Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Αλήθεια??νομίζω οι περισσότερες παίρνουν και πολλές συνεχίζουν και τις επόμενες ημέρες... Αλλά κάθε πευ είναι διαφορετική...πόσες μέρες πέρασαν που την έκανες??

Την Τριτη την έκανα.Ελπίζω να μην έπαθα κάτι...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Την Τριτη την έκανα.Ελπίζω να μην έπαθα κάτι...?

Όχι βρε μην αγχώνεσαι τώρα γι'αυτό!!!όλα καλά!!δεν είναι όλοι οι οργανισμοί το ίδιο!!για να μην στο έδωσαν κάτι θα ξέρουν!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Katriniki είπε:

Όχι βρε μην αγχώνεσαι τώρα γι'αυτό!!!όλα καλά!!δεν είναι όλοι οι οργανισμοί το ίδιο!!για να μην στο έδωσαν κάτι θα ξέρουν!!!❤️

Τελικά τι γονιμοποιησεις είχες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katriniki είπε:

Τελικά τι γονιμοποιησεις είχες???

4 γονιμοποιήθηκαν!τα 2 πολύ καλά τα άλλα έτσι κ έτσι!σε λίγο θα κανω την ετ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

4 γονιμοποιήθηκαν!τα 2 πολύ καλά τα άλλα έτσι κ έτσι!σε λίγο θα κανω την ετ ?

Τέλεια!!! μπράβο αγάπη!!! τι εννοείς σε λίγο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Τέλεια!!! μπράβο αγάπη!!! τι εννοείς σε λίγο???

Πριν απο μία ώρα την έκανα?ήμουν στο κέντρο όταν σου έστειλα!Τελικά τα άλλα 2 δεν προχώρησαν ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Πριν απο μία ώρα την έκανα?ήμουν στο κέντρο όταν σου έστειλα!Τελικά τα άλλα 2 δεν προχώρησαν ?

Σου εύχομαι με μια τέλεια χοριακη και να πάνε όλα τέλεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Σου εύχομαι με μια τέλεια χοριακη και να πάνε όλα τέλεια..

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!Και σε εσένα εύχομαι τα καλύτερα!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Πριν απο μία ώρα την έκανα?ήμουν στο κέντρο όταν σου έστειλα!Τελικά τα άλλα 2 δεν προχώρησαν ?

Ααααααααααα τι ωραία!!!με το καλό τα εμβρυακια σου να πιαστούν γερά!!!δεν πειράζει κορίτσι μου μην στεναχωριέσαι,αυτά τα δύο θα είναι τα τυχερά σου!!πότε πας για χοριακη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Ααααααααααα τι ωραία!!!με το καλό τα εμβρυακια σου να πιαστούν γερά!!!δεν πειράζει κορίτσι μου μην στεναχωριέσαι,αυτά τα δύο θα είναι τα τυχερά σου!!πότε πας για χοριακη??

Σε ευχαριστώ πολύ!Στις 24....Στις 27 εχουμε επέτειο γάμου,ελπίζω να είναι το δώρο μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!Στις 24....Στις 27 εχουμε επέτειο γάμου,ελπίζω να είναι το δώρο μας...

Το εύχομαι κορίτσι μου να είναι το μεγαλύτερο δώρο σας!!!τώρα μέτρα αντίστροφα μέχρι την χοριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/5/2019 at 12:05 ΜΜ, ο/η kppm είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!!!Και εγώ θα μπω στην διαδικασία εξωσωματικής.....Elenakii και εγώ θέλω να κλείσω επιτροπή για Θεσσαλονίκη....σε πόσο καιρό σου κλείσανε ραντεβού??είχες κάνει ήδη όλες τις εξετάσεις πριν κλείσεις ραντεβου????εμείς έχουμε μικρό θέμα στο σπέρμα......

Τώρα είδα το μήνυμά σου! Στις 8/5 πήρα τηλέφωνο κ μ έκλεισαν ραντεβού για 23/5. Τα σπερμοδιαγραμματα είναι έτοιμα κ η  σαλπιγγογραφια είναι έτοιμη απλά πρέπει να επαναλάβουμε τις εξετάσεις αίματος γιατί πρέπει να είναι εντός 3μηνου και η χοριακη που πρέπει να γινει 15 ημέρες πριν την επιτροπή. Τα έχω δρομολογήσει να γίνουν τις επόμενες μέρες! Λογικά θα σε βοηθήσει η Γραμματεία του κέντρου π έχεις επιλέξει. Κ εγώ έβλεπα τα έντυπα του εοπυυ κ αγχωνομουν αλλα δεν είναι τπτ τελικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Katriniki είπε:

Το εύχομαι κορίτσι μου να είναι το μεγαλύτερο δώρο σας!!!τώρα μέτρα αντίστροφα μέχρι την χοριακη!!!

Να είσαι καλά!ευτυχώς την Τρίτη θα πάω για δουλειά κ θα περάσουν λίιιιγο πιο γρήγορα οι μέρες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/5/2019 at 7:12 ΜΜ, ο/η Elenakii είπε:

Καλησπέρα Lisaki! Χαίρομαι που σε βρίσκω!! Έχεις κάνει προσπάθειες ηδη; Ποιο είναι το προβλημα σας αν επιτρεπεται;  

Ναι είμαι εδώ και καιρό γιατί κάνω φυσικούς κύκλους.. Το θέμα μου η ηλικία, είμαι 41 με κακό ορμονικό προφίλ και πολύ χαμηλή ΑΜΗ. Έχω ήδη ένα παιδί 3,5 ετών από φυσική σύλληψη.. Εδώ και 2,5 χρόνια προσπαθούμε για δεύτερο.. εσένα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας κορίτσια τελικά όλα οδηγούν στην εξωσωματικη ξεκίνησε να έρχεται η ακατανομαστη @Κύνθια είδες τελικά δε χρειάστηκε να παεί καμία από τις 2 μας για χοριακη γλιτώσαμε το τσίμπημα και 15 ευρώ. ?Δεν χρειάζεται να επαναλάβω και να αναλυσω το πως νοιώθω αυτή τη στιγμή καταλαβαίνετε. Μετά από 17 μήνες ακαρπων προαπαθειων εχω χασει καθε ελπιδα για τη πατροπαράδοτη φυσιολογική συλληψη ουτε ειμαι διατεθημενη να περιμένω χρονια και αμα γίνει. Νομίζω πλέον ότι δε περιμένω κάτι άλλο. Ειμαι  απολυτως πεπεισμενη και σιγουρη για την εξωσωματική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lisaki 80 είπε:

Ναι είμαι εδώ και καιρό γιατί κάνω φυσικούς κύκλους.. Το θέμα μου η ηλικία, είμαι 41 με κακό ορμονικό προφίλ και πολύ χαμηλή ΑΜΗ. Έχω ήδη ένα παιδί 3,5 ετών από φυσική σύλληψη.. Εδώ και 2,5 χρόνια προσπαθούμε για δεύτερο.. εσένα; 

Εμείς είμαστε στην ανεξήγητη υπογονιμότητα.. έχω κάνει 2 σπερματεγχυσεις κ τώρα θα πάμε για εξωσωματικη. Προσπαθούμε πολλα χρονια αλλά δε το κυνηγουσαμε πολύ , οι εξετάσεις ήταν  πάντα καλές κ οι γιατροί δε πολυασχοληθηκαν μαζί μας βέβαια δε μπορούσαμε να κάνουμε κ πολλά γιατί ζούσαμε στη παραμεθόριο. Εγώ  είμαι 32. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια κι από εμένα εγώ είμαι στη δεύτερη μέρα παραγωγής ωαρίων στην 3η προσπάθεια μας!!! Κάνω διέγερση με gonal 350  κ εύχομαι αυτή τη φορά να είναι κ η τελευταία!!! Καλή επιτυχία σε όλες μας κορίτσια!!! Με πολλά μωράκια το 2020 ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η ILIANA86 είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια τελικά όλα οδηγούν στην εξωσωματικη ξεκίνησε να έρχεται η ακατανομαστη @Κύνθια είδες τελικά δε χρειάστηκε να παεί καμία από τις 2 μας για χοριακη γλιτώσαμε το τσίμπημα και 15 ευρώ. ?Δεν χρειάζεται να επαναλάβω και να αναλυσω το πως νοιώθω αυτή τη στιγμή καταλαβαίνετε. Μετά από 17 μήνες ακαρπων προαπαθειων εχω χασει καθε ελπιδα για τη πατροπαράδοτη φυσιολογική συλληψη ουτε ειμαι διατεθημενη να περιμένω χρονια και αμα γίνει. Νομίζω πλέον ότι δε περιμένω κάτι άλλο. Ειμαι  απολυτως πεπεισμενη και σιγουρη για την εξωσωματική.

Σου ηρθε η ακατανομαστη κουκλα μου????? Πολυ λυπαμαι!! Καταλαβαινω πως νοιωθεις απλα θελω να σου πω να μην στεναχωριεσαι, να εχεις πιστη και θα γινει!! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/5/2019 at 9:03 ΠΜ, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Και εγώ θα γίνω μανούλα το 2020 με εξωσωματική ?? Την Τρίτη κάναμε ωοληψία και περιμένω τα αποτελέσματα της γονιμοποίησης....

Καλή επιτυχία με το καλό να έρθει!!! εγώ τη Τετάρτη θα πάω για πρώτη κουβέντα εύχομαι να προλάβω τον Ιούνιο έχεις υπόψιν πόσο χρόνο χρειάζονται οι εξετάσεις κτλ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια κι από εμένα εγώ είμαι στη δεύτερη μέρα παραγωγής ωαρίων στην 3η προσπάθεια μας!!! Κάνω διέγερση με gonal 350  κ εύχομαι αυτή τη φορά να είναι κ η τελευταία!!! Καλή επιτυχία σε όλες μας κορίτσια!!! Με πολλά μωράκια το 2020 ???

Καλησπέρα!Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η ILIANA86 είπε:

Καλή επιτυχία με το καλό να έρθει!!! εγώ τη Τετάρτη θα πάω για πρώτη κουβέντα εύχομαι να προλάβω τον Ιούνιο έχεις υπόψιν πόσο χρόνο χρειάζονται οι εξετάσεις κτλ???

Σε ευχαριστώ πολύ!Καλή επιτυχία και σε σένα!Αναλόγως ποιες εξετάσεις πρέπει να κάνεις.Λογικά θα πρέπει να περάσεις και από επιτροπή για τα φάρμακα.Σαλπιγγογραφία έχεις κάνει την τελευταία πενταετία;(την χρειάζονται στην επιτροπή)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια κι από εμένα εγώ είμαι στη δεύτερη μέρα παραγωγής ωαρίων στην 3η προσπάθεια μας!!! Κάνω διέγερση με gonal 350  κ εύχομαι αυτή τη φορά να είναι κ η τελευταία!!! Καλή επιτυχία σε όλες μας κορίτσια!!! Με πολλά μωράκια το 2020 ???

Καλή επιτυχία με το καλό να έρθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Να είσαι καλά!ευτυχώς την Τρίτη θα πάω για δουλειά κ θα περάσουν λίιιιγο πιο γρήγορα οι μέρες....

 Και πολύ καλά θα κάνεις!!εγώ την πρώτη φορά είχα κάτσει 2 εβδομάδες μέσα στο σπίτι και ήταν πολύ αγχωτικό... βέβαια δεν είχα πει κ τπτ στη δουλειά...αυτή τη φορά όμως θα πάρω μόνο μια εβδομάδα άδεια και θα το δω πιο χαλαρά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ILIANA86 είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια τελικά όλα οδηγούν στην εξωσωματικη ξεκίνησε να έρχεται η ακατανομαστη @Κύνθια είδες τελικά δε χρειάστηκε να παεί καμία από τις 2 μας για χοριακη γλιτώσαμε το τσίμπημα και 15 ευρώ. ?Δεν χρειάζεται να επαναλάβω και να αναλυσω το πως νοιώθω αυτή τη στιγμή καταλαβαίνετε. Μετά από 17 μήνες ακαρπων προαπαθειων εχω χασει καθε ελπιδα για τη πατροπαράδοτη φυσιολογική συλληψη ουτε ειμαι διατεθημενη να περιμένω χρονια και αμα γίνει. Νομίζω πλέον ότι δε περιμένω κάτι άλλο. Ειμαι  απολυτως πεπεισμενη και σιγουρη για την εξωσωματική.

Καλώς ήρθες κορίτσι μου!!!έχετε κάνει καμία εξέταση να δεις αν υπάρχει κάποιο θέμα?στο λέω γιατι και εγώ μετά από 1 χρόνο προσπαθειών το έψαξα με εξετάσεις και τελικά όντως υπήρχε πρόβλημα..μικρό μεν αλλά υπήρχε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elenakii είπε:

Εμείς είμαστε στην ανεξήγητη υπογονιμότητα.. έχω κάνει 2 σπερματεγχυσεις κ τώρα θα πάμε για εξωσωματικη. Προσπαθούμε πολλα χρονια αλλά δε το κυνηγουσαμε πολύ , οι εξετάσεις ήταν  πάντα καλές κ οι γιατροί δε πολυασχοληθηκαν μαζί μας βέβαια δε μπορούσαμε να κάνουμε κ πολλά γιατί ζούσαμε στη παραμεθόριο. Εγώ  είμαι 32. 

Δυστυχώς υπάρχει και αυτός ο παράγοντας!πάντως και εγώ είμαι υπέρ της εξωσωματικής και ειδικά όσο πιο νωρίς τόσο το καλύτερο!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...