Μετάβαση σε περιεχόμενο

<<Με τη νέα την χρονιά θα μας έρθουν τα μωρά>> ! ! !


lactaki

Recommended Posts

Κοριτσάκιααααα μου, Καλή Χρονιά !!!! 💖

Ένα νέο θέμα ξεκινά γεμάτο αισιοδοξία...

Ελάτε να μαζευτούμε όλες εδώ να συμπαρασταθούμε η μια στην άλλη, να λύσουμε τις απορίες μας, κ να ανεβάσουμε φώτο μόνοοοο από θετικά τεστάκια +++++++!!!!

γιατί είμαι σίγουρη δε θα μείνει καμιά, σε λίγο καιρό όοοοολες θ ακούμε ΜΑ-ΜΑ κ θα γυρνάμε στα μικράκια μας...👩‍👦

ο χρόνος φευγει κ μας έφερε χαρές, λύπες, συγκινήσεις , απογοητεύσεις... σηκώνουμε όλες το κεφάλι ψηλά και με αυτοπεποίθηση συνεχίζουμε τον αγώνα μας που θα μας φέρει ο,τι πιο πολύτιμο υπάρχει.. ένα γερό μωρό στην αγκαλιά μας.. 

Εγώ προσωπικά θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλες  γιατί ένα χρόνο τώρα που είμαι στο φόρουμ έμαθα πάρα πολλά από εσας.. 🙏

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ κ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!! [smilie=blob5.gif][smilie=blob3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@Ευάγγελοςτ  @st3llina @Σταυρι @misofeggaro @diana8 @Kostef  @Αννια27 @Lacostaki

@Princess28 @I want a baby  @tzina819 @ioannastr @Dimitra91 @maroulita @Bou30 @liza_pan93 @thalaki

όποιο κορίτσι ξέχασα κάντε το ταγκ!!!!! εννοείται με μεγάλη χαρά θέλουμε να εμφανίζονται κ οι γκαστρούλες μας!! @Σαμανη  @Frogel

 @Starrr νέα μανούλα...

@Tokyo αγαπημένη... κ πολλές πολλές άλλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη Χρονια να εχουμε κοριτσια μου !!!! Να μας ερθουν τα μωρακια να γινουμε πιο ευτυχισμενες απο ποτε !!! ♥️👼🏻 
Ηθελα να ανεβασω φωτο τεστ ωορρηξιας αλλα δε με αφηνει δε ξερω γιατι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η diana8 είπε:

Καλη Χρονια να εχουμε κοριτσια μου !!!! Να μας ερθουν τα μωρακια να γινουμε πιο ευτυχισμενες απο ποτε !!! ♥️👼🏻 
Ηθελα να ανεβασω φωτο τεστ ωορρηξιας αλλα δε με αφηνει δε ξερω γιατι !!!

παράθεση κ πας στον συνδετήρα που λέει επιλέξτε αρχεία...δε μπορείς? ξεκίνησα κ εγώ τεστάκια από νωρίς... 9η μέρα σήμερα  κ η γραμμούλα φαίνεται ήδη...μάλλον νωρίς πάλι θα κάνω ωορρηξία μικρό κύκλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

παράθεση κ πας στον συνδετήρα που λέει επιλέξτε αρχεία...δε μπορείς? ξεκίνησα κ εγώ τεστάκια από νωρίς... 9η μέρα σήμερα  κ η γραμμούλα φαίνεται ήδη...μάλλον νωρίς πάλι θα κάνω ωορρηξία μικρό κύκλο...

Εγω ξεκινησα τα τεστ της clearblue απο νωρις την 10η μερα τωρα ειμαι 15η το πρωι εκανα ειναι  το κατω στη φωτο και εκανα και τωρα και ειναι το απο πανω... δεν μου χαμογελασε η φατσουλα ... και τελειωσαν εκανα σημερα τα δυο τελευταια ... 

φαινεται ομως η διαφορα οποτε αυριο μεθαυριο θα κανω ωορρηξια μαλλον 🥰🥰

15A4BEC6-A740-4278-B357-93D792A245C9.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Εγω ξεκινησα τα τεστ της clearblue απο νωρις την 10η μερα τωρα ειμαι 15η το πρωι εκανα ειναι  το κατω στη φωτο και εκανα και τωρα και ειναι το απο πανω... δεν μου χαμογελασε η φατσουλα ... και τελειωσαν εκανα σημερα τα δυο τελευταια ... 

φαινεται ομως η διαφορα οποτε αυριο μεθαυριο θα κανω ωορρηξια μαλλον 🥰🥰

15A4BEC6-A740-4278-B357-93D792A245C9.jpeg

α ναι έχεις δίκιο αυτά έχουν κ τις γραμμές αμα τα ανοίξεις...ε για το υπόλοιπο 4ημερο κάνε τις προσπάθειές σου όσο μπορείς... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Εγω ξεκινησα τα τεστ της clearblue απο νωρις την 10η μερα τωρα ειμαι 15η το πρωι εκανα ειναι  το κατω στη φωτο και εκανα και τωρα και ειναι το απο πανω... δεν μου χαμογελασε η φατσουλα ... και τελειωσαν εκανα σημερα τα δυο τελευταια ... 

φαινεται ομως η διαφορα οποτε αυριο μεθαυριο θα κανω ωορρηξια μαλλον 🥰🥰

15A4BEC6-A740-4278-B357-93D792A245C9.jpeg

εγώ έχω μπερδευτεί λίγο με τα δικά μου της hometest φαίνεται η γραμμή δεν ειναι θετικό ακόμα αλλά το σημερινό μ φαίνεται πιο αχνό από το χθεσινό που έκανα το απόγευμα.. θα τα βγάλω κ εγώ φώτο να δείς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

α ναι έχεις δίκιο αυτά έχουν κ τις γραμμές αμα τα ανοίξεις...ε για το υπόλοιπο 4ημερο κάνε τις προσπάθειές σου όσο μπορείς... 

καλη επιτυχια μας ευχομαι 🥰😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τυχερό να είναι το νέο θεματακι μας! Εύχομαι με την νέα χρονιά να μας έρθουν πάρα πολλά νινακια! Κι όσα από τα κορίτσια μας περιμένουν ήδη τα μωράκια τους με το καλό να τα υποδεχτούμε! 

Πως κάνουμε ταγκ βρε κορίτσια μου;😁 Λείπει το Ελενάκι μας!

Καλά κι αυτό με τις αντιδράσεις κάτω από τα μηνύματα μετά από ένα μήνα το πήρα χαμπάρι!🙄

Εγώ κι ο άνθρωπος των σπηλαίων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

εγώ έχω μπερδευτεί λίγο με τα δικά μου της hometest φαίνεται η γραμμή δεν ειναι θετικό ακόμα αλλά το σημερινό μ φαίνεται πιο αχνό από το χθεσινό που έκανα το απόγευμα.. θα τα βγάλω κ εγώ φώτο να δείς...

Εγω επαιρνα εβρισκα θετικο ωορρηξιας αλλα δεν ξερω νομιζω τα ηλεκτρονικα ειναι πιο σαφης πρεπει να τα μαθεις πρωτα τα hometest για να ξερεις πιο ειναι το θετικο σου εμενα θετικο μ εβγαινε ετσι απο αυτη την εταιρια 70E32EBF-C83C-4E26-B640-F1CB7E59E242.thumb.jpeg.cc438151b6be6cf0da0fa063bb5ef75e.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

εγώ έχω μπερδευτεί λίγο με τα δικά μου της hometest φαίνεται η γραμμή δεν ειναι θετικό ακόμα αλλά το σημερινό μ φαίνεται πιο αχνό από το χθεσινό που έκανα το απόγευμα.. θα τα βγάλω κ εγώ φώτο να δείς...

Κι εγώ το ίδιο έπαθα lactaki μου. Μπερδεύτηκα πολύ! Την 14 ημέρα ήταν αρκετά κόκκινο αλλά όχι ίδιο. Την επόμενη που έκανα ήταν αχνό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριζικο κ τυχερο το νεο μας θεματακι κοριτσακια μου!!!Να μας φερει η νεα χρονια γερα μωρακια που τοσο τα περιμενουμε!Στις εγκυουλες μας τελειομηνες κ ηρεμες εγκυμοσυνες.Παμε να γεμισουμε θετικα τεστακια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προεπισκόπηση εικόνας εμένα κορίτσια είναι αρνητικά εννοείται τα ξέρω τα έχω ξανα κάνει στο παρελθόν αλλά όπως το βλέπω νωρίς θα κάνω ωορρηξία... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Εγω επαιρνα εβρισκα θετικο ωορρηξιας αλλα δεν ξερω νομιζω τα ηλεκτρονικα ειναι πιο σαφης πρεπει να τα μαθεις πρωτα τα hometest για να ξερεις πιο ειναι το θετικο σου εμενα θετικο μ εβγαινε ετσι απο αυτη την εταιρια 70E32EBF-C83C-4E26-B640-F1CB7E59E242.thumb.jpeg.cc438151b6be6cf0da0fa063bb5ef75e.jpeg

ναι μια χαρά θετικό είναι μα νομίζω δε γινεται να βγει κ πανομοιότυπη με την άλλη γραμμή είπαμε να είναι εντονη αρκετά αλλά ίδια δε νομίζω να βγαίνει ακριβώς .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Εγω ξεκινησα τα τεστ της clearblue απο νωρις την 10η μερα τωρα ειμαι 15η το πρωι εκανα ειναι  το κατω στη φωτο και εκανα και τωρα και ειναι το απο πανω... δεν μου χαμογελασε η φατσουλα ... και τελειωσαν εκανα σημερα τα δυο τελευταια ... 

φαινεται ομως η διαφορα οποτε αυριο μεθαυριο θα κανω ωορρηξια μαλλον 🥰🥰

15A4BEC6-A740-4278-B357-93D792A245C9.jpeg

τι κύκλους κάνεις?? γιατί σε βλέπω για 17η ωορρηξία.. αργά σχετικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

τι κύκλους κάνεις?? γιατί σε βλέπω για 17η ωορρηξία.. αργά σχετικά

Κανω 28-30 ...σε προηγουμενο κυκλο ειχα θετικο 13η μερα ... τωρα αργησε λιγο :) παντα νομιζα πως ειναι 14η η ωορρηξια παλι καλα υπαρχουν τα τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Προεπισκόπηση εικόνας εμένα κορίτσια είναι αρνητικά εννοείται τα ξέρω τα έχω ξανα κάνει στο παρελθόν αλλά όπως το βλέπω νωρίς θα κάνω ωορρηξία... 

Δεν φαινετε η φωτογραφια  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

 

mmm.jpg

Ναι εχεις δικιο ηδη φαινεται η γραμμη πιστευω 11η μερα ωορρηξια αν φαινεται απο τωρα ετσι :) καλη επιτυχια σου ευχομαι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Τυχερό να είναι το νέο θεματακι μας! Εύχομαι με την νέα χρονιά να μας έρθουν πάρα πολλά νινακια! Κι όσα από τα κορίτσια μας περιμένουν ήδη τα μωράκια τους με το καλό να τα υποδεχτούμε! 

Πως κάνουμε ταγκ βρε κορίτσια μου;😁 Λείπει το Ελενάκι μας!

Καλά κι αυτό με τις αντιδράσεις κάτω από τα μηνύματα μετά από ένα μήνα το πήρα χαμπάρι!🙄

Εγώ κι ο άνθρωπος των σπηλαίων!

Άστα κι εγώ μια από τα ίδια στην διπλανή σπηλιά είμαι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά σε όλα τα κορίτσια και εύχομαι όλες να δουμε ένα θετικό τεστ αυτή τη χρονιά!!! 

Για όσες κάνουν τεστάκια Ωορρηξίας, δείτε αυτό link, βοηθάει! 

https://www.hometest.gr/el/module/pk_amp/blogSingle?sb_category=ooriksia-gonimotita&rewrite=poso-diarkei-i-koryfosi-tis-ormonis-LH-se-kathe-gynaika&fc=module

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλορίζικο το καινούριο θέμα.....Σας διαβάζω συνέχεια , γράφω λίγες φορές, είπα να απομονωθεί λίγο γιατί Μ έχει κυριεύσει το άγχος αλλά πάντα το βράδυ πριν ξαπλώσω ρίχνω μια κρυφή ματιά στα νέα σας! Χαίρομαι πολύ όταν βλέπω θετικά εκεί καταλαβαίνω ότι για όλες θα έρθει η σειρά.Εχω μια ερώτηση βρε κορίτσια.Τελευταια περίοδος 9 Δεκεμβρίου , θετικό τεστ ωορρηξίας και με γραμμή και με φάτσα 11η μέρα.Επαφη 10η 11η 12η.Συνηθως κάνω κύκλο 28-29-30 .Μου φαίνεται περίεργο τεστ ωορρηξίας 11η μέρα .Εσάς πως σας φαίνεται , πότε να περιμένω περίοδο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια μου καλορίζικο το καινούριο θέμα.....Σας διαβάζω συνέχεια , γράφω λίγες φορές, είπα να απομονωθεί λίγο γιατί Μ έχει κυριεύσει το άγχος αλλά πάντα το βράδυ πριν ξαπλώσω ρίχνω μια κρυφή ματιά στα νέα σας! Χαίρομαι πολύ όταν βλέπω θετικά εκεί καταλαβαίνω ότι για όλες θα έρθει η σειρά.Εχω μια ερώτηση βρε κορίτσια.Τελευταια περίοδος 9 Δεκεμβρίου , θετικό τεστ ωορρηξίας και με γραμμή και με φάτσα 11η μέρα.Επαφη 10η 11η 12η.Συνηθως κάνω κύκλο 28-29-30 .Μου φαίνεται περίεργο τεστ ωορρηξίας 11η μέρα .Εσάς πως σας φαίνεται , πότε να περιμένω περίοδο; 

Κοριτσι μου γεια σου 

κι εγω 28-30 κανω .. σε εναν κυκλο ειχα θετικο 13η τωρα αργησα μαλλον θα κανω 17η ωορρηξια ... νομιζω πως δεν ειναι παντα σταθερο το ποτε θα κανουμε αλλες φορες νωριτερα αλλες αργοτερα :) να τα παρακολουθεις απο επαφες εισαι πολυ καλα !!!! Καλη επιτυχια σου ευχομαι !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...