Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Κοριτσια μου εγω εκανα σημερα εκτακτα χοριακη γιατι ειχα υποθερμια και ετρεμα κ ανησυχησα και τηλ στο γιατρο και μου ειπε τρεχα τωρα για prg +e2. οποτε πηγα στο υγεια και το αποτελεσμα 784..ακομα δεν το εχω συνειδητοποιησει!

Πόσο χάρηκα δεν φαντάζεσαι! Οι κόποι σου ανταμείφθηκαν!!! Μπράβο χίλια μπράβο! Κ όπως λέμε πάντα... Ο επόμενων νικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Κοριτσια μου εγω εκανα σημερα εκτακτα χοριακη γιατι ειχα υποθερμια και ετρεμα κ ανησυχησα και τηλ στο γιατρο και μου ειπε τρεχα τωρα για prg +e2. οποτε πηγα στο υγεια και το αποτελεσμα 784..ακομα δεν το εχω συνειδητοποιησει!

Σου είπαμε θα φέρεις γούρι και στον εαυτό σου,όχι μόνο στις υπόλοιπες!

Συγχαρητήρια!Καλούς διπλασιασμους και μπράβο γιατί δεν το βάλες κατω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Κορίτσι μου συγχαρητήρια !!! Είναι τελειαααααα!!!! Μπραβοοοοο!!!! Μίλησες με το γιατρό ;;

Ευχαριστωωω!!!Μου ειπε να ξεκινησω σικλακουρ πμβ 1 στομα 1 κολπικό κ επαναληψη ε2,prg κ χοριακης τη δευτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ευχαριστωωω!!!Μου ειπε να ξεκινησω σικλακουρ πμβ 1 στομα 1 κολπικό κ επαναληψη ε2,prg κ χοριακης τη δευτερα.

Μια χαρά !!! Δε μπορείς να φανταστείς τι χαρά πήρα!!! Καλούς διπλασιασμούς !!! Πάμε για διδυμαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!! 💕💕

Κοριτσακι σε ευχαριστω πολυ.. στεναχωρηθηκα για σενα δε το περιμενα η αληθεια ειναι και ξερω πως ειναι η αποτυχια καθως ειχα 2 ,αλλα ξαφνικα σε πιανει πεισμα και πας πιο δυναμικα και ακομα πιο καλά την επομενη φορα.μπορεις να το κανεις και αμεσα αν αντεχεις εγώ ειχα κανει τη πρωτη ετ τον φεβρουαριο κ καπακι τον μαρτη τη δευτερη.βεβαια εσυ δεν εχεις κ λογο να βιαστεις,εμενα ηλικιακα δεν με επαιρνε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Μια χαρά !!! Δε μπορείς να φανταστείς τι χαρά πήρα!!! Καλούς διπλασιασμούς !!! Πάμε για διδυμαααααααα

Νταξει χαμος με τα διδιμα !το ειπαμε και αυτο απο την αρχη..μακαρι!!!το θελω τοσο πολυ γιατί δεν με παιρνει για δευτερο κ παλι απο την αρχη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Κοριτσια μου εγω εκανα σημερα εκτακτα χοριακη γιατι ειχα υποθερμια και ετρεμα κ ανησυχησα και τηλ στο γιατρο και μου ειπε τρεχα τωρα για prg +e2. οποτε πηγα στο υγεια και το αποτελεσμα 784..ακομα δεν το εχω συνειδητοποιησει!

Συγχαρητήρια ρε κορίτσι...... μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομα μπράβο πολύ χάρηκα! 😍💕😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!! Να πάνε όλα καλά σου εύχομαι! Σίγουρα ήταν υποθερμία; Μήπως σου έπεσε το ζάχαρο;

Με το ζαχαρο πεφτει και η θερμοκρασια σωματος; Δεν ειχα ποτε τετοια θεματα δεν ξερω τι να πω, ημουν χαλια και χτες ολη μερα εκανα υπομονη ..και σημερα λεω νταξει κατι παιζει δε γινεται ειχα ανησυχησει..εντωμεταξυ κανενα αλλο συμπτωμα απολυτως ολα νορμαλ ολες αυτες τις μερες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή 🎫

Ωοληψία  🤗

@PAPA EVA --> Ιούλιος 

@Katerinaki83 --> Ιούνιος

@JoyCat --> Ιούλιος

@Steli --> Ιούλιος

Εμβρυομεταφορα 😍

@Antelope --> Ιούνιος 

@Kukki --> Ιούνιος

@Ριρίκα --> Ιούλιος

@Taggeris --> Ιούλιος

@lactaki --> Αύγουστος 

@Σταυρι --> Σεπτέμβριος

@kaposetsi --> ?

Χοριακή 🤞

@nik_02 --> 6/07

Εγκυμοσύνη 🤰

@ntinaki88

@Katerina32

@sokola4

@Takira 

@koukou84 

@Papadakis

@Sweetie79

@melodyy

@annie!

@Anna32

@Giannouli2013

@dimsea

@Hope19

@Tokyo

@Maria2904

@Deni22

@Nefeliap

 
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Κοριτσακι σε ευχαριστω πολυ.. στεναχωρηθηκα για σενα δε το περιμενα η αληθεια ειναι και ξερω πως ειναι η αποτυχια καθως ειχα 2 ,αλλα ξαφνικα σε πιανει πεισμα και πας πιο δυναμικα και ακομα πιο καλά την επομενη φορα.μπορεις να το κανεις και αμεσα αν αντεχεις εγώ ειχα κανει τη πρωτη ετ τον φεβρουαριο κ καπακι τον μαρτη τη δευτερη.βεβαια εσυ δεν εχεις κ λογο να βιαστεις,εμενα ηλικιακα δεν με επαιρνε..

Εγω παλι το περίμενα για εμένα. Κατι με έτρωγε! Θα δούμε τωρα τι θα μου πει και θα πράξουμε αναλογα. Αμέσως θελω να παω με τα κατεψυγμένα οσο θα το αφήνω θα με χαλαει! Σου εύχομαι να εχεις διδυμάκια κ να σου πάνε ολα τέλεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Dolphin είπε:

Πόσο χάρηκα δεν φαντάζεσαι! Οι κόποι σου ανταμείφθηκαν!!! Μπράβο χίλια μπράβο! Κ όπως λέμε πάντα... Ο επόμενων νικά!

Σε ευχαριστώ πολυ πολυ πολυ!!! Οτι καλυτερο σε ολες μας κοριτσια! Ολες να πετυχουν τους στοχους!   αυτη η ταλαιπωρια δε παλευεται ποσα συναισθηματα παλι σημερα απο το πρωι τα παντα ενοιωσα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lily94 είπε:

Εγω παλι το περίμενα για εμένα. Κατι με έτρωγε! Θα δούμε τωρα τι θα μου πει και θα πράξουμε αναλογα. Αμέσως θελω να παω με τα κατεψυγμένα οσο θα το αφήνω θα με χαλαει! Σου εύχομαι να εχεις διδυμάκια κ να σου πάνε ολα τέλεια! 

Να πας τοτε ναι μπορεις ! Το ενστικτο μας λεει πολλα...! 1000 ευχαριστω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nefeliap είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ πολυ πολυ!!! Οτι καλυτερο σε ολες μας κοριτσια! Ολες να πετυχουν τους στοχους!   αυτη η ταλαιπωρια δε παλευεται ποσα συναισθηματα παλι σημερα απο το πρωι τα παντα ενοιωσα..

Σου έχω στείλει πμ το είδες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Συγχαρητήρια ρε κορίτσι...... μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομα μπράβο πολύ χάρηκα! 😍💕😘

Χιλια ευχαριστω!!νασαι καλα εχουμε δρομο ολες μας κ ανηφορικό ,αλλα εγινε το πρωτο βημα μια φορα!! λες να ναι τα τριδυμα που λεγες; Χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Σου έχω στείλει πμ το είδες;

Ε βεβαια κ σου απαντησα.:-) εσυ δε το ειδες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Χιλια ευχαριστω!!νασαι καλα εχουμε δρομο ολες μας κ ανηφορικό ,αλλα εγινε το πρωτο βημα μια φορα!! λες να ναι τα τριδυμα που λεγες; Χαχα

Χαχαχαχαχα ποτέ δεν ξέρεις χαχαχαχαχα!!!! 👶👶👶🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Με το ζαχαρο πεφτει και η θερμοκρασια σωματος; Δεν ειχα ποτε τετοια θεματα δεν ξερω τι να πω, ημουν χαλια και χτες ολη μερα εκανα υπομονη ..και σημερα λεω νταξει κατι παιζει δε γινεται ειχα ανησυχησει..εντωμεταξυ κανενα αλλο συμπτωμα απολυτως ολα νορμαλ ολες αυτες τις μερες 

Εμένα όταν μου πέφτει το ζάχαρο έχω ένα τρέμουλο σαν να ανεβαίνει πυρετός τίποτα άλλό. Το είχα ανακαλύψει πριν την εγκυμοσύνη ευτυχώς και ξέρω πλέον πως να το αντιμετωπίζω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Nefeliap
μπράβο βρε κορίτσι συγχαρητήρια 🎊 μακάρι να έρθουν τα διδυμακια που τόσο θέλεις. Πολύ χάρηκα για σένα! Με το πείσμα σ τα κατάφερες. Πολύ καλά το λες ένα βήμα τη φορά, αλλά τώρα έγινε το πιο μεγάλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nefeliap είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ πολυ πολυ!!! Οτι καλυτερο σε ολες μας κοριτσια! Ολες να πετυχουν τους στοχους!   αυτη η ταλαιπωρια δε παλευεται ποσα συναισθηματα παλι σημερα απο το πρωι τα παντα ενοιωσα..

Καλώς ήρθες στο club κοριτσάκι μου!!! Καλούς διπλασιασμους τώρα και να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη!!! Πολύ χάρηκα😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γλυκά χιλια ευχαριστω.ναι να παει καλα γιατί πολλα εχω διαβασει κ στην ηλικια μου δεν ειναι κ ευκολα.αλλα σκεφτομαι θετικα οπως παντα κ ο θεος ειναι μεγαλος. @Sweetie79 @Steli @peacock @nik_02 Σας  ευχαριστω ξανά Και σας ευχομαι οτι καλυτερο μεσα απο τη καρδια μου και σε ολα τα κοριτσια!! θα τα καταφερουμε ολες θα δειτε!!!επιμονη υπομονη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Κοριτσια μου εγω εκανα σημερα εκτακτα χοριακη γιατι ειχα υποθερμια και ετρεμα κ ανησυχησα και τηλ στο γιατρο και μου ειπε τρεχα τωρα για prg +e2. οποτε πηγα στο υγεια και το αποτελεσμα 784..ακομα δεν το εχω συνειδητοποιησει!

Νεφέλη συγχαρητήρια!!!! Τα κατάφερες!!! Εύχομαι καλούς διπλασιασμους κ σύντομα με τα μωράκια αγκαλιά!!! 

Εγω λέω θα έχεις σίγουρα 2! Με το καλό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Νταξει χαμος με τα διδιμα !το ειπαμε και αυτο απο την αρχη..μακαρι!!!το θελω τοσο πολυ γιατί δεν με παιρνει για δευτερο κ παλι απο την αρχη..

Καλημέρα και πολλά πολλά Συγχαρητήρια!!!💥👶👶👣 

Με το καλό, σου εύχομαι τα καλύτερα!! Σε λίγο καιρό να κρατάς τα μωράκια σου στην αγκαλιά... Έφερες γούρι σε όλες μας κ στον εαυτό σου φυσικα...❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Κοριτσια μου εγω εκανα σημερα εκτακτα χοριακη γιατι ειχα υποθερμια και ετρεμα κ ανησυχησα και τηλ στο γιατρο και μου ειπε τρεχα τωρα για prg +e2. οποτε πηγα στο υγεια και το αποτελεσμα 784..ακομα δεν το εχω συνειδητοποιησει!

Τι να πρωτοευχηθώ!!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Να είναι μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Φυσικά αντιλαμβάνεται ότι μιλάμε σίγουρα για 2 ίσως και 3 έτσι;;;;; χεχεχεχεχ να σου πανε ολα τέλεια με τα εμβρυακια σου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...