Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Αχ κορίτσια η Προγεστερονη βγήκε 0,06 καλό είναι..?

Αν είσαι προ εμβριομεταφορα ς σουπερ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Ναι πρω είμαι 

Επειδή κ εμένα τη μέτρησε να δει αν θαπουν κατάψυξη( εάν είναι ψηλά μπαίνουν) ήταν 0,9 κ μου Χε πει σουπερ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Θαύμα! είπε:

Καλησπέρα κι από μένα κ καλώς σας βρήκα.σημερα έγινα μέλος  όμως σας διάβαζα καιρό.Χτες έκανα κι εγώ εμβριομεταφορα στο ναυτικό νοσοκομειο για την απόκτηση αν θέλει ο Θεός του δεύτερου παιδιού μας( έχω ήδη ένα 2,5 ετών από εξωσωματική) .έβαλα δύο βλαστοκυστες κ ένα μοριδιο ...τώρα περιμένω να βάλει ο θεός το χέρι του :)

Και εγω για το δεύτερο παλεύω !!! Έχω κάνει ήδη 7 βέβαια αποτυχημένες .... Σου εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία !!! 

Το ακούω πολύ το ναυτικό ... ποιον έχεις γιατρό ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Θαύμα! είπε:

Επειδή κ εμένα τη μέτρησε να δει αν θαπουν κατάψυξη( εάν είναι ψηλά μπαίνουν) ήταν 0,9 κ μου Χε πει σουπερ

Τέλεια αγχοθικα τσάμπα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Ναι ναι όλα καλά συνεχίζω με cyclacur 3 την ημέρα Και το ενδομήτριο και η μήτρα τέλεια και από αύριο Προγεστερονη θα μου πει το απόγευμα λεπτομέρειες που θα μιλήσω..!! Περιμένουμε νέα..!!! 

Με το καλό κορίτσι γλυκό όλα θα πάνε τέλεια 

στις πριν 7 ώρες, ο/η konstantinaVE είπε:

Καλημέρα, κορίτσια!! @Niki94 και @Χρυσάφω όλα καλά να σας πάνε!!!!!

Εγώ είχα μια μικρή αποκόλληση την προηγούμενη εβδομάδα, έμεινα σπιτι, αλλά από προχτές γύρισα στη δουλειά, γιατί δε βγάζω άκρη με το λογιστήριο και την άδεια μου. 

Προσέχω αρκετά, αλλά χτες το βράδυ κουβαλούσα μια τσάντα με φαγητά κι έχουμε μια χαζή σκάλα στη δουλειά με ένα ψηλό σκαλοπάτι και δε σας κρύβω ότι ζοριστηκα κι ανησυχησα, γιατί έτσι είχα ζοριστει και την Τρίτη και να τι έπαθα...

Ολο βραδυ ανησυχώ μην ξαναδώ αίμα... ? Άντε να περάσει η μέρα γιατί αύριο πάμε.να δούμε εμβρυακι και καρδούλα!!! 

Και εγω είχα αποκόλληση και όλα πήγαν τέλεια .... απλά γνώμη μου είναι μέχρι την αυχενική να κάτσεις εάν μπορείς 

στις πριν 7 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Εισακούστηκαν οι προσευχές μας. Έχουμε 2 άριστες βλαστοκύστες

Τέλεια !!!! Ένα και καλό θέλουμε για να γίνει το θαύμα ... αν και σου εύχομαι δίδυμα για να μην τραβήξεις τα δικά μου !!!

στις πριν 6 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κορίτσια εχω ευχαριστα νεα!!Μπορω να προχωρήσω κανονικα με το σπερμα του συζύγου και όλα καλα!Θα παμε με διεγερση .Το μόνο που χρειαζεται να παρω αντιβιώση για φλεγμονές που ειχαμε δει οτι υπάρχουν απο την υστεροσκόπηση που ειχα κανει.Οκ .Θα το κανω κι αυτο για να αυξηθούν οι πιθανότητες.Κάποια κορίτσια ξέρω είναι αντίθετα με εκχύσεις και αντιβιώσεις αλλά αποφάσισα να ακολουθήσω την γνώμη του γιατρού μου που μου εμπνεει σιγουριά και ασφάλεια! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΕΝΘΑΡΡΥΝΤΙΚΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ το πρωι! Να είστε καλα και όλα να πανε κατ ευχήν για όλες μας !!!!!

Είδε σου στα έλεγα ;;; το σπερμα είναι Αστείος παράγοντας ....

σε ποιον γιατρό είσαι για θύμισε μου ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Με το καλό κορίτσι γλυκό όλα θα πάνε τέλεια 

Και εγω είχα αποκόλληση και όλα πήγαν τέλεια .... απλά γνώμη μου είναι μέχρι την αυχενική να κάτσεις εάν μπορείς 

Τέλεια !!!! Ένα και καλό θέλουμε για να γίνει το θαύμα ... αν και σου εύχομαι δίδυμα για να μην τραβήξεις τα δικά μου !!!

Είδε σου στα έλεγα ;;; το σπερμα είναι Αστείος παράγοντας ....

σε ποιον γιατρό είσαι για θύμισε μου ;;;;;

Σε ευχαριστώ πολύ..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Και εγω για το δεύτερο παλεύω !!! Έχω κάνει ήδη 7 βέβαια αποτυχημένες .... Σου εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία !!! 

Το ακούω πολύ το ναυτικό ... ποιον έχεις γιατρό ;;;

Mετα την κόρη μου είχα δύο παλλινδρομες...τον κ Πετρογιαννη έχω...εάν δικαιουσε στο ναυτικό ψαξτο... ειλικρινα δεν υστερεί σε τοποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Με το καλό κορίτσι γλυκό όλα θα πάνε τέλεια 

Και εγω είχα αποκόλληση και όλα πήγαν τέλεια .... απλά γνώμη μου είναι μέχρι την αυχενική να κάτσεις εάν μπορείς 

Τέλεια !!!! Ένα και καλό θέλουμε για να γίνει το θαύμα ... αν και σου εύχομαι δίδυμα για να μην τραβήξεις τα δικά μου !!!

Είδε σου στα έλεγα ;;; το σπερμα είναι Αστείος παράγοντας ....

σε ποιον γιατρό είσαι για θύμισε μου ;;;;;

Στον δικό σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποποοο!!!!! Μόνο ευχαριστα νεα ρε κορίτσια! Σας διαβάζω!!!!! Καλα αποτελέσματα σε ολες σας!!!!! Να ρωτήσω κτ;;;;;; Για Πάντο εχει κάποια να μ δωσεις πληροφορίες; Ειτε απο δική της εμπειρία είτε απο φιλες κτλ;;;;;;;; 
επίσης 16/11 εκανα σπερματένχυση χοριακή ποτε θα κανω;;;;;;;;;; Ο γιατρος π τον ρωτησα μ ειπε ξεχασέ το,  βγαλτο απο το μυαλο σ, μεινε κουλ και θα σ πω εγω ! Πφφφφφφφ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Ποποοο!!!!! Μόνο ευχαριστα νεα ρε κορίτσια! Σας διαβάζω!!!!! Καλα αποτελέσματα σε ολες σας!!!!! Να ρωτήσω κτ;;;;;; Για Πάντο εχει κάποια να μ δωσεις πληροφορίες; Ειτε απο δική της εμπειρία είτε απο φιλες κτλ;;;;;;;; 
επίσης 16/11 εκανα σπερματένχυση χοριακή ποτε θα κανω;;;;;;;;;; Ο γιατρος π τον ρωτησα μ ειπε ξεχασέ το,  βγαλτο απο το μυαλο σ, μεινε κουλ και θα σ πω εγω ! Πφφφφφφφ??????

Εγώ απλά θα πω άστο τον παντο..! Έχεις ακόμη για χορικη κανονικά μετά από 14 ως 16 ημέρες σου λένε να πας..!!! Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά κοπέλα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Ποποοο!!!!! Μόνο ευχαριστα νεα ρε κορίτσια! Σας διαβάζω!!!!! Καλα αποτελέσματα σε ολες σας!!!!! Να ρωτήσω κτ;;;;;; Για Πάντο εχει κάποια να μ δωσεις πληροφορίες; Ειτε απο δική της εμπειρία είτε απο φιλες κτλ;;;;;;;; 
επίσης 16/11 εκανα σπερματένχυση χοριακή ποτε θα κανω;;;;;;;;;; Ο γιατρος π τον ρωτησα μ ειπε ξεχασέ το,  βγαλτο απο το μυαλο σ, μεινε κουλ και θα σ πω εγω ! Πφφφφφφφ??????

Πολύ χοντρικά 30 του μήνα!

Για παντο εχω ακουστά απο φίλες... πολλές επιτυχίες υπάρχουν μεν αλλά εχω ακούσει οτι είναι τοοοσο απρόσωπα... πολυ μπιζνα κ λιγότερο νοσοκομείο. Φυσικά αυτή είναι η μια αποψη γιατί κ αυτή που μου το είπε παιδί έκανε σε αυτόν. Το θέμα ειναι πως νιώθεις εσύ. Αυθεντίες κ εγγυήσεις δεν υπάρχουν... εγω επέλεξα μητερα για το γιατρό μου κ για το πολύ καλό εμβρυολογικο! Να κοιτάξεις κ αυτό! Είναι η μισή δουλειά σε μια εξωσωματική... που αχρείαστη να είναι!

Ρε κορίτσι επειδή εμείς τα λέγαμε κ στο γκρουπακι της φυσικής σύλληψης, έχετε βρει κάτι; ή ανεξήγητη κ εσείς; καλά αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Πολύ χοντρικά 30 του μήνα!

Για παντο εχω ακουστά απο φίλες... πολλές επιτυχίες υπάρχουν μεν αλλά εχω ακούσει οτι είναι τοοοσο απρόσωπα... πολυ μπιζνα κ λιγότερο νοσοκομείο. Φυσικά αυτή είναι η μια αποψη γιατί κ αυτή που μου το είπε παιδί έκανε σε αυτόν. Το θέμα ειναι πως νιώθεις εσύ. Αυθεντίες κ εγγυήσεις δεν υπάρχουν... εγω επέλεξα μητερα για το γιατρό μου κ για το πολύ καλό εμβρυολογικο! Να κοιτάξεις κ αυτό! Είναι η μισή δουλειά σε μια εξωσωματική... που αχρείαστη να είναι!

Ρε κορίτσι επειδή εμείς τα λέγαμε κ στο γκρουπακι της φυσικής σύλληψης, έχετε βρει κάτι; ή ανεξήγητη κ εσείς; καλά αποτελέσματα!

Βρήκαμε οτι εχω αντισώματα απεναντι στον αντρα μου κ αδρανοποιώ το σπέρμα του! Φανταστικό;;;;;;; Μητερα κ εμενα ο γιατρός μου αλλα οχι ειδικός σε εξωσωματικη... γι αυτο ρωτάω... και 3 γνωστες μ που εκαναν μωρο το εκαναν στο Παντο γιναυτο ρωτάω... ευχαριστω πολυ για τις πληροφορίες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Βρήκαμε οτι εχω αντισώματα απεναντι στον αντρα μου κ αδρανοποιώ το σπέρμα του! Φανταστικό;;;;;;; Μητερα κ εμενα ο γιατρός μου αλλα οχι ειδικός σε εξωσωματικη... γι αυτο ρωτάω... και 3 γνωστες μ που εκαναν μωρο το εκαναν στο Παντο γιναυτο ρωτάω... ευχαριστω πολυ για τις πληροφορίες!!!

Να σε ρωτήσω βρε κορίτσι μου, αυτό με ποια εξέταση διαπιστώθηκε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Βρήκαμε οτι εχω αντισώματα απεναντι στον αντρα μου κ αδρανοποιώ το σπέρμα του! Φανταστικό;;;;;;; Μητερα κ εμενα ο γιατρός μου αλλα οχι ειδικός σε εξωσωματικη... γι αυτο ρωτάω... και 3 γνωστες μ που εκαναν μωρο το εκαναν στο Παντο γιναυτο ρωτάω... ευχαριστω πολυ για τις πληροφορίες!!!

εμένα και να με πλήρωναν δεν θα πατούσα ούτε σε αυτόν ούτε στο κέντρο μητέρα και πάλι μητέρα..!! Αν θες σου λέω σε πμ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Βρήκαμε οτι εχω αντισώματα απεναντι στον αντρα μου κ αδρανοποιώ το σπέρμα του! Φανταστικό;;;;;;; Μητερα κ εμενα ο γιατρός μου αλλα οχι ειδικός σε εξωσωματικη... γι αυτο ρωτάω... και 3 γνωστες μ που εκαναν μωρο το εκαναν στο Παντο γιναυτο ρωτάω... ευχαριστω πολυ για τις πληροφορίες!!!

Αν πας στο συγκεκριμένο να πας στον Σφακιανουδη.οχι στον Πάντο...η βαφτιστηρα μου είναι παιδί του Σφακιανουδη κ ο δίδυμος αδερφός της..επίσης μη μετράς γενικά επιτυχίες αλλά πόσες είναι στο δικό σου πλαίσιο..πχ 3 φίλες τι ηλικίας; Με δικά τους ωάρια; Γιατί πχ το κέντρο αυτό έχει τρελές επιτυχίες μετά τα 40 αλλα πάρα πολλές με δανεικά κ ας μην το λένε...είχαν θέματα γυναικολογικά αντρικά; Ήταν φυσικοί κύκλοι ή με φάρμακα.Εγω έχω ένα παιδί από εξωσωματική στο Ρέα στον Τζεφερακο κ τώρα είμαι σε εμβριομεταφορα από το ναυτικό νοσοκομειο( δημόσιο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ριρίκα είπε:

Να σε ρωτήσω βρε κορίτσι μου, αυτό με ποια εξέταση διαπιστώθηκε;

Huhner test.. εμεις ειχαμε κανει ολες τις εξετασεις, ωορρηξια κανονικά καθε μηνα κ μωρο πουθενα... μου λέει Ηρθε η ωρα του τεστ δλδ κανεις ερωτα με τον αντρα σ κ μεσα σε 4 ωρες πας στο εργαστηριο σ παιρνουν υγρο και βλεπουν αν η βλέννα βοηθαει το σπερμα κ το οδηγει στη σαλπιγγα ή το σταματαει! Εμενα το αδρανοποιεί κ δε συναντιούνται ποτε!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!! Έκανα σήμερα πάλι β χωριακη και έχω 3200 υπάρχει περίπτωση να είναι δίδυμα!!!?? Θα σκάσω μεχρι την Δευτέρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

εμένα και να με πλήρωναν δεν θα πατούσα ούτε σε αυτόν ούτε στο κέντρο μητέρα και πάλι μητέρα..!! Αν θες σου λέω σε πμ 

Ωωωω ναι!!! Θα ηθελα..??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Θαύμα! είπε:

Αν πας στο συγκεκριμένο να πας στον Σφακιανουδη.οχι στον Πάντο...η βαφτιστηρα μου είναι παιδί του Σφακιανουδη κ ο δίδυμος αδερφός της..επίσης μη μετράς γενικά επιτυχίες αλλά πόσες είναι στο δικό σου πλαίσιο..πχ 3 φίλες τι ηλικίας; Με δικά τους ωάρια; Γιατί πχ το κέντρο αυτό έχει τρελές επιτυχίες μετά τα 40 αλλα πάρα πολλές με δανεικά κ ας μην το λένε...είχαν θέματα γυναικολογικά αντρικά; Ήταν φυσικοί κύκλοι ή με φάρμακα.Εγω έχω ένα παιδί από εξωσωματική στο Ρέα στον Τζεφερακο κ τώρα είμαι σε εμβριομεταφορα από το ναυτικό νοσοκομειο( δημόσιο)

Μμμμ.... ναι... διαφορετικες ιστοριες ολες των φιλων μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ampempa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!! Έκανα σήμερα πάλι β χωριακη και έχω 3200 υπάρχει περίπτωση να είναι δίδυμα!!!?? Θα σκάσω μεχρι την Δευτέρα! 

Υπάρχει πιθανότητα όλα καλά κοπέλα μου..! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Μμμμ.... ναι... διαφορετικες ιστοριες ολες των φιλων μου.. 

Κι καταρχάς μη σκέφτεσαι από τώρα για μετά..είσαι σε προσπάθεια! Καλή επιτυχία για αυτό που κάνεις τώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Θαύμα! είπε:

Κι καταρχάς μη σκέφτεσαι από τώρα για μετά..είσαι σε προσπάθεια! Καλή επιτυχία για αυτό που κάνεις τώρα...

Εχεις δικιο σε αυτο... ευχαριστώ πολυ! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Θαύμα! είπε:

Καλησπέρα κ Καλή επιτυχία..εγώ χτες! Έχουμε μια μέρα διάφορα! Ποτέ σου είπε χοριακη;;;εμένα σε 14 μέρες αλλά θα πάω σε 9:) του είπα αποκλείεται να περιμένω τόσο πάντα έκανα στην 9 μέρα χιχιχ

Χαχαχαχα έτσι ποιός περιμένει τόσο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...