Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΛΗΣ πρώτου φύγει σε όλες τις κοιλίτσες θαυματάκια θα αφήσει ❤😇🤞🤰❤


Άντρεα

Recommended Posts

Kαλημερα σε ολες!! @Ευάγγελοςτ σε καταλαβαινω απολυτα κι εγω ενω στην αρχη ημουν πολλη χαλαρη τωρα οσο περναει ο καιρος και στενευουν τα περιθωρια μου με πιανουν τα νευρα μου καθε φορα που ερχεται η ακατανομαστη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 803
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 12 ώρες, ο/η Kikip είπε:

Κλομιφαινη και επαφές μόνο? Την κλομιφαινη εγώ την πήρε σε σπερματεγχυση για να κάνω περισσότερα ωοθηλακια, όχι ότι έχω κάποιο προβλημα. Το ίδιο θέλει και για σένα προφανώς. Αν σας παίρνει η ηλικία ίσως θέλει να τα εξαντλήσει όλα τα πιθανά σενάρια. 

Ναι για κλομιφαινη και επαφές μου είπε μόνο και μετά κατευθείαν για εξωσωματική μου είπε. Ηλικιακά δεν με παίρνει αλλά για ένα κύκλο σκέφτομαι να το δοκιμασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντωμεταξυ κοριτσια μια φορα  να μην πεσει η ακατανομαστη μεσα στην αδεια μου και τι στον κοσμο!!! και τωρα τον αυγουστο που θα παρω μονο μια εβδομαδα αδεια παρασκευη 7 του μηνα σταματαω και σαββατο 8 την περιμενω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Εντωμεταξυ κοριτσια μια φορα  να μην πεσει η ακατανομαστη μεσα στην αδεια μου και τι στον κοσμο!!! και τωρα τον αυγουστο που θα παρω μονο μια εβδομαδα αδεια παρασκευη 7 του μηνα σταματαω και σαββατο 8 την περιμενω

Μπορεί αυτή την φορά να μην έρθει 😉😉😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η elephant είπε:

Ναι για κλομιφαινη και επαφές μου είπε μόνο και μετά κατευθείαν για εξωσωματική μου είπε. Ηλικιακά δεν με παίρνει αλλά για ένα κύκλο σκέφτομαι να το δοκιμασω

Καλημέρα κορίτσι μου. Και εμένα μου το έχει προτείνει ο γιατρός μου. Χωρίς να έχουμε κάποιο θέμα. Λέω να το κάνω από Σεπτέμβρη για κάποιους κύκλους,μηπως και τα καταφέρουμε και εμεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Και εμένα μου το έχει προτείνει ο γιατρός μου. Χωρίς να έχουμε κάποιο θέμα. Λέω να το κάνω από Σεπτέμβρη για κάποιους κύκλους,μηπως και τα καταφέρουμε και εμεις

Θεωρώ ότι αν δεν υπάρχει προβλημα αξίζει να το κάνεις κατά τη γνώμη μου. Και εγώ από Σεπτέμβρη λέω να κάνω την πρώτη κ βλέπουμε. Καλά αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Εντωμεταξυ κοριτσια μια φορα  να μην πεσει η ακατανομαστη μεσα στην αδεια μου και τι στον κοσμο!!! και τωρα τον αυγουστο που θα παρω μονο μια εβδομαδα αδεια παρασκευη 7 του μηνα σταματαω και σαββατο 8 την περιμενω

Μπορεί να μην σου έρθει όμως!😉

Πάντως σε καταλαβαίνω! Εγώ δεν το παθαίνω στις διακοπές αλλά σε εξετάσεις. Στις πανελλαδικές είχα! Σε ξένες γλώσσες είχα! Δεν υπάρχει πτυχίο που να το πήρα αναίμακτα!😆 Και τότε πονούσα πάρα πολύ κιόλας! Άστα να πάνε!

Υ.Γ Ακόμα και στην βάπτιση του γιού μου είχα! Πρωί πρωί μου είχε έρθει και φορούσα κι ένα ολόλευκο φόρεμα! Ακόμα απορώ στο γάμο μου πως την γλίτωσα!😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!εμενα ευτυχως αυτο το μηνα ηρθε νωρίτερα η περιοδος κ θα ειμαι ενταξει στην αδεια...γενικα ο κυκλος μου τα εχει παίξει...τους προηγούμενους 2 μηνες εκανα καθυστερήσεις κ αυτο το μηνα μου ηρθε 5 μερες νωριτερα κ μου κράτησε με τα βιας  4 μερες ενω παντα κραταει 6 με 7!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Είχαμε πει ότι θα α ν οιγα εγώ το θέμα του Αυγούστου αλλά να σας πω την αλήθεια δεν έχω καμία έμπνευση... Είμαι λίγο πιο πεζός άνθρωπος κ δεν το έχω με τις ομοιοκαταληξιες... Πείτε καμία ιδέα για τίτλους η αν θέλει να το ανοίξει κάποια κοπέλα αντί για εμένα... Αν με αφήσετε μόνη μου θα το ονομάσω ΘΈΜΑ ΑΥΓΟΎΣΤΟΥ χαχα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μπορεί να μην σου έρθει όμως!😉

Πάντως σε καταλαβαίνω! Εγώ δεν το παθαίνω στις διακοπές αλλά σε εξετάσεις. Στις πανελλαδικές είχα! Σε ξένες γλώσσες είχα! Δεν υπάρχει πτυχίο που να το πήρα αναίμακτα!😆 Και τότε πονούσα πάρα πολύ κιόλας! Άστα να πάνε!

Υ.Γ Ακόμα και στην βάπτιση του γιού μου είχα! Πρωί πρωί μου είχε έρθει και φορούσα κι ένα ολόλευκο φόρεμα! Ακόμα απορώ στο γάμο μου πως την γλίτωσα!😄😄

εγω παλι στο γαμο δεν την γλιτωσα 20 ιουλιου ηταν ο γαμος 19 ηρθε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Είχαμε πει ότι θα α ν οιγα εγώ το θέμα του Αυγούστου αλλά να σας πω την αλήθεια δεν έχω καμία έμπνευση... Είμαι λίγο πιο πεζός άνθρωπος κ δεν το έχω με τις ομοιοκαταληξιες... Πείτε καμία ιδέα για τίτλους η αν θέλει να το ανοίξει κάποια κοπέλα αντί για εμένα... Αν με αφήσετε μόνη μου θα το ονομάσω ΘΈΜΑ ΑΥΓΟΎΣΤΟΥ χαχα... 

Πάμε!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 🥰

Πως είστε;

Για εμένα σήμερα δεν είναι ευχάριστη ημέρα αφού αδιαθετησα☹️. Άρχισα δυστυχώς να στεναχωριέμαι πολύ πάλι και το μεταφέρω και στον άντρα μου. Δεν θέλω να το κάνω αυτό αλλά δυστυχώς ή ευτυχώς δεν μπορώ να κρύβω τα συναισθήματα μου. Θα προσπαθήσω για άλλη μια φορά να φορτώσω τις μπαταρίες μου με αισιοδοξία για τον επόμενο μήνα! Ελπίζω μόνο μην πάθω καμιά υπερφόρτωση στο τέλος!

Οπότε @Lacostaki μου 21/8 και βλέπουμε!

Το περνάω και εγώ αυτό αλλά αυτό το μήνα είπα αν έρθει καλώς αν όχι δε θα σκάσω. Πολλά ζευγάρια μένουν με ένα παιδί τι να κάνουμε. Αν και θέλω σαν τρελή το δεύτερο όσο ήθελα το πρώτο να σου πω. Αν με έπαιρνε ηλικιακά θα ήθελα και τριτο!!! Αλλά τι να λέμε τώρα ας πετύχω το δεύτερο χαχα

Ότι είναι να γίνει θα γίνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η elephant είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι? Η γιατρός μου , μου πρότεινε να δοκιμάσουμε κλομιφαινη για δύο κύκλους. Συνήθως δεν χρησιμοποιείται όταν υπάρχει προβλημα στη γυναίκα? Εγώ να σας θυμίσω έχει ο άνδρας μου πρόβλημα με το σπέρμα, έκανε επέμβαση κιρσοκήλης πριν 3 μήνες κ έχει μικρή βελτίωση αλλά από κινητικότητα είναι χάλια. Απλά με παρεξενεψε γιατί δεν ξέρω πόσο θα βοηθήσει στην περίπτωση μου η θα είναι χάσιμο χρόνου.

Κοριτσάκι καλησπέρα! Κάναμε και εμείς κάποιους κύκλους με κλομιφαίνη.. Αυξάνει τις πιθανότητες λόγω του ότι υπάρχουν περισσότερα ωάρια για γονημοποίηση. Απλά αν το θέμα σας είναι στο σπέρμα ίσως πρέπει να το κάνετε σε συνδιασμό με σπερματέγχυση, στην οποία ενισχύουν - δυναμώνουν το σπέρμα πρωτού το τοποθετήσουν στη γυναίκα

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 🥰

Πως είστε;

Για εμένα σήμερα δεν είναι ευχάριστη ημέρα αφού αδιαθετησα☹️. Άρχισα δυστυχώς να στεναχωριέμαι πολύ πάλι και το μεταφέρω και στον άντρα μου. Δεν θέλω να το κάνω αυτό αλλά δυστυχώς ή ευτυχώς δεν μπορώ να κρύβω τα συναισθήματα μου. Θα προσπαθήσω για άλλη μια φορά να φορτώσω τις μπαταρίες μου με αισιοδοξία για τον επόμενο μήνα! Ελπίζω μόνο μην πάθω καμιά υπερφόρτωση στο τέλος!

Οπότε @Lacostaki μου 21/8 και βλέπουμε!

Σε καταλαβαίνω κορίτσι μου αλήθεια! Ο γιατρός τι σου είπε όταν πήγατε; βγάλατε κάποιο πλάνο; για εξετάσεις κτλ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Είχαμε πει ότι θα α ν οιγα εγώ το θέμα του Αυγούστου αλλά να σας πω την αλήθεια δεν έχω καμία έμπνευση... Είμαι λίγο πιο πεζός άνθρωπος κ δεν το έχω με τις ομοιοκαταληξιες... Πείτε καμία ιδέα για τίτλους η αν θέλει να το ανοίξει κάποια κοπέλα αντί για εμένα... Αν με αφήσετε μόνη μου θα το ονομάσω ΘΈΜΑ ΑΥΓΟΎΣΤΟΥ 

Κάθε πραγμα στο καιρο του κ τα μωρα τον Αυγουστο🤣🤣🤣ουτε εγω ειμαι της ομοιοκαταληξιας....ανοιξε το κοριτσι μου κ ονομασε το οπως σου ερθει εμεις θα σε ακολουθησουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια μου είχα μέρες να σας γράψω. 

Με πολλά κορίτσια από εδώ έχουμε μοιραστεί πολλές συζητήσεις από τον Νοέμβριο που είμαι στο φόρουμ και σας εύχομαι σε όλες σύντομα εγκυούλες.. Σύντομα όλες να μας γράψετε τα ευχάριστα.. 

Σας στέλνω μπόλικη μπεμπεδόσκονη..

Εγώ είμαι αισίως 9+5 και στον τελευταίο  υπέρηχο είδαμε το μωράκι μου σχηματισμένο και κουνιόταν. Τόσα χρόνια που προσπαθούσαμε και τελικά μπήκαμε στην εξωσωματική δεν πίστευα ότι θα έρθει και για μένα αυτή η ώρα που θα είμαι τόσο χαρούμενη..

Τον Αύγουστο περιμένω και την αυχενική και εύχομαι να είναι και υγιές το μωράκι μου! 

Σας φιλώ και σας εύχομαι σύντομα όλες να είστε εγκυούλες. Ακόμα και αν κάποιες κοπέλες έχετε δυσκολίες , απλά πιστέψτε το βάλτε τα δυνατά σας:wub: και θα γίνει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου ο γιατρος μου ειπε να παρω το Sinopol που ειναι σε σκονη και το ανακατευουμε με νερο.. Μου ειπε πως αντι για αντισύλληψη να παιρνω αυτο για να ρυθμισει το θεμα με τις πολυκυστικες !!! Το εχετε ακουστα ?? Το εχει παρει καμια αλλη κοπελα ???
το παιρνω πρωι βραδυ πριν το φαγητο !!! 
Το συμπληρωμα διατροφης εχει μεσα μυοϊνοσιτόλη, α-λιποϊκό οξύ και φολικό οξύ. 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ntinaki83 είπε:

Κάθε πραγμα στο καιρο του κ τα μωρα τον Αυγουστο🤣🤣🤣ουτε εγω ειμαι της ομοιοκαταληξιας....ανοιξε το κοριτσι μου κ ονομασε το οπως σου ερθει εμεις θα σε ακολουθησουμε!!!

Πολύ καλό.... Νομίζω καλύτερο είναι:κάθε πράγμα στον καιρό του και τον Αύγουστο μωρο!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Love13 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Και εμένα μου το έχει προτείνει ο γιατρός μου. Χωρίς να έχουμε κάποιο θέμα. Λέω να το κάνω από Σεπτέμβρη για κάποιους κύκλους,μηπως και τα καταφέρουμε και εμεις

Κ εγώ με κλομιφαινη έμεινα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου ο γιατρος μου ειπε να παρω το Sinopol που ειναι σε σκονη και το ανακατευουμε με νερο.. Μου ειπε πως αντι για αντισύλληψη να παιρνω αυτο για να ρυθμισει το θεμα με τις πολυκυστικες !!! Το εχετε ακουστα ?? Το εχει παρει καμια αλλη κοπελα ???
το παιρνω πρωι βραδυ πριν το φαγητο !!! 
Το συμπληρωμα διατροφης εχει μεσα μυοϊνοσιτόλη, α-λιποϊκό οξύ και φολικό οξύ. 
 

Κι εγώ έχω ο γιατρός μου πρότεινε υπέρηχο για να δούμε κ βρούμε ωορρηξία κ επαφές στην ώρα τους. Κ ύστερα κλομιφαινη.... Με σκευάσματα δεν είδα προκοπή. Δεν έφεραν κανένα αποτέλεσμα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κι εγώ έχω ο γιατρός μου πρότεινε υπέρηχο για να δούμε κ βρούμε ωορρηξία κ επαφές στην ώρα τους. Κ ύστερα κλομιφαινη.... Με σκευάσματα δεν είδα προκοπή. Δεν έφεραν κανένα αποτέλεσμα!!! 

Καταλαβα κοριτσι μου

μαλλον σε καθε γυναικα ειναι διαφορετικα ακουσα πολλες καλες γνωμες για αυτα κ πως βοηθησαν αρκετες κοπελες !!!!

τι να πω ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος :) σημασια εχει να φτασουμε στον στοχο μας !!! 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 🥰

Πως είστε;

Για εμένα σήμερα δεν είναι ευχάριστη ημέρα αφού αδιαθετησα☹️. Άρχισα δυστυχώς να στεναχωριέμαι πολύ πάλι και το μεταφέρω και στον άντρα μου. Δεν θέλω να το κάνω αυτό αλλά δυστυχώς ή ευτυχώς δεν μπορώ να κρύβω τα συναισθήματα μου. Θα προσπαθήσω για άλλη μια φορά να φορτώσω τις μπαταρίες μου με αισιοδοξία για τον επόμενο μήνα! Ελπίζω μόνο μην πάθω καμιά υπερφόρτωση στο τέλος!

Οπότε @Lacostaki μου 21/8 και βλέπουμε!

Σε καταλαβαίνω κούκλα μου όμως μην το κάνεις αυτό θέλει υπομονή πολύ όλα θα γίνουν ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Σε καταλαβαίνω κορίτσι μου αλήθεια! Ο γιατρός τι σου είπε όταν πήγατε; βγάλατε κάποιο πλάνο; για εξετάσεις κτλ? 

Οι απόψεις των γιατρών διίστανται! Ο δικός μου είπε ότι δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας από την πλευρά μου. Μου έβαλε μόνο κάτι ορμονικές που ήθελε να δει και ήταν εντάξει! Θεωρεί ότι εφόσον ο ανδρολογος είπε ότι πλέον το σπέρμα του άντρα μου είναι καλό είναι θέμα χρόνου να μας έρθει εγκυμοσύνη.

Από την άλλη ο ανδρολογος πρότεινε σπερματεχυνση παρόλο που το σπέρμα του είναι πολύ καλό. Όταν είπα στο γυναικολόγο για σπερματεχυνση μου είπε ότι δεν υπάρχει λόγος να κάνουμε γιατί δεν θα βοηθούσε παραπάνω στην περίπτωση μας και αφού έχει μόνο λίγο καιρό που καθάρισε ο άντρας μου να δοκιμάσουμε έτσι αλλά χωρίς άγχος!

Πραγματικά δεν ξέρω!😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Οι απόψεις των γιατρών διίστανται! Ο δικός μου είπε ότι δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας από την πλευρά μου. Μου έβαλε μόνο κάτι ορμονικές που ήθελε να δει και ήταν εντάξει! Θεωρεί ότι εφόσον ο ανδρολογος είπε ότι πλέον το σπέρμα του άντρα μου είναι καλό είναι θέμα χρόνου να μας έρθει εγκυμοσύνη.

Από την άλλη ο ανδρολογος πρότεινε σπερματεχυνση παρόλο που το σπέρμα του είναι πολύ καλό. Όταν είπα στο γυναικολόγο για σπερματεχυνση μου είπε ότι δεν υπάρχει λόγος να κάνουμε γιατί δεν θα βοηθούσε παραπάνω στην περίπτωση μας και αφού έχει μόνο λίγο καιρό που καθάρισε ο άντρας μου να δοκιμάσουμε έτσι αλλά χωρίς άγχος!

Πραγματικά δεν ξέρω!😕

Η αλήθεια έχει δίκαιο κορίτσι μου! Μπορεί να προσπαθείτε αρκετό καιρό, δεν έχει όμως μεγάλο διάστημα που καθάρισε το σπέρμα σας. Χαλάρωσε επομένως και απόλαυσε το! Βάλε ένα όριο, αν δεν σας έρθει μέχρι τότε να σκεφτείτε και άλλες επιλογές κορίτσι μου! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Kαλημέρα κορίτσια μου είχα μέρες να σας γράψω. 

Με πολλά κορίτσια από εδώ έχουμε μοιραστεί πολλές συζητήσεις από τον Νοέμβριο που είμαι στο φόρουμ και σας εύχομαι σε όλες σύντομα εγκυούλες.. Σύντομα όλες να μας γράψετε τα ευχάριστα.. 

Σας στέλνω μπόλικη μπεμπεδόσκονη..

Εγώ είμαι αισίως 9+5 και στον τελευταίο  υπέρηχο είδαμε το μωράκι μου σχηματισμένο και κουνιόταν. Τόσα χρόνια που προσπαθούσαμε και τελικά μπήκαμε στην εξωσωματική δεν πίστευα ότι θα έρθει και για μένα αυτή η ώρα που θα είμαι τόσο χαρούμενη..

Τον Αύγουστο περιμένω και την αυχενική και εύχομαι να είναι και υγιές το μωράκι μου! 

Σας φιλώ και σας εύχομαι σύντομα όλες να είστε εγκυούλες. Ακόμα και αν κάποιες κοπέλες έχετε δυσκολίες , απλά πιστέψτε το βάλτε τα δυνατά σας:wub: και θα γίνει. 

Τι υπέροχα νέα κορίτσι μου! 🥰 Αυτό αποδεικνύει ότι με υπομονή και επιμονή όλα γίνονται! Κι εσύ τα κατάφερες! Σε λίγους μήνες θα κρατάς αγκαλιά το μωράκι σου!🤗 

Όπως σου είχα πει και παλιά δεν έχεις τυχαία αυτό το όνομα! Για ακόμα μια φορά μας γεμίζεις με ελπίδα!😉💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...