Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!!! Σήμερα με είδε ο γιατρός και με βρήκε πολύ καλά, ηρέμησε ο οργανισμός μετά την υπερδιέγερση και πλέον μπορώ να σταματήσω τα φάρμακα που έπαιρνα μαζί με τις αντιπηκτικές! Τώρα θα μιλήσουμε με την επόμενη περίοδο για να μου πει πότε πάμε για εμβρυομεταφορά! Μακάρι όλα να πάνε καλά, ίσως τον Αύγουστο λόγω που θα κλείσει και η μονάδα να μην τον προλάβω αλλά οκ ας είναι και τον Σεπτέμβριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπητές συναγωνιστριες δεν ξέρω πώς να ανακοινώσω τα νέα.... αυτό που ζω είναι ένα δράμα. Με πήρε ο γιατρός και μου ανακοίνωσε ότι η χοριακή μου είναι με μεν θετική αλλά πάρα πολύ χαμηλή τιμή και συγκεκριμένα 12!!!!!!! Μετά από αυτό αισθάνομαι ότι η ιστορία επαναλαμβάνεται κι ότι ζω ακόμα μια βιοχημικη κύηση....5 εμβρυομεταφορες 4 βιοχημικές.... ήμαρτον κύριε!! 14 έμβρυα όλα προβλήματα είχαν; Δοκίμασα με δότρια δοκίμασα με δικά μου... Τί άλλο να περιμένω πια; Απογοήτευση..... βαρέθηκα ειλικρινά... Μόνο σε θαύμα πλέον.....

Συγνώμη που σας μαύρισα... θέλω να ευχηθώ στην @Tillandsia που έχει χοριακή αύριο καλή επιτυχία!!! Στις υπόλοιπες κοπέλες που είτε είναι εγκυούλες καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη και στις υπόλοιπες κουράγιο και δύναμη στις προσπάθειες τους...σας ευχαριστώ πολύ για την στήριξη....σας σκέφτομαι κι ας μην σας ξέρω όλες.....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Να σας ρωτήσω κατι, πριν την εμβρυομεταφορα με κατεψυγμένα κάνατε καθόλου εξετάσεις και αν ναι τι εξετάσεις και σε ποια μέρα του κυκλου; Σας ρωταω γιατι εγω που εχω ξεκινησει προετοιμασία για εμβρυομεταφορά εκτός από έναν υπέρηχο για να δούμε το ενδομήτριο ο γιατρός δεν μου ζήτησε τίποτα άλλο!

Εμένα μου ζήτησε και την tsh. Τίποτα άλλο. Κάναμε ένα υπέρηχο και μετά μου έδωσε ημερομηνία ετ. Με το καλό κορίτσι !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Αγαπητές συναγωνιστριες δεν ξέρω πώς να ανακοινώσω τα νέα.... αυτό που ζω είναι ένα δράμα. Με πήρε ο γιατρός και μου ανακοίνωσε ότι η χοριακή μου είναι με μεν θετική αλλά πάρα πολύ χαμηλή τιμή και συγκεκριμένα 12!!!!!!! Μετά από αυτό αισθάνομαι ότι η ιστορία επαναλαμβάνεται κι ότι ζω ακόμα μια βιοχημικη κύηση....5 εμβρυομεταφορες 4 βιοχημικές.... ήμαρτον κύριε!! 14 έμβρυα όλα προβλήματα είχαν; Δοκίμασα με δότρια δοκίμασα με δικά μου... Τί άλλο να περιμένω πια; Απογοήτευση..... βαρέθηκα ειλικρινά... Μόνο σε θαύμα πλέον.....

Συγνώμη που σας μαύρισα... θέλω να ευχηθώ στην @Tillandsia που έχει χοριακή αύριο καλή επιτυχία!!! Στις υπόλοιπες κοπέλες που είτε είναι εγκυούλες καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη και στις υπόλοιπες κουράγιο και δύναμη στις προσπάθειες τους...σας ευχαριστώ πολύ για την στήριξη....σας σκέφτομαι κι ας μην σας ξέρω όλες.....

 

Εύχομαι να κανεις την ανατροπή κοπέλα μου αυτή τη φορά!! Δεν μπορώ να πιστέψω πως με τόσα έμβρυα δεν υπήρχε έστω και ένα υγιές!! Θα επαναλάβεις μεθαύριο; Μακάρι απλά να άργησε να πάρει μπρος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Αγαπητές συναγωνιστριες δεν ξέρω πώς να ανακοινώσω τα νέα.... αυτό που ζω είναι ένα δράμα. Με πήρε ο γιατρός και μου ανακοίνωσε ότι η χοριακή μου είναι με μεν θετική αλλά πάρα πολύ χαμηλή τιμή και συγκεκριμένα 12!!!!!!! Μετά από αυτό αισθάνομαι ότι η ιστορία επαναλαμβάνεται κι ότι ζω ακόμα μια βιοχημικη κύηση....5 εμβρυομεταφορες 4 βιοχημικές.... ήμαρτον κύριε!! 14 έμβρυα όλα προβλήματα είχαν; Δοκίμασα με δότρια δοκίμασα με δικά μου... Τί άλλο να περιμένω πια; Απογοήτευση..... βαρέθηκα ειλικρινά... Μόνο σε θαύμα πλέον.....

Συγνώμη που σας μαύρισα... θέλω να ευχηθώ στην @Tillandsia που έχει χοριακή αύριο καλή επιτυχία!!! Στις υπόλοιπες κοπέλες που είτε είναι εγκυούλες καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη και στις υπόλοιπες κουράγιο και δύναμη στις προσπάθειες τους...σας ευχαριστώ πολύ για την στήριξη....σας σκέφτομαι κι ας μην σας ξέρω όλες.....

 

Τι να πω?Να σου γράψω τα γνωστά ότι είναι θετική και ίσως ανέβει, ναι μπορεί να γίνει!

Θέλω να ρωτήσω γιατί εφόσον έχεις βλαστοκυστες δεν κάνεις  προεμφυτικο? Τουλάχιστον βρε παιδί μου να ξέρεις αν είναι θέμα εμβρύων ή πρέπει να ψάξεις κάτι άλλο.

Στατιστικά 2 έμβρυα στα 14 θα έπρεπε να είναι υγιη,έστω κι ένα.

Το θέμα της δοτριας περιπλέκει τα πράγματα.

Μακάρι να κάνεις την ανατροπή γιατί έχεις ταλαιπωρηθεί τόσο πολυυυυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Αγαπητές συναγωνιστριες δεν ξέρω πώς να ανακοινώσω τα νέα.... αυτό που ζω είναι ένα δράμα. Με πήρε ο γιατρός και μου ανακοίνωσε ότι η χοριακή μου είναι με μεν θετική αλλά πάρα πολύ χαμηλή τιμή και συγκεκριμένα 12!!!!!!! Μετά από αυτό αισθάνομαι ότι η ιστορία επαναλαμβάνεται κι ότι ζω ακόμα μια βιοχημικη κύηση....5 εμβρυομεταφορες 4 βιοχημικές.... ήμαρτον κύριε!! 14 έμβρυα όλα προβλήματα είχαν; Δοκίμασα με δότρια δοκίμασα με δικά μου... Τί άλλο να περιμένω πια; Απογοήτευση..... βαρέθηκα ειλικρινά... Μόνο σε θαύμα πλέον.....

Συγνώμη που σας μαύρισα... θέλω να ευχηθώ στην @Tillandsia που έχει χοριακή αύριο καλή επιτυχία!!! Στις υπόλοιπες κοπέλες που είτε είναι εγκυούλες καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη και στις υπόλοιπες κουράγιο και δύναμη στις προσπάθειες τους...σας ευχαριστώ πολύ για την στήριξη....σας σκέφτομαι κι ας μην σας ξέρω όλες.....

 

ΑΧ  αγαπημένη μου..σου εύχομαι να ακολουθήσει τη δική μου πορεία (7 η πρώτη) η χοριακή σου και να πάρει φόρα...θα κάνεις επανάληψη μεθαύριο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Αγαπητές συναγωνιστριες δεν ξέρω πώς να ανακοινώσω τα νέα.... αυτό που ζω είναι ένα δράμα. Με πήρε ο γιατρός και μου ανακοίνωσε ότι η χοριακή μου είναι με μεν θετική αλλά πάρα πολύ χαμηλή τιμή και συγκεκριμένα 12!!!!!!! Μετά από αυτό αισθάνομαι ότι η ιστορία επαναλαμβάνεται κι ότι ζω ακόμα μια βιοχημικη κύηση....5 εμβρυομεταφορες 4 βιοχημικές.... ήμαρτον κύριε!! 14 έμβρυα όλα προβλήματα είχαν; Δοκίμασα με δότρια δοκίμασα με δικά μου... Τί άλλο να περιμένω πια; Απογοήτευση..... βαρέθηκα ειλικρινά... Μόνο σε θαύμα πλέον.....

Συγνώμη που σας μαύρισα... θέλω να ευχηθώ στην @Tillandsia που έχει χοριακή αύριο καλή επιτυχία!!! Στις υπόλοιπες κοπέλες που είτε είναι εγκυούλες καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη και στις υπόλοιπες κουράγιο και δύναμη στις προσπάθειες τους...σας ευχαριστώ πολύ για την στήριξη....σας σκέφτομαι κι ας μην σας ξέρω όλες.....

 

Εχεις δικιο ημαρτον! Δεν εχω λογια και δεν το περιμενα αυτο παρα το αντιθετο.προσευχη  να παρει μπρος τωρα τιποτα αλλο.κουραγιο κοπελα μου ..τι να πω..ποτε δεν ξερουμε τι γινεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ginaak είπε:

Τι να πω?Να σου γράψω τα γνωστά ότι είναι θετική και ίσως ανέβει, ναι μπορεί να γίνει!

Θέλω να ρωτήσω γιατί εφόσον έχεις βλαστοκυστες δεν κάνεις  προεμφυτικο? Τουλάχιστον βρε παιδί μου να ξέρεις αν είναι θέμα εμβρύων ή πρέπει να ψάξεις κάτι άλλο.

Στατιστικά 2 έμβρυα στα 14 θα έπρεπε να είναι υγιη,έστω κι ένα.

Το θέμα της δοτριας περιπλέκει τα πράγματα.

Μακάρι να κάνεις την ανατροπή γιατί έχεις ταλαιπωρηθεί τόσο πολυυυυ!

Ο προεμφυτευτικός δεν εξασφαλίζει επιτυχία επίσης πρέπει να έχεις πολλά έμβρυα για προεμφυτευτικο ... δύσκολο δεν έχω χρόνο λόγω ηλικίας.... οδεύω για 45....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

ΑΧ  αγαπημένη μου..σου εύχομαι να ακολουθήσει τη δική μου πορεία (7 η πρώτη) η χοριακή σου και να πάρει φόρα...θα κάνεις επανάληψη μεθαύριο;

Μου είπε να πάω Παρασκευή και να συνεχίσω τα φάρμακα αλλά ποιός αντέχει να τρυπιεται μέχρι τότε; Θα πάω Τετάρτη και ελπίζω για το θαύμα.... όμως βρε αγάπη μου 9η μέρα με βλαστοκύστες τέτοια χοριακή; Τί να περιμένω; Έχω και ιστορικό βιοχημικών....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Ο προεμφυτευτικός δεν εξασφαλίζει επιτυχία επίσης πρέπει να έχεις πολλά έμβρυα για προεμφυτευτικο ... δύσκολο δεν έχω χρόνο λόγω ηλικίας.... οδεύω για 45....

Το ξέρω κοπέλα μου,απλά είχες πει πως έχεις κάνει αρκετές βλαστοκυστες αυτή τη φορά.Βασικα πρώτη φορά με βλαστοκύστες πας,το θυμάμαι.Οποτε σκέφτηκα απο το να κάνεις κατευθείαν ετ με τις επόμενες μήπως να τις εστελνες για έλεγχο πρώτα.

Το ξέρω ότι δεν εξασφαλίζει και γενικά είμαι κατα όταν δεν συντρέχουν προϋποθέσεις, όμως έχεις ταλαιπωρηθεί τόσο πολύ που από κάπου πρέπει να βρεις μια άκρη.Δεν γίνεται να τυχαίνει απλά.

Όλα αυτά είναι υποθετικα βέβαια γιατί μπορεί να γίνει η έκπληξη και να πάρει μπρος!

Και σου ξαναπροτεινω,έστω μια μόνο φορά να δοκιμάσεις με το τελείως φυσικό σου κύκλο,χωρίς καμμία ορμόνη χωρίς κανένα χάπι.Αφου κανείς ωορρηξία και δίνεις ωάρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Το ξέρω κοπέλα μου,απλά είχες πει πως έχεις κάνει αρκετές βλαστοκυστες αυτή τη φορά.Βασικα πρώτη φορά με βλαστοκύστες πας,το θυμάμαι.Οποτε σκέφτηκα απο το να κάνεις κατευθείαν ετ με τις επόμενες μήπως να τις εστελνες για έλεγχο πρώτα.

Το ξέρω ότι δεν εξασφαλίζει και γενικά είμαι κατα όταν δεν συντρέχουν προϋποθέσεις, όμως έχεις ταλαιπωρηθεί τόσο πολύ που από κάπου πρέπει να βρεις μια άκρη.Δεν γίνεται να τυχαίνει απλά.

Όλα αυτά είναι υποθετικα βέβαια γιατί μπορεί να γίνει η έκπληξη και να πάρει μπρος!

Και σου ξαναπροτεινω,έστω μια μόνο φορά να δοκιμάσεις με το τελείως φυσικό σου κύκλο,χωρίς καμμία ορμόνη χωρίς κανένα χάπι.Αφου κανείς ωορρηξία και δίνεις ωάρια.

Έχω μόνο μία βλαστοκύστη στην κατάψυξη. Δεν αντέχω άλλο οικονομικά κοπέλα μου. Δυστυχώς για να κάνω αυτή τη τελευταία προσπάθεια χρεώθηκα για τους επόμενους 8 μήνες. Ούτε με φυσικό δεν μπορώ να πάω πια...... μετά από κάνα χρόνο πια κι αν ... λόγω έλλειψης ρευστότητας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Antelope είπε:

και εμένα μου φαινόταν περίεργο με έναν υπέρηχο και μια οιστραδιόλη να βγάλουν συμπέρασμα αλλά τελικά μάλλον είναι πολύ ελεγχόμενη η διαδικασία και δεν τίθεται θέμα ρίσκου. Μάλλον την 9η ημέρα θέλανε να μην δούνε κάτι τρελό. και αφού δεν το είδαν το προχωράνε σύμφωνα με το πρόγραμμα.

 

Τι να πω μακάρι να με καθοδηγούν σωστά και να ξέρουν τι κανουν! Για έλεγχο οιστραδιόλης δεν μου είπαν τίποτα...🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Τι να πω μακάρι να με καθοδηγούν σωστά και να ξέρουν τι κανουν! Για έλεγχο οιστραδιόλης δεν μου είπαν τίποτα...🙄

Γλυκιά μου ούτε εγώ έκανα και εμένα την 9η μέρα με είδε και μ έβαλε ετ την 21η. Και μια χαρά πιάσανε τα διδυμάκια!!! Όπως είπε και η @Tokyo ίσως να μην κάνουν στον τεχνητό κύκλο. Άσε που κάθε γιατρός και σε κάθε περίπτωση λειτουργεί διαφορετικά. Κοίτα εσύ να είσαι ήρεμη και να εμπιστευτείς το γιατρό σου. Όλα θα πάνε μια χαρά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Μου είπε να πάω Παρασκευή και να συνεχίσω τα φάρμακα αλλά ποιός αντέχει να τρυπιεται μέχρι τότε; Θα πάω Τετάρτη και ελπίζω για το θαύμα.... όμως βρε αγάπη μου 9η μέρα με βλαστοκύστες τέτοια χοριακή; Τί να περιμένω; Έχω και ιστορικό βιοχημικών....

Κ η δική μου 9η μέρα ήταν με μοριδια κ είχα επίσης βιοχημική κ παλλινδρομη με φυσική σύλληψη!το είχα ξεγραμμενο κ αυτό αλλά να που έγινε το θαύμα!!σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να χαμογελάς την Τετάρτη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Κ η δική μου 9η μέρα ήταν με μοριδια κ είχα επίσης βιοχημική κ παλλινδρομη με φυσική σύλληψη!το είχα ξεγραμμενο κ αυτό αλλά να που έγινε το θαύμα!!σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να χαμογελάς την Τετάρτη!!

❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Γλυκιά μου ούτε εγώ έκανα και εμένα την 9η μέρα με είδε και μ έβαλε ετ την 21η. Και μια χαρά πιάσανε τα διδυμάκια!!! Όπως είπε και η @Tokyo ίσως να μην κάνουν στον τεχνητό κύκλο. Άσε που κάθε γιατρός και σε κάθε περίπτωση λειτουργεί διαφορετικά. Κοίτα εσύ να είσαι ήρεμη και να εμπιστευτείς το γιατρό σου. Όλα θα πάνε μια χαρά. 

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου...με ηρεμήσατε λίγο! Εύχομαι να σας πάνε όλα καλά @annie! @Tokyo και να έχω την ίδια τύχη με σας! Έχω ταλαιπωρηθεί πολύ...ειναι η 5η μου προσπάθεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ριρίκα είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου...με ηρεμήσατε λίγο! Εύχομαι να σας πάνε όλα καλά @annie! @Tokyo και να έχω την ίδια τύχη με σας! Έχω ταλαιπωρηθεί πολύ...ειναι η 5η μου προσπάθεια!!!

Να σας ρωτησω και κατι ακομη...ποσο ήταν το παχος του ενδομητριου σας πριν την εμβρυομεταφορά;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Να σας ρωτησω και κατι ακομη...ποσο ήταν το παχος του ενδομητριου σας πριν την εμβρυομεταφορά;;

Τη μέρα του υπερήχου ήταν 7.5, μετά δεν ξέρω να σου πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Taggeris σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάρει μπροστά και να έχεις θετική εξέλιξη!!! Έχεις δίκιο που απογοητευεσε μετά από τόσα που έχεις περάσει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Έχω μόνο μία βλαστοκύστη στην κατάψυξη. Δεν αντέχω άλλο οικονομικά κοπέλα μου. Δυστυχώς για να κάνω αυτή τη τελευταία προσπάθεια χρεώθηκα για τους επόμενους 8 μήνες. Ούτε με φυσικό δεν μπορώ να πάω πια...... μετά από κάνα χρόνο πια κι αν ... λόγω έλλειψης ρευστότητας

Μακάρι να εξελιχθεί και να μην έχει νόημα αυτό που συζητάμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Μου είπε να πάω Παρασκευή και να συνεχίσω τα φάρμακα αλλά ποιός αντέχει να τρυπιεται μέχρι τότε; Θα πάω Τετάρτη και ελπίζω για το θαύμα.... όμως βρε αγάπη μου 9η μέρα με βλαστοκύστες τέτοια χοριακή; Τί να περιμένω; Έχω και ιστορικό βιοχημικών....

Όπως ξέρεις, υπάρχει κ η περίπτωση της ανατροπής. Είδες πως πήγε κ το δικό μου θέμα....

Ξέρω και έχεις απόλυτο δίκιο να αισθάνεσαι έτσι, κάνε λίγο υπομονή μπας κ πάρει μπρος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ριρίκα τώρα πθυ το θυμάμαι κ γω είχα κάνει κ tsh. Στον τελευταίο υπέρηχο τη μέρα της ωορρηξιας δλδ είχα 11.5 σχεδόν μετά κ γω δεν ξέρω αλλά αφού έπαιρνα χάπια λογικά παχύνε (;)

@Taggeris εύχομαι την ανατροπή! Να θυμήσω κ την @konstantinaVEπου πήρε 16 με βλαστοκυστη κ τώρα γεννάει αν δεν γέννησε ήδη! Δε θέλω να σου φουσκωνω τα μυαλά αλλά κράτα την ελπίδα... Ποτέ δεν ξέρεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Taggeris κορίτσι μου περίμενε μέχρι Τετάρτη..μην σκέφτεσαι έτσι σκέψου θετικά βάλε το χεράκι σου στην κοιλίτσα κ πες του να είναι δυνατή όπως μανούλα..πολλές φορές γίνονται θαύματα τελευταία στιγμή..θα προσευχηθώ για σένα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...