Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Karamela! είπε:

Κοριτσια καλησπερα! Θα ηθελα να μπω στην παρεα σας μιας και μπαινω κ εγω στη διαδικασια της εξωσωματικης! 

Καλησπέρα! Καλώς ήρθες, καλό μήνα και πολύ καλή επιτυχία! ❤️❤️❤️???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Karamela! είπε:

Καλο μηνα ν έχουμε! Με υγεία σε ολο τον κοσμο! @Geo2009 που βρίσκεσαι έχεις ξεκινησει? 

Είμαι στη δεύτερη προσπάθεια με κατεψυγμένα... Αλλά μας δυσκολεύει λίγο το ενδομύτριό μου! Εσύ πότε ξεκινάς? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Κοριτσια καλησπερα! Θα ηθελα να μπω στην παρεα σας μιας και μπαινω κ εγω στη διαδικασια της εξωσωματικης! 

Καλως μας ηρθες!!! Ξεκινας αμεσα??? Οτι χρειαστεις είμαστε εδω!!! Καλη αρχη ευχομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η peacock είπε:

Καλημερα και καλο μηνα! 

Εγω τα παιρνω για 5 μερες 3 φορες τη μερα απο 1 χαπακι...αλλα δε ξερωωαν ειναι αυτη η δοσολογια οκ για ολες τις γυναικες. Μιλα με τον γυναικολογο σου καλυτερα. 

Πσρενεργειες...μμμμμ....οχι...ισως λιγο περισσοτερα ποναλακια στη περιοδο. ☺

Σ ε ευχαριστω πολυ!.Θα περιμενω λιγο και θα τον παρω!Να εισαι καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Είμαι στη δεύτερη προσπάθεια με κατεψυγμένα... Αλλά μας δυσκολεύει λίγο το ενδομύτριό μου! Εσύ πότε ξεκινάς? 

Πρεπει να μαζευψω τις εξετασεις κ να περάσω επιτροπή πρωτα εχω θεμα με τα διαγνωστικα π απεργουν! Δεν μπορω να κανω τον υπερυχο κανενα ραντεβου μεχρι 10 Ιουνίου και μετα απεργεια μ λενε! @anna5190 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Πρεπει να μαζευψω τις εξετασεις κ να περάσω επιτροπή πρωτα εχω θεμα με τα διαγνωστικα π απεργουν! Δεν μπορω να κανω τον υπερυχο κανενα ραντεβου μεχρι 10 Ιουνίου και μετα απεργεια μ λενε! @anna5190 

Σωστά είναι και αυτό! Εγώ τις περισσότερες εξετάσεις μου τις κάνω στο μαιευτήριο που συνεργάζεται ο γιατρός μου. Για ρώτα τον αν μπορείς να τις κάνεις έτσι, αλλιώς, υπομονή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Είμαι στη δεύτερη προσπάθεια με κατεψυγμένα... Αλλά μας δυσκολεύει λίγο το ενδομύτριό μου! Εσύ πότε ξεκινάς? 

Σου ευχομαι να πανε ολα καλα! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Σωστά είναι και αυτό! Εγώ τις περισσότερες εξετάσεις μου τις κάνω στο μαιευτήριο που συνεργάζεται ο γιατρός μου. Για ρώτα τον αν μπορείς να τις κάνεις έτσι, αλλιώς, υπομονή! 

Δυστυχως πρεπει να εχει σφραγίδα εοπυ για να περασει απο την επιτροπη κ ειναι ιδιωτικο κέντρο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μ δουλευεται? Με ανχωνει πολυ αυτο οταν ερθει η ωρα! Ποσο πρεπει να κάτσεις? Κ αν δουλευεται το γνωριζαν οι εργοδοτες σας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Karamela! είπε:

Σου ευχομαι να πανε ολα καλα! ?

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! Κι εγώ σου εύχομαι τα καλύτερα! Να μην αγχώνεσαι πάνω από όλα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Karamela! είπε:

Κοριτσια καλησπερα! Θα ηθελα να μπω στην παρεα σας μιας και μπαινω κ εγω στη διαδικασια της εξωσωματικης! 

Καλησπέρα Karamela! Καλώς ήρθες  στην παρεα μας...ότι θέλεις θα το συζητάμε και θα βοηθάμε όσο μπορούμε η μία την άλλη!!! Είναι η πρώτη σου φορα απ' ότι καταλαβαίνω ε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Karamela! είπε:

Κοριτσια μ δουλευεται? Με ανχωνει πολυ αυτο οταν ερθει η ωρα! Ποσο πρεπει να κάτσεις? Κ αν δουλευεται το γνωριζαν οι εργοδοτες σας? 

Εμένα η πρώτη έπεσε μέσα στο Πάσχα και ήμουν χαλαρή... Είχα ενημερώσει αναγκαστικά τον προϊστάμενο γιατί χρειάστηκα 2 μερούλες. Τώρα στην επόμενη δεν ξέρω ακόμα, δεν θέλω να πω τίποτα σε κανέναν οπότε σκέφτηκα να βρω έναν άλλο γιατρό να μου γράψει 4-5 μέρες αναρρωτική. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλησπέρα Karamela! Καλώς ήρθες  στην παρεα μας...ότι θέλεις θα το συζητάμε και θα βοηθάμε όσο μπορούμε η μία την άλλη!!! Είναι η πρώτη σου φορα απ' ότι καταλαβαίνω ε; 

Καλως σας βρηκα! :) ναι ειναι η πρωτη μ φορα! Κ δεν ξερω τιποτα περα απο αυτα π εχω διαβασει! Εσυ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Geo2009 είπε:

Εμένα η πρώτη έπεσε μέσα στο Πάσχα και ήμουν χαλαρή... Είχα ενημερώσει αναγκαστικά τον προϊστάμενο γιατί χρειάστηκα 2 μερούλες. Τώρα στην επόμενη δεν ξέρω ακόμα, δεν θέλω να πω τίποτα σε κανέναν οπότε σκέφτηκα να βρω έναν άλλο γιατρό να μου γράψει 4-5 μέρες αναρρωτική. 

Ετσι κ εγω δςν θελω να πω κατι! Και σκεφτομαι πως να το κανω πρεπει να μαθω βεβαια ποτε ακριβως θα ξεκινησω κ μετα τα το τακτοποιησω κ αυτο! Ποιος ο λόγος π προχωρήσατε σε εξωσωματικη αν επιτρέπεται? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Karamela! είπε:

Ετσι κ εγω δςν θελω να πω κατι! Και σκεφτομαι πως να το κανω πρεπει να μαθω βεβαια ποτε ακριβως θα ξεκινησω κ μετα τα το τακτοποιησω κ αυτο! Ποιος ο λόγος π προχωρήσατε σε εξωσωματικη αν επιτρέπεται? 

Το σπέρμα μας είναι λίγο, αργό και ανώμαλο... Λίγο από όλα δλδ! Κάναμε μία σπερματέγχυση αλλά είπαμε να μην χάσουμε άλλο χρόνο και χρήμα φυσικά και ξεκινήσαμε.. Εσείς? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Karamela! είπε:

Κοριτσια καλησπερα! Θα ηθελα να μπω στην παρεα σας μιας και μπαινω κ εγω στη διαδικασια της εξωσωματικης! 

Καλός ήρθες στην παρέα μας..!!! Πρώτη τώρα ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σ ε ευχαριστω πολυ!.Θα περιμενω λιγο και θα τον παρω!Να εισαι καλα!

Κοπέλα μου έχεις ξεπεράσει και τον μεγαλύτερο κύκλο σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Πρεπει να μαζευψω τις εξετασεις κ να περάσω επιτροπή πρωτα εχω θεμα με τα διαγνωστικα π απεργουν! Δεν μπορω να κανω τον υπερυχο κανενα ραντεβου μεχρι 10 Ιουνίου και μετα απεργεια μ λενε! @anna5190 

Ναι κ εγω το ακουσα αυτο για τα διαγνωστικα!!! Υπομονη κ ολα θα γινουν. Καλη αρχη οπως κ να χει παντως!!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Πρεπει να μαζευψω τις εξετασεις κ να περάσω επιτροπή πρωτα εχω θεμα με τα διαγνωστικα π απεργουν! Δεν μπορω να κανω τον υπερυχο κανενα ραντεβου μεχρι 10 Ιουνίου και μετα απεργεια μ λενε! @anna5190 

Πότε περνάς επιτροπή; μπορείς να πας και σε έναν γυναικολόγο να κάνεις τον υπέρηχο που να έχει πιστοποίηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Το σπέρμα μας είναι λίγο, αργό και ανώμαλο... Λίγο από όλα δλδ! Κάναμε μία σπερματέγχυση αλλά είπαμε να μην χάσουμε άλλο χρόνο και χρήμα φυσικά και ξεκινήσαμε.. Εσείς? 

Εγω εχω χειρουργηθει για ενδομητρίωση η οποία μ δημιουργησε προβλημα ατις σαλπιγγες κ δυστυχως δεν λειτουργουν σωστα κ αν λειτουργησουν εχω μεγάλο φοβο για εξωμητριο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Α ωραία και εμένα είναι μη πρώτη που θα κάνω ποτέ λες να κάνεις;

Πρεπει να μαζεψω εξετάσεις για να περασω επιτροπη κ επισης να μαζέψουμε κ καποια χρηματα. Υπολογιζω κ θελω να πιστεύω Ιούλιο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Karamela! είπε:

Πρεπει να μαζεψω εξετάσεις για να περασω επιτροπη κ επισης να μαζέψουμε κ καποια χρηματα. Υπολογιζω κ θελω να πιστεύω Ιούλιο! 

Α ωραία κοπέλα μου.. Δεν είναι τίποτα σου εύχομαι να πάνε όλα Μα όλα καλά..!!! Ότι θες ρώτα μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...