Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

1

Καλημέρα φιλενάδα.. άσε κ βρήκα ένα καφέ είχε κ ένα τραπεζάκι απέξω.. Μ άφησαν κ έκατσα ελπίζω να μη με μαζέψουν. 😆😂😂 Είμαι μακριά δύσκολο να γυρίσω κ να ξανά έρθω οπότε εδώ στα σίγουρα 😂

Καλή αρχή και να να μην χρειαστεί να κάνα πας ποτέ !!!!!!εγω στην επιτροπή που πέρασα για τον γιο νου το 2015 γνώρισα δυο κοπέλες που ιμαστε φίλες πια ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Καλή αρχή και να να μην χρειαστεί να κάνα πας ποτέ !!!!!!εγω στην επιτροπή που πέρασα για τον γιο νου το 2015 γνώρισα δυο κοπέλες που ιμαστε φίλες πια ❤️❤️❤️❤️❤️

Σ ευχαριστω πάρα πολυυυυ μακάρι να πάνε όλα καλά όπως είπες!!!❣️❣️❣️ Περιμένω να τελειώσει κ αυτό να προχωρήσω .  Αύριο επιστρέφω με το καλό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε; Έγω έχω πήξει στη δουλειά. Μου σπάνε και τα νεύρα στο γραφείο που δουλεύω και ξεχνιέμαι από τα υπόλοιπα χαχα.

Τι κάνετε εσείς; @lactaki @ioannastr όλα καλά? Κι εμάς ετσι είχαν κάνει και γύρναγα γυρω γύρω το Αιγάλεω στα μαγαζιά να περάσει η ώρα! Εύχομαι να ήταν η πρώτη και η τελευταία φορά που χρειάστηκε ν απάτε εκεί. Γιατί θα πετύχετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε; Έγω έχω πήξει στη δουλειά. Μου σπάνε και τα νεύρα στο γραφείο που δουλεύω και ξεχνιέμαι από τα υπόλοιπα χαχα.

Τι κάνετε εσείς; @lactaki @ioannastr όλα καλά? Κι εμάς ετσι είχαν κάνει και γύρναγα γυρω γύρω το Αιγάλεω στα μαγαζιά να περάσει η ώρα! Εύχομαι να ήταν η πρώτη και η τελευταία φορά που χρειάστηκε ν απάτε εκεί. Γιατί θα πετύχετε!

Σ ευχαριστω βρε κοριτσάκι για τα καλά σου λόγια.. λοιπόν τα νέα μου... Πέρασα επιτροπη πήρα την απόφαση όλα καλά.. κ σήμερα είχα κ θετικό τεστακι ωορηξιας οπότε θα ξεκινήσω άμεσα την προγεστερόνη όπως έχουμε πει με τον γιατρό ώστε να φθάσουμε ως τη διέγερση.. @annie @annie! Moυ βάλε με Ιούνιο διέγερση κ μένα... Σε ταγκαρα κ δύο φορές η μία λάθος αλλά δε μπορώ να το βγάλω.. χαχααα @ioannastr περιμένω τα νέα σου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η annie! είπε:

@ioannastr @lactaki εντάξει με την επιτροπή κορίτσια;; Πήρατε την απόφαση;

Μόλις την πήρα!!! Όλα οκ!!! Ξεκιναμε!!!! Τι χαρά.....🙏🙏🙏🙏😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε; Έγω έχω πήξει στη δουλειά. Μου σπάνε και τα νεύρα στο γραφείο που δουλεύω και ξεχνιέμαι από τα υπόλοιπα χαχα.

Τι κάνετε εσείς; @lactaki @ioannastr όλα καλά? Κι εμάς ετσι είχαν κάνει και γύρναγα γυρω γύρω το Αιγάλεω στα μαγαζιά να περάσει η ώρα! Εύχομαι να ήταν η πρώτη και η τελευταία φορά που χρειάστηκε ν απάτε εκεί. Γιατί θα πετύχετε!

Ναι όλα καλά, ευτυχως!!! Τι χαρά που μπαίνουμε σε σειρά τώρα κ ξεκινάμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Μόλις την πήρα!!! Όλα οκ!!! Ξεκιναμε!!!! Τι χαρά.....🙏🙏🙏🙏😍😍

Μπράβο φίλη. Σε ποια μέρα είσαι εσύ?? 12η εγώ κ είδα θετικό σήμερα... Δε βρεθήκαμε στην επιτροπή ελπίζω να βρεθούμε στο γιατρό χαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Σ ευχαριστω βρε κοριτσάκι για τα καλά σου λόγια.. λοιπόν τα νέα μου... Πέρασα επιτροπη πήρα την απόφαση όλα καλά.. κ σήμερα είχα κ θετικό τεστακι ωορηξιας οπότε θα ξεκινήσω άμεσα την προγεστερόνη όπως έχουμε πει με τον γιατρό ώστε να φθάσουμε ως τη διέγερση.. @annie @annie! Moυ βάλε με Ιούνιο διέγερση κ μένα... Σε ταγκαρα κ δύο φορές η μία λάθος αλλά δε μπορώ να το βγάλω.. χαχααα @ioannastr περιμένω τα νέα σου... 

Όλα καλά!!!! @annie! μου κ εμένα βάλε με ωοληψια τον Ιουνιο!!

ποσο κοντά είμαστε @lactaki!! Κ εγώ μέχρι Τρίτη θα έχω κάνει ωορηξια κ θα ξεκινήσω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ioannastr είπε:

Όλα καλά!!!! @annie! μου κ εμένα βάλε με ωοληψια τον Ιουνιο!!

ποσο κοντά είμαστε @lactaki!! Κ εγώ μέχρι Τρίτη θα έχω κάνει ωορηξια κ θα ξεκινήσω!!!!

Τελειααα ραντεβού στο γιατρό λοιπόν χαχαχα!!! Όλα καλά να μας πάνε κορίτσια αισιοδοξία!!! Κ καλή μας αρχή σε όλες!! Βήμα βήμα κ όλα θα γίνουν... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Σ ευχαριστω βρε κοριτσάκι για τα καλά σου λόγια.. λοιπόν τα νέα μου... Πέρασα επιτροπη πήρα την απόφαση όλα καλά.. κ σήμερα είχα κ θετικό τεστακι ωορηξιας οπότε θα ξεκινήσω άμεσα την προγεστερόνη όπως έχουμε πει με τον γιατρό ώστε να φθάσουμε ως τη διέγερση.. @annie @annie! Moυ βάλε με Ιούνιο διέγερση κ μένα... Σε ταγκαρα κ δύο φορές η μία λάθος αλλά δε μπορώ να το βγάλω.. χαχααα @ioannastr περιμένω τα νέα σου... 

Τελεια.. Οποτε σε περιπου 2 εβδομαδες ξεκινας και διεγερση? 

Εγω τωρα περιμενω περιοδο γιατι εκανα καταστολη με daronda και θα κανω ορμονες. 2η μερα κυκλου. Αν η ε2 εχει πεσει κατω απο 50 ξεκιναω διεγερση. Αντε επιτελους ξεκιναμε ολα τα κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Τελεια.. Οποτε σε περιπου 2 εβδομαδες ξεκινας και διεγερση? 

Εγω τωρα περιμενω περιοδο γιατι εκανα καταστολη με daronda και θα κανω ορμονες. 2η μερα κυκλου. Αν η ε2 εχει πεσει κατω απο 50 ξεκιναω διεγερση. Αντε επιτελους ξεκιναμε ολα τα κοριτσια!!

Ναι ναι ακριβώς μόλις αδιαθετησω ξεκινάω διέγερση... με το σε όλες μας... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ioannastr είπε:

Όλα καλά!!!! @annie! μου κ εμένα βάλε με ωοληψια τον Ιουνιο!!

ποσο κοντά είμαστε @lactaki!! Κ εγώ μέχρι Τρίτη θα έχω κάνει ωορηξια κ θα ξεκινήσω!!!!

  Κοριτσάκια @ioannastr  και  @lactaki   μαζί θα κάνουμε ετ μου φαίνεται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Μπράβο φίλη. Σε ποια μέρα είσαι εσύ?? 12η εγώ κ είδα θετικό σήμερα... Δε βρεθήκαμε στην επιτροπή ελπίζω να βρεθούμε στο γιατρό χαχαα

Εγώ είμαι στη 10η!!! Ναι εγώ πάω τώρα να γράψω τα φάρμακα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

  Κοριτσάκια @ioannastr  και  @lactaki   μαζί θα κάνουμε ετ μου φαίνεται. 

Πας για Σεπτέμβριο ετ δλδ;;;;

Αχχχχ τι ωραία!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ioannastr είπε:

Πας για Σεπτέμβριο ετ δλδ;;;;

Αχχχχ τι ωραία!!!!!

Εμείς ελπίζουμε κ για Αύγουστο φίλη εεε.. χαχαχ.. μη ξεχνιόμαστε μπορεί οι μέρες μας να τύχουν κ να είναι ανοιχτό το κέντρο χαχααα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Εγώ είμαι στη 10η!!! Ναι εγώ πάω τώρα να γράψω τα φάρμακα...

Εγώ επειδή έχω ταξίδι κ ήθελε παγοκυστες κτλ δε θα τα παρω.. Μ κάνε τη διευκολυνση η γυναικολόγος μου στο νησί κ Μ έκανε παραγγελία να έρθουν στο φαρμακείο του Εοππυ εκεί...τα υπόλοιπα τα μάζεψα που Μ πε τα έχω βάλει ψυγείο. Βιταμίνες ξεκίνησες?? Εγώ χθες.. καλά γενικά έπαιρνα αλλά πιο συγκεκριμένα χθες αυτά που Μ είπε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια Καλησπερα να κανω μια ερώτηση;; 21 εχω ραντεβού για υπέροχο κ ξεκινάμε διέγερση.. αυριο θα παω παραλία η αλήθεια ειναι οτι φοβάμαι στην ιδέα να βουτηξω δε ξέρω!!! Ο άντρας μου με λέει λιγο υπερβολική!! Τι λέτε εσεις; Συγγνωμη για τη χαζή ερώτηση. Λέτε να υπάρξει πρόβλημα;

Επεξεργάστηκε από Lily94
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lily94 είπε:

Κορίτσια Καλησπερα να κανω μια ερώτηση;; 21 εχω ραντεβού για υπέροχο κ ξεκινάμε διέγερση.. αυριο θα παω παραλία η αλήθεια ειναι οτι φοβάμαι στην ιδέα να βουτηξω δε ξέρω!!! Ο άντρας μου με λέει λιγο υπερβολική!! Τι λέτε εσεις; Συγγνωμη για τη χαζή ερώτηση.

Κοριτσι μου καθολου χαζή. Ακριβώς το ίδιο θέμα συζήτησης είχα κι εγώ με τον άντρα μου! δεν ξέρω τι να κάνω.. Εγώ φοβάμαι μην πάρω κανένα κρύωμα τώρα ή κανένα μικρόβιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή 🎫

@Katerinaki83 --> 18/5

@kaounmar --> 12/6

Ωοληψια 🤗

@lactaki --> Ιούνιος

@ioannastr --> Ιούνιος

@Lily94 --> ? Ιούνιος

@Hope19 --> Ιούνιος

@Taggeris --> Ιούνιος

@JoyCat --> ?

@elena0212 --> ?

@Miti85 --> ?

@Ριρίκα --> ?

@ViKcy --> ?

@Steli --> ?

Εμβρυομεταφορα 😍

@melodyy -->18/05

@annie! --> 19/5

@Tokyo --> ?

@Antelope --> Ιούνιος 

@Kukki-->Ιούνιος

@Nefeliap --> Ιούλιος 

@Σταυρι --> Σεπτέμβριος

@Anna32 --> ?

@Niki94 --> Νοέμβριος 

Χοριακή 🤞

 

Εγκυμοσύνη 🤰

@ntinaki88

@Katerina32

@sokola4

@Takira 

@koukou84 

@Papadakis

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσι μου καθολου χαζή. Ακριβώς το ίδιο θέμα συζήτησης είχα κι εγώ με τον άντρα μου! δεν ξέρω τι να κάνω.. Εγώ φοβάμαι μην πάρω κανένα κρύωμα τώρα ή κανένα μικρόβιο...

Ναι ναι αυτο ακριβώς σκέφτομαι κ εγω!! Πφφφ σίγουρα θελω να παω να χαλαρώσω λιγο ομως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

Ναι ναι αυτο ακριβώς σκέφτομαι κ εγω!! Πφφφ σίγουρα θελω να παω να χαλαρώσω λιγο ομως...

Ναι να πας εννοείτε.. ΚΙ εγώ θα πάω να ξεσκάσω.. Δεν γίνεται να είμαστε και τόσο με το φόβο. Νομίζω χειρότερα είναι το ψυχολογικό.. Εγώ θα πάω παραλία και απλά μάλλον δεν θα μπω στη θαλλασα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εγώ επειδή έχω ταξίδι κ ήθελε παγοκυστες κτλ δε θα τα παρω.. Μ κάνε τη διευκολυνση η γυναικολόγος μου στο νησί κ Μ έκανε παραγγελία να έρθουν στο φαρμακείο του Εοππυ εκεί...τα υπόλοιπα τα μάζεψα που Μ πε τα έχω βάλει ψυγείο. Βιταμίνες ξεκίνησες?? Εγώ χθες.. καλά γενικά έπαιρνα αλλά πιο συγκεκριμένα χθες αυτά που Μ είπε... 

Πάλι καλά που σε εξυπηρέτησε έτσι διότι εγώ πήγα τώρα κ μου είπαν ότι τις Παρασκευές είναι μέχρι τις 14:00 κάτι το οποίο δεν αναφέρεται πουθενά φυσικά κ σαφώς κ δεν έχει κ λογική αφού υπάρχει επιτροπή την Παρασκευή κ οι αποφάσεις βγαίνουν αργά!! Τώρα τι να πω;; Πρέπει να έρθω τη Δευτέρα στις 07:00!!!! Να πάρω χαρτάκι κ να περιμένω..αστα!!! Όχι δεν έχω ξεκινήσει τπτ, τώρα μου τα έδωσε κ πάω σε φαρμακείο να τα πάρω κ να τον πάρω τηλ. Να μου πει τι να κάνω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Ναι ναι ακριβώς μόλις αδιαθετησω ξεκινάω διέγερση... με το σε όλες μας... 

Μπράβο τέλεια είδες που όλα πήγαν καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

Ναι ναι αυτο ακριβώς σκέφτομαι κ εγω!! Πφφφ σίγουρα θελω να παω να χαλαρώσω λιγο ομως...

Κορίτσια θα σας απαντήσω εγώ για να ξέρετε και λόγω επαγγέλματος. Η κολύμβηση είναι από τα καλύτερα αθλήματα και δεν υπάρχει κίνδυνος ωστόσο θα πρέπει να προσέξετε το εξής. από τη θάλασσα δεν θα κολλήσετε κάτι Αν όμως μέσα στη θάλασσα υπάρχει υπερβολικός κόσμος ο όποιος μπορεί να αφήσει το κατιτίς του μέσα Δεν ξέρω πώς αλλιώς να το πω πιο κομψά θα γεμίσει ουρικό οξύ που αυτό ναι είναι επικίνδυνο να κολλήσετε μικρόβια...Οπότε αν θέλετε να απολαύσετε τη θάλασσα και πάτε νωρίς το πρωί που δεν έχει πάρα πολύ κόσμο κανένα πρόβλημα αλλιώς μετά εγώ δεν θα διακινδύνευα να βουτήξω. επίσης Καλά είναι μόλις βγαίνεις από τη θάλασσα να ξέπλενεσαι πάρα πολύ καλά... Με αυτά στο νου πράξτε όπως νομίζετε... Αααα επίσης να προσθέσω ότι μετά το πολύ καλό ξέπλυμα αλλάζουμε μαγιό έτσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...