Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η sofiefin1982 είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου!!! Μακάρι κ τα δύο να προχωρήσουν καλά!!! Άκουσες κ καρδούλες? 

Οχι οχι ειμαι 5 εβδομάδων κ 3ημερων απο οτι μου ειπε ο γιατρος. Δοξα το Θεο. Απλα μου ειπε σπιτι ξεκουραση κ να μην κανω τπτ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Κοριτσια μου μολις γυρισα απο τον γιατρο. Ειδα κ τις 2 κουκιδες μου μεσα. Το ενα μια χαρά ειναι το αλλο μαλλον εχει αρχισει να αποβαλεται γι αυτο εχω κ αυτη τη ροή!!! Μπορεί κ για 15μερες να εχω αιμορραγια λογω αυτου!!! Βεβαια μου ειπε οτι μπορει κ να κρατηθει κ το 2ο αλλα θα δουμε την ερχονενη Τρίτη στο επομενο ραντεβου!!! 

Αχ μπραβο βρε κοριτσι μου! Εύχομαι να κρατηθεί κ το δευτερο σπορακι σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marillia είπε:

μπραβο κοριτσι μου που ειδατε τα μωρακια!ευχομαι κ τα δυο να πανε υπεροχα!εμενα χαλασε το ανσασερ του γιατρου κ θα παω αυριο για υπερηχο!κ παλι συγχαρητηρια!

Ευχαριστω γλυκια μου ευχαριστω. Μακαρι να προχωρήσουμε καλα εστω κ με το ενα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anna5190 είπε:

Ευχαριστω γλυκια μου ευχαριστω. Μακαρι να προχωρήσουμε καλα εστω κ με το ενα. 

Ναι ευχομαστε κ τα δυο αλλα οπως ειναι το τυχερο!να παρεις τωρα μια ανασα κ ξεκουρασου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Αχ μπραβο βρε κοριτσι μου! Εύχομαι να κρατηθεί κ το δευτερο σπορακι σου! 

Ειναι λιγο δυσκολο μου ειπε αλλα κ καθολου απιθανο. Θα δούμε. Σας ευχαριστω παρα μα παρα πολυ ο Θεος κ η Παναγια να ειναι κοντα σε ολες μας❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Κοριτσια μου μολις γυρισα απο τον γιατρο. Ειδα κ τις 2 κουκιδες μου μεσα. Το ενα μια χαρά ειναι το αλλο μαλλον εχει αρχισει να αποβαλεται γι αυτο εχω κ αυτη τη ροή!!! Μπορεί κ για 15μερες να εχω αιμορραγια λογω αυτου!!! Βεβαια μου ειπε οτι μπορει κ να κρατηθει κ το 2ο αλλα θα δουμε την ερχονενη Τρίτη στο επομενο ραντεβου!!! 

Μπράβο κοριτσάκι μου!! Σου εύχομαι να πάνε και τα δύο τέλεια!! Την επόμενη Τρίτη θα ακούσετε καρδούλες λογικά! Με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

Ναι ευχομαστε κ τα δυο αλλα οπως ειναι το τυχερο!να παρεις τωρα μια ανασα κ ξεκουρασου!

Γυρναμε σπιτι τωρανα παρω κ ενα σταυρολεξο γτ δεν θα παλευτει αλλιως. Εφυγε μεγαλο αγχος!!! Ουφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kit1982 είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου!! Σου εύχομαι να πάνε και τα δύο τέλεια!! Την επόμενη Τρίτη θα ακούσετε καρδούλες λογικά! Με το καλό!!

Λογικα ναι αλλα σιγουρα εμβρυικα στοιχεία θα δουμε. Ελπιζω ολα να ειναι καλα! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Κοριτσια μου μολις γυρισα απο τον γιατρο. Ειδα κ τις 2 κουκιδες μου μεσα. Το ενα μια χαρά ειναι το αλλο μαλλον εχει αρχισει να αποβαλεται γι αυτο εχω κ αυτη τη ροή!!! Μπορεί κ για 15μερες να εχω αιμορραγια λογω αυτου!!! Βεβαια μου ειπε οτι μπορει κ να κρατηθει κ το 2ο αλλα θα δουμε την ερχονενη Τρίτη στο επομενο ραντεβου!!! 

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Skiouros83 είπε:

Κορίτσια μου έκανα δεύτερη φορά χοριακη και βγήκε 1085... την Πέμπτη πάω για υπέρηχο 

Μπράβο κοριτσάκι μου! Υπέροχα νέα! Αντε όλα καλά να πάνε εύχομαι! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anna5190 κοριτσάκι μου τι ωραία?!!! Είδες που ήταν εκεί τα σποράκια σου?!!! Είναι δυνατά!! Ευχομαι να μείνουν εκεί και να βγουν σε 8 μήνες περίπου? Καλά τα λέω?!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Οχι οχι ειμαι 5 εβδομάδων κ 3ημερων απο οτι μου ειπε ο γιατρος. Δοξα το Θεο. Απλα μου ειπε σπιτι ξεκουραση κ να μην κανω τπτ. 

Είσαι δύο εβδομάδες πιο λίγο από εμένα!!! Κι εγώ δεν έχω ακούσει ακόμα καρδούλες αλλά μωράκι είδαμε ένα!!! Παρόλο που ο γιατρός μου είπε ότι τώρα που θα πάμε μπορεί να είναι δύο κ να μην φαινόταν το άλλο!!! Ξεκουρασου κ απόλαυσε το!!! Μετά με τα μπεμπέ θα παρακαλάμε να κοιμηθούμε λίγο!!! Εσένα ήταν στον ίδιο σάκο κ τα δύο μπεμπακια? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna5190 είπε:

Κοριτσια μου μολις γυρισα απο τον γιατρο. Ειδα κ τις 2 κουκιδες μου μεσα. Το ενα μια χαρά ειναι το αλλο μαλλον εχει αρχισει να αποβαλεται γι αυτο εχω κ αυτη τη ροή!!! Μπορεί κ για 15μερες να εχω αιμορραγια λογω αυτου!!! Βεβαια μου ειπε οτι μπορει κ να κρατηθει κ το 2ο αλλα θα δουμε την ερχονενη Τρίτη στο επομενο ραντεβου!!! 

Μπράβο κοριτσάκι μου...τσάμπα ανησύχησες...Όλα καλά λοιπόν...εύχομαι να συνεχίσουν τέλεια και τα δύο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Skiouros83 είπε:

Κορίτσια μου έκανα δεύτερη φορά χοριακη και βγήκε 1085... την Πέμπτη πάω για υπέρηχο 

Μπραβοο κοπέλα μου!! Με το καλό όλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ριρίκα είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου...τσάμπα ανησύχησες...Όλα καλά λοιπόν...εύχομαι να συνεχίσουν τέλεια και τα δύο!!!

Μακαρι κοριτσι μου. Τα καλυτερα σε ολες μας ευχομαι. Αυτο το αιμα μας κατατρομαξε μεσα στο Σαββατοκύριακο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sofiefin1982 είπε:

Είσαι δύο εβδομάδες πιο λίγο από εμένα!!! Κι εγώ δεν έχω ακούσει ακόμα καρδούλες αλλά μωράκι είδαμε ένα!!! Παρόλο που ο γιατρός μου είπε ότι τώρα που θα πάμε μπορεί να είναι δύο κ να μην φαινόταν το άλλο!!! Ξεκουρασου κ απόλαυσε το!!! Μετά με τα μπεμπέ θα παρακαλάμε να κοιμηθούμε λίγο!!! Εσένα ήταν στον ίδιο σάκο κ τα δύο μπεμπακια? 

Ναι αυτο ακριβως. Οχι δεν ηταν στον ιδιο σακο. Κ φαινότανε κ διαφορετικα το ενα με το αλλο οποτε υπαρχει η πιθανοτητα να αποβαλλεται το ενα γι αυτο να εχω αιμορραγια. Την τριτη θα ειναι πιο ξεκαθαρα τα πραγματα. Ας μεινει εστω ενα!!! Κ ολα καλα θα ειναι,❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

@anna5190 κοριτσάκι μου τι ωραία?!!! Είδες που ήταν εκεί τα σποράκια σου?!!! Είναι δυνατά!! Ευχομαι να μείνουν εκεί και να βγουν σε 8 μήνες περίπου? Καλά τα λέω?!!! 

Ναι αγαπη μου δοξα τον Θεο. Ναι περιπου 8 μηνες παρα κατι μερες. Θα δουμε την Τρίτη εκτος αν εχω πολυ περισσοτερη αιμοραγια π μου ειπε να παρω τηλ για να παω νωριτερα. Γι αυτη την ποσοτητα μου ειπε να μην ανησυχω. Αλλα μπορει κ για 15μερες να εχω μια μερα λιγο μια μερα λιγο περισσοτερο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά 

Ευχαριστω πολυ κ ανταποδιδω. Για ολες μας να ειναι ευκολα τα πραγματα!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Αγαπούλα μου υπομονή! Λιγουλάκι έμεινε για να δεις το σποράκι σου και να ηρεμήσεις! 

Εγώ στην αναμονή για αύριο!!! ?????

Με το καλό σου εύχομαι αύριο κοπέλα μου! Άντε περιμένουμε να μας πεις ένα τέλειο νούμερο πάχους ενδομητρίου!!!??????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Ηλίας-Νικόλαος είπε:

Να ρωτήσω ακόμα κάτι..

Τι τρώτε αυτό το διάστημα; Προσέχετε παραπάνω; 

Το δικό μου διαιτολόγιο περιλαμβάνει καθημερινά αυγά και γιαούτρι, πολλά φρούτα, λαχανικά τα οποία είτε είναι σε σαλάτα είτε τα μαγειρεύω, κρέας περίπου μέρα παρα μέρα και ψάρια μια φορά την εβδομάδα. 

Τέλεια διατροφή κάνεις. Κάπως ετσι και εγώ. Αναλατα και όχι ζάχαρη. Συν πολύ νερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Ναι αγαπη μου δοξα τον Θεο. Ναι περιπου 8 μηνες παρα κατι μερες. Θα δουμε την Τρίτη εκτος αν εχω πολυ περισσοτερη αιμοραγια π μου ειπε να παρω τηλ για να παω νωριτερα. Γι αυτη την ποσοτητα μου ειπε να μην ανησυχω. Αλλα μπορει κ για 15μερες να εχω μια μερα λιγο μια μερα λιγο περισσοτερο. 

Όλα θα πάνε τέλεια! Είμαι σίγουρη!!! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Με το καλό σου εύχομαι αύριο κοπέλα μου! Άντε περιμένουμε να μας πεις ένα τέλειο νούμερο πάχους ενδομητρίου!!!??????? 

Αχ, σ'ευχαριστώ πολύ αγαπούλα μου! Κάτι μου λέει ότι αυτός ο κύκλος θα πάει καλά! Είμαι πολύ χαλαρή! Σχεδόν είχα ξεχάσει ότι έχω αύριο υπέρηχο! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αχ, σ'ευχαριστώ πολύ αγαπούλα μου! Κάτι μου λέει ότι αυτός ο κύκλος θα πάει καλά! Είμαι πολύ χαλαρή! Σχεδόν είχα ξεχάσει ότι έχω αύριο υπέρηχο! ?????

Θα πάει. Αύριο είναι και τα γενέθλια. Σωστά; Θα του κάνεις δώρο δεν είπαμε;??? Τι ώρα έχεις ραντεβου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...