Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Καλησπέρα κοριτσαρες μου! Ελπίζω να σας βρίσκω καλά! Σας στέλνω πολυ μπεμπεδοσκονη ?? Την Παρασκευή έχουμε την πρώτη μας επίσκεψη στο γιατρό.. Εύχομαι σύντομα να γεμίσει το πινακακι μας ♥️

Κορίτσακι μου με το καλό όλα να σου πάνε τέλεια ακολουθούμε σιγά σιγά από πίσω σας , μαζεύεται εμπειρίες να μας πείτε μετά ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Αγαπουλα μου ειμαι τελεια μονο που τα παιδακια μου ειναι καλα εγω ειμαι η πιο ευτυχισμένη μαμα??ναιιι σημερα τον καμαρωσα τον κουκλο μ συγκηνηθηκα να πω την αληθεια ειμαι τοσο περήφανη για το παιδακι μ???

Μπράβο αγαπακι μπράβο!!! Να τα χαίρεσαι και το μεγάλο και το αγγελούδι μέσα στην κοιλίτσα σου!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ?

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ ?

Liza_pan93: ?

tzina829: ?

Ελενικον: ?

diana8: ?

ioannastr: 18/12

Kostef: 23/12

Lactaki: 23/12

st3llina: 26/12

Evie2: 27/12 

Maroulita: 28/12

Princess28: 29/12

misofeggaro: 01/01/20

Lacostaki: 01/01/20

Hope19: 03/01/19

Εαυγγελοςτ: 09/01/2020

Σταυρι:2020!

Aννια27:2020!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου καλημέρα ?? ο αντρας μ δεν άντεξε κ.πηγε κ.μ.πηρε ενα τεστ εγκυμοσύνης κοριτσια μου  ..κ ηταν ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ...έβαλα τα κλάματα τσιριξα..αγαπες μ νιώθω παρα πολυ όμορφα σας ευχαριστώ για ολη την θετική ενέργεια που μού στειλατε...♡♡♡♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Tzortzina123 είπε:

Κοριτσάρες μου καλημέρα ?? ο αντρας μ δεν άντεξε κ.πηγε κ.μ.πηρε ενα τεστ εγκυμοσύνης κοριτσια μου  ..κ ηταν ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ...έβαλα τα κλάματα τσιριξα..αγαπες μ νιώθω παρα πολυ όμορφα σας ευχαριστώ για ολη την θετική ενέργεια που μού στειλατε...♡♡♡♡

Συγχαρητήρια!!! Σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη και ένα γερό μωρό!!! Με το καλό!!!
Στείλε και σε εμάς μπόλικη μπεμπεδόσκονη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Tzortzina123 είπε:

Κοριτσάρες μου καλημέρα ?? ο αντρας μ δεν άντεξε κ.πηγε κ.μ.πηρε ενα τεστ εγκυμοσύνης κοριτσια μου  ..κ ηταν ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ...έβαλα τα κλάματα τσιριξα..αγαπες μ νιώθω παρα πολυ όμορφα σας ευχαριστώ για ολη την θετική ενέργεια που μού στειλατε...♡♡♡♡

 

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Tzortzina123 είπε:

Κοριτσάρες μου καλημέρα ?? ο αντρας μ δεν άντεξε κ.πηγε κ.μ.πηρε ενα τεστ εγκυμοσύνης κοριτσια μου  ..κ ηταν ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ...έβαλα τα κλάματα τσιριξα..αγαπες μ νιώθω παρα πολυ όμορφα σας ευχαριστώ για ολη την θετική ενέργεια που μού στειλατε...♡♡♡♡

Μπράβο κοριτσάρα μου! Συγχαρητήρια! Με το καλό να έρθει το νινακι σου! Είμαστε γουρικη παρέα εμείς! Δεν θα ξεφύγει καμιά μας! Όλες θα τα καταφέρουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Tzortzina123 είπε:

Κοριτσάρες μου καλημέρα ?? ο αντρας μ δεν άντεξε κ.πηγε κ.μ.πηρε ενα τεστ εγκυμοσύνης κοριτσια μου  ..κ ηταν ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ...έβαλα τα κλάματα τσιριξα..αγαπες μ νιώθω παρα πολυ όμορφα σας ευχαριστώ για ολη την θετική ενέργεια που μού στειλατε...♡♡♡♡

Μπράβο κορίτσι μου πολλά πολλά συγχαρητηρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

 

Μπράβο κοριτσάρα μου! Συγχαρητήρια! Με το καλό να έρθει το νινακι σου! Είμαστε γουρικη παρέα εμείς! Δεν θα ξεφύγει καμιά μας! Όλες θα τα καταφέρουμε!!!

Κοπελαρα μου Ευχαριστώ παρα πολυ. Ειστε ειστε πλ γουρλιδικη παρεα και σας ευχαριστώ για ολα αγαπες μ..σας ευχομαι τα Καλύτερα.μεσα απ τν καρδια μού ♡♡♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Συγχαρητήρια!!! Σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη και ένα γερό μωρό!!! Με το καλό!!!
Στείλε και σε εμάς μπόλικη 

Κοριτσακι μου Ευχαριστώ παρα πολυ αμε...θα σας στειλω μπολικη κοριτσια μου σας ευχομαι τ καλύτερό μεσα απ τ καρδια μ..♡♡♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Tzortzina123 είπε:

Κοριτσάρες μου καλημέρα ?? ο αντρας μ δεν άντεξε κ.πηγε κ.μ.πηρε ενα τεστ εγκυμοσύνης κοριτσια μου  ..κ ηταν ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ...έβαλα τα κλάματα τσιριξα..αγαπες μ νιώθω παρα πολυ όμορφα σας ευχαριστώ για ολη την θετική ενέργεια που μού στειλατε...♡♡♡♡

Συγχαρητηριααααααα κουκλααρα μου !!!!! Ευχομαι να ακολουθησω κ εγω συντομα τ δρομο σου ??? ολα καλα να πανε απο την αρχηη μεχρι το τελος !!!!! Να μας στελνεις νεα♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tzortzina123 είπε:

Κοριτσάρες μου καλημέρα ?? ο αντρας μ δεν άντεξε κ.πηγε κ.μ.πηρε ενα τεστ εγκυμοσύνης κοριτσια μου  ..κ ηταν ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ...έβαλα τα κλάματα τσιριξα..αγαπες μ νιώθω παρα πολυ όμορφα σας ευχαριστώ για ολη την θετική ενέργεια που μού στειλατε...♡♡♡♡

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tzortzina123 είπε:

Κοριτσάρες μου καλημέρα ?? ο αντρας μ δεν άντεξε κ.πηγε κ.μ.πηρε ενα τεστ εγκυμοσύνης κοριτσια μου  ..κ ηταν ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ...έβαλα τα κλάματα τσιριξα..αγαπες μ νιώθω παρα πολυ όμορφα σας ευχαριστώ για ολη την θετική ενέργεια που μού στειλατε...♡♡♡♡

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!! καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tzortzina123 είπε:

Κοριτσάρες μου καλημέρα ?? ο αντρας μ δεν άντεξε κ.πηγε κ.μ.πηρε ενα τεστ εγκυμοσύνης κοριτσια μου  ..κ ηταν ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ...έβαλα τα κλάματα τσιριξα..αγαπες μ νιώθω παρα πολυ όμορφα σας ευχαριστώ για ολη την θετική ενέργεια που μού στειλατε...♡♡♡♡

Συγχαρητήρια!!!!! Με το καλό κοπέλα μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tzortzina123 είπε:

Κοριτσάρες μου καλημέρα ?? ο αντρας μ δεν άντεξε κ.πηγε κ.μ.πηρε ενα τεστ εγκυμοσύνης κοριτσια μου  ..κ ηταν ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ...έβαλα τα κλάματα τσιριξα..αγαπες μ νιώθω παρα πολυ όμορφα σας ευχαριστώ για ολη την θετική ενέργεια που μού στειλατε...♡♡♡♡

Καλημεραααααα τι ομορφα νεα ειναι αυτα μπραβο κοριτσακι μ σου ευχομαι ολα να πανε καλα κ φυσικά να προσεχεις διπλά τον εαυτο σου πολυ χαρηκααααα μπραβοοοοοοο??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tzortzina123 είπε:

Κοριτσάρες μου καλημέρα ?? ο αντρας μ δεν άντεξε κ.πηγε κ.μ.πηρε ενα τεστ εγκυμοσύνης κοριτσια μου  ..κ ηταν ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ...έβαλα τα κλάματα τσιριξα..αγαπες μ νιώθω παρα πολυ όμορφα σας ευχαριστώ για ολη την θετική ενέργεια που μού στειλατε...♡♡♡♡

Συγχαρητήρια κοπελα μου.. να εχεις μια υγιή εγκυμοσύνη κ ενα υγιεστατο μπεμπουδακι... στειλε κ σε μας μπεμπεδοσκονη. Και πολλα μπραβο στο σύζυγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Tzortzina123 είπε:

Κοριτσακι μου Ευχαριστώ παρα πολυ αμε...θα σας στειλω μπολικη κοριτσια μου σας ευχομαι τ καλύτερό μεσα απ τ καρδια μ..♡♡♡

αγαπημένη μου εμείς το ξέραμεεεε εσύ δεν έκανες τεστ χαχαχααχα!!!!! συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! με το καλό!!! γεμίζει το πινακάκι μας κ παίρνουμε δύναμη κ εμείς!! @Αννια27 γέμισε το πινακάκι μας με θετικόοοοο του κοριτσιούυυυ/// φουλ θειτκα λέμεεεε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Σας παρακολουθώ καιρό και αν και παλιότερα συμμετείχα ελάχιστα στο φόρουμ είπα να κάνω πάλι εμφάνιση!

Η δική μου περίπτωση έχει ως εξής: έχω δύο αποβολές, βιοχημικές συγκεκριμένα σε διάστημα έξι μηνών.... Όσο εύκολα και γρήγορα ήρθαν οι κυήσεις τόσο εύκολα και γρήγορα δυστυχώς τελείωσαν....

Αυτός ο μήνας είναι ο πρώτος που προσπαθούμε από τον Ιούνιο αν και χωρίς πολλές πιθανότητες γιατί μπορεί να μην έχει πέσει η tsh ακόμη κάτω από δύο (παίρνω χάπι) αλλά ο γιατρός μας έδωσε το οκ επιτέλους! Παρ'ολα αυτά εγώ είμαι ενθουσιασμένη! Αυτοί οι πέντε μήνες εξετάσεων και θεραπείας μου φάνηκαν αιώνας!

Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια της παρέας για τα θετικά τεστακια και με το καλό να υποδεχτούν τα μωράκια τους!
Υπομονή για μας τις υπόλοιπες και θα το δούμε αυτό το + !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχει τύχει σε καμία να γίνει κάποιο λάθος στην εξέταση Β- χοριακης ;;;  Τελευταία περίοδο 22:11 , επαφή  07/12 κ 16/12 , αναμενόμενη περίοδος 18/12 κ σήμερα έχω 2 μέρες καθυστέρηση! Έκανα χοριακη 17/12 κ βγήκε αρνητική <1 .. πονάει πολύ το στήθος μου! Νιώθω πρησμένη , το εργαστήριο που πήγα έκανα την εξέταση 11 τ πρωί κ μ την έβγαλε 8 τ βράδυ ! Κ σκέφτηκα μήπως έγινε κάποιο λάθος ! Να περιμένω μήπως κ αν συνεχίσει η καθυστέρηση να κάνω κανενα τεστ ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Tzortzina123 είπε:

Κοριτσάρες μου καλημέρα ?? ο αντρας μ δεν άντεξε κ.πηγε κ.μ.πηρε ενα τεστ εγκυμοσύνης κοριτσια μου  ..κ ηταν ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ...έβαλα τα κλάματα τσιριξα..αγαπες μ νιώθω παρα πολυ όμορφα σας ευχαριστώ για ολη την θετική ενέργεια που μού στειλατε...♡♡♡♡

Μπραβο!!!!Συγχαρητηρια κοριτσι μου να εχεις μια ηρεμη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη.Με το καλο κ οι υπολοιπες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Tzortzina123 είπε:

Κοριτσάρες μου καλημέρα ?? ο αντρας μ δεν άντεξε κ.πηγε κ.μ.πηρε ενα τεστ εγκυμοσύνης κοριτσια μου  ..κ ηταν ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ...έβαλα τα κλάματα τσιριξα..αγαπες μ νιώθω παρα πολυ όμορφα σας ευχαριστώ για ολη την θετική ενέργεια που μού στειλατε...♡♡♡♡

Κορίτσακι μου τώρα διάβασα το μνμ μπράβοοοοοοο έχεις ένα σπορακι ολο δικό σου μέσα στη κοιλίτσα μου μπράβοοοοοοο [smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ?

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ ?

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ?

Liza_pan93: ?

tzina829: ?

Ελενικον: ?

diana8: ?

ioannastr: 18/12

Kostef: 23/12

Lactaki: 23/12

st3llina: 26/12

Evie2: 27/12 

Maroulita: 28/12

Princess28: 29/12

misofeggaro: 01/01/20

Lacostaki: 01/01/20

Hope19: 03/01/19

Εαυγγελοςτ: 09/01/2020

Σταυρι:2020!

Aννια27:2020!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Σας παρακολουθώ καιρό και αν και παλιότερα συμμετείχα ελάχιστα στο φόρουμ είπα να κάνω πάλι εμφάνιση!

Η δική μου περίπτωση έχει ως εξής: έχω δύο αποβολές, βιοχημικές συγκεκριμένα σε διάστημα έξι μηνών.... Όσο εύκολα και γρήγορα ήρθαν οι κυήσεις τόσο εύκολα και γρήγορα δυστυχώς τελείωσαν....

Αυτός ο μήνας είναι ο πρώτος που προσπαθούμε από τον Ιούνιο αν και χωρίς πολλές πιθανότητες γιατί μπορεί να μην έχει πέσει η tsh ακόμη κάτω από δύο (παίρνω χάπι) αλλά ο γιατρός μας έδωσε το οκ επιτέλους! Παρ'ολα αυτά εγώ είμαι ενθουσιασμένη! Αυτοί οι πέντε μήνες εξετάσεων και θεραπείας μου φάνηκαν αιώνας!

Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια της παρέας για τα θετικά τεστακια και με το καλό να υποδεχτούν τα μωράκια τους!
Υπομονή για μας τις υπόλοιπες και θα το δούμε αυτό το + !!!!

Γειά σου κορίτσι! Καλώς ήρθες! ?Δυστυχώς συμβαίνουν αυτά. Είναι υπερβολικά δύσκολες καταστάσεις αλλά πρέπει να είμαστε δυνατές. Δεν πρέπει να μας λυγίζει τίποτα αν θέλουμε να πετύχουμε τον σκοπό μας. Η επόμενη θα είναι και η τυχερή θα δεις. Εμείς εδώ θα σου φέρουμε γούρι! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η katerinaki-dm είπε:

Κορίτσια έχει τύχει σε καμία να γίνει κάποιο λάθος στην εξέταση Β- χοριακης ;;;  Τελευταία περίοδο 22:11 , επαφή  07/12 κ 16/12 , αναμενόμενη περίοδος 18/12 κ σήμερα έχω 2 μέρες καθυστέρηση! Έκανα χοριακη 17/12 κ βγήκε αρνητική <1 .. πονάει πολύ το στήθος μου! Νιώθω πρησμένη , το εργαστήριο που πήγα έκανα την εξέταση 11 τ πρωί κ μ την έβγαλε 8 τ βράδυ ! Κ σκέφτηκα μήπως έγινε κάποιο λάθος ! Να περιμένω μήπως κ αν συνεχίσει η καθυστέρηση να κάνω κανενα τεστ ; 

Φυσικά και γίνονται λάθη. Πότε δεν ξέρεις! Εμείς για παράδειγμα είχαμε λάθος σπερμοδιαγραμμα. Αλλά αν έχεις αμφιβολίες κάνε αύριο κι ένα τεστακι. Θεωρώ ότι αν σου βγει αρνητικό πιθανότατα έχεις απλά καθυστέρηση.

Μακάρι να είσαι!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σου κορίτσι! Καλώς ήρθες! ?Δυστυχώς συμβαίνουν αυτά. Είναι υπερβολικά δύσκολες καταστάσεις αλλά πρέπει να είμαστε δυνατές. Δεν πρέπει να μας λυγίζει τίποτα αν θέλουμε να πετύχουμε τον σκοπό μας. Η επόμενη θα είναι και η τυχερή θα δεις. Εμείς εδώ θα σου φέρουμε γούρι! ?

Καλώς σας βρήκα!!! Έχεις δίκιο, αλλά ακόμη περνάω τα πάνω μου και τα κάτω μου! Αλήθεια νομίζω ότι μέχρι να έρθει μια ολοκληρωμένη κύηση δεν το ξεπεράσω... Όμως τώρα κοιτάμε τον στόχο μας! Μακάρι όλες να μπορέσουμε με τον όποιο τρόπο να βοηθήσουμε η μία την άλλη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...