Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Anna32 είπε:

Κορίτσια μου,σήμερα πήρα και εγώ τα αποτελέσματα της πρώτης χοριακης μου και είναι 697 !!!! Εβαλα 2 έμβρυα 3ημερών στις 16 Μαΐου!! Είναι η δεύτερη ευβρυομεταφορά μου!!! Είμαι πολύ χαρούμενη!!!

Μπήκα μετά από μέρες να διαβάσω νέα σας και βλέπω πολλές χαρές!!!  Συγχαρητήρια στα κοριτσάκια με τις θετικές χοριακές και καλή επιτυχία σε όσες ακολουθούν!!! Εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου μόνο επιτυχίες σε όλες!!!!

Συγχαρητήρια και σε σενα!!!! Μπράβο σου!! Τελειο το νουμερο της χοριακης σου! Σε βλέπω για διδυμάκια!!! 😍👶👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Katerina32 είπε:

Όλα καλά θα σου πάνε.. Στο εύχομαι από καρδιάς.. Μου έδωσες μεγάλη χαρά, αλήθεια. (παρεμπιπτόντως είχα παρόμοια χοριακη και να σου τώρα οι διδύμουλες 😍) ❤️❤️❤️ Εμείς είμαστε πολύ καλά, δόξα τω Θεό, αν και εγώ έχω πολύ άγχος και αγωνία αλλά προσπαθώ να το κοντρολαρω μιας και όλα βαίνουν καλώς..!!! 🙏

Το ξέρω ότι χάρηκες, τα είχαμε πει τι περάσαμε για να φτάσουμε εδώ!!!! 🙏🏻🙏🏻  Αχ τι ωραία τα κοριτσάκια σου που μεγαλώνουν γερά!!! Καταλαβαίνω το άγχος σου αλλά αφού έχεις κάνει τόσες εξετάσεις μέχρι στιγμής και είναι όλα καλά μη φοβάσαι τίποτα!!! Σε λίγους μήνες θα ζήσεις μαγικές στιγμές!!💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η PAPA EVA είπε:

Συγχαρητήρια και σε σενα!!!! Μπράβο σου!! Τελειο το νουμερο της χοριακης σου! Σε βλέπω για διδυμάκια!!! 😍👶👶

Σε ευχαριστώ πολύ,εύχομαι σύντομα και σε σένα μια τεράστια χοριακή!!! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι γίνεται εδώ;;😮😮Μια μέρα έχω να μπω να διαβάσω νέα κ βλέπω πόσες εγκυμοσύνες!! Χίλια μπράβο σε όλα τα κορίτσια!Καλούς διπλασιασμους!🤞🤞Τελικά άξιζε όλη η αναμονή του Απριλίου! Εύχομαι πραγματικά να πάνε όλα καλά για όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Είναι εξαιρετικός,εμένα με ανέλαβε μόλις πριν 15 μέρες και έκανε αυτό που άλλοι δεν κατάφεραν σε 9 μήνες.

Και μου είχε δώσει εξαρχής εναλλακτικές,δλδ είχε πλάνο πως θα αντιμετωπίσουμε το καθετί.

Μου δίνεις πολύ χαρά, μακάρι να γίνω κι εγώ μια από τις επιτυχίες του.

Θα γίνεις σίγουρα!!!! Κάθε περίπτωση την βλέπει ξεχωριστά και έχει απίστευτο πείσμα για να πετύχεις !!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Anna32 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ,εύχομαι σύντομα και σε σένα μια τεράστια χοριακή!!! ❤

Σ ευχαριστώ πολυ!!!! 😃 ότι καλυτερο σου ευχομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Είναι εξαιρετικός,εμένα με ανέλαβε μόλις πριν 15 μέρες και έκανε αυτό που άλλοι δεν κατάφεραν σε 9 μήνες.

Και μου είχε δώσει εξαρχής εναλλακτικές,δλδ είχε πλάνο πως θα αντιμετωπίσουμε το καθετί.

Μου δίνεις πολύ χαρά, μακάρι να γίνω κι εγώ μια από τις επιτυχίες του.

Θα Είσαι  σίγουρα !!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσια μου γύρισα από υπέρηχο. Όλα βαίνουν πάρα πολύ καλά.. απλά τελικά θα έχω Δευτέρα οωληψια. @annie! μου άλλαξε με κορίτσι μου.  Ο γιατρός είναι πάρα πολύ ενθουσιασμένος με το πόσο καλή ανταπόκριση είχα στο μακρύ πρωτόκολλο...

Επίσης να σας πω ότι κι εγώ θα πάω με βλαστοκυστες από ότι συζητήσαμε.. αν όλα πάνε καλά...

Ολα τέλεια θα πάνε! Συγγνωμη κορίτσια μπορείτε να μου εξηγήσετε για τις βλαστοκύστες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Συγχαρητήρια.! Εύχομαι όλα να πάνε καλά 

Σε ευχαριστώ πολύ, σου εύχομαι να τα καταφέρεις πολύ σύντομα!!! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν ξέρω αν το έχετε καταλάβει αλλά γίναμε το πιο hot θέμα του φόρουμ!!! 😂 

👶👶👀👶🤰🎉🎈

@Nefeliap  σε θέλω για ποδαρικο! 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Τι έχει γίνει ρε κορίτσια με το σερί των θετικών χοριακων ;;;;; Τι γουρλίδικο θέμα ήταν αυτό ;;;😂😂😂😂😂

Οντως 😍😍♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

Κορίτσια δεν ξέρω αν το έχετε καταλάβει αλλά γίναμε το πιο hot θέμα του φόρουμ!!! 😂 

👶👶👀👶🤰🎉🎈

@Nefeliap  σε θέλω για ποδαρικο! 🤣

Ηot εμεις.. Hot και το θεμα... 😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Καλή αρχή κορίτσι, θα δεις όταν ξεκινήσεις ούτε που θα καταλάβεις πως περνάν οι μέρες!! 

@annie!Σε ευχαριστώ κορίτσακι μου 😍 Συγχαρητήρια για τα νέα τα σημερινά εύχομαι να είναι έτσι ευχάριστα μέχρι το τέλος για όλα τα κορίτσια εδώ μέσα 😍😍😍Μας  δίνεται δύναμη και κουράγιο για το δυσκολότερο κομμάτι της ζωής μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Papadakis τέλεια!! Να πάνε όλα καλά κ να έχεις σύντομα το μωρό σου!

@Anna32 συγχαρητήρια!! Μια ήρεμη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Lily94 είπε:

Ολα τέλεια θα πάνε! Συγγνωμη κορίτσια μπορείτε να μου εξηγήσετε για τις βλαστοκύστες;

Καλημέρα! Όταν γονιμοποιηθεί το ωάριο αρχίζει και διαιρείται, την πρώτη μέρα αποτελείται από δυο κύτταρα, τη δεύτερη από 4, την Τρίτη από 8 κτλ... η βλαστοκύστη είναι το σταδιο ανάπτυξης που φτάνει το έμβρυο μετά από 5 μερες συνήθως και αποτελείται από 70-100 κύτταρα. Όταν το έμβρυο φτάσει στο σταδιο της βλαστοκυστης μπορεί να αξιολογηθεί η ποιότητα του και έχει περισσότερες πιθανότητες εμφύτευσης έναντι των εμβρύων 3ων ημερών. Δεν επιβιώνουν όμως ολα τα έμβρυα μέχρι την 5η μέρα. Απ ότι έχω καταλαβει, αν δεν έχεις πολλά γονιμοποιημένα (πχ έχεις 2-3 την Τρίτη μέρα) γίνεται μεταφορά εκείνη τη μέρα γιατί το περιβάλλον της μήτρας είναι πιο φιλικό απ του εργαστηρίου κ είναι πιο πιθανό να επιβιώσουν. Αν επιβιώσουν όμως στο εργαστήριο και γίνουν βλαστοκυστες, έχεις περισσότερες πιθανότητες εμφύτευσης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η dimsea είπε:

Καλησπέρα κορίτσια 

@melodyy @annie! συγχαρητήρια! Τι υπέροχα νέα είναι αυτά??? Μόλις μπήκα να διαβάσω και τσουυπ εγκυμοσύνες! Ότι καλύτερο κορίτσια να πάνε όλα τέλεια μέχρι το τέλος!!!😘💕

Εγω έχω ένα άγχος για αύριο... να δω πως θα κοιμηθώ βλέπω εκτός από νηστικη που πρέπει να είμαι να μένω και αυπνη. 

Διάβασα κάτι (δεν θυμάμαι τώρα ποία κοπέλα το είπε) για 90€ το τεστ για τον Κορονοιο. Εγώ το έκανα με 60€ εκεί που με έστειλε ο γιατρός μου όποια θέλει μου λέει να της στέλνω το τηλέφωνο. Οντως είναι άσχημη εξέταση παίρνει φωτιά το ρουθουνι σου. 

Αν μπορείς στείλε σε μένα μήνυμα που το έκανες θα κάνω τον άλλο μήνα..... Σε ευχαριστώ πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annie! @melodyy  @Anna32Συγχαρητήρια!!! Τι τέλεια νέα είναι αυτά!!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!! Και και μέχρι το τέλος του 2020 να γεμίσει το πινακάκι μας μόνο με εγκυμοσύνες🤰🤰🤰.  @Papadakis Μπράβο κορίτσι μου γλυκό μόνο χαρές απο εδώ και πέρα!!! Και εγώ ανα δύο βδομάδες πάω και μου φαίνεται αιώνας😄.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

@annie! @melodyy  @Anna32Συγχαρητήρια!!! Τι τέλεια νέα είναι αυτά!!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!! Και και μέχρι το τέλος του 2020 να γεμίσει το πινακάκι μας μόνο με εγκυμοσύνες🤰🤰🤰.  @Papadakis Μπράβο κορίτσι μου γλυκό μόνο χαρές απο εδώ και πέρα!!! Και εγώ ανα δύο βδομάδες πάω και μου φαίνεται αιώνας😄.

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι!!!! Και συ να χεις μια υπέροχη και εύκολη εγκυμοσύνη!!! Πως είσαι ;; Φουσκώνει η κοιλιτσα ;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι!!!! Και συ να χεις μια υπέροχη και εύκολη εγκυμοσύνη!!! Πως είσαι ;; Φουσκώνει η κοιλιτσα ;; 

Να σαι καλά κορίτσι μου!!! Δόξα τον θεό όλα πάνε καλά. Ακόμα μου φαίνεται απίστευτο όλο αυτό που ζω,να πω την αλήθεια φοβάμαι λίγο μήπως στραβώσει κάτι αλλά μόλις μπαίνω μέσα στο φόρουμ και διαβάζω όλα αυτά τα ευχάριστα αμέσως γεμίζω με θετική ενέργεια. Είστε σαν οικογένεια για μένα🥰. Έχουμε περάσεις πολλά όλες μας αλλά ήρθε ο καιρός απο εδώ και πέρα να έχουμε μόνο ευχάριστα νέα!!! Η κοιλίτσα παρά φουσκώνει νομίζω🤣🤣🤣 Ήρθε και η μαμά μου για λίγες μέρες να με βοηθήσει με δουλειές και νομίζω ότι όσα κιλά δεν πήρα στο πρώτο 3μηνό μόλις μπήκα στο 4ο τα πήρα μαζεμένα🤣🤣🤣 Αλλά χαλάλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Να σαι καλά κορίτσι μου!!! Δόξα τον θεό όλα πάνε καλά. Ακόμα μου φαίνεται απίστευτο όλο αυτό που ζω,να πω την αλήθεια φοβάμαι λίγο μήπως στραβώσει κάτι αλλά μόλις μπαίνω μέσα στο φόρουμ και διαβάζω όλα αυτά τα ευχάριστα αμέσως γεμίζω με θετική ενέργεια. Είστε σαν οικογένεια για μένα🥰. Έχουμε περάσεις πολλά όλες μας αλλά ήρθε ο καιρός απο εδώ και πέρα να έχουμε μόνο ευχάριστα νέα!!! Η κοιλίτσα παρά φουσκώνει νομίζω🤣🤣🤣 Ήρθε και η μαμά μου για λίγες μέρες να με βοηθήσει με δουλειές και νομίζω ότι όσα κιλά δεν πήρα στο πρώτο 3μηνό μόλις μπήκα στο 4ο τα πήρα μαζεμένα🤣🤣🤣 Αλλά χαλάλι!!!

Μπράβο κορίτσι μου πολύ ωραία τα νέα σου!!! Τι έχεις διδυμακια??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα.. έχω κάποιες ενέσεις bemfola από την προηγούμενη διέγερση που είχα κάνει..καποιες λήγουν τον 9-2020 κα κάποιες 5-2021... και θέλω να τις χαρίσω, όποιο κορίτσι τις χρειάζεται ας μου στείλει inbox μενω Αθήνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Καλημέρα! Όταν γονιμοποιηθεί το ωάριο αρχίζει και διαιρείται, την πρώτη μέρα αποτελείται από δυο κύτταρα, τη δεύτερη από 4, την Τρίτη από 8 κτλ... η βλαστοκύστη είναι το σταδιο ανάπτυξης που φτάνει το έμβρυο μετά από 5 μερες συνήθως και αποτελείται από 70-100 κύτταρα. Όταν το έμβρυο φτάσει στο σταδιο της βλαστοκυστης μπορεί να αξιολογηθεί η ποιότητα του και έχει περισσότερες πιθανότητες εμφύτευσης έναντι των εμβρύων 3ων ημερών. Δεν επιβιώνουν όμως ολα τα έμβρυα μέχρι την 5η μέρα. Απ ότι έχω καταλαβει, αν δεν έχεις πολλά γονιμοποιημένα (πχ έχεις 2-3 την Τρίτη μέρα) γίνεται μεταφορά εκείνη τη μέρα γιατί το περιβάλλον της μήτρας είναι πιο φιλικό απ του εργαστηρίου κ είναι πιο πιθανό να επιβιώσουν. Αν επιβιώσουν όμως στο εργαστήριο και γίνουν βλαστοκυστες, έχεις περισσότερες πιθανότητες εμφύτευσης

Τέλεια τωρα έμαθα!!! Σε ευχαριστω πολυ Καλημερα!!!!😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Όλα καλά κορίτσια ακούσαμε καρδούλα !! 

Μπράβο κοριτσάκι μου!!! Μπράβο!!! Χαίρομαι παρά πολύ για σένα.... 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Anna32 είπε:

Κορίτσια μου,σήμερα πήρα και εγώ τα αποτελέσματα της πρώτης χοριακης μου και είναι 697 !!!! Εβαλα 2 έμβρυα 3ημερών στις 16 Μαΐου!! Είναι η δεύτερη ευβρυομεταφορά μου!!! Είμαι πολύ χαρούμενη!!!

Μπήκα μετά από μέρες να διαβάσω νέα σας και βλέπω πολλές χαρές!!!  Συγχαρητήρια στα κοριτσάκια με τις θετικές χοριακές και καλή επιτυχία σε όσες ακολουθούν!!! Εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου μόνο επιτυχίες σε όλες!!!!

Μπράβο κορίτσι μου!! Συγχαρητήρια!!!! Υπέροχα νέα!!! Κορίτσια τι ωραία πράγματα αυτές τις μέρες;;;;; Μόνο θετικά κ ευχάριστα νέα να έχουμε από δω κ πέρα!!!!! Μπράβο μπράβο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η dimsea είπε:

Καλησπέρα κορίτσια 

@melodyy @annie! συγχαρητήρια! Τι υπέροχα νέα είναι αυτά??? Μόλις μπήκα να διαβάσω και τσουυπ εγκυμοσύνες! Ότι καλύτερο κορίτσια να πάνε όλα τέλεια μέχρι το τέλος!!!😘💕

Εγω έχω ένα άγχος για αύριο... να δω πως θα κοιμηθώ βλέπω εκτός από νηστικη που πρέπει να είμαι να μένω και αυπνη. 

Διάβασα κάτι (δεν θυμάμαι τώρα ποία κοπέλα το είπε) για 90€ το τεστ για τον Κορονοιο. Εγώ το έκανα με 60€ εκεί που με έστειλε ο γιατρός μου όποια θέλει μου λέει να της στέλνω το τηλέφωνο. Οντως είναι άσχημη εξέταση παίρνει φωτιά το ρουθουνι σου. 

Καλημέρα κορίτσι μου!! Πες μας σε παρακαλώ που το έκανες για να πάρουμε τηλ. Να ρωτήσουμε!! Είναι σημαντική η διαφορα στο κόστος. Εγώ το πιο φτηνό που έχω βρει είναι 120€..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...