Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

@Taggerisris αυτά είναι πολύ θετικά σημάδια...!!!! Αυτό με τα δόντια δε μου έχει τύχει ποτέ αλλά νομίζω ότι θεωρείται σημάδι εγκυμοσύνης....με το καλό κοπέλα μου!!!!!!!

Χαχαχαχα Σοφάκι μου ας μείνω εγώ έγκυος και μετά το προσθέτουμε στα συμπτώματα χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Καλά είμαστε κοριτσάκι εσύ πως νιώθεις; εμένα το στήθος έχει πρηστεί έχει γίνει τούμπανο έχουν πεταχτεί οι φλέβες και πονάω... χαχαχαχα

Κανεις ενεσεις γιαυτο? Εγω δεν εχω τιποτα λιγο πονακια στην κοιλια κ λιγο φουσκωμα αλλα συο στηθος τιποτα κοπελα μ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

@Liveloula88 @Geo2009 @Ριρίκα Σας ευχαριστώ για τη συμπαράσταση και την ενθάρρυνση. Μακάρι να πιάσουν οι ευχές σας εγώ το θέλω περισσότερο από σας... Ας είναι αυτή η φορά η τυχερή μου!

Εννοείται αυτό,πως η καθεμία το θέλει περισσότερο για τον εαυτό της...Πάντως,εγώ προσωπικά, χαίρομαι όταν μαθαίνω πως όλα πήγαν καλά σε μία εξωσωματική γιατί ξέρω πόσο δύσκολη διαδικασία είναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Εννοείται αυτό,πως η καθεμία το θέλει περισσότερο για τον εαυτό της...Πάντως,εγώ προσωπικά, χαίρομαι όταν μαθαίνω πως όλα πήγαν καλά σε μία εξωσωματική γιατί ξέρω πόσο δύσκολη διαδικασία είναι...

Κι εμένα μου δίνει πολύ κουράγιο όταν διαβάζω ότι κάποια πέτυχε.... θέλω όλες να πετυχαίνουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Karamela! είπε:

Κανεις ενεσεις γιαυτο? Εγω δεν εχω τιποτα λιγο πονακια στην κοιλια κ λιγο φουσκωμα αλλα συο στηθος τιποτα κοπελα μ! 

Αν κάνω λέει; και τι δεν κάνω να λες. Προγεστερόνη κάργα και ενέσεις ivor

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Αν κάνω λέει; και τι δεν κάνω να λες. Προγεστερόνη κάργα και ενέσεις ivor

Εχεις κανει την εμβρυομεταφορα δηλαδη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Ναι αγάπη Και τώρα είμαι στο περίμενε..

Καλημέρα κοπελα μου! Σου ευχομαι μιε θετικη χοριακη κ ολα να πανε καλα!!! Ποτε κανεις χοριακη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Καλημέρα κοπελα μου! Σου ευχομαι μιε θετικη χοριακη κ ολα να πανε καλα!!! Ποτε κανεις χοριακη? 

Καλημέρα καραμέλα μου! Την Πέμπτη είναι να κάνω τη χοριακή μου. Βέβαια από χθες το βράδυ πονάω λες και θα μου έρθει η ακατανόμαστη... Ελπίζω πως όχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Καλημέρα καραμέλα μου! Την Πέμπτη είναι να κάνω τη χοριακή μου. Βέβαια από χθες το βράδυ πονάω λες και θα μου έρθει η ακατανόμαστη... Ελπίζω πως όχι!

Ευχομαι να μην ερθει κοριτσι μ η κοκκινομουρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Ευχομαι να μην ερθει κοριτσι μ η κοκκινομουρα! 

Με τόσα φάρμακα που παίρνουμε Δεν πιστεύω ότι θα μου έρθει αν και σήμερα αύριο ήταν κανονικά στον κύκλο μου να αδιαθετησω. Και την προηγούμενη φορά που ρώτησα τον γιατρό Μου είπε αν δεν κόψεις τα φάρμακα περίοδος δεν θα σου έρθει.. τόσες μέρες χαλαρή ήμουνα ρε γ***** τώρα έχω αρχίσει και φοβάμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Πώς είστε;

Εγώ τη Δευτέρα θα πάω για υπέρηχο να δω πόσα ωάρια έχω...Ανυπομονώ...?

Γλυκιά ανυπομονησία μία χαρά θα τα πας κορίτσι μου... Εύχομαι να πάρεις αρκετά και να προχωρήσουν όλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα σε όλες! Σήμερα ξύπνησα αγκαλιά με την ευτυχία. 

Χτες γεννήθηκαν δύο υπέροχα μωράκια που κάποτε ήταν δυο κατεψυγμένες βλαστοκυστες και λίγες μέρες πριν ένα ωάριο που γονιμοποιηθηκε σε κάποιο εργαστήριο! 

Όσες έχετε μείνει έγκυες με το καλό να πάτε μέχρι τέλους και να σφίξετε τα μωρά σας στην αγκαλιά σας. 

Όσες ακόμη δεν τα έχετε καταφέρει να ξέρετε η ώρα είναι κοντά. Και να μην το βάζετε κάτω. 

Στις αγαπημένες μου φίλες που βρήκα εδώ όταν άρχισα την προσπάθεια μου εύχομαι στη @nikona και @Zeta. μια ακόμα φορά να τους ζήσουν τα μωρά μια τους. Χτες πέρασα απέναντι μαζί σας κορίτσια. 

Στις αγαπημένες μου @satya @Bloublou85 καλή λευτεριά εύχομαι όπως και σε άλλα κορίτσια που δε συμμετέχουν πια αλλά περιμένουν τα μωράκια τους. 

Στις αγαπημένες μου @Magaiver, @eleni75, @sansa @bebe2 @jazz και όλα τα κορίτσια που βρήκα όταν ξεκίνησα και ακόμα προσπαθούν εύχομαι γρήγορα τα επιθυμητά αποτελέσματα. 

Σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν, όσο γνωριστηκα μαζί τους εδώ λιγότερο ή περισσότερο, παλιότερα ή τώρα πια εύχομαι να ζήσετε σύντομα τη δική σας φωτεινή μέρα. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιου κορίτσι μου γλυκό να σ ζήσουν τα μωράκια σου!!!! Γερά,  καλοτυχα κ πάντα ευτυχισμένα! Καλή ανάρρωση κ σε σένα! Σε σκεφτόμουν αυτές τις μέρες!!! Πόσο αισιόδοξο το μήνυμα σου για όλες τις κοπέλες π παλεύουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια καλημέρα σε όλες! Σήμερα ξύπνησα αγκαλιά με την ευτυχία. 

Χτες γεννήθηκαν δύο υπέροχα μωράκια που κάποτε ήταν δυο κατεψυγμένες βλαστοκυστες και λίγες μέρες πριν ένα ωάριο που γονιμοποιηθηκε σε κάποιο εργαστήριο! 

Όσες έχετε μείνει έγκυες με το καλό να πάτε μέχρι τέλους και να σφίξετε τα μωρά σας στην αγκαλιά σας. 

Όσες ακόμη δεν τα έχετε καταφέρει να ξέρετε η ώρα είναι κοντά. Και να μην το βάζετε κάτω. 

Στις αγαπημένες μου φίλες που βρήκα εδώ όταν άρχισα την προσπάθεια μου εύχομαι στη @nikona και @Zeta. μια ακόμα φορά να τους ζήσουν τα μωρά μια τους. Χτες πέρασα απέναντι μαζί σας κορίτσια. 

Στις αγαπημένες μου @satya @Bloublou85 καλή λευτεριά εύχομαι όπως και σε άλλα κορίτσια που δε συμμετέχουν πια αλλά περιμένουν τα μωράκια τους. 

Στις αγαπημένες μου @Magaiver, @eleni75, @sansa @bebe2 @jazz και όλα τα κορίτσια που βρήκα όταν ξεκίνησα και ακόμα προσπαθούν εύχομαι γρήγορα τα επιθυμητά αποτελέσματα. 

Σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν, όσο γνωριστηκα μαζί τους εδώ λιγότερο ή περισσότερο, παλιότερα ή τώρα πια εύχομαι να ζήσετε σύντομα τη δική σας φωτεινή μέρα. 

 

Να ζήσουν τα μωράκια σας κοριτσάκι μου! Μια ζωή γεμάτη υγεία και πολλά πολλά χαμόγελα! Κι εσύ να είσαι γερή και δυνατή να τα καμαρώνεις γλυκιά μου! ????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια καλημέρα σε όλες! Σήμερα ξύπνησα αγκαλιά με την ευτυχία. 

Χτες γεννήθηκαν δύο υπέροχα μωράκια που κάποτε ήταν δυο κατεψυγμένες βλαστοκυστες και λίγες μέρες πριν ένα ωάριο που γονιμοποιηθηκε σε κάποιο εργαστήριο! 

Όσες έχετε μείνει έγκυες με το καλό να πάτε μέχρι τέλους και να σφίξετε τα μωρά σας στην αγκαλιά σας. 

Όσες ακόμη δεν τα έχετε καταφέρει να ξέρετε η ώρα είναι κοντά. Και να μην το βάζετε κάτω. 

Στις αγαπημένες μου φίλες που βρήκα εδώ όταν άρχισα την προσπάθεια μου εύχομαι στη @nikona και @Zeta. μια ακόμα φορά να τους ζήσουν τα μωρά μια τους. Χτες πέρασα απέναντι μαζί σας κορίτσια. 

Στις αγαπημένες μου @satya @Bloublou85 καλή λευτεριά εύχομαι όπως και σε άλλα κορίτσια που δε συμμετέχουν πια αλλά περιμένουν τα μωράκια τους. 

Στις αγαπημένες μου @Magaiver, @eleni75, @sansa @bebe2 @jazz και όλα τα κορίτσια που βρήκα όταν ξεκίνησα και ακόμα προσπαθούν εύχομαι γρήγορα τα επιθυμητά αποτελέσματα. 

Σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν, όσο γνωριστηκα μαζί τους εδώ λιγότερο ή περισσότερο, παλιότερα ή τώρα πια εύχομαι να ζήσετε σύντομα τη δική σας φωτεινή μέρα. 

 

Να σου ζήσουν καλή μου!Να είναι πάντα γερά και ευτυχισμένα!!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Γλυκιά ανυπομονησία μία χαρά θα τα πας κορίτσι μου... Εύχομαι να πάρεις αρκετά και να προχωρήσουν όλα

Σε ευχαριστώ πολύ!❤

Την ανταπόκριση δεν τη φοβάμαι, έχω ξανακάνει...Η γονιμοποίηση με αγχώνει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Πώς είστε;

Εγώ τη Δευτέρα θα πάω για υπέρηχο να δω πόσα ωάρια έχω...Ανυπομονώ...?

Εγω σημερα πηγα κ περιμένω να με παρουν τηλ να μ πουν τι θα κανω! Κατι ειπε για Δευτέρα ωολληψια αλλα δεν ειναι σιγουρο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Εγω σημερα πηγα κ περιμένω να με παρουν τηλ να μ πουν τι θα κανω! Κατι ειπε για Δευτέρα ωολληψια αλλα δεν ειναι σιγουρο! 

Με το καλό!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια καλημέρα σε όλες! Σήμερα ξύπνησα αγκαλιά με την ευτυχία. 

Χτες γεννήθηκαν δύο υπέροχα μωράκια που κάποτε ήταν δυο κατεψυγμένες βλαστοκυστες και λίγες μέρες πριν ένα ωάριο που γονιμοποιηθηκε σε κάποιο εργαστήριο! 

Όσες έχετε μείνει έγκυες με το καλό να πάτε μέχρι τέλους και να σφίξετε τα μωρά σας στην αγκαλιά σας. 

Όσες ακόμη δεν τα έχετε καταφέρει να ξέρετε η ώρα είναι κοντά. Και να μην το βάζετε κάτω. 

Στις αγαπημένες μου φίλες που βρήκα εδώ όταν άρχισα την προσπάθεια μου εύχομαι στη @nikona και @Zeta. μια ακόμα φορά να τους ζήσουν τα μωρά μια τους. Χτες πέρασα απέναντι μαζί σας κορίτσια. 

Στις αγαπημένες μου @satya @Bloublou85 καλή λευτεριά εύχομαι όπως και σε άλλα κορίτσια που δε συμμετέχουν πια αλλά περιμένουν τα μωράκια τους. 

Στις αγαπημένες μου @Magaiver, @eleni75, @sansa @bebe2 @jazz και όλα τα κορίτσια που βρήκα όταν ξεκίνησα και ακόμα προσπαθούν εύχομαι γρήγορα τα επιθυμητά αποτελέσματα. 

Σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν, όσο γνωριστηκα μαζί τους εδώ λιγότερο ή περισσότερο, παλιότερα ή τώρα πια εύχομαι να ζήσετε σύντομα τη δική σας φωτεινή μέρα. 

 

Ωωωωωω μπράβο σου! Τι χαρούμενα νέα είναι αυτά! Να σου ζήσουν τα μωράκια σου Να τα χαίρεσαι και να τα καμαρώσεις όπως επιθυμείς! Και σε σένα γλυκιά μανουλα δύναμη από δω και μπρος να τα μεγαλώσεις... Πολλά συγχαρητήρια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Liveloula88 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!❤

Την ανταπόκριση δεν τη φοβάμαι, έχω ξανακάνει...Η γονιμοποίηση με αγχώνει....

Θα γονιμοποιηθούν και θα έχεις για μεταφορά μία χαρά θα πάνε όλα. Περιμένουμε τα καλά σου νέα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Karamela! είπε:

Εγω σημερα πηγα κ περιμένω να με παρουν τηλ να μ πουν τι θα κανω! Κατι ειπε για Δευτέρα ωολληψια αλλα δεν ειναι σιγουρο! 

Παρακολουθεισαι; Ξέρεις πόσα ωάρια έχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...