Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΛΗΣ πρώτου φύγει σε όλες τις κοιλίτσες θαυματάκια θα αφήσει ❤😇🤞🤰❤


Άντρεα

Recommended Posts

Αγαπημένες μου!! Πρώτη φορά ανοίγω θεματάκι και πραγματικά είναι πολύ χαρούμενη!!! Αυριο θα έχω γεματη μερα και ειπα να το ανοίξω απόψε 😊

Η ευχή μου για αυτό τον μήνα είναι να παρουμε θετικα τεστακια από τα κορίτσια που προσπαθούν αρκετούς μήνες!! Όχι βέβαια πως τα θετικα τεστακια απο τα κοριτσια που είναι οι πρωτες τους προσπαθειες δεν θα μας χαροποιήσουν!!!! Η χαρά και η συγκίνηση μου όμως στα κοριτσια που κατάβαλαν δύσκολη προσπάθεια είναι πολύ πιο μεγάλη!❤😊

Γεμίζουμε λοιπόν κορίτσια μου θετική ενέργεια, θετικές σκέψεις και ετοιμαζόμαστε αρχικα για πολλές πολλές αγκαλίτσες και έπειτα για να υποδεχτούμε το θαυματάκι μας στη κοιλίτσα μας!!!! 🤰🤞

Εύχομαι σε όλες και στη καθε μία ξεχωριστά να έχουμε ένα όμορφο και ευλογημένο μήνα με πολλά πολλά θαυματάκια!!!😇😇🥰 Ααα ας μην ξεχνω τις εγκυούλες μας!! Να απολαύσουν στο μέγιστο την εγκυμοσύνη τους και να μας στέλνουν μπεμπεδοσκονη! Μην μας εγκαταλείψουν!😊

@A&O @Ευάγγελοςτ @Kostef @lactaki @Lacostaki @Kardoula1991 @Clairy. @marina22 @kalina @Evie2 @Princess28 @Hope19 @Taggeris @marselntina (Όσα κορίτσια ξέχασα προσθέστε τα😊)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 803
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Αγαπημένες μου!! Πρώτη φορά ανοίγω θεματάκι και πραγματικά είναι πολύ χαρούμενη!!! Αυριο θα έχω γεματη μερα και ειπα να το ανοίξω απόψε 😊

Η ευχή μου για αυτό τον μήνα είναι να παρουμε θετικα τεστακια από τα κορίτσια που προσπαθούν αρκετούς μήνες!! Όχι βέβαια πως τα θετικα τεστακια απο τα κοριτσια που είναι οι πρωτες τους προσπαθειες δεν θα μας χαροποιήσουν!!!! Η χαρά και η συγκίνηση μου όμως στα κοριτσια που κατάβαλαν δύσκολη προσπάθεια είναι πολύ πιο μεγάλη!❤😊

Γεμίζουμε λοιπόν κορίτσια μου θετική ενέργεια, θετικές σκέψεις και ετοιμαζόμαστε αρχικα για πολλές πολλές αγκαλίτσες και έπειτα για να υποδεχτούμε το θαυματάκι μας στη κοιλίτσα μας!!!! 🤰🤞

Εύχομαι σε όλες και στη καθε μία ξεχωριστά να έχουμε ένα όμορφο και ευλογημένο μήνα με πολλά πολλά θαυματάκια!!!😇😇🥰 Ααα ας μην ξεχνω τις εγκυούλες μας!! Να απολαύσουν στο μέγιστο την εγκυμοσύνη τους και να μας στέλνουν μπεμπεδοσκονη! Μην μας εγκαταλείψουν!😊

@A&O @Ευάγγελοςτ @Kostef @lactaki @Lacostaki @Kardoula1991 @Clairy. @marina22 @kalina @Evie2 @Princess28 @Hope19 @Taggeris @marselntina (Όσα κορίτσια ξέχασα προσθέστε τα😊)

Καλό μήνα σε όλες μας.... Να είμαστε γερές και δυνατές και ολα θα γίνουν αργά ή γρήγορα.....εχω μια διαίσθηση ότι το φετινό καλοκαίρι θα φέρει σε πολλά κορίτσια το πολυπόθητο....το εύχομαι και το πιστεύω....θετική ενέργεια θετική σκέψη και τα καλύτερα έρχονται γλυκούλια μου. 

... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Αγαπημένες μου!! Πρώτη φορά ανοίγω θεματάκι και πραγματικά είναι πολύ χαρούμενη!!! Αυριο θα έχω γεματη μερα και ειπα να το ανοίξω απόψε 😊

Η ευχή μου για αυτό τον μήνα είναι να παρουμε θετικα τεστακια από τα κορίτσια που προσπαθούν αρκετούς μήνες!! Όχι βέβαια πως τα θετικα τεστακια απο τα κοριτσια που είναι οι πρωτες τους προσπαθειες δεν θα μας χαροποιήσουν!!!! Η χαρά και η συγκίνηση μου όμως στα κοριτσια που κατάβαλαν δύσκολη προσπάθεια είναι πολύ πιο μεγάλη!❤😊

Γεμίζουμε λοιπόν κορίτσια μου θετική ενέργεια, θετικές σκέψεις και ετοιμαζόμαστε αρχικα για πολλές πολλές αγκαλίτσες και έπειτα για να υποδεχτούμε το θαυματάκι μας στη κοιλίτσα μας!!!! 🤰🤞

Εύχομαι σε όλες και στη καθε μία ξεχωριστά να έχουμε ένα όμορφο και ευλογημένο μήνα με πολλά πολλά θαυματάκια!!!😇😇🥰 Ααα ας μην ξεχνω τις εγκυούλες μας!! Να απολαύσουν στο μέγιστο την εγκυμοσύνη τους και να μας στέλνουν μπεμπεδοσκονη! Μην μας εγκαταλείψουν!😊

@A&O @Ευάγγελοςτ @Kostef @lactaki @Lacostaki @Kardoula1991 @Clairy. @marina22 @kalina @Evie2 @Princess28 @Hope19 @Taggeris @marselntina (Όσα κορίτσια ξέχασα προσθέστε τα😊)

Αγαπούλα μου Καλημέρα καλό μήνα Χρόνια πολλά σήμερα για τους Αγίους Αναργύρους και τυχερό να είναι το θεματάκι του Ιουλίου.... Χαίρομαι που πρόσθεσες το όνομά μου στις εγκυούλες. Ελπίζω να είναι σημαδιακό και να μείνω έγκυος αυτό το μήνα Γιατί δεν είμαι ακόμα!!! Αναμένω να κάνω εμβρυομεταφορά σε λίγες μέρες οπότε θα δούμε τα αποτελέσματα περίπου στα μέσα Ιουλίου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα και από εμένα. Εύχομαι να γεμίσει με θετικά νέα το νέο θεματακι και το καλοκαιράκι να κυλήσει ευτυχισμένα για όλες μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσαρες μου.. Καλό μήνα εύχομαι με πολλά πολλά θετικά τεστακια.. Σας στέλνω πολύ μπεμπεδοσκονη ώστε όσες είναι στην προσπάθεια να τα καταφέρουν αυτό τον μήνα και για όσες είμαστε ήδη εγκυουλες να έχουμε μια όμορφη εγκυμοσύνη.. 

Για μένα αυτός ο μήνας ξεκινάει πολύ όμορφα διότι αύριο έχω το ραντεβού στον γιατρό να ακούσω την καρδούλα του σποράκι μου😍

Να έχετε μια όμορφη μέρα κορίτσια μ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!καλο μας μηνα!!ας ειναι ένας μηνας γεματος με όμορφες στιγμές και ευχαριστες ειδησεις για ολες μας!!!❣❣❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμένα κορίτσια μου!🥰 

Καλό μήνα με υγεία!💗

Θα γράψω κάτι που είχα διαβάσει και μου άρεσε πολύ....

Κάνεις δεν μπορεί να γυρίσει πίσω και να κάνει μια καινούργια αρχή, αλλά ο καθένας μας μπορεί να αρχίσει σήμερα και να κάνει ένα καινούργιο τέλος!

Γιατί η ζωή δεν αρχίζει ούτε στα 20, ούτε στα 30, ούτε στα 40! Η ζωή ξεκινάει κάθε πρωί που ξυπνάμε!

Δύναμη και πίστη σε όλες μας λοιπόν να εκμεταλλευτούμε τις στιγμές για να γίνει το παρόν μας το ομορφότερο παρελθόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου !!! Ευχομαι να εχουμε θετικα τεστακια κ αυτο το μηνα !!! 
ολα θα πανε καλα !!! Συντομα θα γεμισει ολο μας το πινακακι!!!🙏🏻😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...καλορίζικο το νέο μας θέμα!!!

Να γεμίσει το πινακάκι μας με πολλά θετικά και οι εγκυούλες να έχουν υγιείς και τελειόμηνες εγκυμοσύνες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

Καλημέρα κορίτσαρες μου.. Καλό μήνα εύχομαι με πολλά πολλά θετικά τεστακια.. Σας στέλνω πολύ μπεμπεδοσκονη ώστε όσες είναι στην προσπάθεια να τα καταφέρουν αυτό τον μήνα και για όσες είμαστε ήδη εγκυουλες να έχουμε μια όμορφη εγκυμοσύνη.. 

Για μένα αυτός ο μήνας ξεκινάει πολύ όμορφα διότι αύριο έχω το ραντεβού στον γιατρό να ακούσω την καρδούλα του σποράκι μου😍

Να έχετε μια όμορφη μέρα κορίτσια μ❤️

Αχχ τι ωραίαα!! μπράβο βρε κοριτσάκι μου ❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου.. Σας εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι τόσο γούρικος όσο ήταν ο Ιούνιος.

Σας στελνω μπόλικη μπεμπεδοσκονη..

Εμείς είχαμε Δευτερα υπέρηχο και είδαμε δύο σάκους. Ο ένας δυστυχώς μαλλον δεν θα αναπτυχθεί γιατί ειναι μικρούλης. Αλλα από το άλλο μωράκι μου ακούσαμε καρδούλα 139παλμούς. Δεν έχω νοιώσει πιο μαγικά στη ζωή μου από τη στιγμή που άκουσα του χτύπους του μωρού μου. Εχω πάλι υπερηχο την Δευτερα και ευχομαι να ξανα ακουσω καρδουλα και ολα να πανε καλά.

Σας εύχομαι σε όλες όπως τα κατάφερα εγώ μετά από 2 χρόνια απογοήτευσης και ταλαιπωρίας  που πέρασα τελευταία για να τα καταφέρω ,να τα καταφέρετε όλες σας σύντομα!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.. Σας εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι τόσο γούρικος όσο ήταν ο Ιούνιος.

Σας στελνω μπόλικη μπεμπεδοσκονη..

Εμείς είχαμε Δευτερα υπέρηχο και είδαμε δύο σάκους. Ο ένας δυστυχώς μαλλον δεν θα αναπτυχθεί γιατί ειναι μικρούλης. Αλλα από το άλλο μωράκι μου ακούσαμε καρδούλα 139παλμούς. Δεν έχω νοιώσει πιο μαγικά στη ζωή μου από τη στιγμή που άκουσα του χτύπους του μωρού μου. Εχω πάλι υπερηχο την Δευτερα και ευχομαι να ξανα ακουσω καρδουλα και ολα να πανε καλά.

Σας εύχομαι σε όλες όπως τα κατάφερα εγώ μετά από 2 χρόνια απογοήτευσης και ταλαιπωρίας  που πέρασα τελευταία για να τα καταφέρω ,να τα καταφέρετε όλες σας σύντομα!❤️

Αααχ τι όμορφα😍😍 χτυπάει ήδη δυνατά η καρδούλα.. Και εγώ ανυπομονώ για αύριο🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Αχχ τι ωραίαα!! μπράβο βρε κοριτσάκι μου ❤️❤️ 

Ναι ναι έχω πολύ μεγάλη αγωνία.. Άλλο να βλέπεις να χτυπάει (που προς θεού και αυτό το συναίσθημα είναι μοναδικό) και άλλο να ακούσεις ότι μέσα σου κάτι μεγαλώνει😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Αααχ τι όμορφα😍😍 χτυπάει ήδη δυνατά η καρδούλα.. Και εγώ ανυπομονώ για αύριο🤗🤗

Κοριτσάκι μου είναι ότι πιο όμορφο θα έχεις νοιώσει ως τώρα στη ζωή σου.. Πάρε χαρτομάντηλα και για σένα και για τον άντρα σου χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Άντρεα ευχαριστουμε πολύ που άνοιξες τόσο όμορφα και αληθινά το θεματάκι μας :)

Να έχουμε έναν υπέροχο μήνα κορίτσια μου μόνο με ευχάριστες ειδήσεις και να γεμίσει επιτέλους το πινακάκι μας!!! Μακάρι να μας βρεί διπλές το τέλος του Ιούλη!!!

@Clairy. Λυπάμαι πολύ :( Τελικά το ένστικτό σου δυστυχώς ήταν σωστο...

@Kardoula1991 περιμένουμε να μοιραστείς μαζί σας αυτό το υπέροχο συναίσθημα που μόνο να το φανταστώ μπορώ...

Εγώ περίμενα χθες αλλά ακόμα τπτ... Δεν ελπίζω όμως αυτήν την φορά.. πιο πολύ εκνευρίζομαι που δεν έρχετε και με ταλαιπωρεί... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marselntina είπε:

@Άντρεα ευχαριστουμε πολύ που άνοιξες τόσο όμορφα και αληθινά το θεματάκι μας :)

Να έχουμε έναν υπέροχο μήνα κορίτσια μου μόνο με ευχάριστες ειδήσεις και να γεμίσει επιτέλους το πινακάκι μας!!! Μακάρι να μας βρεί διπλές το τέλος του Ιούλη!!!

@Clairy. Λυπάμαι πολύ :( Τελικά το ένστικτό σου δυστυχώς ήταν σωστο...

@Kardoula1991 περιμένουμε να μοιραστείς μαζί σας αυτό το υπέροχο συναίσθημα που μόνο να το φανταστώ μπορώ...

Εγώ περίμενα χθες αλλά ακόμα τπτ... Δεν ελπίζω όμως αυτήν την φορά.. πιο πολύ εκνευρίζομαι που δεν έρχετε και με ταλαιπωρεί... 

Νομίζω όλες οι γυναίκες έχουμε ένστικτο.. Δεν ξέρω βέβαια αν τελικά είναι καλό αυτό.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...