Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Katerina32 είπε:

Κορίτσια μουυυυ Η χοριακή μου 676 μοναδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κόντεψα να τρελαθω σήμερα... Την Παρασκευή επανάληψη ❤️🙏🙏🙏 Εύχομαι να έκανα την αρχή και να ακολουθήσουν όλα τα κορίτσια μας εδώ ❤️

άντε ρε κορίτσι μπράβο! και ήθελα να ρωτήσω κ το σκεφτόμουν να πω την αλήθεια... μπράβο!!! Με το καλό!!!

Είναι πάντως πολύ υψηλή τιμή! πόσα έμβρυα έβαλες; σε βλέπω με δίδυμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Katerina32 είπε:

Κορίτσια μουυυυ Η χοριακή μου 676 μοναδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κόντεψα να τρελαθω σήμερα... Την Παρασκευή επανάληψη ❤️🙏🙏🙏 Εύχομαι να έκανα την αρχή και να ακολουθήσουν όλα τα κορίτσια μας εδώ ❤️

Στο είχα πειιιιιιι????? Στο είχα πει???????? Στο ειχα πει??????????? Το ήξερα παιδί μου...... Όλα να σου πάνε καλά κούκλα μου όμορφη!!!!!! Κ να έχεις την Παρασκευή μια τετραψηφια & τεράστια χοριακη!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

άντε ρε κορίτσι μπράβο! και ήθελα να ρωτήσω κ το σκεφτόμουν να πω την αλήθεια... μπράβο!!! Με το καλό!!!

Είναι πάντως πολύ υψηλή τιμή! πόσα έμβρυα έβαλες; σε βλέπω με δίδυμα!!!

Χαχα λεςςςς;;;;; Παναγία μου γερά να είναι και ας είναι διδυμα. 2 βάλαμε ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Κορίτσια μου τώρα πάω στο κέντρο δεν μου είπαν κάτι οπότε θα προχωρήσει η ετ!!!θα σας τα πω το απόγευμα!!!!άναψα μια λαμπάδα στην Αγία Ειρήνη να μας βοηθήσει όλες!!!

Καλη επιτυχία κοριτσάκι μου! περιμένουμε τα νέα σου!!!! Ολα καλά να σου πάνε!

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Αντε καλή αρχή κορίτσι μου! Επιτέλους ξεκινάς κι εσύ. Όλα να πάνε κατ ευχήν!

Ευχαριστω πάρα παρα πολυ 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ntinaki88 είπε:

Στο είχα πειιιιιιι????? Στο είχα πει???????? Στο ειχα πει??????????? Το ήξερα παιδί μου...... Όλα να σου πάνε καλά κούκλα μου όμορφη!!!!!! Κ να έχεις την Παρασκευή μια τετραψηφια & τεράστια χοριακη!!!!!! 

Χαχαχα ναι ναι ναι..... ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Δεν μπορώ να το πιστέψω... Η μικροβιολογος μου μου είπε να είμαι συγκρατημενη. Οκ είμαι, αλλά την πρώτη μου εξωσωματικη είχα πάρει κουλούρι στη χοριακη και τωρα μόλις μου είπε τριψηφιο τρελαθηκααααα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Katerina32 είπε:

Κορίτσια μουυυυ Η χοριακή μου 676 μοναδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κόντεψα να τρελαθω σήμερα... Την Παρασκευή επανάληψη ❤️🙏🙏🙏 Εύχομαι να έκανα την αρχή και να ακολουθήσουν όλα τα κορίτσια μας εδώ ❤️

Συγχαρητηρια κοριτσάρα μου. Αντε να μας μπαίνει καλα ο μήνας! Πολύ υψηλή η χοριακή σου.. Με το καλό κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Katerina32 είπε:

Χαχαχα ναι ναι ναι..... ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Δεν μπορώ να το πιστέψω... Η μικροβιολογος μου μου είπε να είμαι συγκρατημενη. Οκ είμαι, αλλά την πρώτη μου εξωσωματικη είχα πάρει κουλούρι στη χοριακη και τωρα μόλις μου είπε τριψηφιο τρελαθηκααααα. 

Καλέ μην αγχώνεσαι με τέτοιο αριθμό..... Όλα θα πάνε καλά... Πίστεψε στα μωράκια σου!!!!!! Γτ μάλλον είναι δύο.... Χιχιχιιχχι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Katerina32 είπε:

Κορίτσια μουυυυ Η χοριακή μου 676 μοναδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κόντεψα να τρελαθω σήμερα... Την Παρασκευή επανάληψη ❤️🙏🙏🙏 Εύχομαι να έκανα την αρχή και να ακολουθήσουν όλα τα κορίτσια μας εδώ ❤️

μα τι χαρά είναι αυτή!!! πόσο ομορφα νέα!!!! να έχεις μια ομορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικά σας ευχαριστώ όλες μέσα από την καρδιά μου... Πριν λίγες μέρες έκανα εγγραφή εδώ γτ ήμουν απογοητευμένη με τα πονακια που είχα.. και σήμερα μοιράζομαι μαζί σας το πιο όμορφο νέο ❤️ Μου δώσατε πολύ δύναμη και ανακούφιση τόσες μέρες και σήμερα πολλή χαρά!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Katerina32 είπε:

Πραγματικά σας ευχαριστώ όλες μέσα από την καρδιά μου... Πριν λίγες μέρες έκανα εγγραφή εδώ γτ ήμουν απογοητευμένη με τα πονακια που είχα.. και σήμερα μοιράζομαι μαζί σας το πιο όμορφο νέο ❤️ Μου δώσατε πολύ δύναμη και ανακούφιση τόσες μέρες και σήμερα πολλή χαρά!!!!!! 

Τέλεια σου εύχομαι να πάνε όλα καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerina32 είπε:

Κορίτσια μουυυυ Η χοριακή μου 676 μοναδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κόντεψα να τρελαθω σήμερα... Την Παρασκευή επανάληψη ❤️🙏🙏🙏 Εύχομαι να έκανα την αρχή και να ακολουθήσουν όλα τα κορίτσια μας εδώ ❤️

Τέλεια! Όλα θα πάνε τέλεια και εμένα για δίδυμα μου φαινονται ;) Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη κορίτσι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerina32 είπε:

Κορίτσια μουυυυ Η χοριακή μου 676 μοναδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κόντεψα να τρελαθω σήμερα... Την Παρασκευή επανάληψη ❤️🙏🙏🙏 Εύχομαι να έκανα την αρχή και να ακολουθήσουν όλα τα κορίτσια μας εδώ ❤️

Μπράβο κορίτσι μου!!!!! Τέλεια η χοριακή σου!!! Με το καλό!!!♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπαίνω και τσουπ! Διαβαζω όμορφα νεα!!! Αυτα είναι! @Katerina32 δυο φασολάκια στη κοιλίτσα σου μάλλον...τελειόμηνη και ήρεμη εγκυμοσύνη ευχομαι!!!

Ελα να γεμίζουμε εγκυμοσύνες κι εμείς εδω της εξωσωματικής!!!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katerina32 είπε:

Χαχαχα ναι ναι ναι..... ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Δεν μπορώ να το πιστέψω... Η μικροβιολογος μου μου είπε να είμαι συγκρατημενη. Οκ είμαι, αλλά την πρώτη μου εξωσωματικη είχα πάρει κουλούρι στη χοριακη και τωρα μόλις μου είπε τριψηφιο τρελαθηκααααα. 

Μπράβο κοριτσάρα μου!!! Όλα καλά!!!!! Όλα καλά θα πάνε κ την Παρασκευή!!!! Μακάρι να είναι κ δίδυμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katerina32 είπε:

Κορίτσια μουυυυ Η χοριακή μου 676 μοναδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κόντεψα να τρελαθω σήμερα... Την Παρασκευή επανάληψη ❤️🙏🙏🙏 Εύχομαι να έκανα την αρχή και να ακολουθήσουν όλα τα κορίτσια μας εδώ ❤️

Κατερινααααα τρέλανε μας!!!!! Συγχαρητήρια!!!! Μα τί όμορφα νέα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Κατερινααααα τρέλανε μας!!!!! Συγχαρητήρια!!!! Μα τί όμορφα νέα...

Αύριο περιμένουμε από σένα. Μακάρι να έχεις μια τεράστια χοριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elena0212 είπε:

Αύριο περιμένουμε από σένα. Μακάρι να έχεις μια τεράστια χοριακη!!!

Μακάρι να σας έχω κι εγώ όμορφα νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Μακάρι να σας έχω κι εγώ όμορφα νέα!

Θα μας έχεις!!!!! Αύριο είναι η μέρα σου!!! ❤️❤️❤️
Τρελανε μας αύριο........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Θα μας έχεις!!!!! Αύριο είναι η μέρα σου!!! ❤️❤️❤️
Τρελανε μας αύριο........

στις πριν 10 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Θα μας έχεις!!!!! Αύριο είναι η μέρα σου!!! ❤️❤️❤️
Τρελανε μας αύριο........

Κοριτσια μου καλησπερααα. Εγώ λίγο θα σας στεναχωρήσω σημερα. 8η μέρα μετά την ετ και χοριακη 0 εκανα σημερα το πρωί πίστευα πολύ ότι έχω και εγώ σποράκι αλλά τελικά ο θεος τα ήθελε αλλιώς. Δεν πειράζει καλα να ήμαστε όλες και όλα θα γίνουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Katerina32 είπε:

Κορίτσια μουυυυ Η χοριακή μου 676 μοναδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κόντεψα να τρελαθω σήμερα... Την Παρασκευή επανάληψη ❤️🙏🙏🙏 Εύχομαι να έκανα την αρχή και να ακολουθήσουν όλα τα κορίτσια μας εδώ ❤️

Συγχαρητήρια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη! !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσια μου καλησπερααα. Εγώ λίγο θα σας στεναχωρήσω σημερα. 8η μέρα μετά την ετ και χοριακη 0 εκανα σημερα το πρωί πίστευα πολύ ότι έχω και εγώ σπιτάκι αλλά τελικά ο θεος τα ήθελε αλλιώς. Δεν πειράζει καλα να ήμαστε όλες και όλα θα γίνουν!!!

8η μερα δεν ειναι νωρις ουτε ομως και αργα για χοριακη... Λογικα ο γιατρος θα σου πει να επαναλαβεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γυρνάω σπίτι και έχω και τα δύο μωράκια μου μαζί μου!!!!όλα πήγαν καλά μακάρι να φωλιάσουν και να είναι όλα εντάξει!! @Katerina32 τέλεια νέα κορίτσι μου συγχαρητήρια με το καλό όλα♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσια μου καλησπερααα. Εγώ λίγο θα σας στεναχωρήσω σημερα. 8η μέρα μετά την ετ και χοριακη 0 εκανα σημερα το πρωί πίστευα πολύ ότι έχω και εγώ σποράκι αλλά τελικά ο θεος τα ήθελε αλλιώς. Δεν πειράζει καλα να ήμαστε όλες και όλα θα γίνουν!!!

Δεν πειράζει κοπέλα μου έχεις κι άλλα εμβρυακια στην κατάψυξη. Η επόμενη θα είναι τυχερή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσια μου καλησπερααα. Εγώ λίγο θα σας στεναχωρήσω σημερα. 8η μέρα μετά την ετ και χοριακη 0 εκανα σημερα το πρωί πίστευα πολύ ότι έχω και εγώ σποράκι αλλά τελικά ο θεος τα ήθελε αλλιώς. Δεν πειράζει καλα να ήμαστε όλες και όλα θα γίνουν!!!

Σταυρι μου μπορεί αύριο να αλλάξει είναι νωρίς ακόμη.ο γιατρός τι είπε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!❤️❤️❤️ Κάναμε χτες τη χοριακή και ακόμα δεν πιστεύω ότι τα καταφέραμε!!!! 💪Πετάμε στα σύννεφα ακόμα, νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!!! Θα κάνουμε αύριο επαναληπτική, νιώθω όμως μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα🙏!!! Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν ή περιμένουν το αποτέλεσμα να πάρουν τη χαρά αυτή! Έχουμε περάσει όλες τόσο πολύ δύσκολα, που μας αξίζει επιτέλους να χαρούμε κι εμείς!!🌈👶 Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, αλλά με κάποιον τρόπο νιώθω ότι το πιο δύσκολο για μένα πέρασε κορίτσια μου. Σας στέλνω όλη μου την αγάπη❤️🌷 και σας ευχαριστώ για όλα όσα έχουμε πει όλους αυτούς τους μήνες🥰
    • Απαπαπα βρε κορίτσι μου τι περιπέτεια πέρασες λογικό να σε πιάσει άγχος ευτυχώς πήγαν όλα καλά και έκαναν λαθος οι γιατροί  να περάσεις με ηρεμία τις γιορτές και όμορφα 😊
    • Καλημέρα σε όλες.. Χρόνια πολλά και καλό Πάσχα να έχουμε..με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας! εγω είχα περιπέτειες χθες πάλι... πήγα στο νοσοκομείο γιατι είχα πόνο απο την Πέμπτη απο την αριστερή πλευρά απο το κεφάλι μεχρι τα πλευρά και φοβηθηκα μήπως είναι κάτι... πάω και μου λένε μολις μ κάνανε υπέρηχο στους πνεύμονες οτι έχω θρόμβο στην αρτηρία του αριστερού πνεύμονα..και κινδυνεύει η ζωη μου..ΣΟΚ😱 μου κανανε εισαγωγή για να μ κανουν αντιπηκτικες σε μεγάλες δόσεις..εν τέλει μου είπαν αν θελω να κάνω αξονική( που ειναι λίγο βλαβερό για το μωρό) για να είμαστε σίγουροι τι είναι και σε τι ποσότητα πρέπει να γίνουν οι αντιπηκτικες.την καναμε...και εδιξε οτι δεν υπάρχει κανένας θρόμβος..και μ ειπαν οτι ίσως είναι καποια αρχόμενη λοίμωξη...ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ..στην κυριολεξία...μ ειχαν συνέχεια με οξυγόνο...μ έλεγαν οτι και να γίνει προτεραιότητα μας είσαι εσύ...θα κανουμε τα αδύνατα δυνατά... εγώ εκεί κλάμα και κακό...ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ...   ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...❤️❤️❤️
    • Είχα κλείσει τηλεφωνικά το ραντεβού και δε μου το είπε ποτέ κανένας αλλά ούτε κι όταν πήγα εκεί μου ζήτησαν κάτι! 
    • Α δεν έκανες τεστ Ε; Ωχ κατάλαβα 😂 εγώ έχω ραντεβού 12:15 όποτε θα μεσημεριάσει! Δεν πειράζει χαλάλι 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...