Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

Αχ κορίτσια μου συγνώμη που δεν έχω γράψει κάτι σήμερα αλλά έχω πεθάνει στις καούρες και νιώθω μια απίστευτη εξανληση..!!! Δεν ξέρω και τι να κάνω για τις καούρες νερό πεινώ και υποφέρω να φάω ούτε κατά διάνοια θα βγουν όλα..!!! Εσείς πως είστε..;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Αχ κορίτσια μου συγνώμη που δεν έχω γράψει κάτι σήμερα αλλά έχω πεθάνει στις καούρες και νιώθω μια απίστευτη εξανληση..!!! Δεν ξέρω και τι να κάνω για τις καούρες νερό πεινώ και υποφέρω να φάω ούτε κατά διάνοια θα βγουν όλα..!!! Εσείς πως είστε..;;

Δοκίμασε να φας λίγο ξινόμηλο για τις καούρες ίσως σε βοηθήσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου χρειάζομαι πάλι τη βοήθειά σας σχετικά με τα δικαιολογητικά για την επιτροπή εξωσωματικής. 

Λέει: ορμονολογικός έλεγχος τελευταίου τριμήνου ( οιστρογόνων γοναδοτροπινών προλακτίνης και θυρεοειδικών ορμονών) υπογεγραμμένος από διευθυντή εργαστηρίου κρατικού νοσοκομείου ή δομής πεδυ. Αυτό αφορά εμένα μόνο; Ποιος γράφει αυτές τις εξετάσεις Τι αφορούν και που γίνονται;

Επίσης σχετικά με το σπερμοδιάγραμμα: λέει σε περίπτωση παθολογικού σπερμοδιαγράμματος απαιτείται γνωμάτευση από ουρολόγο. Αν το σπερμοδιάγραμμα είναι μία χαρά χρειάζεται;

Τέλος το υπερηχογράφημα που χρειάζεται πρέπει να είναι από γιατρό δημοσίου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Κορίτσια μου χρειάζομαι πάλι τη βοήθειά σας σχετικά με τα δικαιολογητικά για την επιτροπή εξωσωματικής. 

Λέει: ορμονολογικός έλεγχος τελευταίου τριμήνου ( οιστρογόνων γοναδοτροπινών προλακτίνης και θυρεοειδικών ορμονών) υπογεγραμμένος από διευθυντή εργαστηρίου κρατικού νοσοκομείου ή δομής πεδυ. Αυτό αφορά εμένα μόνο; Ποιος γράφει αυτές τις εξετάσεις Τι αφορούν και που γίνονται;

Επίσης σχετικά με το σπερμοδιάγραμμα: λέει σε περίπτωση παθολογικού σπερμοδιαγράμματος απαιτείται γνωμάτευση από ουρολόγο. Αν το σπερμοδιάγραμμα είναι μία χαρά χρειάζεται;

Τέλος το υπερηχογράφημα που χρειάζεται πρέπει να είναι από γιατρό δημοσίου;

Πάμε ένα ένα..!!! 
ορμονολογικες μόνο από εσένα θέλει Και της γράφει ο γιατρό άου και της κανείς κάπου που να είναι συμβεβλημένο με το εοππυ όπου θέλει σφραγίδα.

αν δεν υπάρχει θέμα με το σπερμα δεν θέλει από ουρολόγο 

τον υπέροχο τον κανείς σε κάποιο κέντρο που έχει πιστοποίηση (δεν θυμάμαι από που) υπέροχων.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Κορίτσια μου χρειάζομαι πάλι τη βοήθειά σας σχετικά με τα δικαιολογητικά για την επιτροπή εξωσωματικής. 

Λέει: ορμονολογικός έλεγχος τελευταίου τριμήνου ( οιστρογόνων γοναδοτροπινών προλακτίνης και θυρεοειδικών ορμονών) υπογεγραμμένος από διευθυντή εργαστηρίου κρατικού νοσοκομείου ή δομής πεδυ. Αυτό αφορά εμένα μόνο; Ποιος γράφει αυτές τις εξετάσεις Τι αφορούν και που γίνονται;

Επίσης σχετικά με το σπερμοδιάγραμμα: λέει σε περίπτωση παθολογικού σπερμοδιαγράμματος απαιτείται γνωμάτευση από ουρολόγο. Αν το σπερμοδιάγραμμα είναι μία χαρά χρειάζεται;

Τέλος το υπερηχογράφημα που χρειάζεται πρέπει να είναι από γιατρό δημοσίου;

Ορμονολογικες μονο απο σενα. Υπέρηχο εκανα σε εξωτερικό ακτινολόγο (και σε γυναικολόγο εννοείται μπορείς) αλλα οπως και να εχει θελει σφραγιδα. 

Για σπερμοδιαγραμμα φυσιολογικό δεν ξερω δυστυχώς. 

Βρηκες ακρη με το σύμφωνο συναινεσης; με τα υπόλοιπα πως τα πας; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Steli είπε:

Ορμονολογικες μονο απο σενα. Υπέρηχο εκανα σε εξωτερικό ακτινολόγο (και σε γυναικολόγο εννοείται μπορείς) αλλα οπως και να εχει θελει σφραγιδα. 

Για σπερμοδιαγραμμα φυσιολογικό δεν ξερω δυστυχώς. 

Βρηκες ακρη με το σύμφωνο συναινεσης; με τα υπόλοιπα πως τα πας; 

Ναι με το σύμφωνο συναίνεσης βρήκα άκρη θα δώσω το ίδιο που θα δώσω στο κέντρο. Ορμονολογικές θα κάνω όσο πιο κοντά γίνεται στην ημερομηνία που θα περάσω επιτροπή. σαλπιγγογραφία πρέπει να κάνω τον άλλο μήνα Αλλά στα δύο δημόσια νοσοκομεία που γίνεται Έλενα και Αλεξάνδρα γίνεται χαμός προς το παρόν δεν είχε ραντεβού ούτε για πλάκα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Κορίτσια μου χρειάζομαι πάλι τη βοήθειά σας σχετικά με τα δικαιολογητικά για την επιτροπή εξωσωματικής. 

Λέει: ορμονολογικός έλεγχος τελευταίου τριμήνου ( οιστρογόνων γοναδοτροπινών προλακτίνης και θυρεοειδικών ορμονών) υπογεγραμμένος από διευθυντή εργαστηρίου κρατικού νοσοκομείου ή δομής πεδυ. Αυτό αφορά εμένα μόνο; Ποιος γράφει αυτές τις εξετάσεις Τι αφορούν και που γίνονται;

Επίσης σχετικά με το σπερμοδιάγραμμα: λέει σε περίπτωση παθολογικού σπερμοδιαγράμματος απαιτείται γνωμάτευση από ουρολόγο. Αν το σπερμοδιάγραμμα είναι μία χαρά χρειάζεται;

Τέλος το υπερηχογράφημα που χρειάζεται πρέπει να είναι από γιατρό δημοσίου;

@Taggeris οι ορμονολογικες αφορούν μόνο εσένα, σου τις γράφει κάποιος γυναικολόγος και τις κάνεις σε κάποιο μικροβιολογικο συμβεβλημένο σίγουρα με τον ΕΟΠΠΥ  και τους τονίζεις ότι τις χρειάζεσαι για την επιτροπή εξωσωματικής για να σου βάλουν σφραγίδα του ΕΟΠΠΥ (Είναι απαραίτητο)!!!

Επίσης απαιτούνται κάποιες ανοσολογικές εξετάσεις δικές σου αλλά και του συζύγου (Γράφει ακριβώς ποιες θελει)!

Αν το σπερμοδιαγραμμα ειναι φυσιολογικο δεν χρειαζεται γνωματευση από ουροδόχο αλλά απαιτούνται σίγουρα 2 σπερμογιαγράμματα που να απέχει το δεύτερο από το πρώτο τουλάχιστον 75 ημέρες και εννοείται με σφραγίδες ΕΟΠΠΥ! 

Το υπερηχογράφημα μπορείς να το κάνεις σε κάποιον ιδιώτη γυναικολόγο αλλά που να ειναι πιστοποιημένος του ΚΕΣΥ...Δεν θυμάμαι τι ακριβώς σημαίνει αλλά ξέρω ότι δεν ειναι όλοι οι γιατροι!)

Όλα θα τα φτιάξεις...φαίνονται βουνό αλλά δεν ειναι! Καλή τύχη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Κορίτσια μου χρειάζομαι πάλι τη βοήθειά σας σχετικά με τα δικαιολογητικά για την επιτροπή εξωσωματικής. 

Λέει: ορμονολογικός έλεγχος τελευταίου τριμήνου ( οιστρογόνων γοναδοτροπινών προλακτίνης και θυρεοειδικών ορμονών) υπογεγραμμένος από διευθυντή εργαστηρίου κρατικού νοσοκομείου ή δομής πεδυ. Αυτό αφορά εμένα μόνο; Ποιος γράφει αυτές τις εξετάσεις Τι αφορούν και που γίνονται;

Επίσης σχετικά με το σπερμοδιάγραμμα: λέει σε περίπτωση παθολογικού σπερμοδιαγράμματος απαιτείται γνωμάτευση από ουρολόγο. Αν το σπερμοδιάγραμμα είναι μία χαρά χρειάζεται;

Τέλος το υπερηχογράφημα που χρειάζεται πρέπει να είναι από γιατρό δημοσίου;

Τις εξετάσεις της ορμονικές στις γράφει ο γυναικολόγος ....

εαν το σπερμα είναι καλό όχι δεν χρειάζεται ...

τον υπέρηχο Επισης ο γιατρός σου δεν χρειάζεται από δημόσιο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Ναι με το σύμφωνο συναίνεσης βρήκα άκρη θα δώσω το ίδιο που θα δώσω στο κέντρο. Ορμονολογικές θα κάνω όσο πιο κοντά γίνεται στην ημερομηνία που θα περάσω επιτροπή. σαλπιγγογραφία πρέπει να κάνω τον άλλο μήνα Αλλά στα δύο δημόσια νοσοκομεία που γίνεται Έλενα και Αλεξάνδρα γίνεται χαμός προς το παρόν δεν είχε ραντεβού ούτε για πλάκα....

Το σύμφωνο μη το δωσεις όπως θα στο δωσει το μαιευτήριο. Κρύβει κανα 2 παγίδες και μπορεί να μη το δεχτούν. Οταν ειναι πες μου να σου στείλω τι θα αλλάξεις. 

Αν δε σε παίρνει χρονικά για σαλπιγγογραφια σε δημοσιο καντην έξω. Εδωσα γυρω στα 200. Αν βεβαια υπάρχει η δυνατότητα!! Εγω την εκανα πολλή αρχή και δεν ειχα τα τωρινα εξοδα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Niki94 @Steli @Papadakis @Ριρίκα Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ για τη βοήθεια. Είναι πολύτιμη. Πιστεύω ότι θα έχω μαζέψει όλα τα δικαιολογητικά μέχρι τέλη Φεβρουαρίου. Πότε πρέπει να πάρω τηλέφωνο να κλείσω ραντεβού με την επιτροπή για να μη χάνω χρόνο; Λογικά θα περάσω στο Μαρούσι σωστά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ριρίκα είπε:

@Taggeris οι ορμονολογικες αφορούν μόνο εσένα, σου τις γράφει κάποιος γυναικολόγος και τις κάνεις σε κάποιο μικροβιολογικο συμβεβλημένο σίγουρα με τον ΕΟΠΠΥ  και τους τονίζεις ότι τις χρειάζεσαι για την επιτροπή εξωσωματικής για να σου βάλουν σφραγίδα του ΕΟΠΠΥ (Είναι απαραίτητο)!!!

Επίσης απαιτούνται κάποιες ανοσολογικές εξετάσεις δικές σου αλλά και του συζύγου (Γράφει ακριβώς ποιες θελει)!

Αν το σπερμοδιαγραμμα ειναι φυσιολογικο δεν χρειαζεται γνωματευση από ουροδόχο αλλά απαιτούνται σίγουρα 2 σπερμογιαγράμματα που να απέχει το δεύτερο από το πρώτο τουλάχιστον 75 ημέρες και εννοείται με σφραγίδες ΕΟΠΠΥ! 

Το υπερηχογράφημα μπορείς να το κάνεις σε κάποιον ιδιώτη γυναικολόγο αλλά που να ειναι πιστοποιημένος του ΚΕΣΥ...Δεν θυμάμαι τι ακριβώς σημαίνει αλλά ξέρω ότι δεν ειναι όλοι οι γιατροι!)

Όλα θα τα φτιάξεις...φαίνονται βουνό αλλά δεν ειναι! Καλή τύχη!!!

Τα σπερμοδιάγραμμα Το έχουμε από δημόσιο νοσοκομείο και υπογράφει βιοπαθολόγος. Τι σφραγίδα του ΕΟΠΥΥ θέλει πάνω αφού είναι από το νοσοκομείο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

@Niki94 @Steli @Papadakis @Ριρίκα Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ για τη βοήθεια. Είναι πολύτιμη. Πιστεύω ότι θα έχω μαζέψει όλα τα δικαιολογητικά μέχρι τέλη Φεβρουαρίου. Πότε πρέπει να πάρω τηλέφωνο να κλείσω ραντεβού με την επιτροπή για να μη χάνω χρόνο; Λογικά θα περάσω στο Μαρούσι σωστά;

Όταν τα έχεις όλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Αχ κορίτσια μου συγνώμη που δεν έχω γράψει κάτι σήμερα αλλά έχω πεθάνει στις καούρες και νιώθω μια απίστευτη εξανληση..!!! Δεν ξέρω και τι να κάνω για τις καούρες νερό πεινώ και υποφέρω να φάω ούτε κατά διάνοια θα βγουν όλα..!!! Εσείς πως είστε..;;

Νίκη μου για τις καούρες ξέρω ότι βοηθάει η μπανάνα και το κρύο γάλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Όταν τα έχεις όλα 

Και πότε σου κλείνουν ραντεβού ξέρεις; Πας εκεί με όλα τα δικαιολογητικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η sokola4 είπε:

Νίκη μου για τις καούρες ξέρω ότι βοηθάει η μπανάνα και το κρύο γάλα.

Το ξεχνάμε το γάλα το δοκίμασα και τώρα άστο δεν έχει μείνει άντερο μπανάνα δεν κάνει μα φάω όποτε θα μιλήσω αύριο με τον ιατρό μου μήπως υπάρχει κανένα χάπι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Taggeris είπε:

Και πότε σου κλείνουν ραντεβού ξέρεις; Πας εκεί με όλα τα δικαιολογητικά;

Εμένα μου έκλεισαν μετά από 10 μέρες φυσικά με όλα τα χαρτιά..!!! Αααα μην ξεχάσω την σαλμπιγκογραφια όχι σε dvd δεν την δέχονται..!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Εμένα μου έκλεισαν μετά από 10 μέρες φυσικά με όλα τα χαρτιά..!!! Αααα μην ξεχάσω την σαλμπιγκογραφια όχι σε dvd δεν την δέχονται..!!!!!! 

Μία χαρά είναι μετά από 10 μέρες. Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

@Niki94 @Steli @Papadakis @Ριρίκα Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ για τη βοήθεια. Είναι πολύτιμη. Πιστεύω ότι θα έχω μαζέψει όλα τα δικαιολογητικά μέχρι τέλη Φεβρουαρίου. Πότε πρέπει να πάρω τηλέφωνο να κλείσω ραντεβού με την επιτροπή για να μη χάνω χρόνο; Λογικά θα περάσω στο Μαρούσι σωστά;

Αν ξέρεις οτι αργούν να κλεισουν ραντεβού, πρωτα κλεισε και μαζευε χαρτιά στο ενδιάμεσο. Με λίγο τρέξιμο θα προλάβεις. Εγω εκλεισα ακριβώς ενα μηνα αργότερα και μεσα στο μηνα ειχα αναστατώσει το κοσμο ολο. Τα προλαβα όμως. Ενας μηνας σου φτανει πιστεύω. 

Επίσης, οταν θα μιλήσεις με επιτροπή, θα ρωτήσεις αν υπάρχει η δυνατότητα, 2 μερες πριν να πας με το φάκελο σου να σου τσεκάρουν τα χαρτια πριν περάσεις. Εμενα μου βρήκαν ενα λαθακι και το κανόνισα πριν περάσω. Στα λεω για να σε βοηθήσω. Μην αγχωνεσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! 

@Taggeris εγώ πρίν καν ξεκινήσω να μαζεύω τα χαρτιά τηλ. στην επιτροπή έτσι από περιέργεια και μου είπαν για 5 μέρες μετά. Φυσικά δεν το έκλεισα ούτε σαλπιγγογραφια είχα ούτε τίποτα. Με το που έκανα σαλπιγγογραφια (μετά από 7-10 μέρες περίπου) και τηλ. ξανά μου έκλεισαν ενάμιση μήνα μετά. Και πάλι με τρέξιμο γιατί δούλευα κιόλας ίσα που πρόλαβα να τα έχω όλα σωστά. Εσύ έχεις τα περισσότερα οπότε ένας μήνας θα σου φτάσει πιστεύω. Πάρε απο περιέργεια τηλ. να δεις πότε θα σου πουν γιορτές έρχονται θα έχουν άδειες κλπ. Πάρε να είσαι σίγουρη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! 

@Taggeris εγώ πρίν καν ξεκινήσω να μαζεύω τα χαρτιά τηλ. στην επιτροπή έτσι από περιέργεια και μου είπαν για 5 μέρες μετά. Φυσικά δεν το έκλεισα ούτε σαλπιγγογραφια είχα ούτε τίποτα. Με το που έκανα σαλπιγγογραφια (μετά από 7-10 μέρες περίπου) και τηλ. ξανά μου έκλεισαν ενάμιση μήνα μετά. Και πάλι με τρέξιμο γιατί δούλευα κιόλας ίσα που πρόλαβα να τα έχω όλα σωστά. Εσύ έχεις τα περισσότερα οπότε ένας μήνας θα σου φτάσει πιστεύω. Πάρε απο περιέργεια τηλ. να δεις πότε θα σου πουν γιορτές έρχονται θα έχουν άδειες κλπ. Πάρε να είσαι σίγουρη. 

Τα περισσότερα που θέλουν μαζεύονται σε μία εβδομάδα. αυτό που είναι πρόβλημα Για μένα τώρα και δεν το είχα υπολογίσει είναι τα 2 σπερμοδιάγραμμα τα που πρέπει να έχουν ανάμεσά τους εβδομήντα πέντε μέρες διαφορά. Αυτό με πάει πίσω μόνο. Το πρώτο το έχω με ημερομηνία 9 Δεκεμβρίου άρα το δεύτερο πρέπει να γίνει μετά τις 25 Φεβρουαρίου. Καλώς ή κακώς λοιπόν πάω για τέλη Φεβρουαρίου με αρχές Μαρτίου. θα είναι τέλεια βέβαια αν μπορούσα να μου κλείσουν τέλη Φεβρουαρίου για να μη χάσω και το Μάρτιο να έχω τουλάχιστον τα φάρμακα. Βοηθήστε με λίγο και σε αυτό. Άντε και περνάω επιτροπή πόσο καιρό μετά θα μου δώσουν τα φάρμακα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Τα περισσότερα που θέλουν μαζεύονται σε μία εβδομάδα. αυτό που είναι πρόβλημα Για μένα τώρα και δεν το είχα υπολογίσει είναι τα 2 σπερμοδιάγραμμα τα που πρέπει να έχουν ανάμεσά τους εβδομήντα πέντε μέρες διαφορά. Αυτό με πάει πίσω μόνο. Το πρώτο το έχω με ημερομηνία 9 Δεκεμβρίου άρα το δεύτερο πρέπει να γίνει μετά τις 25 Φεβρουαρίου. Καλώς ή κακώς λοιπόν πάω για τέλη Φεβρουαρίου με αρχές Μαρτίου. θα είναι τέλεια βέβαια αν μπορούσα να μου κλείσουν τέλη Φεβρουαρίου για να μη χάσω και το Μάρτιο να έχω τουλάχιστον τα φάρμακα. Βοηθήστε με λίγο και σε αυτό. Άντε και περνάω επιτροπή πόσο καιρό μετά θα μου δώσουν τα φάρμακα;

Τίποτα καλέ αν μπορείς και την ίδια μέρα να πας να σου τα γράψει ο γιατρός σου την επόμενη πας φαρμακείο που είναι στο ίδιο κτήριο και τα παίρνεις. Πάντως όλο και κάποιον, αν δεν θες να χάσεις μέρες, θα έχει ο γιατρός σου να σε βοηθήσει με τις ημερομηνίες. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Τα περισσότερα που θέλουν μαζεύονται σε μία εβδομάδα. αυτό που είναι πρόβλημα Για μένα τώρα και δεν το είχα υπολογίσει είναι τα 2 σπερμοδιάγραμμα τα που πρέπει να έχουν ανάμεσά τους εβδομήντα πέντε μέρες διαφορά. Αυτό με πάει πίσω μόνο. Το πρώτο το έχω με ημερομηνία 9 Δεκεμβρίου άρα το δεύτερο πρέπει να γίνει μετά τις 25 Φεβρουαρίου. Καλώς ή κακώς λοιπόν πάω για τέλη Φεβρουαρίου με αρχές Μαρτίου. θα είναι τέλεια βέβαια αν μπορούσα να μου κλείσουν τέλη Φεβρουαρίου για να μη χάσω και το Μάρτιο να έχω τουλάχιστον τα φάρμακα. Βοηθήστε με λίγο και σε αυτό. Άντε και περνάω επιτροπή πόσο καιρό μετά θα μου δώσουν τα φάρμακα;

21 πέρασα επιτροπή 23 εκανα τη πρώτη ενεση. Αν ειναι για Φεβρουάριο, παρε τηλ από τώρα. Να τελειώσει και αυτο να εισαι ανετη. Τα σπερμοδιαγραμματα από 2 διαφορετικά διαγνωστικά κέντρα μη ξεχαστεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Τα σπερμοδιάγραμμα Το έχουμε από δημόσιο νοσοκομείο και υπογράφει βιοπαθολόγος. Τι σφραγίδα του ΕΟΠΥΥ θέλει πάνω αφού είναι από το νοσοκομείο;

Αν είναι από νοσοκομείο ίσως και να μη χρειάζεται αλλά σε ότι έχεις απορίες που δεν μπορείς να λύσεις μόνη σου πάρε στο τηλ. της επιτροπης και θα σε βοηθήσουν! Εμένα μου έλυναν κάθε απορία όσες φορές και αν τους ενόχλησα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...