Μετάβαση σε περιεχόμενο

<<Με τη νέα την χρονιά θα μας έρθουν τα μωρά>> ! ! !


lactaki

Recommended Posts

@lactaki καλοτυχο το θεματάκι κ η νέα χρονιά! Μακάρι να κάνουμε όλες μωρά με όποιον τρόπο!

@diana8 κ γω αυτά παίρνω! Μοιάζει σαν αύριο να δεις το θετικό!

@Heart 11η θετικό σημαίνει 12η ωορρηξία άρα +14 με 16 μερες πας για κύκλο απο 26 ως 28 μέρες! Τι ωχρονικη έχεις συνήθως; ξέρεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσι μου γεια σου 

κι εγω 28-30 κανω .. σε εναν κυκλο ειχα θετικο 13η τωρα αργησα μαλλον θα κανω 17η ωορρηξια ... νομιζω πως δεν ειναι παντα σταθερο το ποτε θα κανουμε αλλες φορες νωριτερα αλλες αργοτερα :) να τα παρακολουθεις απο επαφες εισαι πολυ καλα !!!! Καλη επιτυχια σου ευχομαι !!!! 

Τι να πω πια ....έχω μπερδευτεί..Σ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση ...Πραγματικά εύχομαι του χρόνου να είμαστε με τα μωράκια μας....Καλή επιτυχία και σ' εσένα κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@lactaki καλοτυχο το θεματάκι κ η νέα χρονιά! Μακάρι να κάνουμε όλες μωρά με όποιον τρόπο!

@diana8 κ γω αυτά παίρνω! Μοιάζει σαν αύριο να δεις το θετικό!

@Heart 11η θετικό σημαίνει 12η ωορρηξία άρα +14 με 16 μερες πας για κύκλο απο 26 ως 28 μέρες! Τι ωχρονικη έχεις συνήθως; ξέρεις;

Άλλες φορές 14 μέρες μετά το θετικο ωορρηξιας άλλες 16. Στους περισσότερους κύκλους 14 μέρες.Τι να πω.... Έκανα και άλλες μέρες σ αυτόν τον κυκλο τεστ ωορρηξίας πχ την 17η μέρα και ήταν αρνητικό , εχθές 21η μέρα έκανα από περιέργεια και μου έβγαλε ψιλοκοκκινη γραμμή όχι έντονη αλλά κόκκινη .τι να πω; Τα χω χάσει ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@lactaki καλοτυχο το θεματάκι κ η νέα χρονιά! Μακάρι να κάνουμε όλες μωρά με όποιον τρόπο!

@diana8 κ γω αυτά παίρνω! Μοιάζει σαν αύριο να δεις το θετικό!

@Heart 11η θετικό σημαίνει 12η ωορρηξία άρα +14 με 16 μερες πας για κύκλο απο 26 ως 28 μέρες! Τι ωχρονικη έχεις συνήθως; ξέρεις;

Δυστιχως τελειωσαν σημερα τα τεστ τα ξεκινησα νωρις δεν ηξερα πως θα παει τοσο αργα ... δεν μου χαμογελασε η φατσουλα δυστιχως .. εγω θα κανω τις επαφες μου :) εσενα ετσι δειχνει οταν κοντευει το θετικο ? Πρωτος μηνας ειναι που τα πηρα και δε ξερω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Τι να πω πια ....έχω μπερδευτεί..Σ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση ...Πραγματικά εύχομαι του χρόνου να είμαστε με τα μωράκια μας....Καλή επιτυχία και σ' εσένα κορίτσι μου!!!

Μακαρι κοριτσι μου !!!! 🥰🥰👼🏻👼🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Δυστιχως τελειωσαν σημερα τα τεστ τα ξεκινησα νωρις δεν ηξερα πως θα παει τοσο αργα ... δεν μου χαμογελασε η φατσουλα δυστιχως .. εγω θα κανω τις επαφες μου :) εσενα ετσι δειχνει οταν κοντευει το θετικο ? Πρωτος μηνας ειναι που τα πηρα και δε ξερω ...

Κι εγώ πιστεύω αύριο το θετικό , σύμφωνα με τα δικά μου δεδομένα....! Ίσως και μεθαύριο...Δε νιώθεις πόνους ωορρηξίας για να το επαληθεύσεις;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Heart είπε:

Κι εγώ πιστεύω αύριο το θετικό , σύμφωνα με τα δικά μου δεδομένα....! Ίσως και μεθαύριο...Δε νιώθεις πόνους ωορρηξίας για να το επαληθεύσεις;

 

Νιωθω απο σημερα λιγα πονακια ... μακαρι να μπορουσα να κανω αλλο ενα αυριο χαχαχαχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή αρχή! Και ο νέος Χρόνος και το νέο θέμα να μας φέρει καλά νέα, πρώτα στην οικοδέσποινα @lactaki και  αλλά και σε όλες τις υπόλοιπες!
Εγώ λοιπόν τον μήνα που μας τελειώνει αύριο, έκανα τεστ ωορρηξίας 14-16 μέρα. Την 16η επιχειρήσαμε μια επαφή με τον σύζυγο αλλά επειδή είχαμε βγει και είχαμε πιει και φάει πολύ, δεν ήταν επιτυχημένη.... Μετά του κράταγα μούτρα και σταμάτησα να κάνω και τεστ από τα νεύρα μου. ... μέχρι την 16η πάντως δεν είχα δει θετικό.
Τώρα είμαι 28η και το ημερολόγιο μου λέει ότι θα αδιαθετήσω την Πρωτοχρονιά.
Από την μια ανυπομονώ γιατί δεν έχω να περιμένω κάτι, απλά έχω πολλά νεύρα και τρώω συνέχεια και θέλω να αδιαθετήσω να ξεμπερδεύω.Από την άλλη, βλέπω το ίδιο έργο να επαναλαμβάνεται, καθώς πριν 2 χρόνια αδιαθέτησα παραμονή Πρωτοχρονιάς λίγο πριν την αλλαγή του χρόνου, είχα θετικό τεστ ωορηξίας και επαφή 16η μέρα και 2 εβδομάδες μετά κράταγα ένα θετικό τεστ, με την ατυχή όμως κατάληξη που οι περισσότερες γνωρίζεται... 
Δεν θέλω να επαναληφθεί το ίδιο σκηνικό, δεν ξέρω αν θα το αντέξω να είναι όλα ίδια... Βέβαια κανείς δεν μπορεί να μου εγγυηθεί ότι θα μείνω πάλι έγκυος τόσο εύκολα, άλλωστε έχουν περάσει, όπως ήδη είπα, 2 χρόνια, ποιος ξέρει αν είμαι το ίδιο γόνιμη όπως τότε;

Τέλος πάντων, μακρηγόρησα και σας κούρασα.

Θέλω να ευχηθώ από καρδιάς το 2020 να γεμίσει κλάματα χαράς στο σπίτι σας και οι οικογένειες σας να μεγαλώνουν, και του χρόνου να είστε περισσότεροι και σε τίποτα λιγότεροι!
Καλή Πρωτοχρονιά!
[smilie=icon_santa.:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η diana8 είπε:

Νιωθω απο σημερα λιγα πονακια ... μακαρι να μπορουσα να κανω αλλο ενα αυριο χαχαχαχ 

Αχ αυτά τα τεστ τελειώνουν πριν καν αρχίσουν....!!! Πάντως εμένα με βοηθάει να σημειώνω , πχ έχω πονακια , οξύ πόνο την ημέρα της ωορρηξίας και την ημέρα μετά την ωορρηξία πρήζεται λίγο το στήθος μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και από εδώ! Εύχομαι με το ξεκίνημα της νέας χρονιάς να έχουμε και πολλές ανακοινώσεις για νέες εγκυμοσύνες!! Μακάρι και αυτό το θέμα να είναι γουρικο όπως τα άλλα! 

Και εγώ είμαι στις γόνιμες έχω αρχίσει τα τεστ ωορρηξιας, πιστεύω σε 2 μέρες να δω θετικό!

Κατά τα άλλα είμαστε συνέχεια μέσα στο σπίτι μια εβδομάδα τώρα με το μικρό λόγω καιρού και ενώ δεν έρχομαι σε επαφή με κόσμο είμαι συνέχεια άρρωστη.... Δεν μπορώ να συνελθω.. Περιμένω πως κ πως να φτιάξει λίγο ο καιρός.... Χιόνισε καθόλου σε εσάς που μένετε πιο βόρεια? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπακια μου καλησπερα σας  καλορίζικο το νεο θεματακι μας ελπιζω ο καινουριος χρονος να σας φερει σε ολες το σπορακι που τοσο επιθυμείτε....μα πανω απο ολα θα σας ευχηθώ υγεια πολυ πολυ υγεια 😍😍😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Τυχερό να είναι το νέο θεματακι μας! Εύχομαι με την νέα χρονιά να μας έρθουν πάρα πολλά νινακια! Κι όσα από τα κορίτσια μας περιμένουν ήδη τα μωράκια τους με το καλό να τα υποδεχτούμε! 

Πως κάνουμε ταγκ βρε κορίτσια μου;😁 Λείπει το Ελενάκι μας!

Καλά κι αυτό με τις αντιδράσεις κάτω από τα μηνύματα μετά από ένα μήνα το πήρα χαμπάρι!🙄

Εγώ κι ο άνθρωπος των σπηλαίων!

Κουκλιτσα μου σε ευχαριστώ πολυυυυυυυυυυυυ😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ειμαι εκτός αλλα σας παρακολουθω οταν μπορω!! 

Καλη επιτυχια στο νεο μας θεματακι, με πολλα πολλα σπορακια την νεα χρονια!! @lactaki κανε την αρχη!! 🙂

Καλη χρονιά με υγεια ευχομαι σε ολες!! Γερά μωρακια σε οσες τα περιμενουν κ καλη επιτυχια σε οσες ακομα προσπαθούμε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Καλή αρχή! Και ο νέος Χρόνος και το νέο θέμα να μας φέρει καλά νέα, πρώτα στην οικοδέσποινα @lactaki και  αλλά και σε όλες τις υπόλοιπες!
Εγώ λοιπόν τον μήνα που μας τελειώνει αύριο, έκανα τεστ ωορρηξίας 14-16 μέρα. Την 16η επιχειρήσαμε μια επαφή με τον σύζυγο αλλά επειδή είχαμε βγει και είχαμε πιει και φάει πολύ, δεν ήταν επιτυχημένη.... Μετά του κράταγα μούτρα και σταμάτησα να κάνω και τεστ από τα νεύρα μου. ... μέχρι την 16η πάντως δεν είχα δει θετικό.
Τώρα είμαι 28η και το ημερολόγιο μου λέει ότι θα αδιαθετήσω την Πρωτοχρονιά.
Από την μια ανυπομονώ γιατί δεν έχω να περιμένω κάτι, απλά έχω πολλά νεύρα και τρώω συνέχεια και θέλω να αδιαθετήσω να ξεμπερδεύω.Από την άλλη, βλέπω το ίδιο έργο να επαναλαμβάνεται, καθώς πριν 2 χρόνια αδιαθέτησα παραμονή Πρωτοχρονιάς λίγο πριν την αλλαγή του χρόνου, είχα θετικό τεστ ωορηξίας και επαφή 16η μέρα και 2 εβδομάδες μετά κράταγα ένα θετικό τεστ, με την ατυχή όμως κατάληξη που οι περισσότερες γνωρίζεται... 
Δεν θέλω να επαναληφθεί το ίδιο σκηνικό, δεν ξέρω αν θα το αντέξω να είναι όλα ίδια... Βέβαια κανείς δεν μπορεί να μου εγγυηθεί ότι θα μείνω πάλι έγκυος τόσο εύκολα, άλλωστε έχουν περάσει, όπως ήδη είπα, 2 χρόνια, ποιος ξέρει αν είμαι το ίδιο γόνιμη όπως τότε;

Τέλος πάντων, μακρηγόρησα και σας κούρασα.

Θέλω να ευχηθώ από καρδιάς το 2020 να γεμίσει κλάματα χαράς στο σπίτι σας και οι οικογένειες σας να μεγαλώνουν, και του χρόνου να είστε περισσότεροι και σε τίποτα λιγότεροι!
Καλή Πρωτοχρονιά!
[smilie=icon_santa.:

Τα μούτρα μούτρα και οι επαφές επαφές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Heart είπε:

Αχ αυτά τα τεστ τελειώνουν πριν καν αρχίσουν....!!! Πάντως εμένα με βοηθάει να σημειώνω , πχ έχω πονακια , οξύ πόνο την ημέρα της ωορρηξίας και την ημέρα μετά την ωορρηξία πρήζεται λίγο το στήθος μου...

Εγώ πάντως πόνο δεν έχω ποτέ μόνο κάποια υγρά και τρελή διάθεση για σεξ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια χρόνια πολλά και καλή χρονιά να έχουμε! Εύχομαι το 2020 να μας βρει γερές με τις οικογένειές μας, ευτυχισμένες και χαρούμενες δίπλα στα μικρά πλασματάκια μας! Καλότυχη η καινούργια συζήτηση! Εύχομαι να δούμε πολλά θετικά τεστ αυτό το μήνα, μιας και έρευνες έχουν δείξει ότι το Σεπτέμβριο γεννιούνται τα πιο πολλά μωρά και ότι οι γιορτινές μέρες μάλλον μας βοηθάνε στη σύλληψη! Σας παρακολουθώ όσο μπορώ αν και δεν γράφω τόσο συχνά. 

Εγω περιμένω σε κανα 10μερο περίπου να μην αδιαθετήσω! Πρώτη προσπάθεια σπερματέγχυσης και ελπίζω να είναι και τυχερή! Δεν περνάνε οι μέρες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Κοριτσάκιααααα μου, Καλή Χρονιά !!!! 💖

Ένα νέο θέμα ξεκινά γεμάτο αισιοδοξία...

Ελάτε να μαζευτούμε όλες εδώ να συμπαρασταθούμε η μια στην άλλη, να λύσουμε τις απορίες μας, κ να ανεβάσουμε φώτο μόνοοοο από θετικά τεστάκια +++++++!!!!

γιατί είμαι σίγουρη δε θα μείνει καμιά, σε λίγο καιρό όοοοολες θ ακούμε ΜΑ-ΜΑ κ θα γυρνάμε στα μικράκια μας...👩‍👦

ο χρόνος φευγει κ μας έφερε χαρές, λύπες, συγκινήσεις , απογοητεύσεις... σηκώνουμε όλες το κεφάλι ψηλά και με αυτοπεποίθηση συνεχίζουμε τον αγώνα μας που θα μας φέρει ο,τι πιο πολύτιμο υπάρχει.. ένα γερό μωρό στην αγκαλιά μας.. 

Εγώ προσωπικά θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλες  γιατί ένα χρόνο τώρα που είμαι στο φόρουμ έμαθα πάρα πολλά από εσας.. 🙏

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ κ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!! [smilie=blob5.gif][smilie=blob3.gif]

Καλή χρονιά κορίτσια μου!!! Εύχομαι όλες τέτοιες μέρες του χρόνου να τις παίρναμε αγκαλιά με τα 1st xmas μας αγκαλιά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Τα μούτρα μούτρα και οι επαφές επαφές 

Σιγά μην παρακαλέσω κιόλας για το αυτονόητο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Σιγά μην παρακαλέσω κιόλας για το αυτονόητο... 

Αυτονόητο δεν είναι τίποτα όπως εσύ μπορεί να έχεις μια κακή στιγμή και να μην μπορείς να ανταπεξέλθει έτσι μπορεί να έχει και ο αντρουλης σου είναι απόλυτα λογικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Σας ευχομαι καλη χρονια, να περασετε ολες μια τελεια πρωτοχρονιά και σιγά σιγα να βλεπουμε πολλά πολλά θετικά τεστακιααααα! 🙏🙏🙏

Εύχομαι το νεο θεμα να ειναι καλοτυχο!🤰🤰🤰

@Elenikon

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η lactaki είπε:

@Ευάγγελοςτ  @st3llina @Σταυρι @misofeggaro @diana8 @Kostef  @Αννια27 @Lacostaki

@Princess28 @I want a baby  @tzina819 @ioannastr @Dimitra91 @maroulita @Bou30 @liza_pan93 @thalaki

όποιο κορίτσι ξέχασα κάντε το ταγκ!!!!! εννοείται με μεγάλη χαρά θέλουμε να εμφανίζονται κ οι γκαστρούλες μας!! @Σαμανη  @Frogel

 @Starrr νέα μανούλα...

@Tokyo αγαπημένη... κ πολλές πολλές άλλες...

Καλησπέρα και από μένα!Ωραίος ο τίτλος στο νέο θεματακια!Με το καλό το νέο έτος κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η melodyy είπε:

Καλή χρονιά κορίτσια μου!!! Εύχομαι όλες τέτοιες μέρες του χρόνου να τις παίρναμε αγκαλιά με τα 1st xmas μας αγκαλιά!!! 

Τέλεια η ευχή σου κορίτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η PAPA EVA είπε:

Κορίτσια χρόνια πολλά και καλή χρονιά να έχουμε! Εύχομαι το 2020 να μας βρει γερές με τις οικογένειές μας, ευτυχισμένες και χαρούμενες δίπλα στα μικρά πλασματάκια μας! Καλότυχη η καινούργια συζήτηση! Εύχομαι να δούμε πολλά θετικά τεστ αυτό το μήνα, μιας και έρευνες έχουν δείξει ότι το Σεπτέμβριο γεννιούνται τα πιο πολλά μωρά και ότι οι γιορτινές μέρες μάλλον μας βοηθάνε στη σύλληψη! Σας παρακολουθώ όσο μπορώ αν και δεν γράφω τόσο συχνά. 

Εγω περιμένω σε κανα 10μερο περίπου να μην αδιαθετήσω! Πρώτη προσπάθεια σπερματέγχυσης και ελπίζω να είναι και τυχερή! Δεν περνάνε οι μέρες.....

@PAPA EVA πολυ καλή επιτυχία κορίτσι μου σου εύχομαι! 

Έκανες κ ένεση ovitrelle? 

Σε πόσες μέρες σου είπε ο γυναικολόγος σου μπορείς να κάνεις τεστ ώστε να ναι έγκυρο? 

Αν γίνομαι αδιάκριτη ζητώ συγγνώμη! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοτάξιδο το θεματάκι Σας κορίτσια!!! Εύχομαι το 2020 να κρατάτε όλες ένα θετικό τεστακι και στη συνέχεια γερά μωρά!! Εγώ πέρυσι τέτοια περίοδο ευχήθηκα να ταν η τελευταία χρόνια που ήμαστε 2 σε αυτό το σπίτι και φέτος έχω την μπουμπού μου αγκαλιά!! Με το καλό σε όλες σας κορίτσια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...