Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki94 είπε:

Από το στόμα σου και στου θεού το αυτή κοπέλα μου...!!!!! 

 

Σε ευχαριστούμε:..!!!! Όλα καλά θα πάνε κορίτσια...!!!!! Του χρόνου θα κάνουμε εορτές με τα παιδάκια μας 

Καλημερα!Καλη επιτυχια Νίκη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ampempa είπε:

Σε μένα προκαλεί αϋπνίες!!! Αλλά το στήθος τσίτα!!! Το filicine μπορείς να το ξεκινήσεις και πριν την εγκυμοσύνη!!!! Κακό δεν κάνει!!! Ίσα ισα

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Καλη επιτυχια Νίκη μου!

Καλή επιτυχία Νίκη.... περιμένουμε τα νέα σου... φιλάκια

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια σε όλες! 

Μπήκα τώρα γιατί μετά στη δουλειά θα τρέχω και δεν πρόκειται να δω νέα σας. 

@Niki94 με το καλό κορίτσι μου να υποδεχτείς τα εμβρυακια σου ?όλα θα πάνε καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Καλημερουδια σε όλες! 

Μπήκα τώρα γιατί μετά στη δουλειά θα τρέχω και δεν πρόκειται να δω νέα σας. 

@Niki94 με το καλό κορίτσι μου να υποδεχτείς τα εμβρυακια σου ?όλα θα πάνε καλά! 

Σε ευχαριστώ πολύ..!!!!! Μακάρι κορίτσι μου για όλες μας να πάνε καλά 

 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Niki94 φίλη μου καλή επιτυχία! Μακάρι σε λίγες μέρες να μας λες τα ευχάριστα! Φιλια!

αχ σε ευχαριστώ πολύ από το στόμα σου και στου θεού το αυτί κι εσείς να μας πεις ευχάριστα κοπέλα μου..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!! @Niki94 μου έφτασε η μεγάλη μέρα!!!!!!Σου εύχομαι όλα να πάνε κατ' ευχήν κ το όνειρο σου να γίνεις μανούλα να βγει αληθινό!!!!!!Σου στέλνω τη θετική μου ενέργεια!!!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki94 είπε:

καλήμερα...!!! σε ευχαριστώ πολύ...!!!!

Καλημέρα και με το καλό! Το περίμενες πώς και πώς κι αυτή σου η χαρά φαίνεται! Να την κρατήσεις σε όλη τη διαδικασία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!! @Niki94 μου έφτασε η μεγάλη μέρα!!!!!!Σου εύχομαι όλα να πάνε κατ' ευχήν κ το όνειρο σου να γίνεις μανούλα να βγει αληθινό!!!!!!Σου στέλνω τη θετική μου ενέργεια!!!!!!????

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ έλα έλα αύριο η μέρα σου κοπέλα μου..!!!!!!! 

 

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα και με το καλό! Το περίμενες πώς και πώς κι αυτή σου η χαρά φαίνεται! Να την κρατήσεις σε όλη τη διαδικασία! 

Αχ σε ευχαριστώ παρά πολύ..!!! Θα προσπαθήσω..!!! 

 

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Fwtaki είπε:

Καλημέρα! Καλή επιτυχία @Niki94!!! Καλή δύναμη σε όλα τα κορίτσια!!!

Σε ευχαριστώ πολύ...!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλες μέσα από την καρδιά μου..!!! Για την στήριξη σας...!!! Όλα αυτά τα χρόνια..!!!! Εύχομαι από την καρδιά μου να πάνε σε όλες τέλεια και του χρόνου να κρατάμε τα παιδάκια μας αυτές της μέρες..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Σας ευχαριστώ όλες μέσα από την καρδιά μου..!!! Για την στήριξη σας...!!! Όλα αυτά τα χρόνια..!!!! Εύχομαι από την καρδιά μου να πάνε σε όλες τέλεια και του χρόνου να κρατάμε τα παιδάκια μας αυτές της μέρες..!!! 

Θα περιμένουμε τα νέα σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Σας ευχαριστώ όλες μέσα από την καρδιά μου..!!! Για την στήριξη σας...!!! Όλα αυτά τα χρόνια..!!!! Εύχομαι από την καρδιά μου να πάνε σε όλες τέλεια και του χρόνου να κρατάμε τα παιδάκια μας αυτές της μέρες..!!! 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!όλα να πάνε τέλεια!!!και σε 2 εβδομάδες να μας πεις τα ευχάριστα!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!όλα να πάνε τέλεια!!!και σε 2 εβδομάδες να μας πεις τα ευχάριστα!!???

Μακάρι σε ευχαριστώ πολύ...!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου όσες πάτε Μέτε από μήνες από την ωοληψια για ευριομεταφορα να ρωτήσετε αν χρειάζονται ξανά εξετάσεις....!!!! Εγώ την πάτησα και πρέπει να κάνω εξετάσεις..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

κορίτσια μου όσες πάτε Μέτε από μήνες από την ωοληψια για ευριομεταφορα να ρωτήσετε αν χρειάζονται ξανά εξετάσεις....!!!! Εγώ την πάτησα και πρέπει να κάνω εξετάσεις..!!! 

Τι σου συζήτησαν; Ορμονικές; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

κορίτσια μου όσες πάτε Μέτε από μήνες από την ωοληψια για ευριομεταφορα να ρωτήσετε αν χρειάζονται ξανά εξετάσεις....!!!! Εγώ την πάτησα και πρέπει να κάνω εξετάσεις..!!! 

Καλήμερα! Τι εξετάσεις πρέπει να κάνεις? Υποθέτω ότι η εμβρυομεταφορα δεν έγινε.. Εγώ έκανα δευτερη μεταφορά μετά από 5 μήνες και το μόνο που έκανα ήταν υπερηχους για να παρακολουθούν το ενδομητριο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

κορίτσια μου όσες πάτε Μέτε από μήνες από την ωοληψια για ευριομεταφορα να ρωτήσετε αν χρειάζονται ξανά εξετάσεις....!!!! Εγώ την πάτησα και πρέπει να κάνω εξετάσεις..!!! 

Καλημερα!!!!!!! Την εκανες ή οχι κοριτσι μου;;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

κορίτσια μου όσες πάτε Μέτε από μήνες από την ωοληψια για ευριομεταφορα να ρωτήσετε αν χρειάζονται ξανά εξετάσεις....!!!! Εγώ την πάτησα και πρέπει να κάνω εξετάσεις..!!! 

Πρωτη φορα το ακουω αυτο για διαστημα 6 μηνων απο ωοληψια. (Καπου τοσο δεν εισαι εσυ;)

Αν εχει ξεπερασει το ενα ετος ζητανε εξετασεις πχ ανοσολογικες γισ HIV  κτλ κι αν πχ προκειται να κανει μεθη η κοπελα ζητανε ξανα καρδιογραφημμα αλλα να εχει ξεπερασει το ενα ετος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dimi80 είπε:

Καλήμερα! Τι εξετάσεις πρέπει να κάνεις? Υποθέτω ότι η εμβρυομεταφορα δεν έγινε.. Εγώ έκανα δευτερη μεταφορά μετά από 5 μήνες και το μόνο που έκανα ήταν υπερηχους για να παρακολουθούν το ενδομητριο. 

Εμένα πέρασε εξαμήνου όποτε πρέπει να ξανά κάνω ότι είχα κάνει.! Δλδ ορμονολογικές και για το hpv και τέτοια δεν ξέρω αν θα γίνει έχω αγχωθεί παρά πολύ και στεναχοριθει..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η peacock είπε:

Πρωτη φορα το ακουω αυτο για διαστημα 6 μηνων απο ωοληψια. (Καπου τοσο δεν εισαι εσυ;)

Αν εχει ξεπερασει το ενα ετος ζητανε εξετασεις πχ ανοσολογικες γισ HIV  κτλ κι αν πχ προκειται να κανει μεθη η κοπελα ζητανε ξανα καρδιογραφημμα αλλα να εχει ξεπερασει το ενα ετος. 

Εδώ είναι στο εξάμηνο..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...