Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η angrybird83 είπε:

Ναι..εχω γνωστες που πετυχαν και στους 2..αλλες παλι που δεν πετυχαν..εσυ που λες να κανεις?που εκανες τις αλλες?

Εγώ τις προηγούμενες τις έκανα στο Πανεπιστημιακό Ιωαννίνων αλλά τώρα λέω να πάω στον Μαντούδη στο Γέννημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα και από εμένα. Θα ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση. Γιατί η υστεροσκοπηση γίνεται μετά από αποτυχημενη εξωσωματικη και δεν τη συστήνουν οι γιατροί πριν γίνει η εξωσωματικη; Το διαβάζω πολύ συχνά και απορώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ριρίκα είπε:

Να σας ρωτήσω κάτι βρε κορίτσια...Όταν σε κάποιες ενέσεις γράφει ότι λήγουν τον 9/19 σημαίνει ότι μπορείς να τις χρησιμοποιήσεις και όλο τον Σεπτέμβριο ή μέχρι τέλος Αυγούστου; 

Ολο τον σεπτεμβριο μπορεις κανονικα.. 

Ρωτα κσι το κεντρο που εισαι βεβαια αλλα σε μενα σε μια αντιστοιχη περιπτωση εληγαν 5/17 και μου ειπαν οτι τα χρησιμοποιεις ολο το μηνα κανονικα.. Οποτε τα χρησιμοποιησα και δεν ειχα θεμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ολο τον σεπτεμβριο μπορεις κανονικα.. 

Ρωτα κσι το κεντρο που εισαι βεβαια αλλα σε μενα σε μια αντιστοιχη περιπτωση εληγαν 5/17 και μου ειπαν οτι τα χρησιμοποιεις ολο το μηνα κανονικα.. Οποτε τα χρησιμοποιησα και δεν ειχα θεμα. 

Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου, Ναι θα το ρωτήσω και εκεί εννοείται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Τι κάνετε? Εγώ 7η μέρα μετά την Εμβρυομεταφορά κ δεν νιώθω τίποτα ιδιαίτερο μόνο κάτι τσιμπήματα στην κοιλίτσα χαμηλά!!! Έχω απογοητευτεί ρε κορίτσια είναι η τρίτη προσπάθεια κ συνέχεια σκέφτομαι ότι Σάββατο που θα κάνω χοριακη θα είναι πάλι αρνητική!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Τι κάνετε? Εγώ 7η μέρα μετά την Εμβρυομεταφορά κ δεν νιώθω τίποτα ιδιαίτερο μόνο κάτι τσιμπήματα στην κοιλίτσα χαμηλά!!! Έχω απογοητευτεί ρε κορίτσια είναι η τρίτη προσπάθεια κ συνέχεια σκέφτομαι ότι Σάββατο που θα κάνω χοριακη θα είναι πάλι αρνητική!!! 

Κορίτσι καταλαβαίνω την αγωνία σου. 

Όμως στο λέω ειλικρινά εγώ που έμεινα δεν υπάρχουν συμπτώματα. Δηλαδή μην απογοητεύσαι γιατί νιώθεις ή δε νιώθεις κάτι. Δεν υπάρχει σίγουρο σύμπτωμα και φυσικά δε χρειάζεται καν να νιώθεις κάτι για να είσαι έγκυος. Οπότε καταλαβαίνω την αγωνία σου αλλά μην επηρεάζεσαι από το αν νιώθεις κάτι ή όχι. 

Σου εύχομαι πολύ καλή επιτυχία και μία τεράστια χοριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Τι κάνετε? Εγώ 7η μέρα μετά την Εμβρυομεταφορά κ δεν νιώθω τίποτα ιδιαίτερο μόνο κάτι τσιμπήματα στην κοιλίτσα χαμηλά!!! Έχω απογοητευτεί ρε κορίτσια είναι η τρίτη προσπάθεια κ συνέχεια σκέφτομαι ότι Σάββατο που θα κάνω χοριακη θα είναι πάλι αρνητική!!! 

Αχ ποσο πολυ σε νιωθω.... Συμφωνω με την @Πιου-πιου τα συμπτωματα ειτε εισαι ειτε οχι ειναι ιδια με τοσα φαρμακα ππυ μας μπερδευουν. 

Καλη επιτυχια ευχομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Κοριτσια μου μολις γυρισα απο την εμβρυομεταφορα με 2 αριστα εμβρυακια. Καλα αποτελεσματα σε ολες μας!! 

Ολα ευχομαι να πανε καλα κοριτσακι μ!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Κοριτσια μου μολις γυρισα απο την εμβρυομεταφορα με 2 αριστα εμβρυακια. Καλα αποτελεσματα σε ολες μας!! 

Αντε ώρα για ξεκούραση!!! Καλή επιτυχία!!! ?????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Ολα ευχομαι να πανε καλα κοριτσακι μ!! ?

Καλή επιτυχία κούκλα μου!!! Εύχομαι σε όλες να έχουμε θετικά αποτελέσματα!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Κοριτσια μου μολις γυρισα απο την εμβρυομεταφορα με 2 αριστα εμβρυακια. Καλα αποτελεσματα σε ολες μας!! 

✌✌✌✌✌✌✌✌✌✌✌✌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna5190 είπε:

Κοριτσια μου μολις γυρισα απο την εμβρυομεταφορα με 2 αριστα εμβρυακια. Καλα αποτελεσματα σε ολες μας!! 

Μπρβο κοριτσι !Με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Karamela! είπε:

Κοριτσια γινονται συγκεκριμένη ωρα οι ενεσεις? 

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Πως ειστε κοριτσια?

Προσωπικα ειμαι μια χαρα!!! Τωρα αναμενω τις μερες για την χοριακη!!! Ελπιζω να μεινει μεσα εστω κ ενα!!! Καλη συνεχεια σε ολες μας σε οποιο σταδιο κ αν βρισκομαστε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

 

Προσωπικα ειμαι μια χαρα!!! Τωρα αναμενω τις μερες για την χοριακη!!! Ελπιζω να μεινει μεσα εστω κ ενα!!! Καλη συνεχεια σε ολες μας σε οποιο σταδιο κ αν βρισκομαστε. 

Ευχομαι αυτη η χαρα να μην σε αφήσει απο εδω και περα! Και σε ολες τα καλυτερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Ευχομαι αυτη η χαρα να μην σε αφήσει απο εδω και περα! Και σε ολες τα καλυτερα! 

Σε ευχαριστώ πολυ κοριτσι μου... Γενικα ειμαι αισιοδοξη σαν ανθρωπος. Η επιστημη οτι ηταν να κανει το εκανε απο εκει κ περα ειναι ο Θεός!!! Πιστη να εχουμε κ οτι ειναι θα μας το φερει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Kit1982 είπε:

Κορίτσια καλημέρα και από εμένα. Θα ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση. Γιατί η υστεροσκοπηση γίνεται μετά από αποτυχημενη εξωσωματικη και δεν τη συστήνουν οι γιατροί πριν γίνει η εξωσωματικη; Το διαβάζω πολύ συχνά και απορώ..

Εχεις δικιο..το ακουω συχνα..σε κανα -δυο που εχω παει βεβαια ζητησαν να κανουμε υποχρεωτικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η anna5190 είπε:

 

Προσωπικα ειμαι μια χαρα!!! Τωρα αναμενω τις μερες για την χοριακη!!! Ελπιζω να μεινει μεσα εστω κ ενα!!! Καλη συνεχεια σε ολες μας σε οποιο σταδιο κ αν βρισκομαστε. 

Σε πιο κεντρο εισαι? Συγνωμη αν το εχεις ξαναπει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Karamela! είπε:

Σε πιο κεντρο εισαι? Συγνωμη αν το εχεις ξαναπει! 

Στην θεσσαλονικη ειναι. Εσυ? δεν ξερω αν κανει να πω δημοσια... Καταλαβαινεις!!! Μπορώ σε προσωπικο μνμ να σ στειλω? Συγνωμη αλλά είμαι νεα εδω κ δεν το κατεχω πολύ το φορουμ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ginaak είπε:

Καλησπέρα,  μαζεύει καμμια ωάρια από φυσικους κύκλους? 

Σκέφτομαι να προχωρήσω έτσι. 

Γιατί κορίτσι μου να προχωρήσεις έτσι; 

Στο πρότεινε ο γιατρός σου; 

Υπάρχουν ενδείξεις ότι δεν θα έχεις καλή ανταπόκριση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...