Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Όσο περνάνε οι ώρες τόσο πιο πολύ πέφτω.. Είπε και κάτι βλακιες η μάνα μου και στεναχωρηθηκα, ότι πρέπει να κάνουν μικροί οι άνθρωποι παιδιά κτλ, γενικά το είπε, αλλά αυτή η γυναίκα ποτέ δεν είχε ενσυναισθηση και μας έχει καταστρέψει... 

Με το ζόρι στέκομαι αλλά δεν ξέρω έως πότε θα τα καταπίνω όλα χωρίς να κάνω μπαμ. 

Αννια μου θα μπεις σε σειρά, είσαι και μικρή και θα τα καταφέρεις. 

Εμένα τώρα όλα ΜΑΎΡΑ μου φαίνονται... 

@misofeggaro καλό μου κορίτσι, μην ακούς τα σχόλια γύρω σου, ακόμη κι αν είναι από τους οικείους ανθρώπους.. Δώσε χρόνο ποιοτικό στον εαυτό σου και στον άντρα σου, κάνε προσπάθειες εντατικές - και όπως συνηθίζω να λέω, με εναλλαγές στάσεων, το τονίζω (μη γελάσετε και μη με βρίσετε που επιμένω), αφορμώμενη από εμένα και το πώς συνέλαβα ΚΑΙ τις δύο φορές, και ποτέ ξανά από τότε, παρόλο που έχουμε μόνο ελεύθερες επαφές...

Μια φορά σύλληψη = οπωσδήποτε σύλληψη, οπότε προχώρα με το κεφάλι ψηλά! Τι έχει η ηλικία δηλαδή; Μια καλή φιλενάδα μου, το πρώτο στα 44, φυσική σύλληψη, οπότε τι; Εντάξει, μετά τα 40 δεν είναι και υπέρ μας η κατάσταση παντοτε, αλλά - σόρρυ που ρωτάω - πιο μικρή δεν είσαι; Προχώρα και θα έρθει η ώρα που θα χαρώ πραγματικά πολύ με το θετικό σου τεστ! 

Για όλα τα κορίτσια, σύντομα να φουλάρει το πινακάκι και να γεμίσει με φύλα και ημερομηνίες γέννησης <3 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Για σαλπιγγογραφία στη Θεσσαλονίκη μπορώ να σου προτείνω πολύ καλό κέντρο με ανώδυνη εξέταση..

Κοριτσι μου μπορείς να μου το στείλεις σε προσωπικό μήνυμα; Ενδεχομένως να τον χρειαστω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

κατάλαβα... τίποτα δεν είναι η σαλπιγγογραφία πάντως μην φοβάσαι! Λογικά έχετε δυσκολευτεί για όλα αυτά τα θεματάκια που λέμε κ δε νομίζω πια να βρεις κάτι άλλο...

Αχρείαστη να είναι αλλά κράτα υπόψη σου να κάνεις την κλασσική εξέταση και όχι μια νέα που υπάρχει με υπερήχους (hycosy κάπως έτσι αν το λέω σωστά) γιατί δεν τη δέχονται σε επιτροπές εξωσωματικής κλπ. Δε στο λέω γιατί θεωρώ ότι θα χρειαστεί, είσαι άλλωστε πολύ μικρή ακόμα, απλά να το έχεις υπόψη μην κ τυχόν το βρεις ποτέ μπροστά σου... 

Να 'σαι καλα βρε Τοκυο!! 

Δεν την φοβάμαι, να βρω να την κανω δεν μπορώ!!! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Όσο περνάνε οι ώρες τόσο πιο πολύ πέφτω.. Είπε και κάτι βλακιες η μάνα μου και στεναχωρηθηκα, ότι πρέπει να κάνουν μικροί οι άνθρωποι παιδιά κτλ, γενικά το είπε, αλλά αυτή η γυναίκα ποτέ δεν είχε ενσυναισθηση και μας έχει καταστρέψει... 

Με το ζόρι στέκομαι αλλά δεν ξέρω έως πότε θα τα καταπίνω όλα χωρίς να κάνω μπαμ. 

Αννια μου θα μπεις σε σειρά, είσαι και μικρή και θα τα καταφέρεις. 

Εμένα τώρα όλα ΜΑΎΡΑ μου φαίνονται... 

 Και εγώ στα 28 ήθελα να Εχω το πρωτο μου παιδι ετσι ξεκίνησα γεμάτο χαρά έχασα το ενα μετα απο μηνες ξανά έμεινα  το έχασα και αυτό και μετα απο ενα χρόνο ξαναεμεινα και Εχω τώρα το παιδι μου τι να κάνουμε ετσι το ήθελε ο Θεός μο ο ξ ψυχή σου ξέρει τι περνάς οι υπόλοιποι εξω απο τον χορό πολλά τραγούδια λενε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πραγματικά χαίρομαι που σας διαβάζω και μου φτιάχνεται το κέφι, είστε όλες τόσο θετικές ακόμα και όταν δε το νιώθετε απόλυτα, είμαι καινούργια στο φόρουμ έχω στο ιστορικό μου δυο εγκυμοσύνες στη πρώτη έγινε διακοπή 7 Φεβρουαρίου κλείνω ένα χρόνο σε λίγες μέρες, λόγω στίγματος έχουμε και ο άντρας μου και εγώ και το μωρό πήρε και τα δύο και αυτή τη στιγμή αναρρωνω από αποξεση, είχα κενό σάκο, δε μασάμε δε πέφτουμε (κάποιες φορές πέφτουμε αλλά δε το κάνω θέμα) το κεφάλι ψηλά και το παλεύουμε δεν έχουμε παιδάκια, προσπαθούμε για το πρώτο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Όχι και τραγικά κορίτσι μου! Κι εγώ από την ελάχιστη πείρα που έχω θα σου πω ότι καταρχήν ο αριθμός είναι μια χαρά. Έχουμε αρκετά!!! Η κινητικότητα και η μορφολογία κυρίως θεωρώ ότι πρέπει να φτιάξουν! Μήπως έχει κιρσοκήλη; Εμάς μας είχε πει ο ανδρολογος ότι επηρεάζει πολύ την μορφολογία. Το σημαντικότερο είναι να το δει ειδικός. Μόνο εκείνος ξέρει! Μπορεί με μια απλή θεραπεία να διορθωθεί. Βασικά είμαι σίγουρη! Θα δεις ότι θα στο πει κι ο γιατρός. Μην στεναχωριέσαι χωρίς λόγο!😘💗💗💗💗

Ευχαριστω πολυ!

Μακαρι να ειναι κατι που να διορθώνεται! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Μασα είπε:

Κορίτσια πραγματικά χαίρομαι που σας διαβάζω και μου φτιάχνεται το κέφι, είστε όλες τόσο θετικές ακόμα και όταν δε το νιώθετε απόλυτα, είμαι καινούργια στο φόρουμ έχω στο ιστορικό μου δυο εγκυμοσύνες στη πρώτη έγινε διακοπή 7 Φεβρουαρίου κλείνω ένα χρόνο σε λίγες μέρες, λόγω στίγματος έχουμε και ο άντρας μου και εγώ και το μωρό πήρε και τα δύο και αυτή τη στιγμή αναρρωνω από αποξεση, είχα κενό σάκο, δε μασάμε δε πέφτουμε (κάποιες φορές πέφτουμε αλλά δε το κάνω θέμα) το κεφάλι ψηλά και το παλεύουμε δεν έχουμε παιδάκια, προσπαθούμε για το πρώτο 

Γειά σου κορίτσι! Πω πω τι πέρασες κι εσύ! Σημασία έχει όμως ότι δεν τα παρατάς! Εντάξει λυγίζουμε πολλές φορές και υποφέρουμε αλλά όπως έχουμε πει αρκετές φορές...ΔΕΝ εγκαταλείπουμε τα όνειρα μας! Εύχομαι και πιστεύω ότι η επόμενη φορά θα είναι και η τυχερή!😘💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σου κορίτσι! Πω πω τι πέρασες κι εσύ! Σημασία έχει όμως ότι δεν τα παρατάς! Εντάξει λυγίζουμε πολλές φορές και υποφέρουμε αλλά όπως έχουμε πει αρκετές φορές...ΔΕΝ εγκαταλείπουμε τα όνειρα μας! Εύχομαι και πιστεύω ότι η επόμενη φορά θα είναι και η τυχερή!😘💗

Σε ευχαριστώ πολύ, μακάρι να είμαστε όλοι τυχεροί, να μας έρθει και εμάς ένα μωράκι που τόσο πολύ το θέλουμε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrita είπε:

Αννια μου τα λες μια Χαρά...Έτσι πρέπει να αντιμετωπίζουμε όλα τα θέματα!Είσαι απίστευτη!

Καλααα λυγίζω και εγώ κ πολύ !!! Αλλά μια φορά έπεσα στα χάπια και τώρα που τα κόβω όλα , δεν θέλω να αφήσω τον εαυτό μου να ξαναπέσει τόσο για τίποτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μασα είπε:

Κορίτσια πραγματικά χαίρομαι που σας διαβάζω και μου φτιάχνεται το κέφι, είστε όλες τόσο θετικές ακόμα και όταν δε το νιώθετε απόλυτα, είμαι καινούργια στο φόρουμ έχω στο ιστορικό μου δυο εγκυμοσύνες στη πρώτη έγινε διακοπή 7 Φεβρουαρίου κλείνω ένα χρόνο σε λίγες μέρες, λόγω στίγματος έχουμε και ο άντρας μου και εγώ και το μωρό πήρε και τα δύο και αυτή τη στιγμή αναρρωνω από αποξεση, είχα κενό σάκο, δε μασάμε δε πέφτουμε (κάποιες φορές πέφτουμε αλλά δε το κάνω θέμα) το κεφάλι ψηλά και το παλεύουμε δεν έχουμε παιδάκια, προσπαθούμε για το πρώτο 

Καλώς ήρθες κορίτσι μου και εύχομαι σύντομα εγκυουλα :-) !!! Στεναχωριέμαι με αυτά που έχεις περάσει αλλά σε χαίρομαι που παλεύεις και εσύ όπως όλες μας !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Καλώς ήρθες κορίτσι μου και εύχομαι σύντομα εγκυουλα :-) !!! Στεναχωριέμαι με αυτά που έχεις περάσει αλλά σε χαίρομαι που παλεύεις και εσύ όπως όλες μας !!!! 

Έτσι ακριβώς παλεύουμε κσι οποίος παλεύει και επιμένει θα νικήσει, δε μπορεί έτσι θα γίνει!!!! Κουράγιο, υπομονή και επιμονή σε όλες μας, αν και εγώ μέσα μου νιώθω μαμα, για εμένα η εγκυμοσύνη που διεκόπη δεν ήταν κυημα, ούτε έμβρυο, ούτε τι είχαμε τι χάσαμε που μου είπε ένας συγγενεις για να μου μαλακώσει το πόνο!!! Ήταν το παιδάκι μου, το αγοράκι μου και είμαι η μαμά του και του μιλάω και του λέω πόσο το αγαπάω και μου λείπει και όταν με το καλό έρθει ένα μωρό στη ζωή μας και μεγαλώσει θα του πω ότι έχει ένα αδερφάκι στον ουρανό που το προσέχει γιατί έχει γίνει αγγελάκι... Αυτά, τα είπα και ξελαφρωσα!!! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Μασα είπε:

Έτσι ακριβώς παλεύουμε κσι οποίος παλεύει και επιμένει θα νικήσει, δε μπορεί έτσι θα γίνει!!!! Κουράγιο, υπομονή και επιμονή σε όλες μας, αν και εγώ μέσα μου νιώθω μαμα, για εμένα η εγκυμοσύνη που διεκόπη δεν ήταν κυημα, ούτε έμβρυο, ούτε τι είχαμε τι χάσαμε που μου είπε ένας συγγενεις για να μου μαλακώσει το πόνο!!! Ήταν το παιδάκι μου, το αγοράκι μου και είμαι η μαμά του και του μιλάω και του λέω πόσο το αγαπάω και μου λείπει και όταν με το καλό έρθει ένα μωρό στη ζωή μας και μεγαλώσει θα του πω ότι έχει ένα αδερφάκι στον ουρανό που το προσέχει γιατί έχει γίνει αγγελάκι... Αυτά, τα είπα και ξελαφρωσα!!! 😊

Αχχχ βρε κορίτσι μου τι να πω τώρα εγώ !!! Τα λόγια είναι περιττά!!! Αλλά καλά κάνεις και τα λες και τα βγάζεις από μέσα σου !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Όσο περνάνε οι ώρες τόσο πιο πολύ πέφτω.. Είπε και κάτι βλακιες η μάνα μου και στεναχωρηθηκα, ότι πρέπει να κάνουν μικροί οι άνθρωποι παιδιά κτλ, γενικά το είπε, αλλά αυτή η γυναίκα ποτέ δεν είχε ενσυναισθηση και μας έχει καταστρέψει... 

Με το ζόρι στέκομαι αλλά δεν ξέρω έως πότε θα τα καταπίνω όλα χωρίς να κάνω μπαμ. 

Αννια μου θα μπεις σε σειρά, είσαι και μικρή και θα τα καταφέρεις. 

Εμένα τώρα όλα ΜΑΎΡΑ μου φαίνονται... 

Καταρχήν καλησπερα και απο εμενα του διπλανού θέματος :)

κοριτσαρα μου μην ακους κανεναν πίστεψε με θα ερθει το σποράκι σου απο εκει που δεν το περιμένεις ! 36+ πλεον ετών με δυο υπέροχα πλάσματα 23 μηνων Η μια και 2 μηνων Η αλλη 

σε πληροφορώ οτι η ηλικία δεν παίζει ρόλο αλλα το άγχος μας και μόνο! 
 

χαλαρωσε και απολαυσε το κοριτσακι μου και μη δινεις σημασία σε κακίες :)

 

ευχομαι σε ολες θετικά  Και μόνο τεστακια απο εδώ και πέρα!!! 
σας στέλνω μεσα απο την καρδια μ μπόλικη σκόνη απο τα λουλουδάκια μου :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Ω Χρήστος και η Παναγία τι γίνεται εκεί;;;; γιατί;;;;;; Τι σου έχει πει ο γιατρός;;;;

Εχω συνδρομο πολυκυστικων ωοθηκων αγαπη...Κ λογω θρομβοφιλιας δε μπορω να παρω αντισυλληπτικα,ασε που δεν τα θελουμε κιολας-πώς θα ερθει το νινι αλλιως;Εδω κ 2 χρονια περιπου παιρνω τα inofert σε φακελακια κ παλιοτερα επαιρνα κ glucophase κ ειχα ρυθμιστει καπως.Απλα επειδη με ενοχλουσαν στο στομαχι τα glucophase τα σταματησα πριν καιρο.Τοτε δεν προσπαθουσα ισως ομως πρεπει δυστυχως να τα ξανααρχισω.Ο,τι μου πει ο γυναικολογος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Εχω συνδρομο πολυκυστικων ωοθηκων αγαπη...Κ λογω θρομβοφιλιας δε μπορω να παρω αντισυλληπτικα,ασε που δεν τα θελουμε κιολας-πώς θα ερθει το νινι αλλιως;Εδω κ 2 χρονια περιπου παιρνω τα inofert σε φακελακια κ παλιοτερα επαιρνα κ glucophase κ ειχα ρυθμιστει καπως.Απλα επειδη με ενοχλουσαν στο στομαχι τα glucophase τα σταματησα πριν καιρο.Τοτε δεν προσπαθουσα ισως ομως πρεπει δυστυχως να τα ξανααρχισω.Ο,τι μου πει ο γυναικολογος...

Ναι κορίτσακι μου όπως δηποτε να πάρεις την γνώμη του γιατρού σου , και εγώ έχω πολυκυστικες αλλά δεν έχω τόσο μεγάλες αποκλείσεις πολύ σπάνια ,όπως τώρα για παράδειγμα!!! Να το ρυθμίσεις και να δεις που το μπεμπακι θα έρθει πολύ πολύ γρήγορα !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Αχχχ βρε κορίτσι μου τι να πω τώρα εγώ !!! Τα λόγια είναι περιττά!!! Αλλά καλά κάνεις και τα λες και τα βγάζεις από μέσα σου !!! 

Γιατί καμμια φορά τα λες σε κάνα φίλο ή συγγενή και έχουν ένα βλέμμα ωχ τη κακόμοιρα, όχι, ούτε καν η δύναμη που έχουμε όλες μας αυτά που έχουμε περάσει και περνάμε, εύχομαι κανένας να μη τα περάσει κανένας να μην ανακαλύψει αυτή τη δύναμη και το λέω και για το @misofeggaro μην ακούς κανένα, κανένα μην αφήνεις να σε χαλάει οποίος κι'αν είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μασα είπε:

Γιατί καμμια φορά τα λες σε κάνα φίλο ή συγγενή και έχουν ένα βλέμμα ωχ τη κακόμοιρα, όχι, ούτε καν η δύναμη που έχουμε όλες μας αυτά που έχουμε περάσει και περνάμε, εύχομαι κανένας να μη τα περάσει κανένας να μην ανακαλύψει αυτή τη δύναμη και το λέω και για το @misofeggaro μην ακούς κανένα, κανένα μην αφήνεις να σε χαλάει οποίος κι'αν είναι 

Αυτό έλεγα πριν σε μια ιδιωτική συζήτηση με ένα κορίτσι που γνώρισα εδώ ,νιώθω καμία φορά λες και μας δουλεύει η ζωή και εμείς είμαστε απλά θεατές !!!! Κανένας να μην τα περνάει !!! Εγώ το προσεύχομαι και εάν και δεν είμαι από της πολύ πίστες ελπίζω σε αυτό να είς ακουστω !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μασα είπε:

Κορίτσια πραγματικά χαίρομαι που σας διαβάζω και μου φτιάχνεται το κέφι, είστε όλες τόσο θετικές ακόμα και όταν δε το νιώθετε απόλυτα, είμαι καινούργια στο φόρουμ έχω στο ιστορικό μου δυο εγκυμοσύνες στη πρώτη έγινε διακοπή 7 Φεβρουαρίου κλείνω ένα χρόνο σε λίγες μέρες, λόγω στίγματος έχουμε και ο άντρας μου και εγώ και το μωρό πήρε και τα δύο και αυτή τη στιγμή αναρρωνω από αποξεση, είχα κενό σάκο, δε μασάμε δε πέφτουμε (κάποιες φορές πέφτουμε αλλά δε το κάνω θέμα) το κεφάλι ψηλά και το παλεύουμε δεν έχουμε παιδάκια, προσπαθούμε για το πρώτο 

Καλωσηρθες κορίτσι μου εγώ αυτό που έχω καταλάβει στο φόρουμ είναι ότι οι γυναίκες είμαστε τόσο δυνατές που θαυμάζω την κάθε μια ξεχωριστά..όσο και να μας χτυπάει η ζωή εμείς εκεί..και χαίρομαι πολύ γιαυτο..ο κόσμος γύρω μας πολλές φορές από αφέλεια από κακία από άγνοια γίνεται πικροχολος και κακός αλλά ας μην δίνουμε σημασία..σημασία έχει μόνο ο στόχος μας..κι εγώ είχα μια αποβολή τον Σεπτέμβρη και τώρα είμαι έγκυος και ενώ δεν είχε προχωρήσει πολύ η προηγούμενη εγκυμοσύνη νιώθω λες και γίνομαι δεύτερη φορά μαμά..είναι περίεργο αλλά όταν μένεις έγκυος ακόμα κι αν δεν το δεις νιώσει αυτό το παιδί το αγαπάς..χαίρομαι αυτή την ομάδα γιατί είναι πάντα αισιόδοξη και δυνατή και κυρίως αληθινή...δεν είναι όλα ρόδινα εννοείται θα πέσουμε θα λυγίσουμε θα τα βάψουμε μαύρα αλλά θα συνεχίσουμε ακάθεκτες..είναι γουρλιδικη ομάδα μείνε και θα δεις..:) ποτε μπορείτε να ξαναπροσπαθησετε εσείς??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η LadyP είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Τι γίνεται με όσες περιμένουν περίοδο? Για να μας δίνετε αναφορές! @misofeggaro @Ευάγγελοςτ καλέ ακόμα δεν έχεις κάνει τεστ???? @Αννια27?? @pangipot μα που πήγατε? Θέλω θετικά λέμε!!

Γενικά δύσκολη περιοδος, έφυγα και 4 μέρες εξωτερικό να ξεφύγω λιγο...τελικά Μ ήρθε κ περιοδος νωρίτερα από ότι υπολόγιζα...οπότε δυναμικά αυτό το μήνα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@thalaki.μου σε θυμάμαι από πέρυσι, μαζί ξεκινήσαμε, κι εμείς κάπου 16 μήνες προσπαθούμε. Μ έβαλες σε σκέψεις, καθώς στο μοναδικό σπερμοδιαγραμμα που κάναμε πέρυσι η μορφολογία ήταν 3% κι όλα τα υπόλοιπα βέβαια καλά, πάνω από το μέσο όρο. Λες να ευθύνεται η μορφολογία? Από το κέντρο του είχαν πει πως αφού έχει μεγάλο αριθμό δεν παίζει τόσο ρόλο.. Φυσικά έκτοτε πήρε βιταμίνες, έκοψε και το κάπνισμα.. Εύχομαι σύντομα να έρθει το πολυπόθητο, αφού ξεκινήσατε σε νέα βάση ☺️

@Maroulita? Αν χρειαστείς οτιδήποτε Θεσσαλονίκη στείλε και σ εμένα, εκεί μένω. Τα αποτελέσματα σας μοιάζουν με του άντρα μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Αυτό έλεγα πριν σε μια ιδιωτική συζήτηση με ένα κορίτσι που γνώρισα εδώ ,νιώθω καμία φορά λες και μας δουλεύει η ζωή και εμείς είμαστε απλά θεατές !!!! Κανένας να μην τα περνάει !!! Εγώ το προσεύχομαι και εάν και δεν είμαι από της πολύ πίστες ελπίζω σε αυτό να είς ακουστω !!! 

Όταν ξεκίνησε ο δικός μας Γολγοθάς πραγματικά αυτό νόμιζα, ότι κάποιος μας δουλεύει, δε γίνεται, όταν όμως είδα πόσα πολλά ζευγάρια έχουν πρόβλημα τότε κατάλαβα ότι απλά ετυχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Καλωσηρθες κορίτσι μου εγώ αυτό που έχω καταλάβει στο φόρουμ είναι ότι οι γυναίκες είμαστε τόσο δυνατές που θαυμάζω την κάθε μια ξεχωριστά..όσο και να μας χτυπάει η ζωή εμείς εκεί..και χαίρομαι πολύ γιαυτο..ο κόσμος γύρω μας πολλές φορές από αφέλεια από κακία από άγνοια γίνεται πικροχολος και κακός αλλά ας μην δίνουμε σημασία..σημασία έχει μόνο ο στόχος μας..κι εγώ είχα μια αποβολή τον Σεπτέμβρη και τώρα είμαι έγκυος και ενώ δεν είχε προχωρήσει πολύ η προηγούμενη εγκυμοσύνη νιώθω λες και γίνομαι δεύτερη φορά μαμά..είναι περίεργο αλλά όταν μένεις έγκυος ακόμα κι αν δεν το δεις νιώσει αυτό το παιδί το αγαπάς..χαίρομαι αυτή την ομάδα γιατί είναι πάντα αισιόδοξη και δυνατή και κυρίως αληθινή...δεν είναι όλα ρόδινα εννοείται θα πέσουμε θα λυγίσουμε θα τα βάψουμε μαύρα αλλά θα συνεχίσουμε ακάθεκτες..είναι γουρλιδικη ομάδα μείνε και θα δεις..:) ποτε μπορείτε να ξαναπροσπαθησετε εσείς??

Καλώς σας βρήκα 😊😊 μακάρι να είναι γουρλίδικη η ομάδα, μας χρειάζεται λίγη ή πολύ τύχη!!!! Σε δύο μήνες μας είπε ο γιατρός, όταν όμως είχα κάνει τη διακοπή, την έκανα  στην Αθήνα, μας είχε πει  ο γιατρός μετά τη πρώτη περίοδο, οπότε νομίζω μπορώ και λίγο νωρίτερα από το δίμηνο. Με το καλό το μωράκι σου, τελειομηνο και υγιές και εσυ να έχεις μια πολύ καλή εγκυμοσύνη, σε ποια εβδομάδα είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γιάννα 36 είπε:

@thalaki.μου σε θυμάμαι από πέρυσι, μαζί ξεκινήσαμε, κι εμείς κάπου 16 μήνες προσπαθούμε. Μ έβαλες σε σκέψεις, καθώς στο μοναδικό σπερμοδιαγραμμα που κάναμε πέρυσι η μορφολογία ήταν 3% κι όλα τα υπόλοιπα βέβαια καλά, πάνω από το μέσο όρο. Λες να ευθύνεται η μορφολογία? Από το κέντρο του είχαν πει πως αφού έχει μεγάλο αριθμό δεν παίζει τόσο ρόλο.. Φυσικά έκτοτε πήρε βιταμίνες, έκοψε και το κάπνισμα.. Εύχομαι σύντομα να έρθει το πολυπόθητο, αφού ξεκινήσατε σε νέα βάση ☺️

@Maroulita? Αν χρειαστείς οτιδήποτε Θεσσαλονίκη στείλε και σ εμένα, εκεί μένω. Τα αποτελέσματα σας μοιάζουν με του άντρα μου.. 

Σ ευχαριστώ παρα πολυ!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Elli 20 είπε:

Καλησπέρα, ευχομαι ο, τι καλύτερο σε όλες τις κοπέλες και σύντομα να γεμίσουν οι αγκαλιές σας! Μετα απο αποβολή, χαρίζω 1300 μονάδες gonal άριστα συντηρημένες στο ψυγείο, που λήγουν αυτο το μήνα.. ειμαι στην Αθήνα, οποια κοπέλα τις χρειαζεται ας μου στειλει! 

Κοριτσι καλησπερα θα με εσωζες αν ειχες 600 μον εστω να μου δωσεις ειμαι ηδη σε πρωτοκολλο και θα τις χρειαστω σε 3 μερες που μου τελειωνουν αυτες που ειχα. Σε παρακαλω στειλε μου εμαιλ ioanna1508@hotmail.com

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μασα είπε:

Καλώς σας βρήκα 😊😊 μακάρι να είναι γουρλίδικη η ομάδα, μας χρειάζεται λίγη ή πολύ τύχη!!!! Σε δύο μήνες μας είπε ο γιατρός, όταν όμως είχα κάνει τη διακοπή, την έκανα  στην Αθήνα, μας είχε πει  ο γιατρός μετά τη πρώτη περίοδο, οπότε νομίζω μπορώ και λίγο νωρίτερα από το δίμηνο. Με το καλό το μωράκι σου, τελειομηνο και υγιές και εσυ να έχεις μια πολύ καλή εγκυμοσύνη, σε ποια εβδομάδα είσαι; 

Είμαι στη 14η :) σευχαριστω πολύ κορίτσι μου και θα δεις είναι στα αλήθεια γουρλιδικη..:) θα περάσει το δίμηνο πολύ γρήγορα εσύ φρόντισε τον εαυτό σου μέχρι να έρθει η επόμενη εγκυμοσύνη και όλα θα πάνε καλά.. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...