Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Αχ εμένα γιατί μου τα ξεκίνησε όλα..;;; 

αν εννοείς και για τα cyclacur αυτά δεν τα αναφέρω καν.....τόνους πέιρα.....προγεστερόνη που είπα και τα άτιμα τα utrogestan.....όλα αυτά για τρείς μέρες πρίν τη την ΕΤ και μέχρι την χωριακή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

αν εννοείς και για τα cyclacur αυτά δεν τα αναφέρω καν.....τόνους πέιρα.....προγεστερόνη που είπα και τα άτιμα τα utrogestan.....όλα αυτά για τρείς μέρες πρίν τη την ΕΤ και μέχρι την χωριακή.

Καλά cyclacur κι εγώ με τόνους τα περνώ..! Με φωβιζοθν να τα πάρω πως θα καταφέρω να τα πάρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Καλά cyclacur κι εγώ με τόνους τα περνώ..! Με φωβιζοθν να τα πάρω πως θα καταφέρω να τα πάρω 

Θα τα πάρεις, θα τα πάρεις να σκέφτεσαι ότι είναι για ιερό σκοπό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Θα τα πάρεις, θα τα πάρεις να σκέφτεσαι ότι είναι για ιερό σκοπό!

Αχ έκανα την βλακεία και διάβασα τα φυλλάδια τρέμει η ψυχή μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Αχ έκανα την βλακεία και διάβασα τα φυλλάδια τρέμει η ψυχή μου 

φιλη αυτό δεν έλεγα χτες;;; ΟΧΙ φυλλάδια! Αυτά γράφουν την πιθανότητα της πιθανότητας! Συγνώμη τα φάρμακα της διέγερσης είδες τι λένε; έπαθες τπτ από αυτά;;; όχι. Ε λοιπον ούτε τώρα θα πάθεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Αχ έκανα την βλακεία και διάβασα τα φυλλάδια τρέμει η ψυχή μου 

Ε καλά τώρα......είπαμε είναι για ιερό σκοπό.....να σου πεί το οκ και να ξεκινήσεις δεν ήθελες?Ε αυτό έγινε και όλα αυτά είναι το ξεκίνημα σου.Δεν είναι η πρώτη φορά άλλωστε που θα πάρεις φάρμακα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

φιλη αυτό δεν έλεγα χτες;;; ΟΧΙ φυλλάδια! Αυτά γράφουν την πιθανότητα της πιθανότητας! Συγνώμη τα φάρμακα της διέγερσης είδες τι λένε; έπαθες τπτ από αυτά;;; όχι. Ε λοιπον ούτε τώρα θα πάθεις! 

Αυτά δεν τα ειδα απλά εκεί ξύπνησα το πρωί και τα κοπάνισα..!! Δεν έχω και ζαναξ στο σπίτι 

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Ε καλά τώρα......είπαμε είναι για ιερό σκοπό.....να σου πεί το οκ και να ξεκινήσεις δεν ήθελες?Ε αυτό έγινε και όλα αυτά είναι το ξεκίνημα σου.Δεν είναι η πρώτη φορά άλλωστε που θα πάρεις φάρμακα

ακριβός δεν μπορώ να το πιστέψω αλήθεια..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Jesabell είπε:

Huhner test.. εμεις ειχαμε κανει ολες τις εξετασεις, ωορρηξια κανονικά καθε μηνα κ μωρο πουθενα... μου λέει Ηρθε η ωρα του τεστ δλδ κανεις ερωτα με τον αντρα σ κ μεσα σε 4 ωρες πας στο εργαστηριο σ παιρνουν υγρο και βλεπουν αν η βλέννα βοηθαει το σπερμα κ το οδηγει στη σαλπιγγα ή το σταματαει! Εμενα το αδρανοποιεί κ δε συναντιούνται ποτε!!!!

 

Και ποια είναι σε λύση σε αυτό που σας συμβαίνει; Τι μπορείτε να κάνετε για να μην συμβαίνει αυτο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Θαύμα! είπε:

Mετα την κόρη μου είχα δύο παλλινδρομες...τον κ Πετρογιαννη έχω...εάν δικαιουσε στο ναυτικό ψαξτο... ειλικρινα δεν υστερεί σε τοποτα

Δνε ξέρω εάν δικαίουμαι !!! Με το καλό 

στις πριν 18 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

εμένα και να με πλήρωναν δεν θα πατούσα ούτε σε αυτόν ούτε στο κέντρο μητέρα και πάλι μητέρα..!! Αν θες σου λέω σε πμ 

Έχεις πάει στον παντο ;;; και εγω XXXX τον θεωρώ 

στις πριν 18 ώρες, ο/η Θαύμα! είπε:

Αν πας στο συγκεκριμένο να πας στον Σφακιανουδη.οχι στον Πάντο...η βαφτιστηρα μου είναι παιδί του Σφακιανουδη κ ο δίδυμος αδερφός της..επίσης μη μετράς γενικά επιτυχίες αλλά πόσες είναι στο δικό σου πλαίσιο..πχ 3 φίλες τι ηλικίας; Με δικά τους ωάρια; Γιατί πχ το κέντρο αυτό έχει τρελές επιτυχίες μετά τα 40 αλλα πάρα πολλές με δανεικά κ ας μην το λένε...είχαν θέματα γυναικολογικά αντρικά; Ήταν φυσικοί κύκλοι ή με φάρμακα.Εγω έχω ένα παιδί από εξωσωματική στο Ρέα στον Τζεφερακο κ τώρα είμαι σε εμβριομεταφορα από το ναυτικό νοσοκομειο( δημόσιο)

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου .....

παρα πολλές γυναίκες πάνε με δανεικά και καλά κάνουν για εμένα .. αλλά δεν μπορείς να λες για επιτυχία!! Για να φανταστείτε το ποσοστό με δανεικά αγγίζει 93 τις εκατό να πετύχεις εγκυμοσύνη ... ήμουν ατον γεννεσις 4 χρόνια οι περισσότερες ήταν με δανεικά 

στις πριν 17 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Μια χαρά είναι μεγαλώνουν!!! Διπλή κούραση αλλά διπλή χαρά!!! Χαίρομαι που είσαι χαρούμενη!!! Η καλή ψυχολογία παίζει ρόλο!!!

τέλεια να σου Ζήσουν !!! Σκέψου όμως ότι ξμεπρδεψες .... εγω δες τι τραβάω για να πετύχω το δεύτερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Δνε ξέρω εάν δικαίουμαι !!! Με το καλό 

Έχεις πάει στον παντο ;;; και εγω ΧΧΧΧΧ τον θεωρώ 

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου .....

παρα πολλές γυναίκες πάνε με δανεικά και καλά κάνουν για εμένα .. αλλά δεν μπορείς να λες για επιτυχία!! Για να φανταστείτε το ποσοστό με δανεικά αγγίζει 93 τις εκατό να πετύχεις εγκυμοσύνη ... ήμουν ατον γεννεσις 4 χρόνια οι περισσότερες ήταν με δανεικά 

τέλεια να σου Ζήσουν !!! Σκέψου όμως ότι ξμεπρδεψες .... εγω δες τι τραβάω για να πετύχω το δεύτερο 

Ναι το γνωρίζω....κορίτσια εγώ ήθελα να νιώθω άνθρωπος στη διαδικασία..εκεί μέσα στο πρώτο κ μοναδικό ραντεβού ένιωσα ένα με τον σωρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Δνε ξέρω εάν δικαίουμαι !!! Με το καλό 

Έχεις πάει στον παντο ;;; και εγω άθλιο τον θεωρώ 

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου .....

παρα πολλές γυναίκες πάνε με δανεικά και καλά κάνουν για εμένα .. αλλά δεν μπορείς να λες για επιτυχία!! Για να φανταστείτε το ποσοστό με δανεικά αγγίζει 93 τις εκατό να πετύχεις εγκυμοσύνη ... ήμουν ατον γεννεσις 4 χρόνια οι περισσότερες ήταν με δανεικά 

τέλεια να σου Ζήσουν !!! Σκέψου όμως ότι ξμεπρδεψες .... εγω δες τι τραβάω για να πετύχω το δεύτερο 

Στο ναυτικό μπορείς να κάνεις εάν είσαι ένστολη( στρατός κ τα τρία σώματα πυροσβεστική αστυνομία λιμενικό ή αν είσαι σύζυγος ή συγγενής πρώτου βαθμού)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ριρίκα είπε:

Και ποια είναι σε λύση σε αυτό που σας συμβαίνει; Τι μπορείτε να κάνετε για να μην συμβαίνει αυτο;

Σπερματένχυση γτ ετσι παρακάμπτεις τη βλέννα ή εξωσωματική...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Κορίτσια ξεκιναωωωωωω από αύριο...!!!!!!!!!!!!! Όλα  τα χάπια...!!!!!!!!!!! 22 χάπια την ημέρα..!!! 

Άντε ωραία!!!!Ποια μέρα σου είπε να πας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Δνε ξέρω εάν δικαίουμαι !!! Με το καλό 

Έχεις πάει στον παντο ;;; και εγω άθλιο τον θεωρώ 

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου .....

παρα πολλές γυναίκες πάνε με δανεικά και καλά κάνουν για εμένα .. αλλά δεν μπορείς να λες για επιτυχία!! Για να φανταστείτε το ποσοστό με δανεικά αγγίζει 93 τις εκατό να πετύχεις εγκυμοσύνη ... ήμουν ατον γεννεσις 4 χρόνια οι περισσότερες ήταν με δανεικά 

τέλεια να σου Ζήσουν !!! Σκέψου όμως ότι ξμεπρδεψες .... εγω δες τι τραβάω για να πετύχω το δεύτερο 

Φυσικά και δεν έχω πει..!!!! Θέλω άνθρωπος να είναι π ιατρός μου να μπορώ να τον βρίσκω  όποτε θέλω (όταν έχω ανάγκη δλδ) Να είναι πανό από οκά άνθρωπος και ομιλητικός να μην κοιτάει την τσέπη Του..!! Και πανό από από όλα να είναι και ο γυναικολόγος μου πρώτα και μετά ο εξωσωματικός μου..!! Για να πάω σε αυτόν που πήγα είχα θέσει πολλά κριτήρια μιας και ο παλιός μου (καλή ώρα του) είχε κάνει τα πιο τρομερά λάθη για εμένα αλλά δεν τα έβλεπα..!! 

 

στις πριν 7 ώρες, ο/η kppm είπε:

Άντε ωραία!!!!Ποια μέρα σου είπε να πας???

σημερα θα μου πει λογικά την Πέμπτη.!! Εσυ ποτέ πας με το καλό..;;; (Αν είπες συγνώμη έχω και μια αμνησία αχαχα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως είστε..;;;; Εγώ σήμερα νωρίς νωρίς Ετοιμάζομαι ψυχολογικά για τα χάπια αχαχαχα..!!! 

Καλημέρα..εγώ τρίτη μέρα εμβριομεταφορας κ ξύπνησα ξέροντας ότι αν έγινε κάτι έγινε χτες κ τη μέρα της εμβριομεταφορας...οπότε σήμερα χαλαρά....μετράω κ περιμένω να δω πιάστηκε τίποτα;;;;;!! Πφφφ από χάπια άλλο τίποτα...όταν θα φύγω από αυτό τον κόσμο με τόσα που πήρα θα μουμιοποιηθω...θα με βρουν οι επόμενες γενιές κ θα με ονομάσουν homo pharmacy!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Jesabell είπε:

Σπερματένχυση γτ ετσι παρακάμπτεις τη βλέννα ή εξωσωματική...

Σ' ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σου! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχεις σύντομα θετικό αποτέλεσμα και όλα να πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Θαύμα! είπε:

Καλημέρα..εγώ τρίτη μέρα εμβριομεταφορας κ ξύπνησα ξέροντας ότι αν έγινε κάτι έγινε χτες κ τη μέρα της εμβριομεταφορας...οπότε σήμερα χαλαρά....μετράω κ περιμένω να δω πιάστηκε τίποτα;;;;;!! Πφφφ από χάπια άλλο τίποτα...όταν θα φύγω από αυτό τον κόσμο με τόσα που πήρα θα μουμιοποιηθω...θα με βρουν οι επόμενες γενιές κ θα με ονομάσουν homo pharmacy!

Αχαχαχα όλα καλά θα ΟΝΕ κοπέλα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Θαύμα! είπε:

Καλημέρα..εγώ τρίτη μέρα εμβριομεταφορας κ ξύπνησα ξέροντας ότι αν έγινε κάτι έγινε χτες κ τη μέρα της εμβριομεταφορας...οπότε σήμερα χαλαρά....μετράω κ περιμένω να δω πιάστηκε τίποτα;;;;;!! Πφφφ από χάπια άλλο τίποτα...όταν θα φύγω από αυτό τον κόσμο με τόσα που πήρα θα μουμιοποιηθω...θα με βρουν οι επόμενες γενιές κ θα με ονομάσουν homo pharmacy!

Χαχαχαχα θα συμφωνήσω....Σοκαριστικά χθες με τη νίκη του είπε ότι ξεκινάει να παίρνει 22 χάπια και μετά μέτρησα πόσα παίρνω εγώ μέσα στην ημέρα... Εντάξει κορίτσια αντίο ζωή χαχαχαχα. σκεφτείτε ότι επειδή έχω θέμα και με το στομάχι μου ξυπνάω αρκετά νωρίς για να πάρω ένα χάπι για το στομάχι που θα μου επιτρέψει να αντέξω όλα τα υπόλοιπα που θα φάω μέσα στη μέρα. Παίρνω αυτό μισή ώρα πριν πάρω οτιδήποτε άλλο... έχουμε γέλιο τελικά χειρότερα και από τους γέρους καταντήσαμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Δνε ξέρω εάν δικαίουμαι !!! Με το καλό 

Έχεις πάει στον παντο ;;; και εγω άθλιο τον θεωρώ 

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου .....

παρα πολλές γυναίκες πάνε με δανεικά και καλά κάνουν για εμένα .. αλλά δεν μπορείς να λες για επιτυχία!! Για να φανταστείτε το ποσοστό με δανεικά αγγίζει 93 τις εκατό να πετύχεις εγκυμοσύνη ... ήμουν ατον γεννεσις 4 χρόνια οι περισσότερες ήταν με δανεικά 

τέλεια να σου Ζήσουν !!! Σκέψου όμως ότι ξμεπρδεψες .... εγω δες τι τραβάω για να πετύχω το δεύτερο 

Ο λόγος που θεωρείς ένα τέτοιο όνομα άθλιο μήπως μπορείς να μας τον αναφέρεις? Διότι εγώ 4 χρόνια σε άλλους ούτε μια θετική χοριακή και σε αυτόν έπιασα 3 έμβρυα με την μια προσπάθεια και σε λίγες μέρες γένναω ένα μωράκι οπότε είμαι πολύ περίεργη να ακούσω πως βρίζετε κάποιον έτσι και μάλιστα όταν υπάρχουν τόσες κοπέλες εδώ που μπορεί να τον έχουν γιατρό? Εαν κάποιες θέλουν ψυχολόγο για ν μιλάνε είναι άλλη ειδικότητα, ο άνθρωπος αυτός εινια εξωσωματιστης και γυναικολόγος και εμένα ήταν κάθε στιγμή δίπλα μου, τον βρίσκω πάντα στο κινητό του (και ν μην απαντάει σε παίρνει ΠΑΝΤΑ πίσω) και θεωρώ ότι είναι τοπ στο αντικείμενο του, οπότε σας παρακαλώ να ξέρουμε τι λέμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Φυσικά και δεν έχω πει..!!!! Θέλω άνθρωπος να είναι π ιατρός μου να μπορώ να τον βρίσκω  όποτε θέλω (όταν έχω ανάγκη δλδ) Να είναι πανό από οκά άνθρωπος και ομιλητικός να μην κοιτάει την τσέπη Του..!! Και πανό από από όλα να είναι και ο γυναικολόγος μου πρώτα και μετά ο εξωσωματικός μου..!! Για να πάω σε αυτόν που πήγα είχα θέσει πολλά κριτήρια μιας και ο παλιός μου (καλή ώρα του) είχε κάνει τα πιο τρομερά λάθη για εμένα αλλά δεν τα έβλεπα..!! 

 

σημερα θα μου πει λογικά την Πέμπτη.!! Εσυ ποτέ πας με το καλό..;;; (Αν είπες συγνώμη έχω και μια αμνησία αχαχα)

Καλημέρα!!!!!Εμένα Τετάρτη μου είπε μεσημεράκι θα πάω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η satya είπε:

Ο λόγος που θεωρείς ένα τέτοιο όνομα άθλιο μήπως μπορείς να μας τον αναφέρεις? Διότι εγώ 4 χρόνια σε άλλους ούτε μια θετική χοριακή και σε αυτόν έπιασα 3 έμβρυα με την μια προσπάθεια και σε λίγες μέρες γένναω ένα μωράκι οπότε είμαι πολύ περίεργη να ακούσω πως βρίζετε κάποιον έτσι και μάλιστα όταν υπάρχουν τόσες κοπέλες εδώ που μπορεί να τον έχουν γιατρό? Εαν κάποιες θέλουν ψυχολόγο για ν μιλάνε είναι άλλη ειδικότητα, ο άνθρωπος αυτός εινια εξωσωματιστης και γυναικολόγος και εμένα ήταν κάθε στιγμή δίπλα μου, τον βρίσκω πάντα στο κινητό του (και ν μην απαντάει σε παίρνει ΠΑΝΤΑ πίσω) και θεωρώ ότι είναι τοπ στο αντικείμενο του, οπότε σας παρακαλώ να ξέρουμε τι λέμε! 

είναι δικαίωμα της να μιλήσει με βάση την εμπειρία της όπως κάνεις κι εσύ τωτα...τον θεωρείς τοπ γιατί σου χάρισε μωρό.( Ανεξάρτητα από το ότι ο δεύτερος ή τρίτος εξωσωματικους πατάει στη δουλειά των προηγούμενων πάντα..αυτό το έλαβες υπόψη σου;..τοπ ήταν...πλέον υπάρχουν δεκάδες άλλοι Παντοι.Εχω ένα παιδί από εξωσωματική κ είμαι σε εμβριομεταφορα για δευτερο.....μπορούμε να έχουμε προσωπική γνώμη από την εμπειρία μας.Δε νιώσαμε άνθρωποι στο ιατρείο του,δε νιώσαμε καμία εξατομίκευση...όσες τον έχουν γιατρό έχουν μάθει να ακούνε κ τις δύο απόψεις όπως συμβαίνει κ με τον δικό μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια όσον αφορά τους γιατρούς έχω καταλάβει ότι όλα είναι σχετικά κ θέμα κ τύχης κ στιγμής.Ο ίδιος άνθρωπος αρέσει η δεν αρέσει.Ας μην δίνουμε τόσο ψυχρά ονόματα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Χαχαχαχα θα συμφωνήσω....Σοκαριστικά χθες με τη νίκη του είπε ότι ξεκινάει να παίρνει 22 χάπια και μετά μέτρησα πόσα παίρνω εγώ μέσα στην ημέρα... Εντάξει κορίτσια αντίο ζωή χαχαχαχα. σκεφτείτε ότι επειδή έχω θέμα και με το στομάχι μου ξυπνάω αρκετά νωρίς για να πάρω ένα χάπι για το στομάχι που θα μου επιτρέψει να αντέξω όλα τα υπόλοιπα που θα φάω μέσα στη μέρα. Παίρνω αυτό μισή ώρα πριν πάρω οτιδήποτε άλλο... έχουμε γέλιο τελικά χειρότερα και από τους γέρους καταντήσαμε...

αχ άστο κοπέλα μου από της 7 εχω ξεκινήσει και περνώ χάπια..!! συγνώμη αλλα γέλασα με το τρόπο που το είπες σαν τούς γερούς..!!!!

 

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Fwtaki είπε:

Κορίτσια ηρεμία...εδώ μέσα είμαστε όλες για ένα συγκεκριμένο λόγο... αλληλεγγύη μόνο...

ακριβώς

 

στις πριν 15 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Καλημέρα!!!!!Εμένα Τετάρτη μου είπε μεσημεράκι θα πάω!!!!!

 αχ τελεια..!!! ολα καλά να πάνε περιμένω εμπειρία πως είναι..!!

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Θαύμα! είπε:

είναι δικαίωμα της να μιλήσει με βάση την εμπειρία της όπως κάνεις κι εσύ τωτα...τον θεωρείς τοπ γιατί σου χάρισε μωρό.( Ανεξάρτητα από το ότι ο δεύτερος ή τρίτος εξωσωματικους πατάει στη δουλειά των προηγούμενων πάντα..αυτό το έλαβες υπόψη σου;..τοπ ήταν...πλέον υπάρχουν δεκάδες άλλοι Παντοι.Εχω ένα παιδί από εξωσωματική κ είμαι σε εμβριομεταφορα για δευτερο.....μπορούμε να έχουμε προσωπική γνώμη από την εμπειρία μας.Δε νιώσαμε άνθρωποι στο ιατρείο του,δε νιώσαμε καμία εξατομίκευση...όσες τον έχουν γιατρό έχουν μάθει να ακούνε κ τις δύο απόψεις όπως συμβαίνει κ με τον δικό μου...

θα συμφωνήσω  απολυτά..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...