Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα να σε ρωτήσω πως είναι ο ψαθας; έχω ακούσει διάφορα άλλα δεν τα πιστεύω 

Καλημέρα κορίτσι μου ως γιατρός είναι πολυ καλός απλά επειδή έχει πολυ κόσμο δεν θα κάτσει να σου πει και πολλα μόνο όταν είναι κάτι σοβαρό. Εσύ τι έχεις ακούσει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Κορίτσια, έχω μια μικρή αποκόλληση. Μου δόθηκαν οδηγίες, φαρμακακια και καθημερινή παρακολούθηση. Είδαμε και σάκο πρώτη φορά.

Ο Παναγιώτησ σε είδε στο Ιασώ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Skiouros83 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου ως γιατρός είναι πολυ καλός απλά επειδή έχει πολυ κόσμο δεν θα κάτσει να σου πει και πολλα μόνο όταν είναι κάτι σοβαρό. Εσύ τι έχεις ακούσει;;;

Α ωραία.. μια χαρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Κορίτσια, έχω μια μικρή αποκόλληση. Μου δόθηκαν οδηγίες, φαρμακακια και καθημερινή παρακολούθηση. Είδαμε και σάκο πρώτη φορά.

Ξεκουραση κ ολαθα ειναι μια χαρουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Μπράβο μπράβο κοριτσάκι μου!!!Πολύ χάρηκα!!Συμβαίνουν οι αποκκολήσεις!!Θα κάτσεις κ θα πάνε όλα υπέροχα!!νιώθεις μια ανακούφιση?

Να σου πω την αλήθεια αγχώθηκα πολυ. Δεν το περίμενα. Είμαι στεναχωρημενη. Πολύ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kit1982 είπε:

Να σου πω την αλήθεια αγχώθηκα πολυ. Δεν το περίμενα. Είμαι στεναχωρημενη. Πολύ ?

Σε κατάλαβα κ συγνωμή αν έδειξα ενθουσιασμό!!Προφανώς κ είναι κάπως!!Αλλά να σου πω στην πρώτη μου κύηση που δν πήγε καλά δν είδα ποτέ ούτε κόκκο καφέ!!Κ τώρα είδα κ ροζ κ κοοκινη τσάμπα στο εσώρουχο κ είδα επιτέλους σποράκι!!Εχω φίλη που γενάει τώρα κ είχε 3 αποκολλήσεις στην 7 βδομάδα!!Μια χαρά πήγανε όλα!!Ξάπλα  έκατσε ναι αλλά όλα καλά!!Ο σάκος κ το μωρό σου ήταν εκεί!!Θα χαλαρώσεις σιγά σιγά θα φοβάσαι μην ξαναδείς αλλά είναι κ συχνό φαινόμενο!!Εμένα πχ το ροζ τώρα μου κόψαεν το σαλοσπιρ!!ξέρουν οι γιατροί κ ο παναγιώτησ την κάθε περιπτώση κ την αντιμετωπίζει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Κορίτσια, έχω μια μικρή αποκόλληση. Μου δόθηκαν οδηγίες, φαρμακακια και καθημερινή παρακολούθηση. Είδαμε και σάκο πρώτη φορά.

Μη στεναχωριέσαι όσο γίνεται κοριτσάκι μου.  Όλα θα πάνε καλά. Κάτσε ξεκουράσου και με τα φαρμακακια σου θα δεις όλα θα πάνε καλά. Εύχομαι να μην ξαναδείς σταγόνα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Κορίτσια, έχω μια μικρή αποκόλληση. Μου δόθηκαν οδηγίες, φαρμακακια και καθημερινή παρακολούθηση. Είδαμε και σάκο πρώτη φορά.

Μπράβο κοριτσάκι μου!!! Είδες? Δεν ήταν κάτι σοβαρό!!! Ένα σακο είδατε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Σε κατάλαβα κ συγνωμή αν έδειξα ενθουσιασμό!!Προφανώς κ είναι κάπως!!Αλλά να σου πω στην πρώτη μου κύηση που δν πήγε καλά δν είδα ποτέ ούτε κόκκο καφέ!!Κ τώρα είδα κ ροζ κ κοοκινη τσάμπα στο εσώρουχο κ είδα επιτέλους σποράκι!!Εχω φίλη που γενάει τώρα κ είχε 3 αποκολλήσεις στην 7 βδομάδα!!Μια χαρά πήγανε όλα!!Ξάπλα  έκατσε ναι αλλά όλα καλά!!Ο σάκος κ το μωρό σου ήταν εκεί!!Θα χαλαρώσεις σιγά σιγά θα φοβάσαι μην ξαναδείς αλλά είναι κ συχνό φαινόμενο!!Εμένα πχ το ροζ τώρα μου κόψαεν το σαλοσπιρ!!ξέρουν οι γιατροί κ ο παναγιώτησ την κάθε περιπτώση κ την αντιμετωπίζει!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κοριτσάκι μου! Ευτυχώς που έχω τον Παναγιώτη. Δεν ξέρω τι θα έκανα. Τον βλέπω και ηρεμώ. Ανυπομονώ μέχρι αύριο που θα τον ξαναδώ. Δεν έχεις καταλάβει για τι αίμα σου λέω. Ποτάμι. Κατακόκκινο. Εύχομαι να πάνε όλα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Ω ξεκινας;;; καλά είμαι 

Αύριο πάω για υπέρηχο και οδηγίες! Στην ώρα της κυρία δεν μπορώ να πω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kit1982 είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κοριτσάκι μου! Ευτυχώς που έχω τον Παναγιώτη. Δεν ξέρω τι θα έκανα. Τον βλέπω και ηρεμώ. Ανυπομονώ μέχρι αύριο που θα τον ξαναδώ. Δεν έχεις καταλάβει για τι αίμα σου λέω. Ποτάμι. Κατακόκκινο. Εύχομαι να πάνε όλα καλά.

Σοκ τι λες τώρα!!Βλέπουμε μια ίνα ροζ κ φοβόμαστε!!Και με το καλό να ξαναπα΄ς αύριο να μας πεις!!Σε φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου!!! Είδες? Δεν ήταν κάτι σοβαρό!!! Ένα σακο είδατε? 

Αχ κοριτσάκι μου, δεν ξέρω ακόμη τι θα γίνει. Είναι λίγο κρίσιμη η κατάσταση. Θα με βλέπει καθημερινά. Ναι ένα σάκο. Μόλις ήρθα σπίτι, ξάπλωσα στον καναπέ και ξεκινάω τα φάρμακα. Ακόμη δεν έχει σταματήσει η αιμορραγία τελειως????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marillia είπε:

Σοκ τι λες τώρα!!Βλέπουμε μια ίνα ροζ κ φοβόμαστε!!Και με το καλό να ξαναπα΄ς αύριο να μας πεις!!Σε φιλώ!!!

?????❤❤❤❤???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κοριτσάκι μου! Ευτυχώς που έχω τον Παναγιώτη. Δεν ξέρω τι θα έκανα. Τον βλέπω και ηρεμώ. Ανυπομονώ μέχρι αύριο που θα τον ξαναδώ. Δεν έχεις καταλάβει για τι αίμα σου λέω. Ποτάμι. Κατακόκκινο. Εύχομαι να πάνε όλα καλά.

Κι εμείς είμαστε σίγουρες ότι θα πάνε όλα καλά! Ξεκουράσου πολύ όμως!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αύριο πάω για υπέρηχο και οδηγίες! Στην ώρα της κυρία δεν μπορώ να πω! 

Τέλεια... να μας ενημερώσεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Κι εμείς είμαστε σίγουρες ότι θα πάνε όλα καλά! Ξεκουράσου πολύ όμως!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ! Καλή αρχή να έχεις! ???? βρε κορίτσια να κάνω μια ερώτηση; Όταν συμβαίνει μία αποκόλληση, πόσες ημέρες παίρνει για να ξεπεραστεί όλο αυτο; Πώς πάει? Έχω πελαγωσει τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Τέλεια... να μας ενημερώσεις..

Εννοείται! Μόλις έχω νεότερα! @Kit1982 κοριτσάκι, μην αγχώνεσαι, ο γιατρός σου θα σε καθοδηγήσει! Λογικά δεν είναι το ίδιο για όλες, σε άλλη κοπέλα μπορεί να κρατήσει περισσότερο σε άλλη λιγότερο μην τα σκέφτεσαι αυτά! Τώρα είσαι η αρχόντισσα του σπιτιού και πρέπει να σε προσέχουν και να σε περιποιουνται, αυτό θα σκέφτεσαι μόνο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kit1982 είπε:

Αχ κοριτσάκι μου, δεν ξέρω ακόμη τι θα γίνει. Είναι λίγο κρίσιμη η κατάσταση. Θα με βλέπει καθημερινά. Ναι ένα σάκο. Μόλις ήρθα σπίτι, ξάπλωσα στον καναπέ και ξεκινάω τα φάρμακα. Ακόμη δεν έχει σταματήσει η αιμορραγία τελειως????

Μην φοβάσαι μια μικρή αποκόλληση είναι κ θα περάσει με τα  utrogestan!!!! Δεν έπινες πριν από αυτά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Μην φοβάσαι μια μικρή αποκόλληση είναι κ θα περάσει με τα  utrogestan!!!! Δεν έπινες πριν από αυτά? 

 

στις πριν 11 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Μην φοβάσαι μια μικρή αποκόλληση είναι κ θα περάσει με τα  utrogestan!!!! Δεν έπινες πριν από αυτά? 

Lentogest και prolutex σε ενέσιμη μορφη συν γελη vasclor. Utrogestan δεν παιρνω. Κοριτσάκι μου, εσυ εχρις ραντεβού τωρα το μεσημερι. Σωστα; Αντε να μας πεις τα νέα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Εννοείται! Μόλις έχω νεότερα! @Kit1982 κοριτσάκι, μην αγχώνεσαι, ο γιατρός σου θα σε καθοδηγήσει! Λογικά δεν είναι το ίδιο για όλες, σε άλλη κοπέλα μπορεί να κρατήσει περισσότερο σε άλλη λιγότερο μην τα σκέφτεσαι αυτά! Τώρα είσαι η αρχόντισσα του σπιτιού και πρέπει να σε προσέχουν και να σε περιποιουνται, αυτό θα σκέφτεσαι μόνο! 

Τέτοια αγωνία.. τέτοιο χουνερι.. Τι να πω.. Από το πουθενά. Έτσι ξαφνικά. Χωρίς να κουράζομαι. Χωρίς τίποτα. Για αυτό έχω τρομάξει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kit1982 είπε:

 

Lentogest και prolutex σε ενέσιμη μορφη συν γελη vasclor. Utrogestan δεν παιρνω. 

Πριν δεν τα έπαιρνες αυτά? Εγώ αυτά τα παίρνω από την εμβριομεταφορα κ μετά!!! Μην φοβάσαι κάτσε στο κρεβατάκι σου κ ηρέμησε!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η sofiefin1982 είπε:

Πριν δεν τα έπαιρνες αυτά? Εγώ αυτά τα παίρνω από την εμβριομεταφορα κ μετά!!! Μην φοβάσαι κάτσε στο κρεβατάκι σου κ ηρέμησε!!! ???

Ναι Ναι και πριν και τώρα. Ελπίζω να τα καταφέρω. Το 70% των γυναικών που έχουν τα ίδια,  έχουν τελειομηνες εγκυμοσυνες. Θα δούμε.. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Ναι Ναι και πριν και τώρα. Ελπίζω να τα καταφέρω. Το 70% των γυναικών που έχουν τα ίδια,  έχουν τελειομηνες εγκυμοσυνες. Θα δούμε.. ??

Μην φοβάσαι μωρέ θα τα καταφέρουμε!!! Αφού έπιασαν τα σποράκια μας δεν θα μας αφήσουν έτσι!!!! Μην αγχώνεσαι όμως γτ κάνεις κακό!!! Εδώ θα είμαστε να τα λέμε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Ναι Ναι και πριν και τώρα. Ελπίζω να τα καταφέρω. Το 70% των γυναικών που έχουν τα ίδια,  έχουν τελειομηνες εγκυμοσυνες. Θα δούμε.. ??

Και εσύ ανήκεις σ'αυτο το 70%και θα έχεις μία τελειόμηνη εγκυμοσύνη! Και τίποτα δεν θα συμβεί κακό! Πολλή θετική ενέργεια στέλνω και όλα θα πάνε τέλεια! ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Μην φοβάσαι μωρέ θα τα καταφέρουμε!!! Αφού έπιασαν τα σποράκια μας δεν θα μας αφήσουν έτσι!!!! Μην αγχώνεσαι όμως γτ κάνεις κακό!!! Εδώ θα είμαστε να τα λέμε!!! 

Έτσι πιστεύω. Τι στο καλό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...