Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

@Dimi80 κατάλαβα τι εννοούσες και πως το έλεγες απλά κάθε ανθρωπος ειναι διαφορετικός. Επίσης οι απανωτες αποτυχίες στην εξωσωματική ή οι συνεχόμενες παλλίνδρομες όσα κουράγια και να έχεις στην αρχή να σκέφτεσαι έτσι θετικά σιγα σιγά στερεύουν... Παντως καμια μας δε σε παρεξήγησε και δε νομίζω να στενοχώρησες καποια κοπέλα, μην αγχωνεσαι γι΄αυτα, συζήτηση κάνουμε. :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η peacock είπε:

@Dimi80 κατάλαβα τι εννοούσες και πως το έλεγες απλά κάθε ανθρωπος ειναι διαφορετικός. Επίσης οι απανωτες αποτυχίες στην εξωσωματική ή οι συνεχόμενες παλλίνδρομες όσα κουράγια και να έχεις στην αρχή να σκέφτεσαι έτσι θετικά σιγα σιγά στερεύουν... Παντως καμια μας δε σε παρεξήγησε και δε νομίζω να στενοχώρησες καποια κοπέλα, μην αγχωνεσαι γι΄αυτα, συζήτηση κάνουμε. :) 

Γι αυτό κι εγώ προσπαθώ να στείλω θετικά vibes σε όλες σας και αν το πέτυχα έστω και λίγο είμαι χαρούμενη :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Dimi80 είπε:

Το αγχος συμφωνώ ότι είναι δύσκολο να κρατηθεί σε φυσιολογικά επίπεδα. Κι εγώ εξάλλου αγχωνομαι εύκολα. Εγώ μιλαγα όμως για το ότι είναι κρίμα να σκέφτεσαι αρνητικά λίγο πριν φτάσεις στην πηγή κι ενώ έχεις παλέψει με τον εαυτό σου για να τα καταφέρεις! Άσε τα πράγματα να έρθουν όπως είναι πριν βιασεις το αποτέλεσμα..  Κι εγώ σκέφτομαι την Παρασκευή με λίγο φόβο αλλά λέω ότι θα τα κατάφερω! Δε γίνεται αυτό το εμβρυακι να φύγει έτσι. Το θέλω και θα το κρατήσω! Με τη βοήθεια της Παναγίας εύχομαι να πάνε όλα καλά. Αυτό θέλω μόνο να σκέφτομαι.. Συγγνώμη αν αυτά που είπα στενοχωρησαν κάποιες. Αλλά ρε κορίτσια έχουμε ταλαιπωρηθει πολύ, άλλες περισσότερο, για να σκεφτόμαστε αρνητικά. Έτσι θα μιλαγα και στην αδερφή μου αν ήταν απαισιοδοξη.  Το αξιζουμε και θα τα κατά φέρουμε  αργά ή γρήγορα. :-)

εννοειτε για καλο το γραφεις κ για κουραγιο!!ομως κ το αρνητικο μες στο προγραμμα ειναι!!δηλ ειχα σκεφτει τσαμπα τα πινω τα χαπια μου φαινεται(στην μεταφορα)!!μετα δν ηθελα να μου λενε οι δικοι μου ανθρωποι θα πανε ολα καλα κτλπ ηθελα απλα να ακολουθω τα βηματα σαν στρατιωτακι κ καμια συζητηση!!ειναι η καθεμια με τον χαρακτηρα της!!ολα δεκτα είναι!!

ευχομαι να σου πανε ολα καλα κ μονο χαρες να έχεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marillia είπε:

εννοειτε για καλο το γραφεις κ για κουραγιο!!ομως κ το αρνητικο μες στο προγραμμα ειναι!!δηλ ειχα σκεφτει τσαμπα τα πινω τα χαπια μου φαινεται(στην μεταφορα)!!μετα δν ηθελα να μου λενε οι δικοι μου ανθρωποι θα πανε ολα καλα κτλπ ηθελα απλα να ακολουθω τα βηματα σαν στρατιωτακι κ καμια συζητηση!!ειναι η καθεμια με τον χαρακτηρα της!!ολα δεκτα είναι!!

ευχομαι να σου πανε ολα καλα κ μονο χαρες να έχεις!!

Σε ευχαριστώ πολύ. Σε όλες μας να πάνε όπως επιθυμεί η καθεμία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Dimi80 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ. Σε όλες μας να πάνε όπως επιθυμεί η καθεμία 

Εννοείται ότι δεν παρεξηγείτε καμία! Αποψεις λέμε..εγώ αυτό που ήθελα να πω κ ίσως δεν το έγραψα σωστά είναι ότι η αισιοδοξία μου έγινε ρεαλισμός με όσα βίωσα.Καταβαθος " ζηλεύω" την δική σου αισιοδοξια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Θαύμα! είπε:

Εννοείται ότι δεν παρεξηγείτε καμία! Αποψεις λέμε..εγώ αυτό που ήθελα να πω κ ίσως δεν το έγραψα σωστά είναι ότι η αισιοδοξία μου έγινε ρεαλισμός με όσα βίωσα.Καταβαθος " ζηλεύω" την δική σου αισιοδοξια

@Θαύμα! είμαι ακριβώς σαν εσένα... άλλοι λένε είμαστε απαισιόδοξοι εγώ λέω ρεαλιστές... μακάρι και γω να είχα την πίστη άλλων ανθρώπων! @Dimi80 εσύ τα λες πολύ καλά, τέτοια αντιμετώπιση χρειάζεται αλλά δυστυχώς δεν είναι εύκολο... το μυαλό μου δουλεύει σαν εξίσωση χαχα μεγάλο πρόβλημα άσε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Θαύμα! είπε:

Εννοείται ότι δεν παρεξηγείτε καμία! Αποψεις λέμε..εγώ αυτό που ήθελα να πω κ ίσως δεν το έγραψα σωστά είναι ότι η αισιοδοξία μου έγινε ρεαλισμός με όσα βίωσα.Καταβαθος " ζηλεύω" την δική σου αισιοδοξια

Προσπαθώ να βρε κορίτσακι. Αν δεν είμαι αισιόδοξη θα λαλησω και είναι κρίμα στο άνθος της ηλικίας μου (που λέει ο λόγος) Να είσαι καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

@Niki94Νικη μου πολύ χαίρομαι με τα νεάκια σου!!με το καλό εύχομαι με μια θετικότατη χοριακούλα!!

Κορίτσια μου διαβαζω τα μυνηματα σας κ ήθελα κ γω να εκφρασω την γνώμη μου κ την εμπειρία μου!!δν πιστευω κ γω οτι με το αγχος θα επηρεαστεί το αποτελέσμα απόλυτα!!εγω εμεινα έγκυος με την πρώτη εμβρυομεταφορά!!ολη μερα ημουν κουλ!!το βραδυ παραμιλουσα για χοριακες κ ξυπνουσε ο αντραςσ μου τοσο δυνατα μιλούσα!!δν ήθελα να το προκαλέσω υποσυνείδητα βγαίνει!!οταν εχεις πιει τόσα φαρμακα,ξερεις ότι έχεις βαλει εμβρυακια κ αναμενεις ειναι λίγο δυσκολο να κοντρολαριστεί!!!

ευχομαι σε ολα μα ολα τα κοριτσια γτ είστε μαχήτριες να γεμίσουν οι κοιλίτσες κ οι αγκαλίτσες σας!!

Σε ευχαριστώ πολύ...!!!!! Εγώ στο θέμα αυτό είμαι ακόμη χαλαρή δεν το σκέφτομαι θα μου πεις πρώτη μέρα είναι θα δεις μετά αλλά ποτέ δεν είχα θέμα με τεστ και τέτοια ως τώρα έλεγα ότι είναι να γίνει θα γίνει..!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Θαύμα! είμαι ακριβώς σαν εσένα... άλλοι λένε είμαστε απαισιόδοξοι εγώ λέω ρεαλιστές... μακάρι και γω να είχα την πίστη άλλων ανθρώπων! @Dimi80 εσύ τα λες πολύ καλά, τέτοια αντιμετώπιση χρειάζεται αλλά δυστυχώς δεν είναι εύκολο... το μυαλό μου δουλεύει σαν εξίσωση χαχα μεγάλο πρόβλημα άσε...

Μου αρέσουν οι εξισώσεις αλλά μόνο στα μαθηματικά.. Χιχιχι.. Στη ζωή είμαι πιο ρομαντική.. :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dimi80 είπε:

Μου αρέσουν οι εξισώσεις αλλά μόνο στα μαθηματικά.. Χιχιχι.. Στη ζωή είμαι πιο ρομαντική.. :-)

❤️

κάτι πρέπει να γίνει με τα emoji τελειώνουν πολύ γρήγορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ...!!!!! Εγώ στο θέμα αυτό είμαι ακόμη χαλαρή δεν το σκέφτομαι θα μου πεις πρώτη μέρα είναι θα δεις μετά αλλά ποτέ δεν είχα θέμα με τεστ και τέτοια ως τώρα έλεγα ότι είναι να γίνει θα γίνει..!!!! 

κορίτσι μου όπως τα είπες... ηρέμησε ξεκουράσου και ό,τι είναι να γίνει θα γίνει! Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

❤️

κάτι πρέπει να γίνει με τα emoji τελειώνουν πολύ γρήγορα!

Χαχαχαχα.. Εγώ έχω ακόμη.. Βάζω εγώ για σένα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

κορίτσι μου όπως τα είπες... ηρέμησε ξεκουράσου και ό,τι είναι να γίνει θα γίνει! Με το καλό!

Ακριβός αυτής της άποψης είμαι..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια συγνώμη σας έχασα Λιγάκη σήμερα με όλα αυτά..!!!! Ελπίζω να μην έχασα κάτι σημαντικό..!!!! 

@kppm Κορίτσι μου πως νιώθεις..;;;; Ευρέσεως και ο δίκη σου μέρα που θα ζεστάνει η μήτρα σου τα 2 αυγουλακια σου..!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Τι κάνετε κορίτσια συγνώμη σας έχασα Λιγάκη σήμερα με όλα αυτά..!!!! Ελπίζω να μην έχασα κάτι σημαντικό..!!!! 

@kppm Κορίτσι μου πως νιώθεις..;;;; Ευρέσεως και ο δίκη σου μέρα που θα ζεστάνει η μήτρα σου τα 2 αυγουλακια σου..!!!! 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!!Βασικά ακόμα δεν ξέρω αν θα βάλω ένα ή δυο....κ με έχει πιάσει μια αγωνία....Πιο πολύ μην γίνει κάτι κ δεν μπορέσω να κάνω κ την μεταφορά.....πήγαμε σήμερα τον παππού μου στο νοσοκομείο κ είναι χάλια...κα φοβάμαι μην καταλήξει σήμερα ή αυτές τις μέρες τι θα κάνω??όλο κάτι προκύπτει κ πάω πίσω....Εύχομαι να προλάβω....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@kppm καλή επιτυχία! Σου εύχομαι όλα αύριο να πάνε τέλεια κ σε λίγες μέρες να έχεις κ συ ευχάριστα!

Ευχαριστώ κορίτσι!!!!Εύχομαι να πάνε όλα κατ' ευχήν και να πάω καλά!!!!❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kppm είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι!!!!Εύχομαι να πάνε όλα κατ' ευχήν και να πάω καλά!!!!❤❤

πραγματικά στο εύχομαι! είδα παραπάνω κ το μνμ για τον παππού σου... εύχομαι να πάνε όλα καλά και να επιστρέψει στο σπίτι! Θα σου έλεγα ακολούθησε το πρόγραμμα σου όπως το έχεις κ βλέπεις... ήρθε η μεγάλη ώρα και για σένα! Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!!Με έχει πιάσει μια αγωνία....Πιο πολύ μην γίνει κάτι κ δεν μπορέσω να κάνω κ την μεταφορά.....πήγαμε σήμερα τον παππού μου στο νοσοκομείο κ είναι χάλια...κα φοβάμαι μην καταλήξει σήμερα ή αυτές τις μέρες τι θα κάνω??όλο κάτι προκύπτει κ πάω πίσω....Εύχομαι να προλάβω....?

Όλα καλά θα πάνε και για σένα και για τα έμβρυα σου.... Με το καλό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

πραγματικά στο εύχομαι! είδα παραπάνω κ το μνμ για τον παππού σου... εύχομαι να πάνε όλα καλά και να επιστρέψει στο σπίτι! Θα σου έλεγα ακολούθησε το πρόγραμμα σου όπως το έχεις κ βλέπεις... ήρθε η μεγάλη ώρα και για σένα! Καλή επιτυχία!

Αν γίνει κάτι μάλλον θα το ακυρώσω....απλά εύχομαι να κρατήσει για χάρη μου λίγο ακόμα....Είναι μεγάλος...Αλλά ζήσαμε όλα τα χρόνια μαζί κ δεν μπορώ να μην πάω...θα είμαι κ χάλια ψυχολογικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Όλα καλά θα πάνε και για σένα και για τα έμβρυα σου.... Με το καλό..

Μακάρι το εύχομαι να πάνε όλα καλά...Μην ακυρώνω πάλι!!!!Σας ευχαριστώ!!!!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Αν γίνει κάτι μάλλον θα το ακυρώσω....απλά εύχομαι να κρατήσει για χάρη μου λίγο ακόμα....Είναι μεγάλος...Αλλά ζήσαμε όλα τα χρόνια μαζί κ δεν μπορώ να μην πάω...θα είμαι κ χάλια ψυχολογικά...

όπως νιώθεις εσύ καλύτερα να κάνεις... σου εύχομαι πραγματικά να γίνει ό,τι καλύτερο για σένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!!Βασικά ακόμα δεν ξέρω αν θα βάλω ένα ή δυο....κ με έχει πιάσει μια αγωνία....Πιο πολύ μην γίνει κάτι κ δεν μπορέσω να κάνω κ την μεταφορά.....πήγαμε σήμερα τον παππού μου στο νοσοκομείο κ είναι χάλια...κα φοβάμαι μην καταλήξει σήμερα ή αυτές τις μέρες τι θα κάνω??όλο κάτι προκύπτει κ πάω πίσω....Εύχομαι να προλάβω....?

Όλα καλά θα πάνε κοπέλα μου σου το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου γνώμη μου είναι να μην το αφήσεις ότι κι να γίνει με τον Παπού σου κοπέλα μου..!!! Τώρα ευτασες ως εδώ δεν έχει νωημα να το αφήσεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Αν γίνει κάτι μάλλον θα το ακυρώσω....απλά εύχομαι να κρατήσει για χάρη μου λίγο ακόμα....Είναι μεγάλος...Αλλά ζήσαμε όλα τα χρόνια μαζί κ δεν μπορώ να μην πάω...θα είμαι κ χάλια ψυχολογικά...

Θα κρατήσει κοπέλα μου..!! Και να την κανείς μπορείς να πας μετά απλά θα κάθεστε και δεν θα είσαι όρθια ότι είχα κάνει κι εγώ με τον μπαμπά μου αλλά τότε είχα κρίσεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...