Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

καλημέρα!

Τα φάρμακα (τις γοναδοτροπίνες βασικά) αφού περάσουμε επιτροπή τα προμηθευόμαστε μόνο από φαρμακείο του Εοππυ.

θελει μαζί αντίγραφο της απόφασης της επιτροπής, ταυτοτητα, βιβλιάριο και νομίζω αν εχουν περασει ερκετες μερες από την επιτροπή θελει και β χοριακή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Anni94 είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΛΙΣ ΕΔΩΣΑ ΑΙΜΑ...ΣΕ ΚΑΝΑ ΔΥΟΩΡΟ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΤΗΛ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ...ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ....

Καλα αποτελεσματα με μια μεγαλη χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η peacock είπε:

καλημέρα!

Τα φάρμακα (τις γοναδοτροπίνες βασικά) αφού περάσουμε επιτροπή τα προμηθευόμαστε μόνο από φαρμακείο του Εοππυ.

θελει μαζί αντίγραφο της απόφασης της επιτροπής, ταυτοτητα, βιβλιάριο και νομίζω αν εχουν περασει ερκετες μερες από την επιτροπή θελει και β χοριακή.

Καλημέρα!!!κούκλα μου εμένα μόνο βιβλιάριο κ την απόφαση μου ζήτησαν.και τα πήρα κ κατευθείαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Takira είπε:

Καλημέρα!!!κούκλα μου εμένα μόνο βιβλιάριο κ την απόφαση μου ζήτησαν.και τα πήρα κ κατευθείαν.

Εμενα μου ζήτησαν ότι εγραψα.. πιθανότατα είναι και θεμα υπαλλήλου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η peacock είπε:

Εμενα μου ζήτησαν ότι εγραψα.. πιθανότατα είναι και θεμα υπαλλήλου.

στις πριν 1 λεπτό, ο/η peacock είπε:

Εμενα μου ζήτησαν ότι εγραψα.. πιθανότατα είναι και θεμα υπαλλήλου.

 

Ναι λογικά και στην Αθήνα λόγω πληθυσμού θα είναι πιο αυστηρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Miti85 είπε:

Τα φαρμακα πρεπει επισης να μπουν αμεσα στο ψυγειο....οποτε σκεψου αν θα πας απευθειας δουλεια αν θα εχεις τη δυνατοτητα να τα προφυλαξεις

Ευχαριστώ , θα τα δώσω στον αντρα μου αν ειναι να τα παει σπιτι γιατι δουλευει πιο αργα.. αφου θα με παει με το αυτοκινητο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλημέρα! Θέλει και μία πρόσφατη εξέταση χοριακής απ' ότι θυμάμαι... Καλή επιτυχία!!! 

Νομιζω αν εχει περασει πάνω από  ενας μηνας απο την αποφαση της επιτροπης θελει χοριακή. Εγω θα παω μετα απο 5 μερες. Ευχαριστώ πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Νομιζω αν εχει περασει πάνω από  ενας μηνας απο την αποφαση της επιτροπης θελει χοριακή. Εγω θα παω μετα απο 5 μερες. Ευχαριστώ πολύ!!

Μια χαρα είσαι τότε, δε χρειαζεσαι χοριακή.

Με το καλο και καλη αρχή!!! 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα !! ο γιατρος σημερα μετα την σποτυχημενη χοριακη μου τη προηγουμενη βδομαδα..μου ειπε να παρω lifertil (150€) και ο συζυγος androferti(80€)για 3 μηνες..γιατί δε μας τα λενε απο πριν δε καταλαβαινω..τεσπα.τα εχετε δοκιμασει; Και επισης να κανω ΝGS/GG εξεταση την 15η-25η μερα του κυκλου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Κοριτσια καλημερα !! ο γιατρος σημερα μετα την σποτυχημενη χοριακη μου τη προηγουμενη βδομαδα..μου ειπε να παρω lifertil (150€) και ο συζυγος androferti(80€)για 3 μηνες..γιατί δε μας τα λενε απο πριν δε καταλαβαινω..τεσπα.τα εχετε δοκιμασει; Και επισης να κανω ΝGS/GG εξεταση την 15η-25η μερα του κυκλου..

καλημέρα!

σου εξήγησε τι είναι η ΝGS/GG εξέταση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η peacock είπε:

καλημέρα!

σου εξήγησε τι είναι η ΝGS/GG εξέταση;

@peacock Αυτο ψαχνω τωρα στο ιντερνετ.δειχνει πιο πολλα απο το καρυοτυπο μου ειπε μονο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Νομιζω αν εχει περασει πάνω από  ενας μηνας απο την αποφαση της επιτροπης θελει χοριακή. Εγω θα παω μετα απο 5 μερες. Ευχαριστώ πολύ!!

Εμένα μου ζήτησαν των τελευταίων 10 ημερων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

@peacock Αυτο ψαχνω τωρα στο ιντερνετ.δειχνει πιο πολλα απο το καρυοτυπο μου ειπε μονο..

Πρεπει να ελέγχει για παθολογικές μεταλλάξεις γονιδίων αλλά δε το έχω ψαξει περισσότερο. Οτι μάθεις ενημερωσε με σε παρακαλώ, με ενδιαφέρει να μαθω περισσότερα γι αυτη τη μέθοδο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Anni94 είπε:

ΚΟΡΊΤΣΙΑ ΔΕΝ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ Κ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΤΑΧΥΠΑΛΜΙΑ...ΜΑ ΤΙ ΑΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ...

Γλυκούλα μου έχω και το άγχος σου και περιμένω να δω τι έγινε.παρε εσύ αν δεν αντέχεις σε λιγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Anni94 είπε:

ΚΟΡΊΤΣΙΑ ΔΕΝ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ Κ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΤΑΧΥΠΑΛΜΙΑ...ΜΑ ΤΙ ΑΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ...

@Anni94 ειναι η πρωτη σου φορα; Οπως και να εχει ηρεμησε (το λεω εγω βεβαια που μου ειχανε κοπει τα ποδια χαχα) παρτους εσυ μη περιμενεις καθολου!! γιατί εμενα με ειχανε γραψει κανονικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nefeliap είπε:

@Anni94 ειναι η πρωτη σου φορα; Οπως και να εχει ηρεμησε (το λεω εγω βεβαια που μου ειχανε κοπει τα ποδια χαχα) παρτους εσυ μη περιμενεις καθολου!! γιατί εμενα με ειχανε γραψει κανονικα.

ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ...Κ ΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΙΩΘΩ ΠΟΔΙΑ ΚΟΜΜΕΝΑ...ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Anni94 είπε:

ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ...Κ ΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΙΩΘΩ ΠΟΔΙΑ ΚΟΜΜΕΝΑ...ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΩ...

Ναι μωρό μου πάρε θα έχουν βγει απλά έχουν δουλειά και το καθυστερούν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Takira είπε:

Ναι μωρό μου πάρε θα έχουν βγει απλά έχουν δουλειά και το καθυστερούν.

ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΟΙΚΙΑΚΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Anni94 είπε:

ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΟΙΚΙΑΚΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑ...

Περίμενε λίγο τότε όλα καλά θα έχουν πάει μην αγχώνεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Anni94 είπε:

ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ...Κ ΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΙΩΘΩ ΠΟΔΙΑ ΚΟΜΜΕΝΑ...ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΩ...

παρε τωρα ενα τηλ! Δε χανεις τπτ! Μπορεί να τα εχουν βγαλει και να μην παίρνουν τηλ ακόμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η peacock είπε:

παρε τωρα ενα τηλ! Δε χανεις τπτ! Μπορεί να τα εχουν βγαλει και να μην παίρνουν τηλ ακόμα.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΔΥΝΑΤΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ...ΓΙΑΤΙ?ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Anni94 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΔΥΝΑΤΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ...ΓΙΑΤΙ?ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ

Για καλό θα είναι πάρε να δεις τι έγινε μην σε τρώει το άγχος και μετά μιλάς με τον γιατρό σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...