Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

Η πιο όμορφη γιορτή του χρόνου! Η πιο φωτεινή, η πιο μαγευτική εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να μας φέρει το ωραιότερο δώρο της ζωής μας! Καλώς ήρθατε και επίσημα στο Χριστουγεννιάτικο θεματάκι μας κορίτσια μου!! ?♥️??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η πιο όμορφη γιορτή του χρόνου, όπως το είπες!!

ας είναι γουρλίδικο το θεματάκι μας !!! τα καλύτερα σε όλες μας!! ευχές πολλές!!!! ?? ας μεταφερθεί το πινακάκι μας κ εδώ από την @Αννια27 ..ποιες κοπέλες ΔΕΝ περιμένουν αυτές τις μέρες? εμένα 5 μου μείνανε το σουκου δεν περιμένω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μουυυυ τι ωραίο θεματακι :-) η πιο ερωτική εποχή του χρόνου η πιο οικογενειακι για να έρθει το ωραιότερο θαύμα της ζωή μας :-):-) !! Κορίτσια μου θα γράψω τώρα το πινακακι μας εάν ξεχνάω κάποια κορίτσια θα με διορθώσουμε :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γεια σας  και απο εμενα... τα Χριστούγεννα ειναι η αγαπημένη μου γιορτή νιωθω παιδι ξανα.. και ελπιζω σε οοολες μας να ερθουν σπορακια στις κοιλιτσες μας σαν δωτο Χριστουγέννων κ δε θελω τίποτα αλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

anna90: 19/11

diana8: 16/12

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:13/12

ioannastr: 18/12

st3llina: 26/12

Aννια27:2020!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ο αντρας μ σκέφτεται να αλαξουμε κ γιατρο ... Στεκει να σ λεει π γιατρος με τοσο χαμηλή χοριακη δεν χρειαζεται να σε δω αν δεν κανεις 2-3 να δουμε πως ανεβενει σωστα δεν μπορω να σε δω ... Στο νοαοκομειο μ τ ειπαν αυτο γιατι ο γιατρος μετραει το ενδεχόμενο αργοποριμενης εμφιτευσης ... Οποτε η χοριακη μ δεν θα προλαβε να ανεβει για αυτο και τα τεστ βγεναν αρνητικα ... Μου ειπαν σιγκεκριμενα πως είμαι σε γκριζα ζωνη κ μπορεί η να παλινδρομησει η να εξελιχτεί πολυ θετικα ... Μονο υπομονη ..  Τι να πω . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Εδω ο αντρας μ σκέφτεται να αλαξουμε κ γιατρο ... Στεκει να σ λεει π γιατρος με τοσο χαμηλή χοριακη δεν χρειαζεται να σε δω αν δεν κανεις 2-3 να δουμε πως ανεβενει σωστα δεν μπορω να σε δω ... Στο νοαοκομειο μ τ ειπαν αυτο γιατι ο γιατρος μετραει το ενδεχόμενο αργοποριμενης εμφιτευσης ... Οποτε η χοριακη μ δεν θα προλαβε να ανεβει για αυτο και τα τεστ βγεναν αρνητικα ... Μου ειπαν σιγκεκριμενα πως είμαι σε γκριζα ζωνη κ μπορεί η να παλινδρομησει η να εξελιχτεί πολυ θετικα ... Μονο υπομονη ..  Τι να πω . 

Όλα καλά θα πάνε! Θετική σκέψη,προσοχή και υπομονή να περάσουν οι μέρες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς σας βρήκα στο καινούριο και όμορφο θεματακι????ελπίζω όλες να έχετε το θαυματακι σας???? @Σαμανη  μου νομίζω πως ο άντρα σου έχει ένα δίκαιο η χοριακή πρέπει να γίνεται ανά 2 μέρες κ έπρεπε για εμένα με το φτωχό μου μυαλό να σε έβαζε να το κάνεις εγώ στην θέση σ θα έκανα να δω αν διπλασιάζεται αν βέβαια ξέρεις την πρώτη χοριακη κ η αδελφή μ είχε πάει πολύ νωρίς για χωρική αλλά παρόλα αυτά έκανε κάθε 2 μέρες να δει πως εξελισετε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου..

Χαρηκα που σας βρηκα ψαχουλευοντας ολος τυχαιος για τα νινακια μας...χθες πηρα στα χερια μου το θετικο τεστακι και σημερα μια θετικη χωριακη αλλα οχι τοσο ανεβασμενη οσο περιμενα κ απογοητευτικα...!?!Ευχομαι σε ολες τα καλυτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλώς σας βρήκα στο καινούριο και όμορφο θεματακι????ελπίζω όλες να έχετε το θαυματακι σας???? @Σαμανη  μου νομίζω πως ο άντρα σου έχει ένα δίκαιο η χοριακή πρέπει να γίνεται ανά 2 μέρες κ έπρεπε για εμένα με το φτωχό μου μυαλό να σε έβαζε να το κάνεις εγώ στην θέση σ θα έκανα να δω αν διπλασιάζεται αν βέβαια ξέρεις την πρώτη χοριακη κ η αδελφή μ είχε πάει πολύ νωρίς για χωρική αλλά παρόλα αυτά έκανε κάθε 2 μέρες να δει πως εξελισετε 

Καλησπέρα κορίτσια!!

Εύχομαι χριστουγεννιάτικα μωράκια ❤️?

Συμφωνώ @Ελενακι12 !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mariaira είπε:

Τι ωραίο το νεο μας θεματακι!!!

Μολις γυρισαμε απο τον γιατρο!!!

Aκουσαμε καρδουλα!! Δε το πιστευω!!!

Τι υπέροχο ακούγετε! Φαντάζομαι πως είναι να το ζεις! Εύχομαι τα καλύτερα ! ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου 17η ημέρα για εμένα σήμερα και πριν από λίγο είδα θετικό τεστάκι ωορρηξίας! Μάλλον άργησα αυτό το μήνα..να υποθέσω ωορρηξία αύριο ή μεθαύριο;;

0C674282-6DF3-4E20-98AF-098939F2627E.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Εδω ο αντρας μ σκέφτεται να αλαξουμε κ γιατρο ... Στεκει να σ λεει π γιατρος με τοσο χαμηλή χοριακη δεν χρειαζεται να σε δω αν δεν κανεις 2-3 να δουμε πως ανεβενει σωστα δεν μπορω να σε δω ... Στο νοαοκομειο μ τ ειπαν αυτο γιατι ο γιατρος μετραει το ενδεχόμενο αργοποριμενης εμφιτευσης ... Οποτε η χοριακη μ δεν θα προλαβε να ανεβει για αυτο και τα τεστ βγεναν αρνητικα ... Μου ειπαν σιγκεκριμενα πως είμαι σε γκριζα ζωνη κ μπορεί η να παλινδρομησει η να εξελιχτεί πολυ θετικα ... Μονο υπομονη ..  Τι να πω . 

μη ρισκάρεις τίποτα πάρε κ δεύτερη γνώμη αν χρειαστεί εγώ συμφωνώ με τον άντρα σου... κ γνώμη μου ειναι να πας να κάνεις αύριο μια χοριακή... μπορει να χρειαστείς χάπια προγεστερόνη ή οτιδηποτε άλλο δε τα γνωρίζω καλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mariaira είπε:

Τι ωραίο το νεο μας θεματακι!!!

Μολις γυρισαμε απο τον γιατρο!!!

Aκουσαμε καρδουλα!! Δε το πιστευω!!!

μπράβο κοριτσάρα μου μπράβο!!!!!!! με το καλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοτάξιδο το θεματάκι σας κορίτσια!!! Πέρασα να σας ευχηθώ με το καλό να αντικρίσετε όλες θετικά τεστάκια!! Υγεία και Αγάπη πάνω απ όλα!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

μη ρισκάρεις τίποτα πάρε κ δεύτερη γνώμη αν χρειαστεί εγώ συμφωνώ με τον άντρα σου... κ γνώμη μου ειναι να πας να κάνεις αύριο μια χοριακή... μπορει να χρειαστείς χάπια προγεστερόνη ή οτιδηποτε άλλο δε τα γνωρίζω καλά!!!!

Σύμφωνο με lactaki @Σαμανη μου πάμε σε έναν εξωτερικό γιατρό η αν ξέρεις κάποιον καλό στο νοσοκομείο να σε καθοδηγήσει καλύτερα..τι πάει να πει χαμηλή χοριακη εμένα ήταν 55με δύο μέρες καθυστέρηση έπρεπε να σε στείλει σήμερα να δεις πως εξελίχθηκε το 13 έγινε 26??και αν δεν προλαβαίνεις να πας σε γιατρό ακόμα συμφωνώ να κάνεις μια χοριακη αύριο από μόνη σου να δεις που είσαι..

Καλορίζικο το θεματακι κουκλάρες μου εύχομαι ο Αη Βασίλης να φέρει σε όλες το δωρακι που θέλουμε..μας αξίζει ρε κορίτσια μου και θα μας έρθει το πιστεύω..εγώ έχω λίγα συμπτωματακια περιμένω κι εγώ το σκ να δω θετικό τεστακι και όχι περίοδο..ελπίζω να μην είναι η φαντασία μου και αυτό το μήνα χιχιχιιχ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

καλοτάξιδο το θεματάκι σας κορίτσια!!! Πέρασα να σας ευχηθώ με το καλό να αντικρίσετε όλες θετικά τεστάκια!! Υγεία και Αγάπη πάνω απ όλα!!  

ευχαριστούμε πολύ κοριτσάρα μου με ενα πόνο με το καλό το μωράκι σας.. τίποτα δεν έμεινε ...φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Frogel είπε:

Σύμφωνο με lactaki @Σαμανη μου πάμε σε έναν εξωτερικό γιατρό η αν ξέρεις κάποιον καλό στο νοσοκομείο να σε καθοδηγήσει καλύτερα..τι πάει να πει χαμηλή χοριακη εμένα ήταν 55με δύο μέρες καθυστέρηση έπρεπε να σε στείλει σήμερα να δεις πως εξελίχθηκε το 13 έγινε 26??και αν δεν προλαβαίνεις να πας σε γιατρό ακόμα συμφωνώ να κάνεις μια χοριακη αύριο από μόνη σου να δεις που είσαι..

Καλορίζικο το θεματακι κουκλάρες μου εύχομαι ο Αη Βασίλης να φέρει σε όλες το δωρακι που θέλουμε..μας αξίζει ρε κορίτσια μου και θα μας έρθει το πιστεύω..εγώ έχω λίγα συμπτωματακια περιμένω κι εγώ το σκ να δω θετικό τεστακι και όχι περίοδο..ελπίζω να μην είναι η φαντασία μου και αυτό το μήνα χιχιχιιχ..

σύμφωνω σε ότι είπες... 

μαζί είμαστε εμείς το σουκού!!!!! αντε να δούμε αν κ κλάσσικά δεν πολυ ελπίζω.. αν κ ήταν ο πιο χαλαρός μήνας παράτησα γιατρόύς κ όλα... στον αυτόματο χαχααα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Κοριτσια μου 17η ημέρα για εμένα σήμερα και πριν από λίγο είδα θετικό τεστάκι ωορρηξίας! Μάλλον άργησα αυτό το μήνα..να υποθέσω ωορρηξία αύριο ή μεθαύριο;;

0C674282-6DF3-4E20-98AF-098939F2627E.jpeg

ένα τέτοιο θέλουμεεεεε αλλά εγκυμοσύνης!!!! χαχαχααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mariaira είπε:

Τι ωραίο το νεο μας θεματακι!!!

Μολις γυρισαμε απο τον γιατρο!!!

Aκουσαμε καρδουλα!! Δε το πιστευω!!!

Με το καλό κορίτσι μου! Πραγματικά υπέροχο συναίσθημα! Εγώ είχα μείνει άγαλμα θυμάμαι. Μου φαινόταν τόσο περίεργο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Σύμφωνο με lactaki @Σαμανη μου πάμε σε έναν εξωτερικό γιατρό η αν ξέρεις κάποιον καλό στο νοσοκομείο να σε καθοδηγήσει καλύτερα..τι πάει να πει χαμηλή χοριακη εμένα ήταν 55με δύο μέρες καθυστέρηση έπρεπε να σε στείλει σήμερα να δεις πως εξελίχθηκε το 13 έγινε 26??και αν δεν προλαβαίνεις να πας σε γιατρό ακόμα συμφωνώ να κάνεις μια χοριακη αύριο από μόνη σου να δεις που είσαι..

Καλορίζικο το θεματακι κουκλάρες μου εύχομαι ο Αη Βασίλης να φέρει σε όλες το δωρακι που θέλουμε..μας αξίζει ρε κορίτσια μου και θα μας έρθει το πιστεύω..εγώ έχω λίγα συμπτωματακια περιμένω κι εγώ το σκ να δω θετικό τεστακι και όχι περίοδο..ελπίζω να μην είναι η φαντασία μου και αυτό το μήνα χιχιχιιχ..

Σου εύχομαι να μη σου έρθει ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Τι υπέροχο ακούγετε! Φαντάζομαι πως είναι να το ζεις! Εύχομαι τα καλύτερα ! ♥️

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

μπράβο κοριτσάρα μου μπράβο!!!!!!! με το καλο!!!

Αχ δε το πιστευα οτι αυτο το ρυζακι ειναι το παιδακι μ...

Ημουν πολυ απαισιοδοξη...

Ευχαριατω πολυ κοριτσακια μ!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...