Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

Καλώς ήρθατε!
Για περάστε για περάστε!
Εδώ το καλό θέμα! 
Κάντε tag και τα υπόλοιπα κορίτσια.
Όλες να δώσουν το παρόν, και η @Αννια27 αν θέλει να βάλει το πινακάκι μας ❤️ 

Και οι εγκυούλες να μοιραστούν μαζί μας την μπεμπεδόσκονη παρακαλώωωω

@Ευάγγελοςτ  @st3llina @Σταυρι  @diana8 @Kostef  @Αννια27 @Lacostaki

@Princess28 @lactaki@Tokyo

@Frogel @I want a baby  @tzina819 @ioannastr @Dimitra91 @maroulita @Bou30 @liza_pan93 @thalaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κοριτσαρες μου. Σήμερα είχα πολύ δουλειά και δεν πρόλαβα να μπω..

Μα τι ωραίο θεματακι.. μου αρέσει πάρα πολύ ο τίτλος..

Να είναι τυχερό για όλες γλυκουλες μου και ειδικά για εσένα misofegaro που περιμένεις σε λίγες μερουλες και εύχομαι να δεις ένα τεράστιο ΘΕΤΙΚΟ !! Λαλαλα 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το καλύτερο όνομα θέματος που έχω δει ποτέ..γέλασα πάρα πολύ ειδικά με τα παϊδακια χαχαχαχαχαχαχαχαχα..καλότυχο κορίτσια μου στέλνω κουβάδες μπεμπεδοσκονη να πασπαλιστει το θεματακι μας..<3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ξεκινήσω με το @Ελενακι12 μας που έκανε την αρχή και έφερε το πρώτο νινακι της παρέας μας! Παρεπιπτόντως πως είσαι κορίτσι μου; Τι κάνει η πριγκίπισσα μας;🥰

@Mt3508, @whatever, @Xrita κορίτσια στείλτε μας όλη την θετική σας ενέργεια!💗

@Mari84, @PAPA EVA, @LadyP, @Evie2 έχουμε νέο θεματακι!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Το καλύτερο όνομα θέματος που έχω δει ποτέ..γέλασα πάρα πολύ ειδικά με τα παϊδακια χαχαχαχαχαχαχαχαχα..καλότυχο κορίτσια μου στέλνω κουβάδες μπεμπεδοσκονη να πασπαλιστει το θεματακι μας..<3

Εμένα πάλι τα παϊδακια μου άνοιξαν την όρεξη!🤤 Είχαμε και φασολάδα σήμερα!

Πόσο να αντέξω το καημένο!🥺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή αρχή κορίτσια στο νέο σας θέμα! :D

Υπέροχος παιχνιδιάρικος τίτλος τα συγχαρητήριά μου στον εμπνευστή! 

Εύχομαι σε όλες αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός σας και να γεμίσει το πινακάκι σας!!!! Να μην απογοητεύεστε ποτέ και να απολαμβάνετε τις επαφές σας χωρίς άγχος!!! Να θυμάστε ότι όταν είναι η ώρα να έρθει το μωράκι, θα έρθει για όλες!!!!

Το εμβρυάκι μου κι εγώ, σας στέλνουμε μπόλικη μπόλικη μπεμπεδόσκονη!!! :wub::wub:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Καλησπέρα κοριτσαρες μου. Σήμερα είχα πολύ δουλειά και δεν πρόλαβα να μπω..

Μα τι ωραίο θεματακι.. μου αρέσει πάρα πολύ ο τίτλος..

Να είναι τυχερό για όλες γλυκουλες μου και ειδικά για εσένα misofegaro που περιμένεις σε λίγες μερουλες και εύχομαι να δεις ένα τεράστιο ΘΕΤΙΚΟ !! Λαλαλα 😅

Σε ευχαριστώ πολύ! Για όλες μας να ειναι τυχερό! Να πάρει φωτιά το λαλαλα και μέσα στο 2020 να έχουμε όλες φουσκωμένες κοιλιές και γεμάτες αγκαλιές ❤️ 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Καλώς ήρθατε!
Για περάστε για περάστε!
Εδώ το καλό θέμα! 
Κάντε tag και τα υπόλοιπα κορίτσια.
Όλες να δώσουν το παρόν, και η @Αννια27 αν θέλει να βάλει το πινακάκι μας ❤️ 

Και οι εγκυούλες να μοιραστούν μαζί μας την μπεμπεδόσκονη παρακαλώωωω

@Ευάγγελοςτ  @st3llina @Σταυρι  @diana8 @Kostef  @Αννια27 @Lacostaki

@Princess28 @lactaki@Tokyo

@Frogel @I want a baby  @tzina819 @ioannastr @Dimitra91 @maroulita @Bou30 @liza_pan93 @thalaki

Ε ναι βρε κορίτσι! Τώρα έπεσα τυχαία στο άλλο θέμα και σκεφτόμουν μισοφέγγαρο for President! Κορίτσι δεν σε ξέρω αλλά πλέον πιο πολύ εύχομαι τύχη σε εσένα παρα σε εμένα! Να είσαι η πρώτη αυτό το μήνα κορίτσι μου! Μια αγκαλιά από εμένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Θα ξεκινήσω με το @Ελενακι12 μας που έκανε την αρχή και έφερε το πρώτο νινακι της παρέας μας! Παρεπιπτόντως πως είσαι κορίτσι μου; Τι κάνει η πριγκίπισσα μας;🥰

@Mt3508, @whatever, @Xrita κορίτσια στείλτε μας όλη την θετική σας ενέργεια!💗

@Mari84, @PAPA EVA, @LadyP, @Evie2 έχουμε νέο θεματακι!😘

28 φεβρουαριου κλεινουμε με τον καλο μου 7 χρονια💑❤❤❤

Λετε να μας ερθει για δωρο ενα μπεμπε;;;;;

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Το καλύτερο όνομα θέματος που έχω δει ποτέ..γέλασα πάρα πολύ ειδικά με τα παϊδακια χαχαχαχαχαχαχαχαχα..καλότυχο κορίτσια μου στέλνω κουβάδες μπεμπεδοσκονη να πασπαλιστει το θεματακι μας..<3

Αχ τι να κάνω, δεν σκέφτηκα ότι οι γκαστρούλες μας μπορεί να λιγουρευτούν με τα παϊδάκια ... 
Στείλε στείλε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου υπεροχος ο τιτλος 😍😍 ευχομαι να ειμαστε τυχερες πολλες αυτον τ μηνα!!! Καλη επιτυχια σε ολες !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Πολύ εμπνευσμένο το θεματάκι μπράβο... Εύχομαι να είναι τυχερό και να φέρει πολλά μωράκια...

Ευχαριστώ!
Τι χρειάζεται ο άνθρωπος για να είναι ευτυχισμένος;;
Λαλαλα παϊδάκια σοκολατάκια και τσουπ τα παιδάκια! [smilie=tongue8.gif][smilie=sign17.gif][smilie=love5.gif]🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια γελάστε ελεύθερα! Εγώ από σήμερα ξεθαψα όλα τα λευκά βρακιά μην έχω κανένα ροζ εμφύτευσης και δεν το πάρω χαμπάρι με τα σκουρόχρωμα! Οποία έχει κονέ με Δαφνί ας στείλει 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η LadyP είπε:

Λοιπόν κορίτσια γελάστε ελεύθερα! Εγώ από σήμερα ξεθαψα όλα τα λευκά βρακιά μην έχω κανένα ροζ εμφύτευσης και δεν το πάρω χαμπάρι με τα σκουρόχρωμα! Οποία έχει κονέ με Δαφνί ας στείλει 😂😂😂😂

Αρχίσαμε τα λαλαλαλα νωρίς βλεπω! 
Εγώ είπαμε, κονές για τρίπολη έχω...
Σου πανε τα άσπρα;;;
Και όχι δεν εννοώ τα βρακιά.... 🥼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχαχαχαχαχ! Θα σκουρινω μαλλί για να κάνει αντίθεση και επίσης θα πηγαίνει και μετά άσπρα βρακιά! Τρίπολη και καθαρό αέρα θα έχω! Πάρτε με μέσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Αχ τι να κάνω, δεν σκέφτηκα ότι οι γκαστρούλες μας μπορεί να λιγουρευτούν με τα παϊδάκια ... 
Στείλε στείλε! 

Και γιατί μόνο οι εγκυουλες μας δηλαδή; Εμείς ψυχή δεν έχουμε; Δεν γουργουριζει εμάς το στομάχι μας;😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Και γιατί μόνο οι εγκυουλες μας δηλαδή; Εμείς ψυχή δεν έχουμε; Δεν γουργουριζει εμάς το στομάχι μας;😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄

Σαλαλαλαλαλακια πολλά τρέχουν, θα αρχίσω να μετράω αντίστροφα και για την Τσικνοπέμπτη μου φαίνεται... 
🍖🍗🥩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

28 φεβρουαριου κλεινουμε με τον καλο μου 7 χρονια💑❤❤❤

Λετε να μας ερθει για δωρο ενα μπεμπε;;;;;

 

 

 

Και γιατί να μην σας έρθει κορίτσι μου! Στο εύχομαι ολόψυχα!Δεν θυμάμαι πότε περιμένεις αλλά κάνε ένα και του Αγίου Βαλεντίνου! Εκτός κι αν είναι νωρίς αλλά με το misofeggaro μας που μπλέξαμε βλέπω να αρχίζουμε τα τέστ εγκυμοσύνης  από την ωορρηξία!😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Και γιατί να μην σας έρθει κορίτσι μου! Στο εύχομαι ολόψυχα!Δεν θυμάμαι πότε περιμένεις αλλά κάνε ένα και του Αγίου Βαλεντίνου! Εκτός κι αν είναι νωρίς αλλά με το misofeggaro μας που μπλέξαμε βλέπω να αρχίζουμε τα τέστ εγκυμοσύνης  από την ωορρηξία!😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆

😂😂😂😂😂😂

Απο αυριο περιμενω ....

Η αντιστροφη μέτρηση ξεκινησε 😅😅😅 

Πλακα πλακα του αγιου βαλεντινου θα ειναι οι γόνιμες μερες μου!!!!!🤩🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το νέο θέμα!!! Εύχομαι να φέρει πολλές εγκυμοσύνες!!! Το Μάρτιο, αν δεν έχει προκύψει εγκυμοσύνη, θα πάμε για εξωσωματική, έως τότε αναμένουμε!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

😂😂😂😂😂😂

Απο αυριο περιμενω ....

Η αντιστροφη μέτρηση ξεκινησε 😅😅😅 

Πλακα πλακα του αγιου βαλεντινου θα ειναι οι γόνιμες μερες μου!!!!!🤩🤩

Ελπίζω να μην τις χρειαστείς τις γόνιμες και να μας ανοίξεις τέλεια τον μήνα αύριο!

Εγώ περιμένω στις 6 αλλά σκέφτομαι ότι αν είμαι θα ήθελα να του το πω στις 14; Σιγά μην άντεχα!😄 Εκτός αν μου δώσει καμία συμβουλή το τέρας υπομονής της παρέας η @Dimitra91😘.Εσύ θα μπορούσες να περιμένεις ως τις 28; Θα ήταν τέλειο δώρο! Εκτός αν μείνεις την επόμενη φορά και το μάθεις εκείνη την ημέρα!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...