Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 20 λεπτά, ο/η koukou84 είπε:

Και μέχρι σήμερα που κρατήθηκα ήταν για μένα περίεργο!!! Ήθελα να αρχίσω από 7η-8η μέρα τα τεστ αλλά κρατήθηκα. Τώρα περιμένουμε το αύριο λιγάκι πιο ήρεμη.

Αύριο θα πας και θα πάρεις ένα τέλειο τριψήφιο νούμερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η koukou84 είπε:

Και μέχρι σήμερα που κρατήθηκα ήταν για μένα περίεργο!!! Ήθελα να αρχίσω από 7η-8η μέρα τα τεστ αλλά κρατήθηκα. Τώρα περιμένουμε το αύριο λιγάκι πιο ήρεμη.

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη κ ένα υγιέστατο μωράκι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σας ευχαριστώ πολύ όλες! Περιμένω και την αυριανή χοριακη να δω τι θα δείξει. Είμαι αισιόδοξη αλλά κρατάω και πισινή! Ξέρετε ότι αυτό το μονοπάτι έχει πολλά εμπόδια δυστυχώς. ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η koukou84 είπε:

Και μέχρι σήμερα που κρατήθηκα ήταν για μένα περίεργο!!! Ήθελα να αρχίσω από 7η-8η μέρα τα τεστ αλλά κρατήθηκα. Τώρα περιμένουμε το αύριο λιγάκι πιο ήρεμη.

Συγχαρητήρια κοριτσάκι. Όλο χαρές να είσαι από δω κ πέρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η koukou84 είπε:

Κοριτσια μου σας ευχαριστώ πολύ όλες! Περιμένω και την αυριανή χοριακη να δω τι θα δείξει. Είμαι αισιόδοξη αλλά κρατάω και πισινή! Ξέρετε ότι αυτό το μονοπάτι έχει πολλά εμπόδια δυστυχώς. ❤️❤️❤️

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Θα δεις που θα έχεις ένα μεγαλοοοοοο νούμερο αύριο κ όλα θα πάνε καλά!!!!!! Παναγία μου μόνο τέτοια όμορφα νέα να ακούμε!!!! Αναμενουμε αύριο το νούμερο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα, βγήκε αυτό 

https://www.tinasmess.gr/εθνική-αρχή-ιατρικώς-υποβοηθούμενης/

Δίνεται σύσταση για διακοπή ειδικά των ετ. Ο γιατρός μου ήταν πολύ ανήσυχος κ δεν θα προχωρήσω αυτό το μήνα. Πολύ προσοχη στις εγκύους κορίτσια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια καλημέρα, βγήκε αυτό 

https://www.tinasmess.gr/εθνική-αρχή-ιατρικώς-υποβοηθούμενης/

Δίνεται σύσταση για διακοπή ειδικά των ετ. Ο γιατρός μου ήταν πολύ ανήσυχος κ δεν θα προχωρήσω αυτό το μήνα. Πολύ προσοχη στις εγκύους κορίτσια! 

Πολύ σημαντική ενημέρωση 

Περιμένω το απογευμα ενημέρωση από το γιατρό για το αν θα ξεκινήσουμε διέγερση. Σήμερα 3η μέρα και θα ξεκινουσαμε ενέσεις. 

Είμαι στο Ιασω

Ο,τι μάθω θα σας ενημερωσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Πολύ σημαντική ενημέρωση 

Περιμένω το απογευμα ενημέρωση από το γιατρό για το αν θα ξεκινήσουμε διέγερση. Σήμερα 3η μέρα και θα ξεκινουσαμε ενέσεις. 

Είμαι στο Ιασω

Ο,τι μάθω θα σας ενημερωσω

Εγώ κορίτσια μου ήταν να ξεκινήσω σήμερα διέγερση και δυστυχώς μίλησα με τον γιατρό και μου είπε να μην ξεκινήσω καν! Που θα πάει όλο αυτό;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Εγώ κορίτσια μου ήταν να ξεκινήσω σήμερα διέγερση και δυστυχώς μίλησα με τον γιατρό και μου είπε να μην ξεκινήσω καν! Που θα πάει όλο αυτό;;;

Καλημέρα! Κ εγώ θα ξςκινησουσα σήμερα διέγερση και χθες το βράδυ με πήρε και μου είπε να μην ξεκινήσουμε... Απογοητευτικα πάρα πολύ, αλλά μου υποσχέθηκε ότι αν όλα πάνε καλά, ακόμα και μέσα στο Πάσχα θα ξεκινήσουμε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

@bebe2 @koukou84 καλή επιτυχία κορίτσια μου!!! Με τριψηφιες χοριακές....

Ευχαριστούμε πολύ αγαπηηηη!! Πήγα έδωσα αίμα! Κατά τις 12:00 μου είπαν. Δεν περνάει η άτιμη η ώρα. 😤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Καλημέρα! Κ εγώ θα ξςκινησουσα σήμερα διέγερση και χθες το βράδυ με πήρε και μου είπε να μην ξεκινήσουμε... Απογοητευτικα πάρα πολύ, αλλά μου υποσχέθηκε ότι αν όλα πάνε καλά, ακόμα και μέσα στο Πάσχα θα ξεκινήσουμε.. 

Σε ποιο κέντρο είσαι κορίτσι μου; Εγώ να δεις πως απογοητεύτηκα...μονο αυτο μας έλειπε τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ριρίκα @Bou30 κι εγώ φαντάζομαι το ίδιο θα μου πει

Απογοητευτηκα αλλά δεν μπορώ να στεναχωρηθω για κάτι που δεν μπορώ να αλλάξω! 

Εν τω μεταξύ κανονικά θα ξεκινούσα Σάββατο αλλά άργησε η ατιμη η περίοδος δύο μέρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

@Ριρίκα @Bou30 κι εγώ φαντάζομαι το ίδιο θα μου πει

Απογοητευτηκα αλλά δεν μπορώ να στεναχωρηθω για κάτι που δεν μπορώ να αλλάξω! 

Εν τω μεταξύ κανονικά θα ξεκινούσα Σάββατο αλλά άργησε η ατιμη η περίοδος δύο μέρες

Υπομονή κορίτσια δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι...δυστυχώς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.! Βρε κορίτσια μου γιατί απογοήτευση.; Εγώ στην θέση σας θα έλεγα καλύτερα ας καθυστερούσα παρά με όλα αυτά που γίνονται.! Για καλό σας δεν σας ξεκίνησε τώρα ο ιατρό σας.! Τι τώρα τη σε ένα μήνα και τη σε δυο.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα.! Βρε κορίτσια μου γιατί απογοήτευση.; Εγώ στην θέση σας θα έλεγα καλύτερα ας καθυστερούσα παρά με όλα αυτά που γίνονται.! Για καλό σας δεν σας ξεκίνησε τώρα ο ιατρό σας.! Τι τώρα τη σε ένα μήνα και τη σε δυο.! 

Αν ήμουν στην ηλικία σου δεν θα με ενοιαζε....

Να μου πεις ένας μήνας κάνει διαφορά. ..όχι, αλλά ξεκινήσαμε όταν ήμουν 37 και μέχρι να αρχίσουμε θεραπείες για σπέρμα να περιμένουμε μετά φυσικός μετά το ένα μετα το άλλο θα κλείσω τα 39 σε λίγο. ...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

καταλαβαίνω την απογοήτευση σας απόλυτα!! Ούτε και γω το παίρνω ελαφρά την καρδία. Μόνο αυτό σκεφτόμουν τις τελευταίες μέρες. Παρόλα αυτά από τη στιγμή που δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι διαφορετικό ας σκεφτούμε πως για την προστασία μας το κάνουν οι γιατροί και ας κάνουμε λίγη υπομονή ακόμα. Οι εγκυούλες μας να προσέχουν πάρα πολύ!!!! Μείνετε σπίτι κοριτσάκια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! υπομονή σε όλες μας κ εγώ ήταν να ξεκινήσω προετοιμασία κ το αναβάλλαμε για τον άλλο μήνα γεροί να μαστε... 

κάθε εμπόδιο για καλό προσπαθώ να σκέφτομαι, το θέλουμε τόσο πολύ κ η ανυπομονησία ειναι μεγάλη αλλά τί να κάνουμε είναι παγκοσμίως πανδημία πρέπει να προσέξουμε για να έχουμε κ τα επιθυμητά αποτελέσματα...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα.! Βρε κορίτσια μου γιατί απογοήτευση.; Εγώ στην θέση σας θα έλεγα καλύτερα ας καθυστερούσα παρά με όλα αυτά που γίνονται.! Για καλό σας δεν σας ξεκίνησε τώρα ο ιατρό σας.! Τι τώρα τη σε ένα μήνα και τη σε δυο.! 

Οταν κορίτσι μου έχεις φτάσει στα 41 σου σκέφτεσαι ακόμη και τις μέρες όχι τον 1-2 μήνες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια εγώ ήταν να πάω σήμερα στο γιατρό να γράψουμε τα φάρμακα για να πάω αύριο στο φαρμακείο του ΕΟΠΥΥ στο Μαρούσι να τα πάρω. Θα τον καλέσω να δω το θα μου πει.. αλήθεια με αυτά το γίνεται; Παίρνουμε κανόνικα τιςς ενέσεις ή είναι κλειστά; Πήγε καμία κοπέλα σήμερα;

Πάντως κορίτσια κι εγώ. Θα ξεκίναγαν την άλλη εβδομάδα αλλά δεν θα ξεκινήσω. Ότι και να μου πει ο γιατρός εγώ προτιμώ να έχω το κεφάλι μου ήσυχο..  έχω φοβηθεί παρά πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Καλημέρα κορίτσια εγώ ήταν να πάω σήμερα στο γιατρό να γράψουμε τα φάρμακα για να πάω αύριο στο φαρμακείο του ΕΟΠΥΥ στο Μαρούσι να τα πάρω. Θα τον καλέσω να δω το θα μου πει.. αλήθεια με αυτά το γίνεται; Παίρνουμε κανόνικα τιςς ενέσεις ή είναι κλειστά; Πήγε καμία κοπέλα σήμερα;

Πάντως κορίτσια κι εγώ. Θα ξεκίναγαν την άλλη εβδομάδα αλλά δεν θα ξεκινήσω. Ότι και να μου πει ο γιατρός εγώ προτιμώ να έχω το κεφάλι μου ήσυχο..  έχω φοβηθεί παρά πολύ!

Καλύτερα να πάρεις ένα τηλέφωνο στο φαρμακείο πρώτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...