Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Καλά από νερό πίνω πάρα πολύ... Σε σημείο να τρέχω συνέχεια στην τουαλέτα. Τι φαγητά πρέπει να τρώω για πες.... 

Πολύ στήθος κοτόπουλου και ασπράδια αυγού όπως και αμιγδαλα ανάλατα ψημένα επίσης κόβεις ζάχαρη και το αλάτι..! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Πολύ στήθος κοτόπουλου και ασπράδια αυγού όπως και αμιγδαλα ανάλατα ψημένα επίσης κόβεις ζάχαρη και το αλάτι..! 

Καλά ζάχαρη και αλάτι έχω κόψει εδώ και πολύ καιρό....  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια επειδή με προβλημάτισε πολύ πάρα πολύ υψηλή τιμή της οιστραδιόλης πήρα τηλέφωνο και ρώτησα. Μπήκε η καρδιά στη θέση της.. μου είπαν ότι είναι διαφορετική μονάδα μέτρησης και αυτή η τιμή είναι σε pmol/l. Σε pg/ml είναι 2534. Είπα και εγώ τι περιπτωσάρα είμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Έλα ρε αγάπη κι έλεγα αν θα το δεις να μου απαντήσεις..  ναι Τετάρτη μου είπε ωοληψία... Δεν ξέρω αν θα πάμε μεταφορά σε αυτό τον κύκλο εγώ αυτό θα επιθυμούσα.... Ενδομήτριο σήμερα 9,5.... Θα μετρήσουμε και προγεστερόνη μου είπε...

Λες να βρεθούμε στο μητερα;;;; χχχ...εγω μετα απο σενα ετ...εχω ραντεβού στις 10

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η antzy9 είπε:

Λες να βρεθούμε στο μητερα;;;; χχχ...εγω μετα απο σενα ετ...εχω ραντεβού στις 10

Εγώ είμαι στο εμβρυογένεσις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Πολύ στήθος κοτόπουλου και ασπράδια αυγού όπως και αμιγδαλα ανάλατα ψημένα επίσης κόβεις ζάχαρη και το αλάτι..! 

Γιατί αυτη η διατροφή;;; εμένα δεν μου είπαν ποτε κατι τέτοιο κ ας ξεπέρασα τις 9200 οιστραδιολη σε διέγερση...με ξέχασαν κορίτσια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η antzy9 είπε:

Συγνώμη...ξεχάστηκα...με το καλό!!

Με το καλό να υποδεχτεις τα μωράκια σου!!! Περιμένουμε τα καλά νέα ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

@Σταυρι μου αν θυμάμαι καλά 2 βλαστοκυστες δεν είχες πει ότι έχεις; Οπότε πως να βάλουν 3; Εκτός κ αν εννοείς να έβαζες 3ης μέρας... Γενικά σε νέες γυναίκες τα πολλά έμβρυα δεν προβλέπονται γιατί είναι επικίνδυνο να πιάσουν κ να μπλέξεις μετά σε άλλα... Καλή επιτυχία!

Ε έλεγα να μου βάλουν δύο βλαστοκύστες και ένα απ τ Αλλα🤸‍♀️ 😃😂😂😂😂Όχι ε δεν γίνετε..  σ ευχαριστω πολυ να σαι καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Ε έλεγα να μου βάλουν δύο βλαστοκύστες και ένα απ τ Αλλα🤸‍♀️ 😃😂😂😂😂Όχι ε δεν γίνετε..  σ ευχαριστω πολυ να σαι καλα

Καλή επιτυχία κοριτσάκι. Περιμένουμε σύντομα τα ευχαριστα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elena0212 είπε:

Καλή επιτυχία κοριτσάκι. Περιμένουμε σύντομα τα ευχαριστα 

Μακάρι σας ευχαριστώ πολυ όλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Ε έλεγα να μου βάλουν δύο βλαστοκύστες και ένα απ τ Αλλα🤸‍♀️ 😃😂😂😂😂Όχι ε δεν γίνετε..  σ ευχαριστω πολυ να σαι καλα

Όχι ρε συ εννοείται δε γίνεται! Προφανώς για αυτό στα έκαναν 4+2 για να είναι δυάδες προς μεταφορά! Τα 3ης μέρας μπαίνουν 3 μέρες μετά την ωορρηξία τα άλλα 5... Μια χαρά είναι τα 2! 

Καλά αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Εγώ σήμερα έκανα και την εμβρυομεταφορά. Τελικά 8 βλαστοκύστες 6 άριστες και 2 πιο χαμηλής ποιότητας. Μου έβαλαν 2 και απο σήμερα μετράω αντίστροφα για την χοριακή. Να ρωτήσω κάτι μου γράφουν στο χαρτί χοριακή να κάνω 26 του μηνός δεν είναι πολύ νωρίς;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η antzy9 είπε:

Γιατί αυτη η διατροφή;;; εμένα δεν μου είπαν ποτε κατι τέτοιο κ ας ξεπέρασα τις 9200 οιστραδιολη σε διέγερση...με ξέχασαν κορίτσια;;;

Είναι πιστεύω καθαρά να προλάβεις διάφορες "επιπλοκές" κατά την διεργεση  να το πω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Εγώ σήμερα έκανα και την εμβρυομεταφορά. Τελικά 8 βλαστοκύστες 6 άριστες και 2 πιο χαμηλής ποιότητας. Μου έβαλαν 2 και απο σήμερα μετράω αντίστροφα για την χοριακή. Να ρωτήσω κάτι μου γράφουν στο χαρτί χοριακή να κάνω 26 του μηνός δεν είναι πολύ νωρίς;;

9 μερουλες μετα...μια χαρα θα δειξει!!! 

Σου ευχομαι να εισαι ποοοολυ εγκυος φιλη μου στις 26/02!!! 💟🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Εγώ σήμερα έκανα και την εμβρυομεταφορά. Τελικά 8 βλαστοκύστες 6 άριστες και 2 πιο χαμηλής ποιότητας. Μου έβαλαν 2 και απο σήμερα μετράω αντίστροφα για την χοριακή. Να ρωτήσω κάτι μου γράφουν στο χαρτί χοριακή να κάνω 26 του μηνός δεν είναι πολύ νωρίς;;

Σου εύχομαι τα καλύτερα..!! Νωμιζω είναι μια χαρά για τότε που σου είπαν να κανείς χοριακη μια και είναι βλαστοκυστες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Εγώ σήμερα έκανα και την εμβρυομεταφορά. Τελικά 8 βλαστοκύστες 6 άριστες και 2 πιο χαμηλής ποιότητας. Μου έβαλαν 2 και απο σήμερα μετράω αντίστροφα για την χοριακή. Να ρωτήσω κάτι μου γράφουν στο χαρτί χοριακή να κάνω 26 του μηνός δεν είναι πολύ νωρίς;;

9+5 (ημερών έμβρυα) =14...οποτε είσαι μια χαράαααα.... Κ εγώ 29 Νοεμβρίου έκανα ετ βλαστοκυστεων κ στις 9 δεκ είχα χοριακη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Εγώ σήμερα έκανα και την εμβρυομεταφορά. Τελικά 8 βλαστοκύστες 6 άριστες και 2 πιο χαμηλής ποιότητας. Μου έβαλαν 2 και απο σήμερα μετράω αντίστροφα για την χοριακή. Να ρωτήσω κάτι μου γράφουν στο χαρτί χοριακή να κάνω 26 του μηνός δεν είναι πολύ νωρίς;;

9 μέρες είναι.... Μία χαρά! Καλή επιτυχία!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Λοιπόν κορίτσια επειδή με προβλημάτισε πολύ πάρα πολύ υψηλή τιμή της οιστραδιόλης πήρα τηλέφωνο και ρώτησα. Μπήκε η καρδιά στη θέση της.. μου είπαν ότι είναι διαφορετική μονάδα μέτρησης και αυτή η τιμή είναι σε pmol/l. Σε pg/ml είναι 2534. Είπα και εγώ τι περιπτωσάρα είμαι

Θα μας τρελάνεις εσύ!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Εγώ σήμερα έκανα και την εμβρυομεταφορά. Τελικά 8 βλαστοκύστες 6 άριστες και 2 πιο χαμηλής ποιότητας. Μου έβαλαν 2 και απο σήμερα μετράω αντίστροφα για την χοριακή. Να ρωτήσω κάτι μου γράφουν στο χαρτί χοριακή να κάνω 26 του μηνός δεν είναι πολύ νωρίς;;

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!!!εύχομαι ένα μεγάλο νούμερο στην χωριακη σου!!!μια χαρά είναι δεν είναι νωρίς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!!!!άρχισα και εγώ σήμερα ενεσουλες με gonal.να σας ρωτήσω κορίτσια μου γιατί εγώ η χαζή ξέχασα να ρωτήσω τον γιατρό.μεχρι την ωοληψια έχουμε επαφές η όχι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!!!άρχισα και εγώ σήμερα ενεσουλες με gonal.να σας ρωτήσω κορίτσια μου γιατί εγώ η χαζή ξέχασα να ρωτήσω τον γιατρό.μεχρι την ωοληψια έχουμε επαφές η όχι?

Καλή αρχή!! Εμένα με άφηνε τις πρώτες 2 μέρες με προσοχή (είχα περίοδο οπότε δεν κάναμε) και μετά μου είπε δε θα θες γιατί θα πονάς. Και είχε δίκιο. Όρεξη έχω αλλά δεν παίζει το σενάριο. Πονάω μόνο που κάθομαι όχι να κάνουμε και σεξ.. ξεζούμισε τον τώρα που μπορείς λοιπόν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!!!άρχισα και εγώ σήμερα ενεσουλες με gonal.να σας ρωτήσω κορίτσια μου γιατί εγώ η χαζή ξέχασα να ρωτήσω τον γιατρό.μεχρι την ωοληψια έχουμε επαφές η όχι?

Καλωςτην και καλή επιτυχία... Πόσο χρονών είσαι κορίτσι μου και τί δόση σου έδωσε; Εμένα πάντως δεν μου το απαγόρευσε.... Χεχεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sokola4 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Εγώ σήμερα έκανα και την εμβρυομεταφορά. Τελικά 8 βλαστοκύστες 6 άριστες και 2 πιο χαμηλής ποιότητας. Μου έβαλαν 2 και απο σήμερα μετράω αντίστροφα για την χοριακή. Να ρωτήσω κάτι μου γράφουν στο χαρτί χοριακή να κάνω 26 του μηνός δεν είναι πολύ νωρίς;;

Με το καλό κοπέλα μου μια τεράααααστια χοριακή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...