despina87 είπε:

Οι πόνοι περιόδου από το απόγευμα της ημέρας της ετ και την επόμενη ήταν έντονοι μετά κατα διαστήματα!Και το πρήξιμο μετά από 1-2 μέρες!Αλλα πιστεύω πιο πολυ από τα φάρμακα ότι ήταν αυτά!!Εσύ νιώθεις κάτι?

Λίγο πρήξιμο και μούδιασμα κατω, κραμπες περιοδου  δεν εχω γιατι παίρνω εδω και μέρες μαγνήσιο. Δεν εχω καθολου πρήξιμο κ πονο στο στηθος και αυτο με απογοητευει.. το στηθος εσενα ποτε πρηστηκε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Despina87

Να σε ρωτήσω βρε κορίτσι κάτι;

Επειδή κι εσύ έκανες εμβρυομεταφορά μετά απο 1.5 μήνα όπως κάνω κι εγώ. Η τελευταία περίοδος που σου ήρθε μήπως σου καθυστέρησε αρκετά; Δεν μιλάω για την περίοδο που έρχεται 5-6 μέρες μετά την ωοληψία αλλά γισ εκείνη που ξεκίνησες τα φάρμακα για την εμβρυομεταφορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια....5η μερα μετα την απογοητευση και μπορώ να πω ότι συνέρχομαι σιγά σιγά....σήμερα είχαμε ραντεβού με το γιατρό και μου έλυσε όλες τις απορίες.... αρχικά μου είπε ότι το γεγονός ότι η μία τέλεια βλαστοκυστη μου δεν γραπωθηκε στο τέλειο ενδομήτριο μου λόγω του πατρικού dna. Οι βλαστοκυστες των 3ων ημερών δεν προχώρησαν περαιτέρω γιατί δεν διαιρέθηκε το πατρικό dna. Εν ολίγοις καταλήξαμε σε νέα προσπάθεια σε 3 μήνες μετα από διατροφή και χορήγηση σκευασμάτων και στους δύο. Καλύφθηκα πλήρως από το γιατρό και τον εμπιστεύομαι όμως φοβάμαι ότι θα πάει απατη και η επόμενη μιας και το πατρικό dna μίλησε ήδη. Σε 3 έμβρυα δεν άφηνε να πολλαπλασιαστούν, ακόμα και στη βλαστοκυστη. Το θέμα είναι ότι ο σύζυγος αρνείται να δεχτεί τη χρήση ξένου σπέρματος και νιώθω ότι θα ξανακάνω όλο αυτό χωρίς λόγο....είχε καμία εμπειρία με αζωοσπερμια ή ολιγοσπερμια και πέτυχε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Bonjour! Τι κάνετε κορίτσια; Εγώ εδώ ... κλωσσάω! Έκανα χθες ετ κ βάλαμε 4 πανέμορφες όπως μας τις χαρακτήρισαν βλαστοκύστες... Συγκινήθηκα όταν μας ενημέρωνε η εμβρυολόγος κ πραγματικά είναι πολύ ενθαρρυντικό να σου μιλάνε με τόση αισιοδοξία αλλά όλες έχουμε διαβάσει εδώ μέσα κορίτσια με άριστες βλαστοκύστες να μην τα έχουν καταφέρει. Όμως ελπίζουμε για το καλύτερο! Εμείς κάναμε ό,τι μπορούσαμε, ο γιατρός μου το ίδιο οπότε πλέον αν θέλει κ ο Θεός ας μας βοηθήσει! Ο Θεός λένε αργεί αλλά δεν λησμονεί... 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

@Άντρεα κορίτσι μου πώς πήγε χθες η δική σου διαδικασία; Μαζί θα την κάναμε, σωστά; 

Κορίτσι μου καλή επιτυχία μέσα από την καρδιά μου!! Σου στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η pangipot είπε:

Κορίτσια καλησπέρα...

Σας διαβάζω που κ που λόγω. Έλλειψης χρόνου κυρίως...τώρα είμαι σε άδεια γιατί τη παρασκευή έκανα τη πρώτη έμβρυομεταφορα μου δυο αρίστων βλασροκυστεων. 

Σήμερα έχω τρελό πόνο στη μέση όπως όταν είναι να αδιαθετησω....

Λογικά είναι φυσιολογικό απλά δε ξέρω τι να κάνω για να το ανακουφίσω λιγάκι...

Κάποια κοπέλα καμία ιδέα(όχι φάρμακα κλπ αρκετά παίρνουμε 😂)? Συνήθως βάζω καμία θερμοφορα αλλά δε ξέρω αν κάνει...

Καλησπέρα και καλή επιτυχία σου εύχομαι!

Μη βάλεις θερμοφόρα. Βάζω κι εγώ όταν έχω πόνους περιόδου και με βοηθάει πολύ. Αλλά όχι μετά την ετ, γιατί πρέπει να αποφεύγονται οι πολύ υψηλές θερμοκρασίες στην περιοχή της κοιλιάς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Λίγο πρήξιμο και μούδιασμα κατω, κραμπες περιοδου  δεν εχω γιατι παίρνω εδω και μέρες μαγνήσιο. Δεν εχω καθολου πρήξιμο κ πονο στο στηθος και αυτο με απογοητευει.. το στηθος εσενα ποτε πρηστηκε?

Ναι κατάλαβα!!Κοιτα εμένα Μετά από 2 3 μέρες περίπου αλλά δεν ξέρω επειδή περνούμε και τόσα φάρμακα μωρε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η I want a baby είπε:

@Despina87

Να σε ρωτήσω βρε κορίτσι κάτι;

Επειδή κι εσύ έκανες εμβρυομεταφορά μετά απο 1.5 μήνα όπως κάνω κι εγώ. Η τελευταία περίοδος που σου ήρθε μήπως σου καθυστέρησε αρκετά; Δεν μιλάω για την περίοδο που έρχεται 5-6 μέρες μετά την ωοληψία αλλά γισ εκείνη που ξεκίνησες τα φάρμακα για την εμβρυομεταφορά.

Καλημέρα κοπέλα μου!Όχι δεν μου καθυστέρησε καθόλου μου ήρθε κανονικά στις μέρες που ήταν να έρθει!ΣΟΥ έχει καθυστέρησει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Κορίτσι μου καλή επιτυχία μέσα από την καρδιά μου!! Σου στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια!!!

Ευχαριστώ πολύ πολύ Χρύσα μου! 😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Despina87 είπε:

Ναι κατάλαβα!!Κοιτα εμένα Μετά από 2 3 μέρες περίπου αλλά δεν ξέρω επειδή περνούμε και τόσα φάρμακα μωρε

Μετα απο τόσα φάρμακα και ακόμη τίποτα😅 Ότι είναι να γίνει θα γίνει κορίτσι μου! Σ ευχαριστώ για τις απαντήσεις σου!

Σου εύχομαι ολόψυχα να απολαύσεις αυτο το υπέροχο ταξίδι που ξεκίνησε 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Μετα απο τόσα φάρμακα και ακόμη τίποτα😅 Ότι είναι να γίνει θα γίνει κορίτσι μου! Σ ευχαριστώ για τις απαντήσεις σου!

Σου εύχομαι ολόψυχα να απολαύσεις αυτο το υπέροχο ταξίδι που ξεκίνησε 🥰

Σε ευχαριστώ πολυυυ κοπέλα μου!Και εσένα σου εύχομαι οτι το καλύτερο και με θετικα αποτελέσματα σύντομα!!πραγματικά ότι ειναι να γίνει θα γίνει!!Μην ψάχνεις για συμπτώματα ακριβώς το ίδιο έκανα και εγώ και πιο πολυ πελαγωνα να σου πω την αλήθεια παρα έβγαζα κάποιο νόημα!Μέχρι και την ημέρα που πήρα την θετική χοριακη δεν το πίστευα ουτε ένιωθα κάτι!!Και αυτά που ένιωθα εγω πιστεύω ήταν από τα φάρμακα!!Εσυ ποτε πας για χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Despina87 είπε:

Σε ευχαριστώ πολυυυ κοπέλα μου!Και εσένα σου εύχομαι οτι το καλύτερο και με θετικα αποτελέσματα σύντομα!!πραγματικά ότι ειναι να γίνει θα γίνει!!Μην ψάχνεις για συμπτώματα ακριβώς το ίδιο έκανα και εγώ και πιο πολυ πελαγωνα να σου πω την αλήθεια παρα έβγαζα κάποιο νόημα!Μέχρι και την ημέρα που πήρα την θετική χοριακη δεν το πίστευα ουτε ένιωθα κάτι!!Και αυτά που ένιωθα εγω πιστεύω ήταν από τα φάρμακα!!Εσυ ποτε πας για χοριακη?

Την επόμενη Τρίτη, έχω μέρες ακόμη! Έκανα την ετ Κυριακή πρωί, 1 βλαστοκύστη❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Nia2021 είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια....5η μερα μετα την απογοητευση και μπορώ να πω ότι συνέρχομαι σιγά σιγά....σήμερα είχαμε ραντεβού με το γιατρό και μου έλυσε όλες τις απορίες.... αρχικά μου είπε ότι το γεγονός ότι η μία τέλεια βλαστοκυστη μου δεν γραπωθηκε στο τέλειο ενδομήτριο μου λόγω του πατρικού dna. Οι βλαστοκυστες των 3ων ημερών δεν προχώρησαν περαιτέρω γιατί δεν διαιρέθηκε το πατρικό dna. Εν ολίγοις καταλήξαμε σε νέα προσπάθεια σε 3 μήνες μετα από διατροφή και χορήγηση σκευασμάτων και στους δύο. Καλύφθηκα πλήρως από το γιατρό και τον εμπιστεύομαι όμως φοβάμαι ότι θα πάει απατη και η επόμενη μιας και το πατρικό dna μίλησε ήδη. Σε 3 έμβρυα δεν άφηνε να πολλαπλασιαστούν, ακόμα και στη βλαστοκυστη. Το θέμα είναι ότι ο σύζυγος αρνείται να δεχτεί τη χρήση ξένου σπέρματος και νιώθω ότι θα ξανακάνω όλο αυτό χωρίς λόγο....είχε καμία εμπειρία με αζωοσπερμια ή ολιγοσπερμια και πέτυχε;;

Καλησπέρα @Nia2021, μην απογοητευεσαι με την πρώτη φορά, όλα θα πάνε καλύτερα στην επόμενη! Ξέρω πως νιώθεις, το έχουμε περάσει αρκετές κοπελες εδώ. 

Σου γράφω προσπαθώντας να σε βοηθήσω με βάση την εμπειρία μου. Γνωρίζατε εξ αρχής ότι υπήρχε θέμα με το σπέρμα; Έχετε κάνει εξεταση κατακερματισμου; Αν τελικά καταλήγετε ότι αυτό είναι το πρόβλημα, πήγατε σε εξειδικευμένο ουρολόγο; Γιατί να σκέφτεσαι από τώρα τη δωρεα; 

Συγγνώμη για τα απανωτά ερωτήματα αλλά νιώθω την απογοτευση σου και προσπαθώ να βοηθήσω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης @Nia2021 να σου πω ότι εδώ μέσα πάρα πολλές κοπελες τα κατάφεραν με ολιγοσπερμια, ακόμη και αζωοσπερμια μέσω βιοψιας. Δεν ξέρω τις τιμές σας αλλά δεν είναι όλα μαύρα. Έχε ελπίδα! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/1/2021 at 3:56 ΜΜ, ο/η troia είπε:

Καλή Χρονιά με υγεία και ό,τι επιθυμείτε!

Καλά, μη βασίζεστε σε ό,τι σας λένε τα κέντρα...Πηγαίνετε σε έναν εξειδικευμένο ουρολόγο (όχι σε οποιονδήποτε) να σας πει αν όντως έχει χρόνια προστατίτιδα...Η σωστή εξέταση για να γίνει διάγνωση είναι η καλλιέργεια ούρων με λήψη προστατικού υγρού. Το λέω επειδή σε εμάς εκείνη η εξέταση ήταν που έδειξε ότι δεν υπήρχε μικρόβιο. Το λέω ρητά, αν δεν έχετε απευθυνθεί σε εξειδικευμένο ουρολόγο, το αποτέλεσμα είναι αμφίβολο, δεν είναι καν δουλειά του εξωσωματιστή αυτή να μιλάει για προστατίτιδες (εκτός κι αν έχετε όντως πάει σε εξειδικευμένο ουρολόγο και σας έχει βγάλει εκείνος τη διάγνωση). Και υπάρχει η περίπτωση να παίρνει τζάμπα αντιβίωση ο άντρας σου που ειδικά τώρα με τον κορονοιό δεν είναι και ό,τι καλύτερο για το ανοσοποιητικό...

γνωριζεις αθηνα καποιον καλο ουρολογο???? ειμαι απο επαρχια κ ψαχνω.....αποψε μας ειπαν για κιρσοκηλη κ χειρουργειο....η καποια αλλη κοπελα??? σας ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Despina87 είπε:

Πολυ καλα είμαι!Υπνηλία εχω από χθες βασικά και μου έχει ανοίξει η όρεξη πολύ (αλλα αυτό μπορεί να είναι και ιδέα μου) χαχα 

Ναι πήγα σήμερα για 2η χοριακη σήμερα από 1079 που είχα την Παρασκευή σήμερα είχα 7400 

Την άλλη Πέμπτη θα παω να κάνω τον 1ο μου υπέρηχο!!!

Μπράβο κοπέλα μου πολυυυυ καλά,τα μπεμπεκακια σου έρχονται!!απολαυσε κ την υπνηλία κ ότι άλλο σου συμβαίνει, να έχεις μια πολύ όμορφη εγκυμοσύνη 🧿🧿💝💝

περιμενουμε κ τα νέα από τον υπέρηχο φυσικά 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες! Σας διαβάζω αρκετά συχνά τελευταία πιο πολύ για να παίρνω θάρρος ότι όλα θα πάνε καλά τελικά. Πρώτη φορά γράφω όμως. Εγώ έκανα ετ την προηγούμενη Τρίτη και περιμένω αποτελέσματα το Σάββατο. 3 έμβρυα- 3ης ημέρας. Έχω κάνει άλλες 2 εξωσωματικές αυτή είναι η τρίτη. Στην πρώτη με 5 ημερών βλαστοκύστες έμεινα έγκυος αλλά στις 10 εβδομάδες παλινδρόμησε το εμβρυάκι - είχε χρωμοσωμιακή ανωμαλία.. Η 2η ήταν αποτυχημένη και μάλιστα με 3 άριστες βλαστοκύστες 4ΑΑ -5 ημερών.Απλά τη 2η φορά πήγα με κατεψυγμένα 1μηνα. Στον επόμενο κύκλο δηλ, που δεν το συνιστώ. Εμένα δεν μου ταίριαξε,  πήρα και πολλά φάρμακα. Επίσης την πρώτη φορά μου έβαλε 4 βλαστοκύστες ο γιατρός.  Ας ελπίσουμε ότι αυτή τη φορά όλα θα πάνε καλά και θα βάλει το χέρι του ο θεός. Γενικά έχω διαβάσει πάρα πολύ και πιστεύω ότι είναι θέμα πίστης και τύχης. Να σου τύχει το καλό έμβρυο/ έμβρυα και να εμφυτευθούν τελικά στην μήτρα. 
Τωρα έχω κάνει mini εξωσωματική με λίγα χάπια και ελάχιστες ενέσεις και αισθάνομαι πολύ καλύτερα. Να κάνει και η φύση λίγο την δουλειά της. Απλά έχω αρκετό άγχος για το αποτέλεσμα κάποιες φορές που δεν ξέρω αν βοηθάει. Ευχαριστώ που με ακούσατε και ελπίζω όλες οι προσπάθειες να είναι επιτυχημένες με θετικό αλλά αποτέλεσμα και μωρά στην αγκαλιά μας! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η antzy9 είπε:

γνωριζεις αθηνα καποιον καλο ουρολογο???? ειμαι απο επαρχια κ ψαχνω.....αποψε μας ειπαν για κιρσοκηλη κ χειρουργειο....η καποια αλλη κοπελα??? σας ευχαριστω

Χαράλαμπος Ασβέστης στην Αθήνα (Κολωνάκι, Γλυφάδα) και Σοφικίτης στο Πανεπιστημιακό Ιωαννίνων (αν βρίσκεστε κάπου κοντά στα Γιάννενα). 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η I want a baby είπε:

@Despina87

Να σε ρωτήσω βρε κορίτσι κάτι;

Επειδή κι εσύ έκανες εμβρυομεταφορά μετά απο 1.5 μήνα όπως κάνω κι εγώ. Η τελευταία περίοδος που σου ήρθε μήπως σου καθυστέρησε αρκετά; Δεν μιλάω για την περίοδο που έρχεται 5-6 μέρες μετά την ωοληψία αλλά γισ εκείνη που ξεκίνησες τα φάρμακα για την εμβρυομεταφορά.

Κ εμένα που έκανα 1,5 μήνα μετά μου καθυστέρησε 6 ημέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Την επόμενη Τρίτη, έχω μέρες ακόμη! Έκανα την ετ Κυριακή πρωί, 1 βλαστοκύστη❤

Καλη επιτυχία σου εύχομαι επομένως!!Με ένα θετικότατο αποτελέσματα!Σου στέλνω όσο περισσότερη θετική ενέργεια!!!❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Maria84 είπε:

Μπράβο κοπέλα μου πολυυυυ καλά,τα μπεμπεκακια σου έρχονται!!απολαυσε κ την υπνηλία κ ότι άλλο σου συμβαίνει, να έχεις μια πολύ όμορφη εγκυμοσύνη 🧿🧿💝💝

περιμενουμε κ τα νέα από τον υπέρηχο φυσικά 😊

Τα απολαμβάνω όσο μπορώ ολα τα καλά που έχει!!Σε ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα σου λόγια!!!!Να είσαι καλά κοπέλα μου και ότι καλύτερο εύχομαι και σε σενα!!!!

Εννοείται πως θα σας στείλω να σας πω!!!!

Είστε όλες υπέροχες!!😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Despina87 είπε:

Τα απολαμβάνω όσο μπορώ ολα τα καλά που έχει!!Σε ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα σου λόγια!!!!Να είσαι καλά κοπέλα μου και ότι καλύτερο εύχομαι και σε σενα!!!!

Εννοείται πως θα σας στείλω να σας πω!!!!

Είστε όλες υπέροχες!!😘😘😘

Αχ τι ωραίο αυτό το συναίσθημα, να νυσταζεις και φυσικά ο υπέρηχος!!! Ελπίζω να έχεις μία τέλεια κύηση, να πάνε όλα υπέροχα!!! Ελπίζω και εγώ να έχω τη χαρά, όπως και όλες μας φυσικά να το ξαναζήσω με αίσια εξέλιξη γιατί μέχρι την αυχενική έχω φτάσει. Δεν είχε παραπέρα για μένα δυστυχώς, ελπίζω όμως στα καλύτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Αχ τι ωραίο αυτό το συναίσθημα, να νυσταζεις και φυσικά ο υπέρηχος!!! Ελπίζω να έχεις μία τέλεια κύηση, να πάνε όλα υπέροχα!!! Ελπίζω και εγώ να έχω τη χαρά, όπως και όλες μας φυσικά να το ξαναζήσω με αίσια εξέλιξη γιατί μέχρι την αυχενική έχω φτάσει. Δεν είχε παραπέρα για μένα δυστυχώς, ελπίζω όμως στα καλύτερα!!!

Έτσι πρέπει κοπέλα μου!Πάντα πρέπει να σκεφτόμαστε θετικά και να ελπίζουμε στα καλύτερα!

Η κάθεμια μας το δικαιούται και πρέπει να το νιώσει!

Σου εύχομαι η επόμενη φορά να σου δώσει την χαρά που θες και να είναι όλα τέλεια και να πάνε καλά μέχρι τέλους !!!

Αν επιτρέπεται και θες βέβαια τι έγινε και δεν προχώρησε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...