Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Εύχομαι ολα να πανε καλα και το σπορακι σου να ειναι γερο και δυνατό...να έχεις πολυ πολυ αισιόδοξα νεα αύριο.. 

Ευχαριστώ πολύ!!!!Εύχομαι  να πάνε όλα καλά!!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@kppm σου εύχομαι να είναι όλα καλά κ να έχεις θετικά νέα αύριο! @Niki94 συγχαρητήρια κορίτσι μου! Με το καλό να σου πάνε όλα!

Κορίτσια μπορείτε να με βοηθήσετε λίγο οποία έχει κάνει era test? Είχε θετικό αποτέλεσμα σε επόμενη έμβρυο μεταφορά? Επίσης έχει κάνει κάποια υστεροσκοπηση κ scratching ακόμα κ αν δεν βρεθεί τίποτα για να αυξήσει πιθανότητες εμφύτευσης? Αν έχετε εμπειρία, help. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Dolphin είπε:

@kppm σου εύχομαι να είναι όλα καλά κ να έχεις θετικά νέα αύριο! @Niki94 συγχαρητήρια κορίτσι μου! Με το καλό να σου πάνε όλα!

Κορίτσια μπορείτε να με βοηθήσετε λίγο οποία έχει κάνει era test? Είχε θετικό αποτέλεσμα σε επόμενη έμβρυο μεταφορά? Επίσης έχει κάνει κάποια υστεροσκοπηση κ scratching ακόμα κ αν δεν βρεθεί τίποτα για να αυξήσει πιθανότητες εμφύτευσης? Αν έχετε εμπειρία, help. 

Εγω έχω κάνει era test! To αποτέλεσμα έδειξε ότι θέλω 12 ώρες παραπάνω προγεστερόνη..στην 1η ετ μετα απο το era είχα αρνητικό, στη 2η ετ μετα το era θετικό.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!!Μόλις πήρα τα αποτελέσματα από την χοριακή πάλι δεν διπλασιάστηκε αλλά αυξήθηκε 987.41 πως σας φαίνεται??Έχει συμβεί κάτι αντίστοιχο σε κάποια με καλή έκβαση???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!!!Μόλις πήρα τα αποτελέσματα από την χοριακή πάλι δεν διπλασιάστηκε αλλά αυξήθηκε 987.41 πως σας φαίνεται??Έχει συμβεί κάτι αντίστοιχο σε κάποια με καλή έκβαση???

Ξανά λέω δεν θελουμε 100% διπλασιασμό αλλά το 60% όποτε είσαι τέλεια όλα μα όλα τέλεια θα πάνε..!!! Έχω γνωστή που ποτέ δεν είδε διπλασιασμό και τώρα γεννάει..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Ξανά λέω δεν θελουμε 100% διπλασιασμό αλλά το 60% όποτε είσαι τέλεια όλα μα όλα τέλεια θα πάνε..!!! Έχω γνωστή που ποτέ δεν είδε διπλασιασμό και τώρα γεννάει..!! 

Μακάρι @Niki94 μου!!!!!Δεν μπόρεσα να βρω και την γιατρό μου κ κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα...Σήμερα θα παω για υπέρηχο μου είπε την προηγούμενη φορά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Μακάρι @Niki94 μου!!!!!Δεν μπόρεσα να βρω και την γιατρό μου κ κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα...Σήμερα θα παω για υπέρηχο μου είπε την προηγούμενη φορά....

Αχ τέλεια όλα καλά να πάνε κοπέλα μου.!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Αχ τέλεια όλα καλά να πάνε κοπέλα μου.!!!! 

 Άκυρο τελικά!!!Μου είπε να ξανακάνω χοριακή Δευτέρα χοριακή πάλι και θα είναι η τελευταία που θα δείξει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@kppm προχτες ησουν περιπου +60% (ελάχιστα πιο κάτω) κ σημερα +70%, με βάση αυτό που λεει η @Niki94 πας αργά αλλά σταθερά! Καλά κάνεις κ πας με επιφύλαξη αλλά ρε συ στο τέλος όλα καλά θα πάνε, αυτό θέλω να πιστεύω!

Εγώ ξύπνησα με γαστρεντερίτιδα κ χαροπαλευω! Χαχαχα πως την επαθα ετσι δεν ξερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@kppm προχτες ησουν περιπου +60% (ελάχιστα πιο κάτω) κ σημερα +70%, με βάση αυτό που λεει η @Niki94 πας αργά αλλά σταθερά! Καλά κάνεις κ πας με επιφύλαξη αλλά ρε συ στο τέλος όλα καλά θα πάνε, αυτό θέλω να πιστεύω!

Εγώ ξύπνησα με γαστρεντερίτιδα κ χαροπαλευω! Χαχαχα πως την επαθα ετσι δεν ξερω

Δευτέρα θα ξέρω!Ειναι η τελευταια ημερομηνια!!!!Περαστικά σου κοριτσάκι μου!!!!!Άκουσα ότι κυκλοφορούν πολλές ιώσεις!!!!Να προσεχείς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@kppm  μπράβο βρε κορίτσι καλο μου ακούγεται! Λογικό να μην πας για υπερηχο, δε θα έβλεπε κάτι ο γιατρός σου. Πανω από 2000 φαίνεται ο σακος, οπότε λίγη υπομονή ακόμα κάνε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/12/2019 at 12:24 ΜΜ, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια 2η χοριακη 1284 πάμε σφερα..!! 

μπράβο Νίκη μου!!! Νομίζω είναι δεδομένο οτι έχεις 2 μωράκια!!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kppm είπε:

 Άκυρο τελικά!!!Μου είπε να ξανακάνω χοριακή Δευτέρα χοριακή πάλι και θα είναι η τελευταία που θα δείξει!!!!

Να σκέφτεσαι θετικά κορίτσι μου...όλα καλά θα πάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η peacock είπε:

@kppm σημασια έχει που ανεβαίνει πάνω από 60%!!!

Ολα καλα θα πάνε, να σκέφτεσαι θετικά όσο μπορείς!?

Ευχαριστώ πολύ!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

μπράβο Νίκη μου!!! Νομίζω είναι δεδομένο οτι έχεις 2 μωράκια!!!!! ?

Μακάρι κοπέλα μου..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε? Εγω ακομα δεν εχω ξεμπλεξει. 

Ακομα καραμελακι;;; Πως εισαι; Γιατι δεν εχεις ξεμπερδεψει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ακομα καραμελακι;;; Πως εισαι; Γιατι δεν εχεις ξεμπερδεψει;

Η χοριακη κοριτσι μ πεφτεθ πολυ αργα. Την Δευτέρα ξεκιναω δευτερο κυκλο με αντισυλληπτικά ειμαι απο της 25 Οκτωβρίου καθε μερα με αιμα. Το σωμα μ δεν καταλαβενει σε μια μερα του κυκλου ειναι κ εχω καθε μερα αιμα οχι ροη σαν της περιόδου αλλα καθε μερα. Ξεκιναω πάλι την Δευτέρα με 2 χαπια την ημερα κ τον αλλο μηνα μολις αδιαθετησω θα με δει ο γιατρος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η kppm είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!!!Μόλις πήρα τα αποτελέσματα από την χοριακή πάλι δεν διπλασιάστηκε αλλά αυξήθηκε 987.41 πως σας φαίνεται??Έχει συμβεί κάτι αντίστοιχο σε κάποια με καλή έκβαση???

Καλημέρα κορίτσι μου πόσο ήταν πριν δύο μέρες; Με το γιατρό σου μίλησες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου πόσο ήταν πριν δύο μέρες; Με το γιατρό σου μίλησες;

Καλημέρα @Taggeris πριν 2 μερες ηταν 575 και κάτι....μίλησα με τον γιατρό μου είπε μεγαλώνει οριακά καλά...Δευτέρα θα κάνω μια τελευταία χοριακή και μετά θα πάω για υπέρηχο....οπότε θα ξέρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου έχω 3 gonal 300 με ημερομηνία λήξης 8/20  απλά επειδή έχω κρατήσει ένα κουτί λόγω όγκου θα ήθελα να τις δώσω όλες μαζί για να έρθουν σωστά με παγοκύστες.....αν τις χρειαζεται καποια απο εσας θα χαρω να τις δώσω....αν όχι μετά αν ξέρετε κάποια άλλη κοπέλα που χρειάζεται επίσης!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...