Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!

@anna5190 υπομονή κορίτσι μου!Όλα θα πάνε καλά!

Ευχαριστω γλυκια μου να εισαι καλα. Ευχομαι τα καλυτερα για ολες μας. Ας μας βοηθησει η Παναγια οσο μπορει!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Μπράβο θέλουν δυστυχώς αυτά το χρόνο τους!!Κ γω που έχω ακόμα ροζ εκνευρίζομαι αφάνταστα αλλά τι να κάνω!!Ολα καλά θα σου πάνε το πιστεύω!!

Αυτο το σαββατοκύριακο ειναι που με σκοτωνει γτ δεν μπορεις να κάνεις κ πολλα!!! Να ερθει το αυριο να ξερω. Αυτη η αγνοια π δεν ξερεις τι γινεται ειναι οτι χειροτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

@anna5190 όλα καλά θα πάνε κοπέλα μου

Καλημερα κοριτσι μου αυτο ελπίζω κ εγω!!!! Η ελπίδα πεθαινει τελευταια ετσι κ αλλιως❤️❤️❤️καλα εισαι εσυ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Αυτο το σαββατοκύριακο ειναι που με σκοτωνει γτ δεν μπορεις να κάνεις κ πολλα!!! Να ερθει το αυριο να ξερω. Αυτη η αγνοια π δεν ξερεις τι γινεται ειναι οτι χειροτερο

Ναι οντως!κ μενα σαββατο εγινε και παντα θυμαμαι απο μικρη ολα σουκου να συμβαινουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Ναι οντως!κ μενα σαββατο εγινε και παντα θυμαμαι απο μικρη ολα σουκου να συμβαινουν!

Τουλαχιστον να πανε ολα καλα χαλαλι η αναμονη αν δεν πανε αδικα φθειρομαστε ψυχολογικά. Εσυ πως  εισαι?? Πολυ ζεστη εχει σημερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Τουλαχιστον να πανε ολα καλα χαλαλι η αναμονη αν δεν πανε αδικα φθειρομαστε ψυχολογικά. Εσυ πως  εισαι?? Πολυ ζεστη εχει σημερα! 

Αχχχ αυτο να ειναι ολα καλα κ θα κανουμε τα παντα!εμενα ξεκινησαν οι αναγουλες τωρα κ τα σαλια τρεχουν κ ειμαι καπως!αυριο θα ειμαι 7 βδομαδων κ 2 ημερων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marillia είπε:

Αχχχ αυτο να ειναι ολα καλα κ θα κανουμε τα παντα!εμενα ξεκινησαν οι αναγουλες τωρα κ τα σαλια τρεχουν κ ειμαι καπως!αυριο θα ειμαι 7 βδομαδων κ 2 ημερων

Αντε ωραια κοριτσακι μου κ ολα καλα απο εδω κ περα τπτ αλλο μην συμβει. Εγω παλι θα πεσω να κοιμηθω παλι σε λιγο για να περασει η ωρα. Γτ ολη μερα ετσι δεν παλευεται. Ζαβλακωθηκα στην τηλεοραση αναγκαστικα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Καλημερα κοριτσι μου αυτο ελπίζω κ εγω!!!! Η ελπίδα πεθαινει τελευταια ετσι κ αλλιως❤️❤️❤️καλα εισαι εσυ? 

Μια Χαρούλα είμαι μόλις έκανα και την ένεση να φεύγει από την μέση.. ανυπομονώ το αύριο να πάρω τηλ να πάω να με δει. Ακριβός τελευταία πεθάνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Μια Χαρούλα είμαι μόλις έκανα και την ένεση να φεύγει από την μέση.. ανυπομονώ το αύριο να πάρω τηλ να πάω να με δει. Ακριβός τελευταία πεθάνει 

Αντε ωραια!!!! Ολα καλα θα ειναι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια μερα εμεινε κοριτσια μου. Αυριο πρωι πρωι για χοριακη. Εφτασε η ωρα! Αν και το προαισθημα μου δεν ειναι καλο. Η ελπιδα ομως πεθαινει τελευταια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Μια μερα εμεινε κοριτσια μου. Αυριο πρωι πρωι για χοριακη. Εφτασε η ωρα! Αν και το προαισθημα μου δεν ειναι καλο. Η ελπιδα ομως πεθαινει τελευταια. 

Ευχομαι ολοψυχα με θετικη χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Μια μερα εμεινε κοριτσια μου. Αυριο πρωι πρωι για χοριακη. Εφτασε η ωρα! Αν και το προαισθημα μου δεν ειναι καλο. Η ελπιδα ομως πεθαινει τελευταια. 

Καλη επιτυχια κοριτσι μου!!! Ολα καλα να πανε!!! Εδω θα ειμαστε να πούμε τα νεα μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Καλη επιτυχια κοριτσι μου!!! Ολα καλα να πανε!!! Εδω θα ειμαστε να πούμε τα νεα μας!!! 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!! Θετικά αποτελέσματα να έχεις!!! Μην σκέφτεσαι αρνητικά!!! Έτσι πήγα κι εγώ κ τελικά ήταν θετική!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσια? @anna5190 ευχομαι ολα να πανε καλα κοπελα μ η Παναγίτσα να ειναι διπλα σου! @Niki94τ ωρα κανεις την ενεση?

@Πλατανακη Δεσποινα ευχομαι μια θετικη χοριακη  ολα να ειναι καλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Τι κανετε κοριτσια? @anna5190 ευχομαι ολα να πανε καλα κοπελα μ η Παναγίτσα να ειναι διπλα σου! @Niki94τ ωρα κανεις την ενεση?

@Πλατανακη Δεσποινα ευχομαι μια θετικη χοριακη  ολα να ειναι καλα! 

Ευχαριστω πολυ γλυκια μου να εισαι καλα!!! Ελπιζω να μην ειναι κτ κακο!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!! Θετικά αποτελέσματα να έχεις!!! Μην σκέφτεσαι αρνητικά!!! Έτσι πήγα κι εγώ κ τελικά ήταν θετική!!! ???

Εγω αυριο κανω τον πρωτο υπερηχο αλλα εχω αιμα. Μαλλον ηθελες να το γραψεις στην @Πλατανακη Δεσποινα δεν πειραζει!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marillia είπε:

Ναι οντως!κ μενα σαββατο εγινε και παντα θυμαμαι απο μικρη ολα σουκου να συμβαινουν!

Αυτό πάλι πες μου πως γίνεται! Κ γω απο παιδάκι θυμάμαι όλα να μας συμβαίνουν σκ κ να είσαι με τα χέρια δεμένα! Ή σε αργίες με τα πάντα κλειστά....

@anna5190 όλα καλά θα πάνε! Αφού έφτασες ως εδώ όλα θα γίνουν! 

Εύχομαι σε όλες σύντομα με τα παιδάκια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tokyo είπε:

Αυτό πάλι πες μου πως γίνεται! Κ γω απο παιδάκι θυμάμαι όλα να μας συμβαίνουν σκ κ να είσαι με τα χέρια δεμένα! Ή σε αργίες με τα πάντα κλειστά....

@anna5190 όλα καλά θα πάνε! Αφού έφτασες ως εδώ όλα θα γίνουν! 

Εύχομαι σε όλες σύντομα με τα παιδάκια σας!

Πραγματικα κ μου συμβαινει κ τωρα με τον αντρα μου!αρρωσταινει παντα τοτε κ προσφατα που μπηκαν υγρα μπαταριας στο ματι του σαββατο ηταν κ στην πολη μου δν ειχε οφθαλμιατρο στο νοσοκομειο κ πηγαμε σε διπλανη πολη!

Με το καλο κοριτσι μου κ σε σας το καλοκαιρακι θα ειναι γουρλιδικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Μια μερα εμεινε κοριτσια μου. Αυριο πρωι πρωι για χοριακη. Εφτασε η ωρα! Αν και το προαισθημα μου δεν ειναι καλο. Η ελπιδα ομως πεθαινει τελευταια. 

Καλά Αποτελέσματα εύχομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Τι κανετε κοριτσια? @anna5190 ευχομαι ολα να πανε καλα κοπελα μ η Παναγίτσα να ειναι διπλα σου! @Niki94τ ωρα κανεις την ενεση?

@Πλατανακη Δεσποινα ευχομαι μια θετικη χοριακη  ολα να ειναι καλα! 

Στης 12 το πρωί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Αυτό πάλι πες μου πως γίνεται! Κ γω απο παιδάκι θυμάμαι όλα να μας συμβαίνουν σκ κ να είσαι με τα χέρια δεμένα! Ή σε αργίες με τα πάντα κλειστά....

@anna5190 όλα καλά θα πάνε! Αφού έφτασες ως εδώ όλα θα γίνουν! 

Εύχομαι σε όλες σύντομα με τα παιδάκια σας!

Μακαρι κοριτσι μου μακαρι αυτη η αναμονη ειναι τραγικη τελειως. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Τετοια ωρα σ ειπε ο γιατρος? 

Όχι μου είπε μέσα στην μέρα οπότε θέλω απλά να γίνετε την ίδια ώρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Μια μερα εμεινε κοριτσια μου. Αυριο πρωι πρωι για χοριακη. Εφτασε η ωρα! Αν και το προαισθημα μου δεν ειναι καλο. Η ελπιδα ομως πεθαινει τελευταια. 

Εγώ πάντως εύχομαι το προαίσθημα σου να μην βγει αληθινό!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna5190 είπε:

Εγω αυριο κανω τον πρωτο υπερηχο αλλα εχω αιμα. Μαλλον ηθελες να το γραψεις στην @Πλατανακη Δεσποινα δεν πειραζει!!! ❤️

@anna5190 με το καλό να δεις το σποράκι σου εσύ!!! Μπερδεύτηκα με συγχωρείς!!! Στην @Πλατανακη Δεσποινααπευθυνόμουν!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...