Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

@Niki94 Σ'ευχαριστω πολύ κορίτσι μου!!!! @Tokyo Και εγώ πιστεύω σε αυτό το ένα η εμβρυολογος μου είπε ότι αν είχα και αλλά θα το άφηνε και άλλο να προχωρήσει αλλά τώρα με το ένα δεν το ρίσκαρε!!! Ελπίζω μπορεί και να πετύχει! @annie! 22 Φεβρουαρίου θα πάω για χωριακη!!!!ελπίζω να περάσουν εύκολα οι μέρες!!

Εγω αγάπη μάλλον 22 θα παω για ετ αχ μακαρι να πάνε όλα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Icecream1982 είπε:

Εμένα από το κέντρο μου παν ότι μπορώ να μπω και από τον επόμενο μήνα... Αλλά θέλω να περάσει το Πάσχα και μετά για να πάρω μια ανάσα.. . Ούτως ή άλλως λεφτά δεν υπάρχουν τώρα οπότε αναμονή και πάμε γερά... Φάρμακα δικαιούμαι πάλι από Σεπτέμβρη για άλλες δύο προσπαθειες... Αλλά λόγω αμη μου παν να μην χάσουμε καιρό... 

Και εγώ ξέρω για 3-4 μήνες παύση Αλλά εν τω μεταξύ μπορείς να κάνεις φυσικούς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

@annie! @Σταυρι @Tokyo @Ginaak σας ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!Μόλις γύρισα σπίτι!πήγα και έβαλα το  ένα το τυχερό!!!μίλησα και με την εμβρυολογο μου είπε ότι πολύ καλό!και έχει 10 κυταρρα!!τώρα περιμένω!!!!Επίσης μίλησα με την γιατρό για να δω τι έγινε και μου είπε ότι είναι πολύ σπάνιο αλλά συμβαίνει  έχουμε στις ωοθήκες υποδοχείς ορμονών που σε μένα δεν λειτούργησαν σωστά!!τώρα πως πήρα και αυτό το ένα κάνεις δεν ξέρει!!!

Ολόψυχα Καλή επιτυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια μου , καλησπέρα κ από μένα... Δεν είμαι καινούρια στο φόρουμ αλλά ήρθε κ μένα η ώρα μου να μπω στη δική σας παρέα...!!! Εν ολίγοις πριν 1,5 χρόνο ξεκινήσαμε προσπάθειες για μωράκι.. ανακαλύψαμε πέρυσι τέτοιο καιρό ενδομητριωση κ έκανα λαμπαροσκοπικη επέμβαση τον Μάρτιο του 2019.. συνεχίσαμε προσπάθειες αλλά Τζιφός.. Όλα αυτά στο νησί.

Τώρα βρίσκομαι στο Μητέρα πλέον κ 10 μήνες μετά ανακαλύψαμε πως η ενδομητριωση επέστρεψε πάλι... Ξεκινάω διαδικασίες εξωσωματικης κ θα πάρω τηλ από αύριο που γυρνάω για να κλείσω ραντεβού να περάσω επιτροπή.. ο γιατρός μου υπολογίζει τον Ιούνιο πρώτα θεός να γίνει η έμβρυομεταφορα. 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα! και εγώ με εστίες ενδομητριωσης(και 2 λαπαροσκόπησεις)και αδενομυωση(3 υστεροσκοπησεις γιατί είχα και ινομυωματα)!! Και μια πολυκυστικη ωοθηκη και η άλλη τεμπελα μόνο κυστικα ωάρια έδινε!μια από όλα εν ολίγοις!  Μόνο καλές σάλπιγγες έχω η άτιμη τώρα που το σκέφτομαι!Προχώρησα σε εξωσωματική! Έκανα διέγερση και ωοληψια και είμαι σε προετοιμασία για ετ! Όλα θα πάνε καλά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η annie! είπε:

@ViKcy μπράβο κοριτσάκι μου!!! Πότε σου είπαν για χοριακή;

Ρε κορίτσια, εχθές έκανα την 1η ένεση (puregon) είναι δυνατόν να αισθάνομαι ήδη τις ωοθήκες μου;; Έχει συμβεί σε καμία άλλη ή αρχίζω να τα χάνω η ξανθιά;;; 

Τι να σου πω ρε αγάπη; Εγώ πάλι πρέπει να είμαι αναίσθητη γιατί προς το παρόν δεν νιώθω τίποτα.... χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

@annie! @Σταυρι @Tokyo @Ginaak σας ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!Μόλις γύρισα σπίτι!πήγα και έβαλα το  ένα το τυχερό!!!μίλησα και με την εμβρυολογο μου είπε ότι πολύ καλό!και έχει 10 κυταρρα!!τώρα περιμένω!!!!Επίσης μίλησα με την γιατρό για να δω τι έγινε και μου είπε ότι είναι πολύ σπάνιο αλλά συμβαίνει  έχουμε στις ωοθήκες υποδοχείς ορμονών που σε μένα δεν λειτούργησαν σωστά!!τώρα πως πήρα και αυτό το ένα κάνεις δεν ξέρει!!!

Ευχομαι ολόψυχα να είναι το 10 το καλό!!!!!!! Όχι η τιμή της χοριακης! Αλλά το τυχερό σποράκι που θα γαντζωθεί για 9 μήνες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

@annie! @Σταυρι @Tokyo @Ginaak σας ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!Μόλις γύρισα σπίτι!πήγα και έβαλα το  ένα το τυχερό!!!μίλησα και με την εμβρυολογο μου είπε ότι πολύ καλό!και έχει 10 κυταρρα!!τώρα περιμένω!!!!Επίσης μίλησα με την γιατρό για να δω τι έγινε και μου είπε ότι είναι πολύ σπάνιο αλλά συμβαίνει  έχουμε στις ωοθήκες υποδοχείς ορμονών που σε μένα δεν λειτούργησαν σωστά!!τώρα πως πήρα και αυτό το ένα κάνεις δεν ξέρει!!!

Καλή επιτυχία !!!! Με το καλό !!! Να πάνε όλα καλά κορίτσι μου γλυκό !! Ένα και τυχερό είπαμε ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

@ViKcy Μπράβο κοριτσάκι μου!! Σου εύχομαι σύντομα μια μεγαααααλη χοριακη. 

Σ'ευχαριστω πολύ κορίτσι κορίτσι μου τώρα είναι καλά γιατί ξέρω ότι μπορούσα έκανα από εδώ και πέρα είναι λίγο και τύχη!!θα δούμε σε δύο εβδομάδες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Εγω αγάπη μάλλον 22 θα παω για ετ αχ μακαρι να πάνε όλα καλα!!!

Τι ωραία!εύχομαι όλα να πάνε τέλεια!!είναι πιο ωραία διαδικασία!!!!σου δινουν και φωτό μετά με την κουκίδα!εσύ θα έχεις δύο!!💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Καλή επιτυχία !!!! Με το καλό !!! Να πάνε όλα καλά κορίτσι μου γλυκό !! Ένα και τυχερό είπαμε ....

Σ'ευχαριστω πολύ κοριτσι μου!!💗💗💗 Ναι σε αυτό το ένα ποντάρω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η koukou84 είπε:

Ευχομαι ολόψυχα να είναι το 10 το καλό!!!!!!! Όχι η τιμή της χοριακης! Αλλά το τυχερό σποράκι που θα γαντζωθεί για 9 μήνες!!! 

Σ'ευχαριστω πολύ κορίτσι μου!!!!!! μακάρι!!!💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Τι ωραία!εύχομαι όλα να πάνε τέλεια!!είναι πιο ωραία διαδικασία!!!!σου δινουν και φωτό μετά με την κουκίδα!εσύ θα έχεις κοριτσάκι 

Σ ευχαριστώ για την απάντηση πες μου σε τι φάση είσαι τώρα ξαπλώνεις για τρεις  μέρες τι σου ειπαν??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Τι να σου πω ρε αγάπη; Εγώ πάλι πρέπει να είμαι αναίσθητη γιατί προς το παρόν δεν νιώθω τίποτα.... χαχαχαχα

Ξεκίνησες και συ κοριτσάρα; άντε να μαζευόμαστε.. σε ποια μέρα διέγερσης είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Ξεκίνησες και συ κοριτσάρα; άντε να μαζευόμαστε.. σε ποια μέρα διέγερσης είσαι;

4η..... έχω μέλλον... χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Σ ευχαριστώ για την απάντηση πες μου σε τι φάση είσαι τώρα ξαπλώνεις για τρεις  μέρες τι σου ειπαν??

Ναι μου είπαν τρεις μέρες ξεκούραση!!και μετά σιγα σιγά ξαναμπαινω στην καθημερινότητα!Μου είπε όχι τσιγάρο όχι ποτό όχι σεξ να μην ρίχνω πολύ ζεστό νερό στην κοιλιά!Εγώ βασικά πιστεύω ότι αν είναι να πετύχει θα πετύχει!απλά με όλα αυτά θέλουν να δημιουργήσουν τις τέλειες συνθήκες!εντάξει τα κάνω δεν έχω σκοπό να κάνω πολλά πολλά!!!αλλά νομίζω ότι δεν παίζουν και τόσο ρόλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ViKcy είπε:

Ναι μου είπαν τρεις μέρες ξεκούραση!!και μετά σιγα σιγά ξαναμπαινω στην καθημερινότητα!Μου είπε όχι τσιγάρο όχι ποτό όχι σεξ να μην ρίχνω πολύ ζεστό νερό στην κοιλιά!Εγώ βασικά πιστεύω ότι αν είναι να πετύχει θα πετύχει!απλά με όλα αυτά θέλουν να δημιουργήσουν τις τέλειες συνθήκες!εντάξει τα κάνω δεν έχω σκοπό να κάνω πολλά πολλά!!!αλλά νομίζω ότι δεν παίζουν και τόσο ρόλο

Καλού κακού κάτσε στον καναπέ σου 3 μερούλες και μην κάνεις τίποτα.. Διακοπές στο σπίτι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλού κακού κάτσε στον καναπέ σου 3 μερούλες και μην κάνεις τίποτα.. Διακοπές στο σπίτι!!

Χαχα!!ναι και να ήθελα δεν με αφήνουν!κοίτα αυτές τις μέρες δεν έχω σκοπό αλλά την επόμενη εβδομάδα πιστεύω ότι είναι να γίνει θα έχει γίνει!!καλά δεν θα κάνω και γενική!!μου είπαν στις 22 Φεβρουαρίου για χωριακη αλλά πέφτει Σάββατο και θα πάω Παρασκευή να κάνω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Χαχα!!ναι και να ήθελα δεν με αφήνουν!κοίτα αυτές τις μέρες δεν έχω σκοπό αλλά την επόμενη εβδομάδα πιστεύω ότι είναι να γίνει θα έχει γίνει!!καλά δεν θα κάνω και γενική!!μου είπαν στις 22 Φεβρουαρίου για χωριακη αλλά πέφτει Σάββατο και θα πάω Παρασκευή να κάνω!!

Καλά θα κάνεις!! Άντε κοριτσάκι μου με το καλό!!! Να πάρεις ένα τερααααααάστιο νούμερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλά θα κάνεις!! Άντε κοριτσάκι μου με το καλό!!! Να πάρεις ένα τερααααααάστιο νούμερο!!!

Σ'ευχαριστω πολύ!εύχομαι να έχω να γράψω ευχάριστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Καλού κακού κάτσε στον καναπέ σου 3 μερούλες και μην κάνεις τίποτα.. Διακοπές στο σπίτι!!

Απο ολή τη διαδικασία αυτό δεν θέλω καθολου να σου πω είμαι υπερκινητικο άτομο και δεν έχω ησυχία .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας! Μηπως καποια κοπελα που θα κανει ετ η εχει κανει εχει προβλημα με τον μαστο? Ποια εξωσωματικη της προτειναν? Με φυσικο κυκλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Α ναι κάτι Μ είπανε αλλά κάπου αλλού απευθυνόμαστε. Θα Μ πει κ η γιατρός στο νησί αλλά ναι θα ήθελα τη βοήθεια από κορίτσια που το πέρασαν .. 

Καλή αρχή! !!

Προβληματική επιτροπή. Τώρα μεταφέρθηκε στο Αιγάλεω αλλά τηλέφωνα για εκεί δεν έχω. 

Κάποια κοπέλα θυμάμαι είχε πάει πρόσφατα, ίσως βοηθήσει αν το δει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Ναι μου είπαν τρεις μέρες ξεκούραση!!και μετά σιγα σιγά ξαναμπαινω στην καθημερινότητα!Μου είπε όχι τσιγάρο όχι ποτό όχι σεξ να μην ρίχνω πολύ ζεστό νερό στην κοιλιά!Εγώ βασικά πιστεύω ότι αν είναι να πετύχει θα πετύχει!απλά με όλα αυτά θέλουν να δημιουργήσουν τις τέλειες συνθήκες!εντάξει τα κάνω δεν έχω σκοπό να κάνω πολλά πολλά!!!αλλά νομίζω ότι δεν παίζουν και τόσο ρόλο

Καλα αποτέλεσματα σου εύχομαι. Εμενα μου ειχαν πει μεχρι να κανω χοριακη να κατσω στο κρεβάτι. Και έκατσα 12 μέρες. Δε θα τη ξεχασω εκεινη τη περίοδο ειλικρινα. Ειμαι και νευροσπαστο και αντε να κάτσω ακίνητη. Επίσης μου ειχε πει η μαια οτι στις 3 μερες ό,τι ηταν να γίνει εγινε. Απλα για σιγουριά μου είπε ο γιατρός να μη σηκωθώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...