Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dimi80 είπε:

Είναι πάρα πάρα πολύ νωρίς να κάνεις χωριακη τώρα. Δε θα δείξει τίποτα.. Η εμφυτευση μπορεί να καθυστερήσει και να μην γίνει στις επόμενες δύο μέρες. Από την στιγμή που θα γίνει ο οργανισμός θέλει κάποιο χρόνο για να προσαρμοστεί στα νέα δεδομένα.. Για να μας λένε υπομονή δύο εβδομάδες κάτι περισσότερο ξέρουν οι γιατροί.. 

Δεν ξέρω γιατί ενώ τα έχω διαβάσει τόσες φορές καταντάω σα χαζή να ψάχνω συμπτώματα και να θέλω την άλλη μέρα να έχω θετικό τεστ στο χέρι μου.... Να στε καλά βρε κορίτσια χωρίς εσάς αυτή η αναμονή θα ήταν ανυπόφορη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Σε δυο εβδομάδες ακριβός μου είπε να την υπολογίζω την εβδομάδα από Τρίτη σε Τρίτη..!! Δεν το έχω πιστέψει ακόμη κρατάω φωτογραφία τα εμβρια μου και λέω τι αυτά θα γίνουν παιδάκι.;; Τώρα οδιγιες είναι ως πρασκευη μέσα στο σπίτι καναπέ κρεβάτι αποφεύγω πολύ ώρα όρθια και καρέκλες όπως σκάλες και μαγείρευαν από Σάββατο βόλτες κοντινές με αμάξι και από εβδομάδα σιγά σιγά στην καθημερινότητα αλλά όχι χιλιόμετρα περπάτημα όχι γυμναστική και φυσικά όχι δουλειά..!!! 

Σου έδωσε κ φωτογραφίες από τον υπέρηχο???βλέπεις την οθόνη την  ώρα που γίνεται???άντε άντε να ακούσεις τις οδηγίες κ όλα  θα πάνε τέλεια!!!!!❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Niki94 μπράβο κορίτσι μου συγχαρητήρια Χαίρομαι που όλα πήγαν καλά!! Κάτσε τώρα Και απόλαυσε τη χαλάρωση του να μην κάνεις τίποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Δεν ξέρω γιατί ενώ τα έχω διαβάσει τόσες φορές καταντάω σα χαζή να ψάχνω συμπτώματα και να θέλω την άλλη μέρα να έχω θετικό τεστ στο χέρι μου.... Να στε καλά βρε κορίτσια χωρίς εσάς αυτή η αναμονή θα ήταν ανυπόφορη!!!

Εγώ λέω να περιμένεις να δεις το αποτέλεσμα που πρέπει όταν πρέπει....Μην σκέφτεσαι αρνητικά....Η κάθε φορά είναι ξεχωριστή.....σκεψου αυτή τη φορά θα τα καταφέρω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Σου έδωσε κ φωτογραφίες από τον υπέρηχο???βλέπεις την οθόνη την  ώρα που γίνεται???άντε άντε να ακούσεις τις οδηγίες κ όλα  θα πάνε τέλεια!!!!!❤❤

Ναι ναι βλέπεις τα πάντα πρώτα σου δείχνουν τα στοιχεία σου μετά βλέπεις και την διαδικασία ότι τα πήραν και μετά ότι είναι άδεια δλδ ότι Μπεικαβ μέσα τον υπέρηχο δύσκολο το βλέπεις μιας και είναι γυρισμένο προς τον ιατρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Δεν ξέρω γιατί ενώ τα έχω διαβάσει τόσες φορές καταντάω σα χαζή να ψάχνω συμπτώματα και να θέλω την άλλη μέρα να έχω θετικό τεστ στο χέρι μου.... Να στε καλά βρε κορίτσια χωρίς εσάς αυτή η αναμονή θα ήταν ανυπόφορη!!!

Στην ίδια φάση είμαστε οπότε η μία βοηθα την άλλη.. Σκέψου την κάθε μέρα ξεχωριστά, μην τρέχεις στη μέρα της χωριακης σου. Ξυπνα και κοίτα πως θα κύλησει η σημερινή μέρα για αύριο έχει ο Θεός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Εγώ λέω να περιμένεις να δεις το αποτέλεσμα που πρέπει όταν πρέπει....Μην σκέφτεσαι αρνητικά....Η κάθε φορά είναι ξεχωριστή.....σκεψου αυτή τη φορά θα τα καταφέρω!!!!!!

Σε ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Dimi80 είπε:

Στην ίδια φάση είμαστε οπότε η μία βοηθα την άλλη.. Σκέψου την κάθε μέρα ξεχωριστά, μην τρέχεις στη μέρα της χωριακης σου. Ξυπνα και κοίτα πως θα κύλησει η σημερινή μέρα για αύριο έχει ο Θεός 

Είδες τι κάνω θέλω να φτάσω στο τέρμα χωρίς καν να τρέξω τη διαδρομή....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ampempa είπε:

Ναι!!! Τελείως!!! Και είχα στεναχωρεί πάρα πολυ!!!! Καλύτερα να περιμένουμε λίγες μέρες πάρα να βιαζόμαστε!!!! Νόμιζα ότι θα πέσει το ταβάνι να με πλακώσει!!..... 

Εγώ 7 εμβριομεταφορα τώρα( έχω ήδη ένα παιδί από εξωσωματική κ πολλές παλλινδρομες έκανα χτες έκτη μέρα κλιαρμπλου κ ήταν αρνητικό ...το έχω δέσει κόμπο ότι δεν είμαι αλλά τι μήνυμα σου μου έδωσε μια ελπίδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Δεν ξέρω γιατί ενώ τα έχω διαβάσει τόσες φορές καταντάω σα χαζή να ψάχνω συμπτώματα και να θέλω την άλλη μέρα να έχω θετικό τεστ στο χέρι μου.... Να στε καλά βρε κορίτσια χωρίς εσάς αυτή η αναμονή θα ήταν ανυπόφορη!!!

Αχ αυτά συμπτώματα... 4 εμβρυομεταφορές και κάθε φορά τα ίδια...είτε θετικό είτε αρνητικό.. ώρες ατελείωτες να ψάχνω στο google και να αγχώνομαι κάνοντας ενα σωρό σενάρια!

Δε μπορώ να σου πω να μην αγχώνεσαι, δε μπορώ να σου πω να μην ψάχνεις συμπτώματα γιατί ξερω ότι ετσι κι αλλιώς θα τα κανεις...

Προσπάθησε όσο μπορείς να είσαι ψύχραιμη, κάνε κατι να ξεχνιέσαι κάπως για να περνάει λίγο πιο γρήγορα ο χρόνος.

Σου εύχομαι μεσα από τη καρδιά μου μόνο χαμόγελα από δω και πέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Είδες τι κάνω θέλω να φτάσω στο τέρμα χωρίς καν να τρέξω τη διαδρομή....

Κοπέλα μου το τέρμα δεν είναι η θετική χοριακή αλλά η αρχή ενός ομορφου ταξιδιού.. Όταν με το καλό πάρεις το θετικό αποτέλεσμα τι θα λες να φτάσεις στον τοκετό χωρίς να ζήσεις την κυηση? Όλα σιγά σιγά και θα έρθουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Θαύμα! είπε:

Εγώ 7 εμβριομεταφορα τώρα( έχω ήδη ένα παιδί από εξωσωματική κ πολλές παλλινδρομες έκανα χτες έκτη μέρα κλιαρμπλου κ ήταν αρνητικό ...το έχω δέσει κόμπο ότι δεν είμαι αλλά τι μήνυμα σου μου έδωσε μια ελπίδα...

Άλλη από δω.. Δε καταλαβαίνω γιατί το κάνετε αυτό στον εαυτό σας. Το ξέρεις ότι η αρνητική ψυχολογία μπορεί να συμβάλει αρνητικά στην έκβαση του αποτελεσματος? Το τεστ δεν έδειξε γιατί δεν είχε κάτι να δείξει. Ο οργανισμός μπορεί ακόμα να μην είχε ξεκινήσει να δέχεται το ή τα εμβρυακια σου.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimi80 είπε:

Άλλη από δω.. Δε καταλαβαίνω γιατί το κάνετε αυτό στον εαυτό σας. Το ξέρεις ότι η αρνητική ψυχολογία μπορεί να συμβάλει αρνητικά στην έκβαση του αποτελεσματος? Το τεστ δεν έδειξε γιατί δεν είχε κάτι να δείξει. Ο οργανισμός μπορεί ακόμα να μην είχε ξεκινήσει να δέχεται το ή τα εμβρυακια σου.  

Έχεις δίκιο αλλα τις καταλαβαίνω.. Όταν έχεις βιώσει αρνητικά ή αποβολές είναι λογικό να υπάρχει αρνητική ψυχολογία λόγω φόβου.

Η αρνητική ψυχολογία πάντως δε συμβάλει αρνητικά σε κανενα αποτέλεσμα..αν ήταν έτσι πανω από το μισό των εμβρυομεταφορών θα είχαν αρνητικές χοριακές, αν είναι να εμφυτευτεί θα εμφυτευτεί ότι κι αν γίνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dimi80 είπε:

Άλλη από δω.. Δε καταλαβαίνω γιατί το κάνετε αυτό στον εαυτό σας. Το ξέρεις ότι η αρνητική ψυχολογία μπορεί να συμβάλει αρνητικά στην έκβαση του αποτελεσματος? Το τεστ δεν έδειξε γιατί δεν είχε κάτι να δείξει. Ο οργανισμός μπορεί ακόμα να μην είχε ξεκινήσει να δέχεται το ή τα εμβρυακια σου.  

Oταν έχεις περάσει του Χριστού τα πάθη με χοριακες ,κ έχεις βρεθεί 5 φορές για αποξεση δυστυχώς χάνεις την ψυχραιμία σου ..το τεστ το έκανα σε ολες6 μέρα κ έδειχνε...για αυτό το έκανα.οι προηγούμενοι γιατροί μου θέλαν 9 μέρα με βλαστοκυστες χοριακη πάνω από 50. Με τη λογική του διπλασιασμού έκανα λοιπόν την 6... Βαθιά μέσα μου όμως ξέρω ότι δεν κάνει λαθος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Έχεις δίκιο αλλα τις καταλαβαίνω.. Όταν έχεις βιώσει αρνητικά ή αποβολές είναι λογικό να υπάρχει αρνητική ψυχολογία λόγω φόβου.

Η αρνητική ψυχολογία πάντως δε συμβάλει αρνητικά σε κανενα αποτέλεσμα..αν ήταν έτσι πανω από το μισό των εμβρυομεταφορών θα είχαν αρνητικές χοριακές, αν είναι να εμφυτευτεί θα εμφυτευτεί ότι κι αν γίνει!

Κι εγώ είχα μια Παλινδρομη το καλοκαίρι 7εβδομαδων και είχα ακούσει και καρδούλα.. Η πρώτη μου εγκυμοσύνη.. Με πονάει και δε το συζητάω. Το εχω κλειδώσει στην καρδούλα μου και δε το σκαλίζω καθόλου.. Οπότε μπορώ να γνωρίζω από ψυχολογία. Όσο για την αρνητική ψυχολογία όχι μόνο σε εγκυμοσυνες αλλά και γενικότερα σε θέματα υγείας επέτρεψε μου να διαφωνήσω μαζί σου. Πιστεύω ότι η θέληση και η πίστη βοηθάνε πολύ! Με όλο το σεβασμό 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Θαύμα! είπε:

Oταν έχεις περάσει του Χριστού τα πάθη με χοριακες ,κ έχεις βρεθεί 5 φορές για αποξεση δυστυχώς χάνεις την ψυχραιμία σου ..το τεστ το έκανα σε ολες6 μέρα κ έδειχνε...για αυτό το έκανα.οι προηγούμενοι γιατροί μου θέλαν 9 μέρα με βλαστοκυστες χοριακη πάνω από 50. Με τη λογική του διπλασιασμού έκανα λοιπόν την 6... Βαθιά μέσα μου όμως ξέρω ότι δεν κάνει λαθος

Οκ.. Πάω πάσο, εσύ ξέρεις καλύτερα και ούτε θέλω να διαφωνήσω μαζί σας. Διάλογο κάνουμε.  Απλά εγώ είμαι αισιόδοξος άνθρωπος εκ φύσεως και βλέπω το ποτήρι μισό γεμάτο πάντα. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dimi80 είπε:

Κι εγώ είχα μια Παλινδρομη το καλοκαίρι 7εβδομαδων και είχα ακούσει και καρδούλα.. Η πρώτη μου εγκυμοσύνη.. Με πονάει και δε το συζητάω. Το εχω κλειδώσει στην καρδούλα μου και δε το σκαλίζω καθόλου.. Οπότε μπορώ να γνωρίζω από ψυχολογία. Όσο για την αρνητική ψυχολογία όχι μόνο σε εγκυμοσυνες αλλά και γενικότερα σε θέματα υγείας επέτρεψε μου να διαφωνήσω μαζί σου. Πιστεύω ότι η θέληση και η πίστη βοηθάνε πολύ! Με όλο το σεβασμό 

 

Ναι καταλαβαίνω τι λες και εννοείται μπορείς να διαφωνήσεις απλά θεωρω οτι είναι λίγο παρατραβηγμένο..σκεφτομαι δηλ γυναίκες που περνάνε καταστασεις όπως πχ πόλεμο και κάνουν κανονικά παιδάκια.

Καθε γυναίκα είναι διαφορετική και τα παίρνει μέσα της διαφορετικά. Είναι πολύ ωραίο παντως που είσαι τόσο δυνατή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Dimi80 είπε:

Κι εγώ είχα μια Παλινδρομη το καλοκαίρι 7εβδομαδων και είχα ακούσει και καρδούλα.. Η πρώτη μου εγκυμοσύνη.. Με πονάει και δε το συζητάω. Το εχω κλειδώσει στην καρδούλα μου και δε το σκαλίζω καθόλου.. Οπότε μπορώ να γνωρίζω από ψυχολογία. Όσο για την αρνητική ψυχολογία όχι μόνο σε εγκυμοσυνες αλλά και γενικότερα σε θέματα υγείας επέτρεψε μου να διαφωνήσω μαζί σου. Πιστεύω ότι η θέληση και η πίστη βοηθάνε πολύ! Με όλο το σεβασμό 

 

Λυπάμαι πολύ... παλίνδρομη  είχα κι εγώ περισυ τα Χριστούγεννα με φυσική σύλληψη δυστυχώς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ναι καταλαβαίνω τι λες και εννοείται μπορείς να διαφωνήσεις απλά θεωρω οτι είναι λίγο παρατραβηγμένο..σκεφτομαι δηλ γυναίκες που περνάνε καταστασεις όπως πχ πόλεμο και κάνουν κανονικά παιδάκια.

Καθε γυναίκα είναι διαφορετική και τα παίρνει μέσα της διαφορετικά. Είναι πολύ ωραίο παντως που είσαι τόσο δυνατή!

Οι γυναίκες που περνάνε πόλεμο έχουν μεγαλώσει σε άλλο περιβάλλον  έχουν μάθει διαφορετικά και το σώμα τους ίσως έχει σκληραγωγηθει περισσότερο.. Τα γυφτακια που περπατάνε ξυπολυτα δεν αρρωσταινουν ποτέ ενώ τα δικά μας αν βγουν έξω έτσι έχουν κρεβατωθει με πνευμονια! Δεν είμαι τόσο δυνατή όσο φαίνεται. Το παλεύω πάντως. Σε ευχαριστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimi80 είπε:

Οι γυναίκες που περνάνε πόλεμο έχουν μεγαλώσει σε άλλο περιβάλλον  έχουν μάθει διαφορετικά και το σώμα τους ίσως έχει σκληραγωγηθει περισσότερο.. Τα γυφτακια που περπατάνε ξυπολυτα δεν αρρωσταινουν ποτέ ενώ τα δικά μας αν βγουν έξω έτσι έχουν κρεβατωθει με πνευμονια! Δεν είμαι τόσο δυνατή όσο φαίνεται. Το παλεύω πάντως. Σε ευχαριστώ 

Όπως και να χει κορίτσια είναι σωστό ότι πρέπει να είμαστε συγκρατημένα εστω αισιόδοξες... καλά κάνετε και μας τα γράφετε αυτά για να μας γυρνάτε λίγο στην πραγματικότητα... Το μυαλό δυστυχώς παίζει πολλά παιχνίδια και εδώ είμαστε για να μπορούμε να βοηθάμε η μία την άλλη και να προχωράμε με πίστη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Όπως και να χει κορίτσια είναι σωστό ότι πρέπει να είμαστε συγκρατημένα εστω αισιόδοξες... καλά κάνετε και μας τα γράφετε αυτά για να μας γυρνάτε λίγο στην πραγματικότητα... Το μυαλό δυστυχώς παίζει πολλά παιχνίδια και εδώ είμαστε για να μπορούμε να βοηθάμε η μία την άλλη και να προχωράμε με πίστη

Υπήρξα πολύ αισιόδοξη πίστεψε με....κ εξακολουθώ να είμαι αλλά όχι σε αυτό το κομμάτι.Η ζωή δε μου άφησε κ πολλά περιθώρια..αλλά έχω κ γερές βάσεις ρεαλισμού...το αρνητικό για μένα είναι αρνητικό ....Αυτό είναι όλο...χαίρομαι που διατηρείς την αισιοδοξία σου κ καλά κ άνεμος κ μας τα λες ,άλλωστε για αυτό είμαστε εδώ.Απλα η καθεμία κουβαλάει πράγματα που αλλάζουν την οπτική γωνία της..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Λυπάμαι πολύ... παλίνδρομη  είχα κι εγώ περισυ τα Χριστούγεννα με φυσική σύλληψη δυστυχώς...

☹️ Δυστυχώς γιατί κάποιο λόγο έπρεπε να το περάσουμε και αυτό. Ο Θεός ξέρει καλύτερα κορίτσι μου. Να είμαστε ευγνώμων που έχουμε την υγεία μας και όλα θα γίνουν :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Niki94Νικη μου πολύ χαίρομαι με τα νεάκια σου!!με το καλό εύχομαι με μια θετικότατη χοριακούλα!!

Κορίτσια μου διαβαζω τα μυνηματα σας κ ήθελα κ γω να εκφρασω την γνώμη μου κ την εμπειρία μου!!δν πιστευω κ γω οτι με το αγχος θα επηρεαστεί το αποτελέσμα απόλυτα!!εγω εμεινα έγκυος με την πρώτη εμβρυομεταφορά!!ολη μερα ημουν κουλ!!το βραδυ παραμιλουσα για χοριακες κ ξυπνουσε ο αντραςσ μου τοσο δυνατα μιλούσα!!δν ήθελα να το προκαλέσω υποσυνείδητα βγαίνει!!οταν εχεις πιει τόσα φαρμακα,ξερεις ότι έχεις βαλει εμβρυακια κ αναμενεις ειναι λίγο δυσκολο να κοντρολαριστεί!!!

ευχομαι σε ολα μα ολα τα κοριτσια γτ είστε μαχήτριες να γεμίσουν οι κοιλίτσες κ οι αγκαλίτσες σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια. ?Να σας πω και εγω την δικη μου ιστορια εν συντομια. κακο σπερμα 2.5εκ γινεται επεμβαση κιρσοκηλης πριν 6 μηνες περιπου οποτε τωρα μετα τις γιορτες θα γινει το επαναληπτικο σπερμοδιαγραμμα . Εγω εκανα ολες τις εξετασεις και ηταν εντάξει. Ταυτοχρονα παιρνει κατι βιταμινες και σε συνδυασμο με βασιλικο πολτο για να δυναμωσει οσο γινεται το σπερμα.

Εγω προσωπικα θεωρω οτι δεν θα εχει υπαρξει τρομερη βελτίωση για να υπαρξει φυσιολογικη κύηση οποτε θα καταληξουμε στην εξωσωματικη. Δεν σας κρύβω οτι εχω μεγάλη απογοητευση ?

Μπορείτε να μου πειτε πως ξεκινα η διαδικασία? Τι κόστος έχει? Γενικότερα τι γίνεται να εχω μια ιδέα περίπου 

Ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marillia είπε:

@Niki94Νικη μου πολύ χαίρομαι με τα νεάκια σου!!με το καλό εύχομαι με μια θετικότατη χοριακούλα!!

Κορίτσια μου διαβαζω τα μυνηματα σας κ ήθελα κ γω να εκφρασω την γνώμη μου κ την εμπειρία μου!!δν πιστευω κ γω οτι με το αγχος θα επηρεαστεί το αποτελέσμα απόλυτα!!εγω εμεινα έγκυος με την πρώτη εμβρυομεταφορά!!ολη μερα ημουν κουλ!!το βραδυ παραμιλουσα για χοριακες κ ξυπνουσε ο αντραςσ μου τοσο δυνατα μιλούσα!!δν ήθελα να το προκαλέσω υποσυνείδητα βγαίνει!!οταν εχεις πιει τόσα φαρμακα,ξερεις ότι έχεις βαλει εμβρυακια κ αναμενεις ειναι λίγο δυσκολο να κοντρολαριστεί!!!

ευχομαι σε ολα μα ολα τα κοριτσια γτ είστε μαχήτριες να γεμίσουν οι κοιλίτσες κ οι αγκαλίτσες σας!!

Το αγχος συμφωνώ ότι είναι δύσκολο να κρατηθεί σε φυσιολογικά επίπεδα. Κι εγώ εξάλλου αγχωνομαι εύκολα. Εγώ μιλαγα όμως για το ότι είναι κρίμα να σκέφτεσαι αρνητικά λίγο πριν φτάσεις στην πηγή κι ενώ έχεις παλέψει με τον εαυτό σου για να τα καταφέρεις! Άσε τα πράγματα να έρθουν όπως είναι πριν βιασεις το αποτέλεσμα..  Κι εγώ σκέφτομαι την Παρασκευή με λίγο φόβο αλλά λέω ότι θα τα κατάφερω! Δε γίνεται αυτό το εμβρυακι να φύγει έτσι. Το θέλω και θα το κρατήσω! Με τη βοήθεια της Παναγίας εύχομαι να πάνε όλα καλά. Αυτό θέλω μόνο να σκέφτομαι.. Συγγνώμη αν αυτά που είπα στενοχωρησαν κάποιες. Αλλά ρε κορίτσια έχουμε ταλαιπωρηθει πολύ, άλλες περισσότερο, για να σκεφτόμαστε αρνητικά. Έτσι θα μιλαγα και στην αδερφή μου αν ήταν απαισιοδοξη.  Το αξιζουμε και θα τα κατά φέρουμε  αργά ή γρήγορα. :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...